gravityforms - en to he-IL translation catalogue (2327 entries)

en:  Bulk action
he-IL: פעולה קבוצתית

en:  Bulk action
he-IL: פעולה קבוצתית

en: "Other" Choice
he-IL: אפשרות 'אחר'

en: %1$s at %2$s
he-IL: %1$s ב %2$s

en: %d entries
he-IL: %d רשומות

en: %d files
he-IL: %d קבצים

en: %d of %d items shown. Edit field to view all
he-IL: %d מתוך %d פריטים מוצגים. ערוך את השה כדי להציג את כולם.

en: %s Feeds
he-IL: עדכוני %s

en: %s Settings
he-IL: %s הגדרות

en: %s ago
he-IL: לפני

en: %s deleted.
he-IL: %s נמחקו.

en: %s form deleted. | %s forms deleted.
he-IL[0]: %s טופס נמחק.
he-IL[1]: %s טפסים נמחקו.

en: %s form has been marked as active. | %s forms have been marked as active.
he-IL[0]: %s טופס סומן כפעיל.
he-IL[1]: %s טופסים סומנו כפעילים.

en: %s form has been marked as inactive. | %s forms have been marked as inactive.
he-IL[0]: %s טופס סומן כלא פעיל.
he-IL[1]: %s טופסים סומנו כלא פעילים.

en: %s form moved to the trash. | %s forms moved to the trash.
he-IL[0]: %s טופס הועבר לפח האשפה.
he-IL[1]: %s טפסים הועברו לפח האשפה.

en: %s form restored. | %s forms restored.
he-IL[0]: %s טופס שוחזר.
he-IL[1]: %s טפסים שוחזרו.

en: %s has been captured successfully. Amount: %s. Transaction Id: %s
he-IL: %s נקלט בהצלחה. הסכום: &s. מזהה עסקה: %s

en: %s has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
he-IL: %s הוסר בהצלחה. ניתן להפעילו מחדש %sמעמוד התוספים%s.

en: %s has requested permission to take over control of these settings.
he-IL: %s מבקש רשות להשתלט על הגדרות אלה.

en: %s has requested permission to take over control of this entry.
he-IL: %s מבקש רשות להשתלט על הרשומה.

en: %s has requested permission to take over control of this form.
he-IL: %s מבקש רשות להשתלט על הטופס.

en: %s has requested permission to take over control.
he-IL: %s מבקש רשות להשתלט.

en: %s has taken over and is currently editing.
he-IL: %s השתלט ועורך ברגע זה.

en: %s is currently editing
he-IL: %s עורך ברגע זה

en: %s marked as read.
he-IL: %s סומנו כ'נקראו'.

en: %s marked as spam.
he-IL: %s סומנו כדואר זבל.

en: %s marked as unread.
he-IL: %s סומנו כ'לא נקראו'.

en: %s moved to Trash.
he-IL: %s הועברו לפח האשפה.

en: %s restored from the Trash.
he-IL: %s שוחזרו מפח האשפה.

en: %s restored from the spam.
he-IL: %s שוחזרו מדואר הזבל.

en: %s starred.
he-IL: %s סומנו בכוכב.

en: %s unstarred.
he-IL: %s הוסר סימון הכוכב.

en: %sIMPORTANT NOTICE:%s We do not provide support via telephone or e-mail. Please %sopen a support ticket%s.
he-IL: %sשימו לב:%s איננו מספקים תמיכה טלפונית או באמצעות דואר אלקטרוני. אנא %sפתחו קריאה במחלקת התמיכה%s.

en: %sPlease note%s, these settings are required only if you decide to use the reCAPTCHA field.
he-IL: %sשים לב%s, הגדרות אלו נדרשות רק אם תחליט להשתמש בשדה הקפצ'ה.

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
he-IL: %sהפעל%s את העותק של Gravity Forms כדי לקבל עדכונים ותמיכה. צריך מספר רישיון? %sקנה אחד עכשיו%s.

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
he-IL: %sרשום%s את העותק שלך של Gravity Forms כדי לקבל עדכונים אוטומטיים ותמיכה. צריך מספר רישיון? %sקנה אחד עכשיו%s.

en: %sThis operation deletes ALL %s settings%s. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
he-IL: %s פעולה זו תמחק את כל %s ההגדרות%s. אם תמשיך, לא תוכל לשחזר את ההגדרות האלו.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he-IL: 'בטל' לעצירה, 'OK' למחיקה.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
he-IL: 'בטל' לעצירה, 'OK' לאיפוס.

en: 1 entry
he-IL: רשומה אחת

en: 1 item | %s items
he-IL[0]: פריט 1
he-IL[1]: %s פריטים

en: 1-3 years
he-IL: 1-3 שנים

en: 1-6 months
he-IL: 1-6 חודשים

en: 12 hour
he-IL: 12 שעות

en: 2 to 3 times a month
he-IL: 2-3 פעמים בחודש

en: 2 to 3 times a week
he-IL: 2-3 פעמים בשבוע

en: 24 hour
he-IL: 24 שעות

en: 25-34
he-IL: 23-34

en: 3D
he-IL: תלת מימדי

en: 5 of %d items shown. Edit field to view all
he-IL: 5 מתוך %d פריטים מוצגים. ערוך את השדה כדי להציג את כולם

en: 65 or Above
he-IL: 65 ומעלה

en: <em>This page does not exist.</em>
he-IL: דף זה אינו קיים.

en: AFGHANISTAN
he-IL: אפגניסטן

en: ALBANIA
he-IL: אלבניה

en: ALGERIA
he-IL: אלג'יר

en: AM
he-IL: בבוקר

en: AMERICAN SAMOA
he-IL: סמואה האמריקאית

en: ANDORRA
he-IL: אנדורה

en: ANGOLA
he-IL: אנגולה

en: ANTIGUA AND BARBUDA
he-IL: אנטיגואה וברבודה

en: API Functions
he-IL: פונקציות API

en: ARGENTINA
he-IL: ארגנטינה

en: ARMENIA
he-IL: ארמניה

en: AUSTRALIA
he-IL: אוסטרליה

en: AUSTRIA
he-IL: אוסטריה

en: AZERBAIJAN
he-IL: אזרבייז'אן

en: About the Same
he-IL: בערך אותו הדבר

en: Above inputs
he-IL: הקלטים למעלה

en: Accept
he-IL: אשר

en: Accepted file types: %s.
he-IL: סוגי קבצים נתמכים: %s.

en: Accounting/Finance
he-IL: חשבונאות/פיננסים

en: Activate this option to allow users to skip this field and submit the values entered in the associated field. For example, this is useful for shipping and billing address fields.
he-IL: הפעל אפשרות זו כדי לאפשר למשתמשים לדלג על שדה זה ולשלוח את הערכים בשדה הסמוך. לדוגמא, ניתן להשתמש באפשרות זו עם כתובת המשלוח וכתובת החשבונית.

en: Activated by Default
he-IL: מופעל כברירת מחדל

en: Activated by default
he-IL: הפעל כברירת מחדל

en: Active
he-IL: מופעל

en: Active Columns
he-IL: טורים פעילים

en: Add Choices to this field. You can mark a choice as selected by default by using the radio buttons on the left.
he-IL: הוסף אפשרויות בחירה לשדה זה. תוכל לסמן מראש אפשרות מסוימת כנבחרה, באמצעות כפתורי הרדיו שמשמאל.

en: Add Choices to this field. You can mark each choice as checked by default by using the radio/checkbox fields on the left.
he-IL: הוסף אפשרויוץ בחירה לשדה זה. תוכל לסמן כל בחירה שנבחרה מראש על ידי כפתורי רדיו/תיבות סימון מצד שמאל.

en: Add Custom
he-IL: הוסף מותאם אישית

en: Add Custom Key
he-IL: הוסף מפתח אישי

en: Add Form
he-IL: הוסף טופס

en: Add Gravity Form
he-IL: הוסף טופס

en: Add Icon URL
he-IL: הוסף אייקון לקישור

en: Add New
he-IL: הוסף חדש

en: Add Note
he-IL: הוסף הערה

en: Add Star
he-IL: הוסף כוכב

en: Add a condition
he-IL: הוסף תנאי

en: Add a new row
he-IL: הוסף שורה חדשה

en: Add another row
he-IL: הוסף שורה

en: Add page break between entries
he-IL: הוסף עצירת דף בין הרשומות

en: Add-On Framework
he-IL: מסגרת עבודת התוספים

en: Add-On browser is currently unavailable. Please try again later.
he-IL: תוסף הדפדפן אינו זמין כרגע. אנא נסה מאוחר יותר.

en: Add-Ons
he-IL: תוספים

en: Address
he-IL: כתובת

en: Address (Address Line 2)
he-IL: כתובת נוספת (רחוב ומספר בית)

en: Address (City)
he-IL: כתובת (יישוב)

en: Address (Country)
he-IL: כתובת (מדינה)

en: Address (State / Province)
he-IL: כתובת (מדינה/מחוז)

en: Address (Street Address)
he-IL: כתובת (רחוב ומספר בית)

en: Address (Zip / Postal Code)
he-IL: כתובת (מיקוד)

en: Address 2
he-IL: כתובת נוספת

en: Address Fields
he-IL: שדות הכתובת

en: Address Line 2
he-IL: כתובת 2

en: Address Type
he-IL: סוג כתובת

en: Admin Field Label
he-IL: תווית שדה המנהל

en: Admin Label
he-IL: תווית מנהל

en: Admin Notification
he-IL: התראות מנהל

en: Administrative
he-IL: ניהולי

en: Advanced
he-IL: מתקדם

en: Advanced Fields
he-IL: שדות מתקדמים

en: Advanced Fields are for specific uses.  They enable advanced formatting of regularly used fields such as Name, Email, Address, etc.
he-IL: שדות מתקדמים מיועדים לשימושים מסויימים. הם מאפשרים לעשות שימוש בפורמט מתקדם עם שדות כמו שם, דואר אלקטרוני, כתובת וכו'.

en: Advanced Options
he-IL: הגדרות מתקדמות

en: Advertising/Public Relations
he-IL: פרסום/יחסי ציבור

en: Aerospace/Aviation
he-IL: תעופה

en: Afghanistan
he-IL: אפגניסטאן

en: Africa
he-IL: אפריקה

en: Age
he-IL: גיל

en: Aggregate Rank
he-IL: דירוג מצטבר

en: Agree
he-IL: מסכים

en: Agreement
he-IL: הסכם

en: Ajax error while adding field
he-IL: תקלת AJAX בזמן הוספת שדה.

en: Ajax error while changing input type
he-IL: תקלת AJAX בזמן שינוי סוג הקלט

en: Ajax error while deleting field.
he-IL: תקלת AJAX בזמן מחיקת השדה.

en: Ajax error while saving form
he-IL: תקל AJAX בזמן שמירת הטופס

en: Ajax error while selecting a form
he-IL: תקלת AJAX בזמן בחירת טופס

en: Ajax error while setting lead property
he-IL: תקלת AJAX במהלך הגדרת מאפיין מוביל

en: Ajax error while updating confirmation
he-IL: תקלת AJAX בזמן עדכון האישור

en: Ajax error while updating form
he-IL: תקלת AJAX במהלך עדכון הטופס

en: Ajax error while updating notification
he-IL: תקלת AJAX בזמן עדכון ההתראה

en: Akismet Integration
he-IL: חיבור Askimet

en: Alabama
he-IL: אלבאמה

en: Alaska
he-IL: אלסקה

en: Albania
he-IL: אלבניה

en: Alberta
he-IL: אלברטה

en: Algeria
he-IL: אלג'יר

en: All %s{0}%s entries have been selected.
he-IL: כל %s{0}%s רשומות נבחרו

en: All %s{0}%s entries on this page are selected.
he-IL: כל %s{0}%s רשומות בדף זה נבחרו

en: All Categories
he-IL: כל הקטגוריות

en: All Forms
he-IL: כל הטפסים

en: All Pricing Fields
he-IL: כל שדות המחירים

en: All Submitted Fields
he-IL: כל השדות שהוכנסו

en: All other characters are literal values and will be displayed automatically.
he-IL: כל שאר התווים קראיים ויצגו בצורה אוטומטית.

en: Allow field to be populated dynamically
he-IL: אפשר לשדה להיות מאוכלס בצורה דינאמית

en: Allowable form fields
he-IL: שדות טופס מורשים

en: Allowed File Extensions
he-IL: סוגי קבצים בהם ניתן להשתמש

en: Allowed Files
he-IL: קבצים נתמכים

en: Allowed file extensions
he-IL: סוגי קבצים מאושרים

en: Allows notification to be sent to different email addresses depending on values selected in the form.
he-IL: מאפשר להתראות להישלח לכתובות דואר אלקטרוני שונות בהתאם לערכים שנבחרו בטופס.

en: Also email this note to
he-IL: שלח הערה זו לכתובת דוא"ל

en: American Samoa
he-IL: סמואה האמריקאית

en: Amount
he-IL: סכום

en: An error prevented the entry for this form submission being saved. Please contact support.
he-IL: תקלה מנעה את שמירת הרשומה להגשת הטופס. אנא צור קשר עם התמיכה.

en: Andorra
he-IL: אנדורה

en: Angola
he-IL: אנגולה

en: Animated transitions
he-IL: מעברים מונפשים

en: Antarctica
he-IL: אנטארקטיקה

en: Anti-spam honeypot
he-IL: מלכודת אנטי ספאם

en: Antigua and Barbuda
he-IL: אנטיגואה וברבודה

en: Any form field
he-IL: שדה 'כל טופס'

en: Appearance
he-IL: מראה

en: Apply
he-IL: החל

en: Apply filters
he-IL: החל סינון

en: Apr
he-IL: אפריל

en: April
he-IL: אפריל

en: Arabic
he-IL: ערבית

en: Are you sure you wish to cancel these changes?
he-IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל שינויים אלה?

en: Are you sure you wish to delete this confirmation?
he-IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק אישור זה?

en: Are you sure you would like to reset the Views for the selected forms?
he-IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את הצפיות טפסים שנבחרו?

en: Are you sure?
he-IL: האם אתה בטוח?

en: Argentina
he-IL: ארגנטינה

en: Arizona
he-IL: אריזונה

en: Arkansas
he-IL: ארקנסו

en: Armed Forces Americas
he-IL: הכוחות החמושים של אמריקה

en: Armed Forces Europe
he-IL: הכוחות החמושים של אירופה

en: Armed Forces Pacific
he-IL: הכוחות החמושים של הפסיפיק

en: Armenia
he-IL: ארמניה

en: Arts/Entertainment/Publishing
he-IL: אמנות/בידור/הוצאה לאור

en: Asia
he-IL: אסיה

en: Associate Degree
he-IL: תואר ראשון

en: At least one field must be filled out
he-IL: עליך למלא לפחות שדה אחד.

en: Aug
he-IL: אוגוסט

en: August
he-IL: אוגוסט

en: Australia
he-IL: אוסטרליה

en: Australian Dollar
he-IL: דולר אוסטרלי

en: Austria
he-IL: אוסטריה

en: Authentication
he-IL: אימות

en: Authorization has been voided. Transaction Id: %s
he-IL: האישור נחדל. מזהה עסקה: %s

en: Auto-formatting
he-IL: פורמט אוטומטי

en: Automotive
he-IL: תחבורה

en: Average Global Score
he-IL: ממצוע תוצאות גלובאלי

en: Average Row Score
he-IL: ממוצע תוצאת השורה

en: Average Score
he-IL: ניקוד ממוצע

en: Average global score
he-IL: תוצאה גלובאלית ממוצעת

en: Average score
he-IL: תוצאה ממוצעת

en: Azerbaijan
he-IL: אזרבייז'ן

en: BAHAMAS
he-IL: באהאמס

en: BAHRAIN
he-IL: בחריין

en: BANGLADESH
he-IL: בנגלדש

en: BARBADOS
he-IL: ברבדוס

en: BCC
he-IL: עותק מוסתר

en: BELARUS
he-IL: בלרוס

en: BELGIUM
he-IL: בלגיה

en: BELIZE
he-IL: בליז

en: BENIN
he-IL: בנין

en: BERMUDA
he-IL: ברמודה

en: BHUTAN
he-IL: בהוטן

en: BOLIVIA
he-IL: בוליביה

en: BOSNIA AND HERZEGOVINA
he-IL: בוסניה והרצגובינה

en: BOTSWANA
he-IL: בוצוואנה

en: BRAZIL
he-IL: ברזיל

en: BRUNEI
he-IL: ברוניי

en: BULGARIA
he-IL: בולגריה

en: BURKINA FASO
he-IL: בורקינה פאסו

en: BURUNDI
he-IL: בורונדי

en: Bachelor's Degree
he-IL: תואר שני

en: Back
he-IL: חזור

en: Background Color
he-IL: צבע הרקע

en: Background Updates
he-IL: עדכוני רקע

en: Background updates
he-IL: עדכוני רקע

en: Bad
he-IL: רע

en: Bad request
he-IL: בקשה שגויה

en: Bahamas
he-IL: באהאמס

en: Bahrain
he-IL: בחריין

en: Bangladesh
he-IL: בנגלדש

en: Banking/Mortgage
he-IL: בנקאות

en: Barbados
he-IL: ברבדוס

en: Base Price
he-IL: מחיר בסיס

en: Belarus
he-IL: בלרוס

en: Belgium
he-IL: בלגיה

en: Belize
he-IL: בליז

en: Below inputs
he-IL: הקלטים למטה

en: Bengali
he-IL: בנגלית

en: Benin
he-IL: בנין

en: Bermuda
he-IL: ברמודה

en: Bhutan
he-IL: בהוטן

en: Billing Cycle
he-IL: מחזור חיוב

en: Billing Information
he-IL: פרטי החיוב

en: Blind Carbon Copy Addresses
he-IL: כתובת עותק מוסתר

en: Blue
he-IL: כחול

en: Body
he-IL: גוף

en: Bolivia
he-IL: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he-IL: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he-IL: בוצוואנה

en: Brazil
he-IL: ברזיל

en: Brazilian Real
he-IL: ריאל בריזלאי

en: British Columbia
he-IL: קולומביה הבריטית

en: Brunei
he-IL: ברוניי

en: Bulgaria
he-IL: בולגריה

en: Bulgarian
he-IL: בולגרית

en: Bulk Add / Predefined Choices
he-IL: הוספה קבוצתית / אפשרויות שנקבעו מראש

en: Bulk Print
he-IL: הדפסה קבוצתית

en: Burkina Faso
he-IL: בורקינה פאסו

en: Burundi
he-IL: בורונדי

en: Business Development
he-IL: פיתוח עיסקי

en: Business Opportunity
he-IL: הזדמנויות עסקיות

en: Button Text:
he-IL: טקסט הכפתור

en: Button conditional logic
he-IL: תנאי ההגיון של הכפתור

en: Button image path
he-IL: נתיב תמונת הכפתור

en: Button text
he-IL: טקסט הכפתור

en: By disabling background updates your site may not get critical bug fixes and security enhancements. We only recommend doing this if you are experienced at managing a WordPress site and accept the risks involved in manually keeping your WordPress site updated.
he-IL: לאחר כיבוי עדכוני רקע האתר שלך לא יקבל תיקוני באגים קריטיים ועדכוני אבטחה. אנו ממליצים לעשות זאת רק אם יש לך נסיון בניהול אתרי וורדפרס ואתם מסכימים לקחת את הסיכון שבשמירה על אתר מעודכן באופן ידני.

en: By selecting this option, the <a href='http://harvesthq.github.com/chosen/' target='_blank'>Chosen</a> jQuery script will be applied to this field, enabling search capabilities to Drop Down fields and a more user-friendly interface for Multi Select fields.
he-IL: על ידי בחירת אפשרות זן, קוד <a href='http://harvesthq.github.com/chosen/' target='_blank'>Chosen</a> ייושם על השדה, ויאפשר יכולות חיפוש לשדות תפריטים וממשק משתמש ידידותי יותר לשדות של בחירה מרובה.

en: CAMBODIA
he-IL: קמבודיה

en: CAMEROON
he-IL: קמרון

en: CANADA
he-IL: קנדה

en: CAPE VERDE
he-IL: קייפ ורדה

en: CAPTCHA
he-IL: קפצ'ה

en: CAPTCHA Type
he-IL: סוג CAPTCHA

en: CAYMAN ISLANDS
he-IL: איי קיימן

en: CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
he-IL: רפובליקת מרכז אפריקה

en: CHAD
he-IL: צ'אד

en: CHILE
he-IL: צ'ילה

en: CHINA
he-IL: סין

en: COLOMBIA
he-IL: קולומביה

en: COMOROS
he-IL: קומורוס

en: CONGO, DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE
he-IL: הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: CONGO, REPUBLIC OF THE
he-IL: קונגו

en: COSTA RICA
he-IL: קוסטה ריקה

en: CROATIA
he-IL: קרואטיה

en: CSS Class Name
he-IL: שם מחלקת CSS

en: CSS Ready Classes
he-IL: מחלקות CSS מוכנות

en: CSS Selectors
he-IL: מתג CSS

en: CSS Targeting Samples
he-IL: דוגמאות איתור CSS

en: CUBA
he-IL: קובה

en: CURAÇAO
he-IL: קורסאו

en: CYPRUS
he-IL: קפריסין

en: CZECH REPUBLIC
he-IL: צ'כיה

en: Calculation
he-IL: חישוב

en: Calendar Icon
he-IL: אייקון לוח שנה

en: California
he-IL: קליפורניה

en: Cambodia
he-IL: קמבודיה

en: Cameroon
he-IL: קמרון

en: Can't find your form? Make sure it is active.
he-IL: לא מוצא את הטופס שלך? וודא שהוא פעיל.

en: Canada
he-IL: קנדה

en: Canadian
he-IL: קנדי

en: Canadian Dollar
he-IL: דולר קנדי

en: Canadian Province/Territory
he-IL: מחוז קנדי

en: Cancel
he-IL: ביטול

en: Cancel Subscription
he-IL: בטל מנוי

en: Cancel this upload
he-IL: בטל העלאה

en: Cancel to stop, OK to delete.
he-IL: בטל לעצירה, OK למחיקה.

en: Canceled
he-IL: בוטל

en: Cancelled
he-IL: בוטל

en: Cape Verde
he-IL: קייפ ורדה

en: Caption
he-IL: הסבר

en: Card Icon Style
he-IL: סגנון האייקון של הכרטיס

en: Card Number
he-IL: מספר כרטיס

en: Card Type
he-IL: סוג כרטיס

en: Cardholder Name
he-IL: שם בעל הכרטיס

en: Catalan
he-IL: קטלן

en: Category
he-IL: קטגורייה

en: Cayman Islands
he-IL: איי קיימן

en: Central African Republic
he-IL: רפובליקת מרכז אפריקה

en: Chad
he-IL: צ'אד

en: Change the %sWordPress Permalink Settings%s from default to any of the other options to get started.
he-IL: שנה את %sהגדרות מבנה הקישורים%s מברירת המחדל לכל אפשרות אחרת כדי להתחיל.

en: Check this box if you would like the progress bar to display with the confirmation text.
he-IL: סמן תיבה זו אם ברצונך שתהליך ההתקדמות יציג טקסט אישור.

en: Check this box if you would like to use the rich text editor for this field.
he-IL: סמן תיבה זו אם ברצונך להשתמש בעורך הטקסט העשיר עבור שדה זה.

en: Check this box to prevent Province field from being displayed in the form.
he-IL: סמן תיבה זו כדי לבטל אפשרות של בחירת מחוז בטופס.

en: Check this box to prevent the State field from being displayed in the form.
he-IL: סמן תיבה זו כדי לבטל אפשרות של בחירת מדינה (STATE) בטופס.

en: Check this box to prevent the State/Province/Region from being displayed in the form.
he-IL: סמן תיבה זו כדי שאפשרות המדינה/מחוז לא תופיע בטופס.

en: Check this box to prevent the extra address input (Address Line 2) from being displayed in the form.
he-IL: סמן תיבה זו כדי לבטל אפשרות של הכנסת כתובת שנייה בטופס.

en: Check this box to prevent this field from being displayed in a non-secure page (i.e. not https://). It will redirect the page to the same URL, but starting with https:// instead. This option requires a properly configured SSL certificate.
he-IL: סמן תיבה זו כדי למנוע משדה זה להיות מוצג בדפים לא מאובטחים. הדף יופנה לקישור עם כתובת זהה אך מאובטחת. אפשרות זו דורשת תעודת SSL מוגדרת כהלכה.

en: Check this option to add a text input as the final choice of your radio button field. This allows the user to specify a value that is not a predefined choice.
he-IL: סמן אפשרות זו כדי להוסיף קלט טקסט לבחירה הסופית של שדה כפתור הרדיו. כך יוכל המשתמש להגדיר ערך שלא נקבע מראש.

en: Check this option to enable a sliding animation when displaying/hiding conditional logic fields.
he-IL: סמן את אפשרות זו כדי להפעיל אנימציה כאשר מציגים/מסתירים את שדות תנאי ההגיון.

en: Check this option to enable data to be passed to the form and pre-populate this field dynamically. Data can be passed via Query Strings, Shortcode and/or Hooks.
he-IL: סמן אפשרות זו כדי לאפשר למידע לעבור לטופס ולאכלס את השדה הזה מראש. המידע יכול להיות מועבר באמצעות מחרוזת שאילתא, shorcode, או ווים (Hooks)/

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Content.
he-IL: סמן אפשרות זו כדי להכניס תגיות ממוזגות אל תוכן הפוסט.

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Title.
he-IL: סמן את אפשרות זו כדי לפרמט ולהכניס תגיות ממוזגות לכותרת הפוסט.

en: Check this option to require a user to be logged in to view this form.
he-IL: בחר באפשרות זו כדי לחייב את המשתמש להיות מחובר כדי להציג את הטופס.

en: Check this option to set this image as the post's Featured Image.
he-IL: סמן אפשרות זו כדי לבחור את התמונה הזו כתמונת השער של הפוסט.

en: Check this option to specify a value for each choice. Choice values are not displayed to the user viewing the form, but are accessible to administrators when viewing the entry.
he-IL: סמן אפשרות זו כדי להגדיר ערך מסוים לכל אפשרות בחירה. הערכים לא יוצגו למשתמש שרואה את הטופס, אבל יהיו נגישים למנהלים כאשר יסתכלו על הרשומות.

en: Checkbox
he-IL: תיבת סימון

en: Checkboxes
he-IL: קופסת סימון

en: Chile
he-IL: צ'ילה

en: China
he-IL: סין

en: Chinese (Simplified)
he-IL: סינית (מופשטת)

en: Chinese (Traditional)
he-IL: סינית (מסורתית)

en: Choice
he-IL: בחירה

en: Choices
he-IL: אפשרויות

en: City
he-IL: יישוב

en: Clear
he-IL: נקה

en: Clear selection
he-IL: נקה בחירה

en: Clerical/Administrative
he-IL: מנהלי

en: Click on the edit link to configure the various field options
he-IL: לחץ על קישור העריכה כדי להגדיר את אפשרויות השדה השונות

en: Click the Choose File button to upload a Gravity Forms export file from your computer.
he-IL: לחץ על כפתור 'בחר קובץ' כדי להעלות קובץ מיוצא מהמחשב שלך.

en: Click to Add A Field
he-IL: לחץ להוספת שדה

en: Click to edit post
he-IL: לחץ כדי לערוך את הפוסט

en: Click to select...
he-IL: לחץ כדי לבחור...

en: Click to view
he-IL: לחץ לצפייה

en: Close Window
he-IL: סגור חלון

en: Colombia
he-IL: קולומביה

en: Colorado
he-IL: קולורדו

en: Column 1
he-IL: טור 1

en: Column 2
he-IL: טור 2

en: Column 3
he-IL: טור 3

en: Columns
he-IL: טורים

en: Comoros
he-IL: קומורוס

en: Comparison
he-IL: השוואה

en: Completed
he-IL: הושלם

en: Completion Text
he-IL: טקסט להשלמה

en: Conditional Logic
he-IL: תנאי הגיון

en: Configure Notifications
he-IL: הגדר התראות

en: Configure Routing
he-IL: הגדר ניתוב

en: Configuring Confirmations
he-IL: הגדרת אישורים

en: Configuring Notifications
he-IL: הגדרת התראות

en: Confirm Email
he-IL: הכנס שוב כתובת דואר אלקטרוני

en: Confirm Password
he-IL: הכנס סיסמה שוב

en: Confirmation Message Text
he-IL: טקסט הודעת האישור

en: Confirmation Name
he-IL: שם האישור

en: Confirmation Type
he-IL: סוג האישור

en: Confirmation deleted.
he-IL: אישור נמחק.

en: Confirmation saved successfully. %sBack to confirmations.%s
he-IL: האישור נשמר בהצלחה. %sחזרה לאישורים.%s

en: Confirmations
he-IL: אישורים

en: Congo, Democratic Republic of the
he-IL: הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: Congo, Republic of the
he-IL: רפובליקת קונגו

en: Congratulations! Click the 'Create A Form' button to get started.
he-IL: בשעה טובה! לחץ על כפתור 'צור טופס' כדי להתחיל.

en: Connecticut
he-IL: קונטיקט

en: Construction/Facilities
he-IL: בנייה

en: Consumer Goods
he-IL: מוצרי צריכה

en: Contact Us
he-IL: צור קשר

en: Content
he-IL: תוכן

en: Content Template
he-IL: תבנית התוכן

en: Continents
he-IL: יבשות

en: Continue Editing this Form
he-IL: המשך לערוך את הטופס

en: Continue editing this form
he-IL: המשך לערוך את הטופס

en: Contract
he-IL: חוזה

en: Conversion
he-IL: המרות

en: Conversion is the percentage of form views that generated an entry. If a form was viewed twice, and one entry was generated, the conversion will be 50%.
he-IL: המרות הן אחוז הצפיות בטופס שיצרו רשומה. אם טופס נצפה פעמיים ונוצרה רשומה אחת, אחוז ההמרות יהיה 50%.

en: Copy %d
he-IL: הועתק %d

en: Copy 1
he-IL: העתק 1

en: Costa Rica
he-IL: קוסטה ריקה

en: Countries
he-IL: מדינות

en: Country
he-IL: מדינה

en: Course Code
he-IL: קוד קורס

en: Create A Form
he-IL: צור טופס

en: Create Form
he-IL: צור טופס

en: Create a New Form
he-IL: צור טופס חדש

en: Create content template
he-IL: צור תבנית תוכן

en: Create rules to dynamically display or hide the page's Next Button based on values from another field.
he-IL: צור כללים כדי להציג או להסתיר את כפתור 'הבא' בדף, בהתבסס על ערכים משדה אחר.

en: Create rules to dynamically display or hide the submit button based on values from another field.
he-IL: צור כללים כדי להציג או להסתיר את כפתור 'שלח', בהתבסס על ערכים משדה אחר.

en: Create rules to dynamically display or hide this field based on values from another field.
he-IL: צור כללים כדי להציג או להסתיר שדה זה, בהתבסס על ערכים משדה אחר.

en: Create rules to dynamically display or hide this page based on values from another field.
he-IL: צור כללים כדי להציג או להסתיר דף זה, בהתבסס על ערכים משדה אחר.

en: Created By (User Id)
he-IL: נוצר על ידי (User Id)

en: Creating Form...
he-IL: יוצר טופס...

en: Creating a Form
he-IL: יצירת טופס

en: Credit Card
he-IL: כרטיס אשראי

en: Credit Card Icon Style
he-IL: סגנון אייקון כטיס האשראי

en: Croatia
he-IL: קרואטיה

en: Croatian
he-IL: קרואטית

en: Cuba
he-IL: קובה

en: Curaçao
he-IL: קורסאו

en: Currency
he-IL: מטבע

en: Custom
he-IL: אישי

en: Custom CSS Class
he-IL: מחלקת CSS מותאמת אישית

en: Custom Choices
he-IL: בחירות מותאמות אישית

en: Custom Field
he-IL: שדה מותאם אישית

en: Custom Field Name
he-IL: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Icon
he-IL: אייקון מותאם אישית

en: Custom Mask Instructions
he-IL: הוראות מסיכה מותאמת אישית

en: Custom Sub-Label
he-IL: תווית משנה מותאמת אישית

en: Custom Validation Message
he-IL: הודעת הפעלה מותאמת אישית

en: Customer Service
he-IL: שירות לקוחות

en: Customize Fields
he-IL: התאם אישית את השדות

en: Cyprus
he-IL: קפריסין

en: Czech
he-IL: צ'כית

en: Czech Koruna
he-IL: קרונה צ'כית

en: Czech Republic
he-IL: צ'כיה

en: CÔTE D'IVOIRE
he-IL: חוף השנהב

en: Côte d'Ivoire
he-IL: חוף השנהב

en: DENMARK
he-IL: דנמרק

en: DJIBOUTI
he-IL: דג'יבוטי

en: DOMINICA
he-IL: דומיניקה

en: DOMINICAN REPUBLIC
he-IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Daily
he-IL: יומי

en: Danish
he-IL: דנית

en: Danish Krone
he-IL: קרונה דנית

en: Dark
he-IL: כהה

en: Date
he-IL: תאריך

en: Date Drop Down
he-IL: תפריט המשנה של התאריך

en: Date Field
he-IL: שדה התאריך

en: Date Format
he-IL: פורמט התאריך

en: Date Input Type
he-IL: תבנית התאריך

en: Date Picker
he-IL: לוח שנה

en: Date Range
he-IL: טווח תאריכים

en: Date Range is optional, if no date range is selected all entries will be exported.
he-IL: טווח התאריכים הוא אופציונלי, אם לא נבחר טווח כל הרשומות יכללו בייצוא.

en: Date Range is optional, if no date range is specified it will be ignored.
he-IL: טווח התאריכים הוא אופציונלי, אם לא הוגדר טווח, המערכת תתעלם מכך.

en: Day
he-IL: יום

en: Days of the Week
he-IL: ימות השבוע

en: Dec
he-IL: דצמבר

en: December
he-IL: דצמבר

en: Default
he-IL: ברירת מחדל

en: Default %s
he-IL: ברירת מחדל %s

en: Default Confirmation
he-IL: אישור ברירת מחדל

en: Default Country
he-IL: ארץ ברירת מחדל

en: Default Filter
he-IL: סינון ברירת מחדל

en: Default Post Author
he-IL: מחבר פוסט ברירת מחדל

en: Default Province
he-IL: מחוז ברירת המחדל

en: Default State
he-IL: מדינת ברירת מחדל

en: Default Value
he-IL: ערך ברירת מחדל

en: Default Value:
he-IL: ערך ברירת מחדל:

en: Default Values
he-IL: ערכי ברירת מחדל

en: Default option. The field is visible when viewing the form.
he-IL: אפשרות ברירת מחדל. שדה זה יוצג כאשר מציגים את הטופס.

en: Definitely
he-IL: בהחלט

en: Definitely Not
he-IL: בהחלט לא

en: Delaware
he-IL: דלוור

en: Delete
he-IL: מחק

en: Delete All Spam
he-IL: מחק את כל דואר הזבל

en: Delete Icon URL
he-IL: מחק את אייקון הקישור

en: Delete Permanently
he-IL: מחק לצמיתות

en: Delete file
he-IL: מחק קובץ

en: Delete permanently
he-IL: מחק לצמיתות

en: Delete this custom choice list? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
he-IL: האם למחוק את רשימת הבחירות המותאמת אישית הזו? 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: Delete this entry permanently
he-IL: מחק רשומה זו לצמיתות

en: Delete this feed
he-IL: מחק את הפיד

en: Delete this file
he-IL: מחק קובץ זה

en: Delete this item
he-IL: מחק פריט

en: Delete this notification
he-IL: מחק התראה

en: Deleted Field
he-IL: שדה שנמחק

en: Denmark
he-IL: דנמרק

en: Description
he-IL: תיאור

en: Description Placement
he-IL: מיקום התיאור

en: Description placement
he-IL: מיקום התיאור

en: Deselect All
he-IL: נקה בחירה

en: Designer Documentation
he-IL: מסמכי מעצב

en: Details
he-IL: פרטים

en: Developer Documentation
he-IL: עזרת מפתחים

en: Developer tools
he-IL: כלי מפתחים

en: Disable Auto-Formatting
he-IL: כבה פירמוט אוטומטי

en: Disable Auto-formatting
he-IL: כבה פירמוט אוטומטי

en: Disable Default Margins
he-IL: כבה את ברירת המחדל של השוליים.

en: Disable Quantity
he-IL: כבה כמות

en: Disable auto-formatting
he-IL: כבה פורמט אוטומטי

en: Disable default margins
he-IL: בטל ערך שוליים ברירת מחדל

en: Disable quantity field
he-IL: כבה שדה כמות

en: Disable script output
he-IL: כבה פלט סקריפטים

en: Disabled
he-IL: כבוי

en: Disables the quantity field.  A quantity of 1 will be assumed or you can add a Quantity field to your form from the Pricing Fields.
he-IL: מכבה את שדה הכמות. כמות השווה ל-1 תהפוך לברירת המחדל. ניתן להוסיף שדה כמות לטופס משדה המחיר.

en: Disagree
he-IL: לא מסכים

en: Dismiss
he-IL: התעלם

en: Display completed progress bar on confirmation
he-IL: הצג תהליך התקדמות שלם בזמן אישור

en: Display form description
he-IL: הצג את תיאור הטופס

en: Display form title
he-IL: הצג את כותרת הטופס

en: Display option to use the values submitted in different field
he-IL: הצג אפשרות להשתמש בערכים שנשלחו בשדות אחרים

en: Display placeholder
he-IL: הצג מחזיק מקום

en: District of Columbia
he-IL: מחוז קולומביה

en: Divorced
he-IL: גרוש/ה

en: Djibouti
he-IL: דג'יבוטי

en: Do not round
he-IL: אל תעגל

en: Dominica
he-IL: דומיניקה

en: Dominican Republic
he-IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Donation
he-IL: תרומה

en: Donations
he-IL: תרומות

en: Donations are not editable
he-IL: תרומות אינן ניתנות לעריכה

en: Download Export File
he-IL: הורד קובץ מיוצא

en: Download file
he-IL: הורד קובץ

en: Dr.
he-IL: דוק'

en: Draft
he-IL: טיוטה

en: Drag & drop to order and select which columns are displayed in the entries table.
he-IL: גרור ושחרר כדי לסדר ולבחור אילו טורים יוצגו בטבלת הרשומות.

en: Drag the fields to arrange them the way you prefer
he-IL: גרור את השדות כדי לסדר אותם לפי העדפתך

en: Drag to Arrange Fields
he-IL: גרור כדי לסדר את השדות

en: Drag up or down to arrange your fields.
he-IL: גרור למעלה או למטה כדי לסדר את השדות.

en: Drop Down
he-IL: תפריט משני

en: Drop files here or
he-IL: גרור קבצים הנה או

en: Duplicate
he-IL: שכפל

en: Duplicate this confirmation
he-IL: שכפל טופס זה

en: Duplicate this feed
he-IL: שכפל את הפיד

en: Duplicate this form
he-IL: שכפל טופס זה

en: Duplicate this notification
he-IL: שכפל התראה

en: Dutch
he-IL: הולנדית

en: EAST TIMOR
he-IL: מזרח טימור

en: ECUADOR
he-IL: אקוודור

en: EGYPT
he-IL: מצרים

en: EL SALVADOR
he-IL: אל סלבדור

en: END PAGING
he-IL: סוף עימוד

en: EQUATORIAL GUINEA
he-IL: גינאה השיוויונית

en: ERITREA
he-IL: אריתריאה

en: ESTONIA
he-IL: אסטוניה

en: ETHIOPIA
he-IL: אתיופיה

en: Easily create web forms and manage form entries within the WordPress admin.
he-IL: צור בקלות טפסים ונהל רשומות טפסים מתוך ממשק הניהול של וורדפרס.

en: East Timor
he-IL: מזרח טימור

en: Ecuador
he-IL: אקוודור

en: Edit
he-IL: ערוך

en: Edit Field Options
he-IL: ערוך אפשרויות שדה

en: Edit Form
he-IL: ערוך טופס

en: Edit Last Page
he-IL: ערוך עמוד אחרון

en: Edit Post
he-IL: ערוף פוסט

en: Edit settings for this form
he-IL: ערוך את ההגדרות עבור טופס זה

en: Edit the field options. Go ahead.. go crazy.
he-IL: ערוך את אפשרויות השדה. יאללה... תתפרע.

en: Edit this feed
he-IL: ערוך את הפיד

en: Edit this form
he-IL: ערוך טופס זה

en: Edit this item
he-IL: ערוך פריט

en: Editor
he-IL: עורך

en: Education
he-IL: השכלה

en: Education/Training
he-IL: חינוך/הכשרה

en: Egypt
he-IL: מצרים

en: El Salvador
he-IL: אל סלבדור

en: Email
he-IL: דואר אלקטרוני

en: Email Service
he-IL: שירות דואר אלקטרוני

en: Embed Post/Page Id
he-IL: פוסט מוטמע/מזהה דף

en: Embed Post/Page Title
he-IL: פוסט מוטמע/כותרת דף

en: Embed URL
he-IL: URL מוטמע

en: Embed Url
he-IL: קישור מוטמע

en: Embedding a Form
he-IL: הטמעת טופס

en: Employed Full-Time
he-IL: מועסק/ת במשרה מלאה

en: Employed Part-Time
he-IL: מועסק/ת במשרה חלקית

en: Employee
he-IL: עובד

en: Employment
he-IL: תעסוקה

en: Empty Trash
he-IL: רוקן פח אשפה

en: Enable
he-IL: הפעל

en: Enable "other" choice
he-IL: אפשר אפשרות "אחר"

en: Enable AJAX
he-IL: הפעל AJAX

en: Enable Animation
he-IL: אפשר אנימציה

en: Enable Anti-spam honeypot
he-IL: הפעל מלכודת אנטי-ספאם

en: Enable Calculation
he-IL: אפשר חישוב

en: Enable Choice Values
he-IL: הפעל עכי בחירה

en: Enable Condition
he-IL: הפעל תנאי

en: Enable Conditional Logic
he-IL: הפעל תנאי הגיון

en: Enable Email Confirmation
he-IL: אפשר אישור באמצעות דואר אלקטרוני

en: Enable Enhanced UI
he-IL: הפעל ממשק משתמש מועשר.

en: Enable Multi-File Upload
he-IL: אפשר העלאה מרובה של קבצים

en: Enable Next Button Conditional Logic
he-IL: הפעל תנאי הגיון לכפתור 'הבא'

en: Enable Page Conditional Logic
he-IL: הפעל תנאי הגיון לדף

en: Enable Password Input
he-IL: אפשר קלט קוד

en: Enable Password Strength
he-IL: אפשר עוצמת סיסמה

en: Enable Save and Continue
he-IL: אפשר שמור והמשך

en: Enable a trial period.  The user's recurring payment will not begin until after this trial period.
he-IL: הפעל תקופת נסיון. תשלומי המשתמש יחלו רק לאחר סיום תקופת הניסון.

en: Enable access to the API
he-IL: אפשר גישה ל-API

en: Enable animations
he-IL: אפשר הנפשה

en: Enable anti-spam honeypot
he-IL: אפשר מלכודת אנטי ספאם

en: Enable conditional logic
he-IL: הפעל תנאי הגיון

en: Enable enhanced user interface
he-IL: אפשר ממשק משתמש מועשר

en: Enable entry limit
he-IL: אפשר הגבלת מספר רשומות

en: Enable multiple columns
he-IL: הפעל ריבוי טורים

en: Enabled
he-IL: מופעל

en: Enables the honeypot spam protection technique, which is an alternative to the reCAPTCHA field.
he-IL: מפעיל את מלכודת האנטי-ספאם, המהווה תחליף לשדה ה-reCPATCHA.

en: Enabling calculations will allow the value of this field to be dynamically calculated based on a mathematical formula.
he-IL: הפעלת חישובים תאפשר לערך בשדה זה להיות מחושב לפי נוסחאות מתמטיות.

en: End
he-IL: סיום

en: End Page: Options
he-IL: סוף עמוד: אפשרויות

en: Energy/Utilities
he-IL: אנרגיה

en: Engineering
he-IL: הנדסה

en: English (UK)
he-IL: אנגלית (אנגליה)

en: English (US)
he-IL: אנגלית (ארה"ב)

en: Ensure that the conditional logic for this confirmation is different from all the other confirmations for this form and then press save to create the new confirmation.
he-IL: וודא שתנאי ההגיון עבור אישור זה שונה מכל שאר האישורים עבור בטופס, ולחץ 'שמור' כדי ליצור את האישור החדש.

en: Enter Email
he-IL: הכנס כתובת דואר אלקטרוני

en: Enter Password
he-IL: הכנס סיסמה

en: Enter Your License Key
he-IL: הכנס את מספר הרשיון שלך

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a BCC of the notification email.
he-IL: הכנס רשימת כתובות דואר אלקטרוני, מופרדות בפסיקים, אליהן תרצה לשלוח עותק מוסתר של דוא"ל ההתראה.

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive the selected notification emails.
he-IL: הכנס רשימת כתובות דואר אלקטרוני, מופרדות בפסיקים, אליהן תרצה לקבל את הודעות ההתראה.

en: Enter a custom mask
he-IL: הכנס מסיכה מותאמת אישית

en: Enter a description for your form. This may be used for user instructions.
he-IL: הוסף תיאור לטופס שלך. ניתן להשתמש בזה בהוראות המשתמש.

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
he-IL: הוסף שם לפיד כדי לזהות באופן ייחודי את ההגדרות.

en: Enter a message to be displayed to users who are not logged in (shortcodes and HTML are supported).
he-IL: הכנס הודעה שתוצג למשתמשים שאינם מחוברים. (ניתן להשתמש ב-shortcodes ו-HTML).

en: Enter a number in the input box below to limit the number of entries allowed for this form. The form will become inactive when that number is reached.
he-IL: הכנס מספר בתיבת הקלט למטה כדי להגביל את מספר הרשומות עבור טופס זה. הטופס יהפוך בלתי פעיל כאשר מספר הרשומות יהיה זהה למספר אותו הכנסת.

en: Enter a value
he-IL: הכנס ערך

en: Enter an amount
he-IL: הכנס סכום

en: Enter name
he-IL: הכנס שם

en: Enter text to display at the top of the progress bar.
he-IL: הכנס טקסט שיוצג מעל תהליך ההתקדמות.

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this field.
he-IL: הכנס את שם מחלקת ה-CSS בה תרצה להשתמש כדי לעקוף את סגנון ברירת המחדל של שדה זה.

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this form.
he-IL: הכנס את שם מחלקת ה-CSS שברצונך להשתמש כדי לעקוב את סגנון ברירת המחדל של טופס זה.

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'add item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
he-IL: הכנס את הקישור לתמונה שמחליפה את אייקון ברירת המחדל של 'הוסף פריט'. גודל מירבי מומלץ: 16*16 פיקסלים.

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'delete item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
he-IL: הכנס את הקישור לתמונה שמחליפה את אייקון ברירת המחדל של 'מחק פריט'. גודל מירבי מומלץ: 16*16 פיקסלים.

en: Enter the URL of the webpage you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
he-IL: הכנס את הקישור לדף האינטרנט אליו תרצה שהמשתמש יופנה לאחר שליחת הטופס.

en: Enter the admin label of the form field.  Entering a value in this field will override the Field Label when displayed in the Gravity Forms administration tool.
he-IL: הכנס את תווית המנהל עבור השדה. הערך שיוכנס כאן יעקוף את תווית השדה כאשר יוצג בכלי הניהול של Gravity Forms.

en: Enter the allowed file extensions for file uploads.  This will limit the type of files a user may upload.
he-IL: הכנס את סוגי הקבצים האפשריים להעלאה. אפשרות זו תגביל את סוגי הקבצים שהמשתמש יכול להעלות.

en: Enter the base price for this product.
he-IL: הכנס את מחיר הבסיס עבור מוצר זה.

en: Enter the content (Text or HTML) to be displayed on the form.
he-IL: הוסף את התוכן (טקסט או HTML) שיוצג בטופס.

en: Enter the description for the form field.  This will be displayed to the user and provide some direction on how the field should be filled out or selected.
he-IL: הכנס את התיאור עבור שדה הטופס. תיואר זה יוצג למשתמש ויספק מידע כיצד עליו לבחור או למלא את השדה.

en: Enter the email address you would like the notification email sent from, or select the email from available email form fields.
he-IL: הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני ממנה תרצה לשלוח את הודעת דוא"ל ההתראה, או בחר את הכתובת מתוך שדה כתובות הדואר האלקטרוני בטופס.

en: Enter the email address you would like the notification email sent to.
he-IL: הכנס את כתובת הדואר אלקטרוני אליה תרצה שיישלח הודעת ההתראה.

en: Enter the email address you would like to be used as the reply to address for the notification email.
he-IL: הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני בה תרצה להשתמש לצורך תשובות עבור הודעת דוא"ל ההתראה.

en: Enter the label for this HTML block. It will help you identify your HTML blocks in the form editor, but it will not be displayed on the form.
he-IL: הכנס תווית עבור חסימת HTML. זה יכול לסייע בזיהוי חסימות HTML בעורך הטופס, אך לא יוצג בטופס עצמו.

en: Enter the label of the form field.  This is the field title the user will see when filling out the form.
he-IL: הכנס את תווית שדה הטופס. זוהי כותרת השדה המוצגת למשתמש כאשר הוא ממלא את הטופס.

en: Enter the label to be displayed next to the check box. For example, &quot;same as shipping address&quot;.
he-IL: הכנס את התווית שתוצג ליד תיבת הסימון. לדוגמא, 'כמו כתובת המשלוח'

en: Enter the maximum number of characters that this field is allowed to have.
he-IL: הכנס את מספר התווים המירבי ששדה זה יכול להכיל.

en: Enter the maximum number of rows that users are allowed to add.
he-IL: הכנס את מספר השורות שמשתמשים יכולים להוסיף.

en: Enter the minimum and maximum values for this form field.  This will require that the value entered by the user must fall within this range.
he-IL: הכנס את הערכים הנמוכים והגבוהים ביותר עבור שדה זה. הערכים שיוכנסו על ידי המשתמש יהיו חייבים להיות בתוך הטווח הזה.

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or select the name from available name fields.
he-IL: הכנס את השם ממנו תרצה לשלוח את הודעת דוא"ל ההתראה, או בחר את השם מתוך שדה השם בטופס.

en: Enter the path to an image you would like to use as the form submit button.
he-IL: הכנס את ניתב התמונה בה תרצה להשתמש לכפתור 'שלח' בטופס.

en: Enter the path to an image you would like to use as the page next button.
he-IL: הכנס את הנתיב לתמונה שברצונך להשתמש בה בכפתור 'הבא' בדף.

en: Enter the path to an image you would like to use as the page previous button.
he-IL: הכנס את הנתיב לתמונה שברצונך להשתמש בה בכפתור 'הקודם' בדף.

en: Enter the text you would like the user to see on the confirmation page of this form.
he-IL: הכנס את הטקס שיוצג למשתמש בדף האישור של טופס זה.

en: Enter the text you would like to appear on the form submit button.
he-IL: הכנס את הטקסט שיופי על כפתור שליחת הטופס.

en: Enter the text you would like to appear on the page next button.
he-IL: הכנס את הטקסט שברצונך שיופיע על כפתור 'הבא' בדף.

en: Enter the text you would like to appear on the page previous button.
he-IL: הכנס את הטקסט שברצונך שיופיע על כפתור 'הקודם' בדף.

en: Enter the title of your form.
he-IL: הכנס את כותרת הטופס

en: Enter value
he-IL: הכנס ערך

en: Enter values in this setting to override the Sub-Label for each field.
he-IL: הכנס ערכים בהגדרה זו כדי לעקוף את תווית המשנה עבור כל שדה.

en: Enter your Gravity Forms License Key below.  Your key unlocks access to automatic updates, the add-on installer, and support.  You can find your key on the My Account page on the %sGravity Forms%s site.
he-IL: הכנס את מספר הרשיון של Gravity Forms למטה. מספר זה מעניק גישה לעדכונים אוטומטיים, תוספים ותמיכה. תוכל למצוא מספר הרשיון בדף 'החשבון שלי' באתר %sGravity Forms%s.

en: Enter your reCAPTCHA Secret Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
he-IL: הכנס את המפתח הסודי של reCAPTCHA שלך. אם אין ברשותך מפתח, תוכל להירשם ולקבל אחד בקישור הבא. השירות הינו חופשי.

en: Enter your reCAPTCHA Site Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
he-IL: הכנס את מפתח האתר של reCAPTCHA שלך. אם אין ברשותך מפתח, תוכל להירשם ולקבל אחד בקישור הבא. השירות הינו חופשי.

en: Enter your reCAPTCHA site and secret keys in the reCAPTCHA Settings section of the %sSettings page%s
he-IL: הכנס את אתר והמפתח הסודי של הקפצ'ה באזור הגדרות הקפצ'ה בתוך  %sעמוד ההגדרות%s

en: Entries
he-IL: רשומות

en: Entries Conversion
he-IL: המרת רשומות

en: Entries deleted successfully: %d
he-IL: רשומות שנמחקו בהצלחה: %d

en: Entries for %s form have been deleted. | Entries for %s forms have been deleted.
he-IL[0]: הרשומות ל%s טופס נמחקו.
he-IL[1]: הרשומות ל%s טופסים נמחקו.

en: Entries processed: %1$d of %2$d
he-IL: רשומות שעובדו: %1$d מ %2$d

en: Entries updated successfully
he-IL: הרשומות עודכנו בהצלחה

en: Entry
he-IL: רשומה

en: Entry #
he-IL: רשומה #

en: Entry Date
he-IL: תאריך רשומה

en: Entry ID
he-IL: מזהה רשומה

en: Entry Id
he-IL: מזהה רשומה

en: Entry Limit Reached Message
he-IL: הודעת מספר רשומות מירבי

en: Entry List
he-IL: רשימת רשומות

en: Entry URL
he-IL: URL רשומה

en: Entry Updated.
he-IL: רשומה עודכנה.

en: Entry deleted.
he-IL: רשומה נמחקה.

en: Entry not found
he-IL: רשומה לא נמצאה

en: Entry updated successfully
he-IL: הרשומה עודכנה בהצלחה

en: Entry with id %s not found
he-IL: הרשומה בעלת מזהה: %s לא נמצאה

en: Equatorial Guinea
he-IL: גינאה השיוויונית

en: Eritrea
he-IL: אריתריאה

en: Error
he-IL: תקלה

en: Error retrieving results. If the problem persists, please contact support.
he-IL: תקלה בקבלת תוצאות. אם התקלה נמשכת, צור קשר עם התמיכה.

en: Error updating form
he-IL: תקלה בעת עדכון הטופס

en: Error updating form confirmations
he-IL: תקלה בעדכון אישורי הטופס

en: Error updating form notifications
he-IL: תקלה בעדכון התראות הטופס

en: Error updating title
he-IL: תקלה בעדכון אהכותרת

en: Errors have been highlighted below.
he-IL: הבעיות הובלטו בהמשך הדף.

en: Estonia
he-IL: אסטוניה

en: Estonian
he-IL: אסטונית

en: Ethiopia
he-IL: אתיופיה

en: Euro
he-IL: אירו

en: Europe
he-IL: אירופה

en: Event
he-IL: אירוע

en: Every day
he-IL: כל יום

en: Examples
he-IL: דוגמאות

en: Excerpt
he-IL: מקטע

en: Existing
he-IL: קיים

en: Expiration Date
he-IL: תאריך תפוגה

en: Expiration Month
he-IL: חודש התוקף

en: Expiration Year
he-IL: שנת התוקף

en: Export Date Range
he-IL: ייצא את טווח התאריכים

en: Export Entries
he-IL: רשומות ייצוא

en: Export Forms
he-IL: ייצא טפסים

en: Export Selected Fields
he-IL: ייצא אצ הרשומות הנבחרות

en: Export Selected Form
he-IL: ייצא טופס נבחר

en: Export Selected Forms
he-IL: ייצא טפסים נבחרים

en: Export entries if {0} of the following match:
he-IL: ייצא רשומות אם {0} מהבאים תואם:

en: Exporting entries. Progress:
he-IL: מייצא רשומות. תהליך ההתקדמות:

en: Extended
he-IL: מוארך

en: Extra Large
he-IL: גדול במיוחד

en: Extra Small
he-IL: קטן במיוחד

en: FAROE ISLANDS
he-IL: איי פארו

en: FIJI
he-IL: פיג'י

en: FINLAND
he-IL: פינלנד

en: FRANCE
he-IL: צרפת

en: FRENCH POLYNESIA
he-IL: פולינזה הצרפתית

en: Failed to capture %s. Reason: %s.
he-IL: קליטת %s נכשלה. סיבות: %s.

en: Failed to load the preview for this form.
he-IL: הצגת הטופס נכשלה.

en: Failed to move uploaded file.
he-IL: העברת הקובץ המועלה נכשלה.

en: Failed to open input stream.
he-IL: פתיחת זרם הקלט נכשלה.

en: Failed to open output stream.
he-IL: פתיחת זרם הפלט נכשלה.

en: Failed to open temp directory.
he-IL: פתיחת התיקייה הזמנית נכשלה.

en: Failed to upload file.
he-IL: העלאת הקובץ נכשלה.

en: Faroe Islands
he-IL: איי פרו

en: Featured Image
he-IL: תמונת שער

en: Feb
he-IL: פברואר

en: February
he-IL: פברואר

en: Feed Settings
he-IL: הגדרות הפיד

en: Feed id %s not found
he-IL: מזהה פיד %s לא נמצא

en: Feed not found
he-IL: פיד לא נמצא

en: Feed updated successfully.
he-IL: הפיד עודכן בהצלחה.

en: Feeds deleted successfully: %d
he-IL: פידים שנמחקו בהצלחה: %d

en: Feeds updated: %d
he-IL: פידים שעודכנו: %d

en: Female
he-IL: נקבה

en: Field
he-IL: שדה

en: Field Choices
he-IL: אפשרויות השדה

en: Field Date Format
he-IL: תאריך פורמט השדה

en: Field Description
he-IL: תיאור השדה

en: Field ID
he-IL: מזהה שדה

en: Field Label
he-IL: תווית השדה

en: Field Label Visibility
he-IL: נראות תווית השדה

en: Field Name Format
he-IL: שם פורמט השדה

en: Field Size
he-IL: גודל שדה

en: Field Type
he-IL: סוג השדה

en: Field type
he-IL: סוג שדה

en: Field type '%s' has not been implemented
he-IL: סוג השדה '%s' לא הוטמע עדיין

en: Fiji
he-IL: פיג'י

en: File
he-IL: קובץ

en: File Upload
he-IL: העלאת קובץ

en: File exceeds size limit
he-IL: הקובץ חורג מהגודל המירבי

en: File exceeds size limit. Maximum file size: %dMB
he-IL: הקובץ חורג ממגבלת הגודל. גודל קובץ מקסימלי: %dMB

en: Filipino
he-IL: פיליפינית

en: Filter the entries by adding conditions.
he-IL: סנן את הרשומות על ידי הוספת תנאים.

en: Filters
he-IL: סינון

en: Finland
he-IL: פינלנד

en: Finnish
he-IL: פינית

en: First
he-IL: פרטי

en: First Choice
he-IL: בחירה ראשונה

en: First Name
he-IL: שם פרטי

en: First Option
he-IL: אפשרות ראשונה

en: First name
he-IL: שם פרטי

en: Fix it
he-IL: תקן את זה

en: Florida
he-IL: פלורידה

en: Font Color
he-IL: צבע הגופן

en: For addresses that only apply to one country, you can choose to not display the country drop down. Entries will still be recorded with the selected country.
he-IL: עבור כתובות הרלבנטיות רק עבור מדינה אחת, באפשרותך לבחור שלא להציג את תפריט המדינות. הרשומות יתועדו עם המדינה הנבחרת בכל מקרה.

en: Forbidden
he-IL: אסור

en: Force SSL
he-IL: הכרח SSL

en: Form
he-IL: טופס

en: Form Basics
he-IL: בסיס הטופס

en: Form Button
he-IL: כפתור הטופס

en: Form Button Image
he-IL: תמונת כפתור הטופס

en: Form Button Text
he-IL: טקסט כפתור הטופס

en: Form CSS Class Name
he-IL: שם מחלקת CSS הטופס

en: Form Description
he-IL: תיאור הטופס

en: Form Expired Message
he-IL: הודעת טופס פג טופס

en: Form Field
he-IL: שדה טופס

en: Form Id
he-IL: מזהה טופס

en: Form Id and Lead Id are required parameters.
he-IL: מזהה טופס ומזהה LEAD הם פרמטרים נדרשים.

en: Form Label Placement
he-IL: מיקום תווית הטופס

en: Form Layout
he-IL: פריסת הטופס

en: Form Options
he-IL: הגדרות הטופס

en: Form Pending Message
he-IL: הודעת טופס ממתין

en: Form Preview
he-IL: הצג טופס

en: Form Settings
he-IL: הגדרות הטופס

en: Form Title
he-IL: כותרת טופס

en: Form Total
he-IL: סה"כ טופס

en: Form deleted.
he-IL: הטופס נמחק.

en: Form description
he-IL: תיאור הטופס

en: Form duplicated.
he-IL: הטופס שוכפל.

en: Form is saved
he-IL: הטופס נשמר

en: Form is submitted
he-IL: הטופס נשלח

en: Form moved to the trash.
he-IL: הטופס הועבר לפח האשפה.

en: Form not found
he-IL: טופס לא נמצא

en: Form restored.
he-IL: הטופס שוחזר.

en: Form settings updated successfully.
he-IL: הגדרות הטופס עודכנו בהצלחה.

en: Form title
he-IL: כותר הטופס

en: Form updated successfully
he-IL: הטופס עודכן בהצלחה

en: Form updated successfully.
he-IL: הטופס עודכן בהצלחה.

en: Form with id: %s not found
he-IL: הטופס בעל מזהה: %s לא נמצא

en: Forms
he-IL: טפסים

en: Forms could not be imported. Please make sure your export file is in the correct format.
he-IL: לא ניתן לייבא את הטפסים. אנא וודא שהקובץ המיוצא בפורמט הנכון.

en: Forms could not be imported. Your export file is not compatible with your current version of Gravity Forms.
he-IL: לא ניתן לייבא את הטפסים. הקובץ המיוצא אינו תואם את הגרסה הנוכחית של Gravity Forms.

en: Forms deleted successfully: %d
he-IL: טפסים שנמחקו בהצלחה: %d

en: Forms per page
he-IL: מספר טפסים בכל דף

en: Forms updated successfully
he-IL: הטפסים עודכנו בהצלחה

en: Formula
he-IL: נוסחה

en: France
he-IL: צרפת

en: French
he-IL: צרפתית

en: French (Canadian)
he-IL: צרפתית (קנדית)

en: French Polynesia
he-IL: פולינזיה הצרפתית

en: Frequency
he-IL: תדירות

en: Friday
he-IL: יום שישי

en: From Email
he-IL: כתובת מוען

en: From Email Address
he-IL: כתובת הדואר האלקטרוני של הטופס

en: From Name
he-IL: שם מוען

en: Full
he-IL: מלא

en: Full Size
he-IL: גודל מלא

en: Full Size - Centered
he-IL: גודל מלא - מיושר למרכז

en: Full Size - Left Aligned
he-IL: גודל מלא - מיושר לשמאל

en: Full Size - Right Aligned
he-IL: גודל מלא - מיושר לימין

en: Full-Time
he-IL: משרה מלאה

en: GABON
he-IL: גבון

en: GAMBIA
he-IL: גמביה

en: GERMANY
he-IL: גרמניה

en: GHANA
he-IL: גאנה

en: GREECE
he-IL: יוון

en: GREENLAND
he-IL: גרינלנד

en: GRENADA
he-IL: גרנדה

en: GUAM
he-IL: גואם

en: GUATEMALA
he-IL: גוואטמלה

en: GUINEA
he-IL: גינאה

en: GUINEA-BISSAU
he-IL: גינאה-ביסאו

en: GUYANA
he-IL: גויאנה

en: Gabon
he-IL: גבון

en: Gambia
he-IL: גמביה

en: Gender
he-IL: מין

en: General
he-IL: כללי

en: General Settings
he-IL: הגדרות כלליות

en: German
he-IL: גרמנית

en: German (Austria)
he-IL: גרמנית (אוסטריה)

en: German (Switzerland)
he-IL: גרמנית (שוויץ)

en: Germany
he-IL: גרמניה

en: Getting Started with the Gravity Forms API
he-IL: התחלת שימוש ב- Gravity Forms API

en: Ghana
he-IL: גאנה

en: Global Settings
he-IL: הגדרות גלובליות

en: Go to the first page
he-IL: עבור אל הדף הראשון

en: Go to the last page
he-IL: עבור אל הדף האחרון

en: Go to the next page
he-IL: עבור אל הדף הבא

en: Go to the previous page
he-IL: חזור אל הדף הקודם

en: Good
he-IL: טוב

en: Government/Military
he-IL: ממשלתי/צבאי

en: Grab here with your cursor.
he-IL: תפוס כאן עם סמן העכבר.

en: Graduate or Professional Degree
he-IL: תואר מקצועי

en: Gravity Forms %s is required. Activate it now or %spurchase it today!%s
he-IL: %s של Gravity Forms נדרש. הפעל אותו עכשיו או %sרכוש אחד!%s

en: Gravity Forms API Settings
he-IL: הגדרות API של Gravity Forms

en: Gravity Forms Help
he-IL: עזרה עם Gravity Forms

en: Gravity Forms Updates
he-IL: עדכוני Gravity Forms

en: Gravity Forms Version
he-IL: גרסת Gravity Forms

en: Gravity Forms Widget
he-IL: ווידג'ט Gravity Forms

en: Gravity Forms has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
he-IL: Gravity Forms הוסר בהצלחה. ניתן להפעילו שוב מתוך %sעמוד התוספים%s.

en: Gravity Forms integrates with reCAPTCHA, a free CAPTCHA service that helps to digitize books while protecting your forms from spam bots.
he-IL: Gravity Forms מתחבר עם reCAPTCHA, שירות חינמי המסייע בהפיכת ספרים לדיגיטליים תוך שמירה על הטפסים שלך מבוטים של ספאם.

en: Gravity Forms requires MySQL 5 or above.
he-IL: Gravity Forms דורש גרסת MySQL 5 ומעלה.

en: Gravity Forms requires PHP 5 or above.
he-IL: Gravity Forms דורש גרסת PHP 5 ומעלה.

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms
he-IL: תוסף זה דורש גרסת וורדפרס %s ומעלה. עליך לשדרג את וורדפרס בכדי להשתמש בתוסף

en: Gravity Forms requires WordPress v%s or greater. You must upgrade WordPress in order to use this version of Gravity Forms.
he-IL: Gravity Forms דורש גרסת וורדפרס v%s ומעלה. יש לשדרג את האתר כדי להשתמש בגרסה זו של התוסף.

en: Gravity Forms will download important bug fixes, security enhancements and plugin updates automatically. Updates are extremely important to the security of your WordPress site.
he-IL: Gravity Forms יוריד תיקוני באגים, עדכוני אבטחה ותוספים בצורה אוטומטית. העידכונים חשובים ביותר לאבטחת אתר הוורדפרס שלך.

en: Gray
he-IL: אפור

en: Greece
he-IL: יוון

en: Greek
he-IL: יוונית

en: Green
he-IL: ירוק

en: Greenland
he-IL: גרינלנד

en: Grenada
he-IL: גרנדה

en: Guam
he-IL: גואם

en: Guatemala
he-IL: גוואטמלה

en: Guinea
he-IL: גינאה

en: Guinea-Bissau
he-IL: גינאה-ביסאו

en: Gujarati
he-IL: גוג'רטית

en: Guyana
he-IL: גויאנה

en: HAITI
he-IL: האיטי

en: HH
he-IL: 24 שעות

en: HONDURAS
he-IL: הונדורס

en: HONG KONG
he-IL: הונג קונג

en: HTML Block
he-IL: חסימת HTML

en: HTML Content
he-IL: תוכן HTML

en: HTTP Referer URL
he-IL: HTTP מפנה URL

en: HTTP User Agent
he-IL: HTTP סוכן משתמש

en: HUNGARY
he-IL: הונגריה

en: Haiti
he-IL: הייטי

en: Hawaii
he-IL: הוואי

en: Healthcare
he-IL: בריאות

en: Hebrew
he-IL: עברית

en: Help
he-IL: עזרה

en: Hidden
he-IL: חבוי

en: Hidden Field
he-IL: שדה חבוי

en: Hide
he-IL: הסתר

en: Hide Address Line 2
he-IL: הסתר כתובת נוספת

en: Hide Country
he-IL: הסתר מדינה

en: Hide Province Field
he-IL: הסתר שדה 'מחוז'

en: Hide State Field
he-IL: הסתר שדה 'מדינה'

en: Hide State/Province/Region
he-IL: הסתר מדינה/מחוז/אזור

en: High School
he-IL: השכלה על-יסודית

en: Hindi
he-IL: הינדי

en: Homemaker
he-IL: עקרת בית

en: Honduras
he-IL: הונדורס

en: Hong Kong
he-IL: הונג קונג

en: Hong Kong Dollar
he-IL: דולר הונג-קונגי

en: Hospitality/Travel
he-IL: אירוח/טיולים

en: How Long
he-IL: כמה זמן

en: How Often
he-IL: באיזו תדירות

en: Human Resources
he-IL: משאבי אנוש

en: Hungarian
he-IL: הונגרית

en: Hungarian Forint
he-IL: פורינט הונגרי

en: Hungary
he-IL: הונגריה

en: I Understand and Accept the Risk
he-IL: אני מבין ומקבל את הסיכונים

en: I am done. Take me back to form list
he-IL: סיימתי. קח אותי חזרה לרשימת הטפסים

en: I understand the risks
he-IL: אני מבין את הסיכונים

en: ICELAND
he-IL: איסלנד

en: ID
he-IL: מזהה

en: INDIA
he-IL: הודו

en: INDONESIA
he-IL: אינדונזיה

en: IP Address
he-IL: כתובת IP

en: IRAN
he-IL: אירן

en: IRAQ
he-IL: עירק

en: IRELAND
he-IL: אירלנד

en: ISRAEL
he-IL: ישראל

en: ITALY
he-IL: איטליה

en: Iceland
he-IL: איסלנד

en: Idaho
he-IL: איידהו

en: If you continue, you will not be able to retrieve or restore your forms or entries.
he-IL: אם תמשיך, לא תוכל לגשת או לשחזר את הטפסים והרשומות שלך.

en: If you don't enter a valid license key, you will not be able to update Gravity Forms when important bug fixes and security enhancements are released. This can be a serious security risk for your site.
he-IL: אם לא תכניס מספר רשיון חוקי, לא תוכל לעדכן את Gravity Forms כאשר ישוחררו עדכוני גרסה ואבטחה. זהו סיכון אבטחתי חמור עבור האתר שלך.

en: If you get stuck, mouseover the tool tips for a little help.
he-IL: אם נתקעת, עבור עם סמן העכבר מעל כלי הטיפים לעזרה.

en: If you have other forms on the page (i.e. Comments Form), specify a higher tabindex start value so that your Gravity Form does not end up with the same tabindices as your other forms. To disable the tabindex, enter 0 (zero).
he-IL: אם יש לך טפסים אחרים בדף (למשל טפסי תגובות), הגדר ערך התחלה של מדד הלשוניות גבוה יותר כך שהטופס שלך לא יסיים עם אותו מדד כמו טפסים אחרים. כדי לבטל אפשרות זו, הכנס 0 (אפס).

en: If you would like to override the default error validation for a field, enter it here.  This message will be displayed if there is an error with this field when the user submits the form.
he-IL: אם תרצה לעקוף את ברירת המחדל של אימות תקלה עבור שדה מסוים, הכנס זאת כאן. הודעה זו תוצג אם ישנה תקלה עם השדה הזה כאשר המשתמש שולח את הטופס.

en: If you would like to pre-populate the value of a field, enter it here.
he-IL: אם ברצונך לאכלס ערכים בשדה מסוים, עשה זאת כאן.

en: Illinois
he-IL: אילינוי

en: Image
he-IL: תמונה

en: Image Meta
he-IL: המטה של התמונה

en: Image Metadata
he-IL: מטה-מידע של התמונה

en: Image Path:
he-IL: כתובת התמונה:

en: Image Path:
he-IL: נתיב תמונה:

en: Impersonate account
he-IL: התחזה לחשבון

en: Import
he-IL: ייבא

en: Import Forms
he-IL: ייבא טפסים

en: Import/Export
he-IL: ייבוא/ייצוא

en: Importance
he-IL: חשיבות

en: Important
he-IL: חשוב

en: Inactive
he-IL: כבוי

en: Inactive Columns
he-IL: טורים לא פעילים

en: Include notes
he-IL: כלול הערות

en: Include results if {0} match:
he-IL: צרף תוצאות אם {0} תואמים

en: Incoming Field Data
he-IL: מידע הנכנס משדות

en: India
he-IL: הודו

en: Indiana
he-IL: אינדיאנה

en: Indonesia
he-IL: אינדונזיה

en: Indonesian
he-IL: אינדונזית

en: Industry
he-IL: תעשייה

en: Initial payment
he-IL: תשלום ראשוני

en: Input Mask
he-IL: מסיכת קלט

en: Input masks provide a visual guide allowing users to more easily enter data in a specific format such as dates and phone numbers.
he-IL: מסיכות קלט הן מעין מדריך ויזואלי העוזר למשתמש להכניס מידע בפורמט מסוים כמו תאריכים או מספרי טלפון.

en: Input type
he-IL: סוג הקלט

en: Insert A Form
he-IL: הכנס טופס

en: Insert Choices
he-IL: הכנס אפשרויות

en: Insert Form
he-IL: הכנסת טופס

en: Insert Merge Tag
he-IL: הכנס תגית ממוזגת

en: Installation Complete
he-IL: ההתקנה הושלמה

en: Installation Status
he-IL: מצב ההתקנה

en: Installation/Maintenance
he-IL: אחזקה

en: Insurance
he-IL: ביטוח

en: Intern
he-IL: מתמחה

en: Internal Error
he-IL: תקלה פנימית

en: International
he-IL: בינלאומי

en: Internet
he-IL: אינטרנט

en: Invalid credit card number.
he-IL: מספר כרטיס האשראי אינו חוקי.

en: Invalid entry id: %s
he-IL: מזהה רשומה לא חוקי: %s

en: Invalid form object
he-IL: אובייקט טופס לא חוקי

en: Invalid form objects
he-IL: אובייקטי הטופס אינם חוקיים

en: Invalid or Expired Key : Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
he-IL: מספר רשיון לא חוקי או פג תוקף: אנא וודא שהכנסת ערכים נכונים ושהמפתח שלך בתוקף.

en: Invalid selection. Please select one of the available choices.
he-IL: בחירה לא חוקית. אנא בחר באחת מהאפשרויות הזמינות.

en: Invalid value
he-IL: ערך לא חוקי

en: Iowa
he-IL: אייווה

en: Iran
he-IL: אירן

en: Iraq
he-IL: עירק

en: Ireland
he-IL: אירלנד

en: Israel
he-IL: ישראל

en: Israeli New Sheqel
he-IL: שקל ישראלי חדש

en: Italian
he-IL: איטלקית

en: Italy
he-IL: איטליה

en: Item
he-IL: פריט

en: Item has been deleted.
he-IL: הפריט נמחק.

en: Item has been saved.
he-IL: הפריט נשמר

en: JAMAICA
he-IL: ג'מייקה

en: JAPAN
he-IL: יפן

en: JORDAN
he-IL: ירדן

en: Jamaica
he-IL: ג'מייקה

en: Jan
he-IL: ינואר

en: January
he-IL: ינואר

en: Japan
he-IL: יפן

en: Japanese
he-IL: יפנית

en: Japanese Yen
he-IL: ין יפני

en: Job Search Aids
he-IL: השמה

en: Job Type
he-IL: סוג עבודה

en: Jordan
he-IL: ירדן

en: Jul
he-IL: יולי

en: July
he-IL: יולי

en: Jun
he-IL: יוני

en: June
he-IL: יוני

en: KAZAKHSTAN
he-IL: קזחסטן

en: KENYA
he-IL: קניה

en: KIRIBATI
he-IL: קיריבטי

en: KOSOVO
he-IL: קוסובו

en: KUWAIT
he-IL: כווית

en: KYRGYZSTAN
he-IL: קירגיסטן

en: Kannada
he-IL: קנדה

en: Kansas
he-IL: קנזס

en: Kazakhstan
he-IL: קזחסטן

en: Keep background updates enabled
he-IL: השאר עדכוני רקע פעילים

en: Kentucky
he-IL: קנטקי

en: Kenya
he-IL: קניה

en: Kiribati
he-IL: קיריבטי

en: Korean
he-IL: קוריאנית

en: Kosovo
he-IL: קוסובו

en: Kuwait
he-IL: כווית

en: Kyrgyzstan
he-IL: קירגיסטן

en: LAOS
he-IL: לאוס

en: LATVIA
he-IL: לטביה

en: LEBANON
he-IL: לבנון

en: LESOTHO
he-IL: לסוטו

en: LIBERIA
he-IL: ליבריה

en: LIBYA
he-IL: לוב

en: LIECHTENSTEIN
he-IL: ליכטנשטיין

en: LITHUANIA
he-IL: ליטא

en: LUXEMBOURG
he-IL: לוקסמבורג

en: Label
he-IL: תווית

en: Label Visibility
he-IL: נראות התווית

en: Label placement
he-IL: מיקום התווית

en: Language
he-IL: שפה

en: Laos
he-IL: לאוס

en: Large
he-IL: גדול

en: Large - Centered
he-IL: גדול - מיושר למרכז

en: Large - Left Aligned
he-IL: גדול - מיושר לשמאל

en: Large - Right Aligned
he-IL: גדול - מיושר לימין

en: Last
he-IL: משפחה

en: Last 30 Days
he-IL: ב-30 הימים האחרונים

en: Last Entry: %s
he-IL: רשומה אחרונה: %s

en: Last Name
he-IL: שם משפחה

en: Last name
he-IL: שם משפחה

en: Latest values:
he-IL: ערכים אחרונים:

en: Latvia
he-IL: לטביה

en: Latvian
he-IL: לטבית

en: Law Enforcement/Security
he-IL: משטרה/אבטחה

en: Lebanon
he-IL: לבנון

en: Left aligned
he-IL: מיושר לשמאל

en: Legal
he-IL: מחוקק

en: Lesotho
he-IL: לסותו

en: Less than a month
he-IL: פחות מחודש

en: Less than once a month
he-IL: פחות מפעם בחודש

en: Liberia
he-IL: ליבריה

en: Libya
he-IL: ליביה

en: License Key
he-IL: מספר רשיון

en: Liechtenstein
he-IL: ליכטנשטיין

en: Light
he-IL: בהיר

en: Limit Form Activity
he-IL: הגבל את פעילות הטופס

en: Limit Number of Entries
he-IL: הגבל את מספר הרשומות

en: Limit number of entries
he-IL: מספר רשומות מירבי

en: Limit the number of entries a form can generate and/or schedule a time period the form is active.
he-IL: הגבל את מספר הרשומות שטופס יכול ליצור או שתקבע מסגרת זמן בה יהיה הטופס פעיל.

en: Link text
he-IL: טקסט הקישור

en: Link to continue {form_title}
he-IL: קישור להמשך {form_title}

en: List
he-IL: רשימה

en: Lithuania
he-IL: ליטא

en: Lithuanian
he-IL: ליטאית

en: Loading...
he-IL: טוען...

en: Louisiana
he-IL: לואיזיאנה

en: Luxembourg
he-IL: לוקסמבורג

en: MACEDONIA
he-IL: מקדוניה

en: MADAGASCAR
he-IL: מדגסקר

en: MALAWI
he-IL: מלאווי

en: MALAYSIA
he-IL: מלזיה

en: MALDIVES
he-IL: המלדיביים

en: MALI
he-IL: מאלי

en: MALTA
he-IL: מלטה

en: MARSHALL ISLANDS
he-IL: איי מרשל

en: MAURITANIA
he-IL: מאוריטניה

en: MAURITIUS
he-IL: מאוריציוס

en: MEXICO
he-IL: מקסיקו

en: MICRONESIA
he-IL: מיקרונזיה

en: MOLDOVA
he-IL: מולדובה

en: MONACO
he-IL: מונקו

en: MONGOLIA
he-IL: מונגוליה

en: MONTENEGRO
he-IL: מונטנגרו

en: MOROCCO
he-IL: מרוקו

en: MOZAMBIQUE
he-IL: מוזמביק

en: MYANMAR
he-IL: מיינמאר

en: Macedonia
he-IL: מקדוניה

en: Madagascar
he-IL: מדגסקר

en: Maine
he-IL: מיין

en: Malawi
he-IL: מלאווי

en: Malay
he-IL: מלית

en: Malayalam
he-IL: מלילם

en: Malaysia
he-IL: מלזיה

en: Malaysian Ringgit
he-IL: רינגיט מלזי

en: Maldives
he-IL: מלדיביים

en: Male
he-IL: זכר

en: Mali
he-IL: מאלי

en: Malta
he-IL: מלטה

en: Management/Executive
he-IL: הנהלה

en: Manitoba
he-IL: מניטובה

en: Manufacturing/Operations
he-IL: יצרן

en: Map your Form Fields to the available listed fields.
he-IL: מפה את שדות הטופס לשדות הפנויים הרשומים.

en: Mar
he-IL: מרץ

en: Marathi
he-IL: מרטית

en: March
he-IL: מרץ

en: Marital Status
he-IL: מצב משפחתי

en: Mark as Active
he-IL: סמן כפעיל

en: Mark as Inactive
he-IL: סמן כלא פעיל

en: Mark as Read
he-IL: סמן כ'נקרא'

en: Mark as Spam
he-IL: סמן כדואר זבל

en: Mark as Unread
he-IL: סמן כ'לא נקרא'

en: Mark read
he-IL: סמן כ'נקרא'

en: Mark this entry as not spam
he-IL: סמן רשומה זו כ'לא דואר זבל'

en: Mark this entry as spam
he-IL: סמן רשומה זו כדואר זבל

en: Mark this entry as unread
he-IL: סמן רשומה זו כ'לא נקראה'

en: Mark unread
he-IL: סמן כ'לא נקרא'

en: Marketing
he-IL: שיווק

en: Married
he-IL: נשוי/נשואה

en: Marshall Islands
he-IL: איי מרשל

en: Maryland
he-IL: מרילנד

en: Mask
he-IL: מסיכה

en: Massachusetts
he-IL: מסצ'וסטס

en: Math Challenge
he-IL: אתגר מתמטי

en: Mauritania
he-IL: מאוריטניה

en: Mauritius
he-IL: מאוריציוס

en: Max
he-IL: מקסימום

en: Maximum Characters
he-IL: מספר תווים מקסימלי

en: Maximum File Size
he-IL: גודל קובץ מירבי

en: Maximum Number of Files
he-IL: מספר שדות מירבי

en: Maximum Rows
he-IL: מספר שורות מירבי

en: Maximum allowed on this server: %sMB
he-IL: נפח מירבי מורשה בשרת זה: %s MB

en: Maximum number of files reached
he-IL: הגעת למספר הקבצים המירבי

en: May
he-IL: מאי

en: Medium
he-IL: בינוני

en: Medium - Centered
he-IL: בינוני - מיושר למרכז

en: Medium - Left Aligned
he-IL: בינוני - מיושר לשמאל

en: Medium - Right Aligned
he-IL: בינוני - מיושר לימין

en: Merge Tags
he-IL: מזג תגיות

en: Merge tags allow you to dynamically populate submitted field values in your form content wherever this merge tag icon is present.
he-IL: מיזוג תגיות מאפשר לך לאכלס בצורה דינאמית שדות שנשלחו, בכל מקום בו מופיע אייקון 'מיזוג תגיות'

en: Message
he-IL: הודעה

en: Mexican Peso
he-IL: פזו מקסיקני

en: Mexico
he-IL: מקסיקו

en: Michigan
he-IL: מישיגן

en: Micronesia
he-IL: מיקרונזיה

en: Middle
he-IL: אמצעי

en: Middle name
he-IL: שם אמצעי

en: Min
he-IL: מינימום

en: Minimum Strength
he-IL: עוצמה מזערית

en: Minnesota
he-IL: מינסוטה

en: Mismatch
he-IL: אי התאמה

en: Miss
he-IL: גברת

en: Missing entry id
he-IL: מזהה רשומה חסר

en: Missing form id
he-IL: מזהה טופס חסר

en: Mississippi
he-IL: מיסיסיפי

en: Missouri
he-IL: מיזורי

en: Moldova
he-IL: מולדובה

en: Monaco
he-IL: מונקו

en: Monday
he-IL: יום שני

en: Mongolia
he-IL: מונגוליה

en: Montana
he-IL: מונטנה

en: Montenegro
he-IL: מונטנגרו

en: Month
he-IL: חודש

en: Monthly
he-IL: חודשי

en: Months of the Year
he-IL: חודשי השנה

en: Morocco
he-IL: מרוקו

en: Move this entry to the trash
he-IL: העבר רשומה זו לפח האשפה

en: Move this form to the trash
he-IL: העבר טופס זה לפח האשפה

en: Move to Trash
he-IL: העבר לסל האשפה

en: Move to trash
he-IL: העבר לפח האשפה

en: Mozambique
he-IL: מוזמביק

en: Mr.
he-IL: מר

en: Mrs.
he-IL: גברת

en: Ms.
he-IL: גברת

en: Much Better
he-IL: הרבה יותר טוב

en: Much Worse
he-IL: הרבה יותר גרוע

en: Multi Select
he-IL: בחירה מרובה

en: Multiple Files
he-IL: מספר קבצים

en: MySQL Version
he-IL: גרסת MySQL

en: Myanmar
he-IL: מיינמאר

en: NAMIBIA
he-IL: נמיביה

en: NAURU
he-IL: נאורו

en: NEPAL
he-IL: נפאל

en: NETHERLANDS
he-IL: הולנד

en: NEW ZEALAND
he-IL: ניו זילנד

en: NICARAGUA
he-IL: ניקרגוואה

en: NIGER
he-IL: ניגר

en: NIGERIA
he-IL: ניגריה

en: NORTH KOREA
he-IL: צפון קוריאה

en: NORTHERN MARIANA ISLANDS
he-IL: איי מריאנה הצפונית

en: NORWAY
he-IL: נורווגיה

en: Name
he-IL: שם

en: Name (First)
he-IL: שם (פרטי)

en: Name (Last)
he-IL: שם (משפחה)

en: Name Fields
he-IL: שדות השמות

en: Name Format
he-IL: פורמט השם

en: Name Prefix Choices
he-IL: אפשרויות תיאור מקדים לשם

en: Name each of the pages on your form.  Page names are displayed with the selected progress indicator.
he-IL: תן שם לכל אחד מהדפים בטופס שלך. שם הדף מוצג יחד עם סמן התקדמות התהליך הנבחר.

en: Name prefix
he-IL: הקדמה לשם

en: Name suffix
he-IL: תאור השם

en: Namibia
he-IL: נמיביה

en: Narrow the results by adding filters. Note that some field types support more options than others.
he-IL: צמצם את התוצאות על ידי הוספת מסננים. שים לב שחלק מסוגי השדות תומכים ביותר אפשרויות מסוגים אחרים.

en: Nauru
he-IL: נאורו

en: Nebraska
he-IL: נברסקה

en: Nepal
he-IL: נפאל

en: Netherlands
he-IL: הולנד

en: Neutral
he-IL: נייטרלי

en: Nevada
he-IL: נבדה

en: Never used
he-IL: לא נעשה בו שימוש

en: New
he-IL: חדש

en: New Brunswick
he-IL: ניו ברנסוויק

en: New Form
he-IL: טופס חדש

en: New Hampshire
he-IL: ניו המפשייר

en: New Jersey
he-IL: ניו ג'רזי

en: New Mexico
he-IL: ניו מקסיקו

en: New York
he-IL: ניו יורק

en: New Zealand
he-IL: ניו זילנד

en: New Zealand Dollar
he-IL: דולר ניו-זילנדי

en: New submission from
he-IL: הגשה חדשה מ

en: New version %s available. Automatic upgrade available on the %splugins page%s
he-IL: גרסה חדשה %s זמינה. עדכון אוטומטי זמין מתוך %sעמוד התוספים%s

en: Newfoundland & Labrador
he-IL: ניופאונדלנד & לברדור

en: Next
he-IL: הבא

en: Next Button
he-IL: כפתור הבא

en: Next Button Conditional Logic
he-IL: תנאי הגיון כפתור 'הבא'

en: Next Button Image
he-IL: תמונת כפתור 'הבא'

en: Next Button Text
he-IL: טקסט כפתור 'הבא'

en: Next Page
he-IL: הדף הבא

en: Nicaragua
he-IL: ניקרגוואה

en: Niger
he-IL: ניגר

en: Nigeria
he-IL: ניגריה

en: No
he-IL: לא

en: No Duplicates
he-IL: ללא כפילויות

en: No Icon
he-IL: ללא אייקון

en: No entries for this field
he-IL: אין רשומות לשדה זה

en: No notifications have been selected. Please select a notification to be sent.
he-IL: לא נבחרו התראות. אנא בחר/י התראה אשר ברצונך לשלוח

en: No property values were found in the request body
he-IL: לא נמצאו ערכי מאפיינים בגוף הבקשה.

en: No response
he-IL: אין תשובה

en: No results
he-IL: לא נמצאו תוצאות

en: No results matched
he-IL: לא נמצאו תוצאות מתאימות

en: No results.
he-IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No-Conflict Mode
he-IL: מצב ללא-קונפליקטים

en: Non-Profit/Volunteer
he-IL: ללא מטרות רווח/התנדבותי

en: None
he-IL: ללא

en: North America
he-IL: צפון אמריקה

en: North Carolina
he-IL: צפון קרוליינה

en: North Dakota
he-IL: צפון דקוטה

en: North Korea
he-IL: צפון קוריאה

en: Northern Mariana Islands
he-IL: איי מריאנה הצפוניים

en: Northwest Territories
he-IL: הטריטוריות הצפון מערביות

en: Norway
he-IL: נורווגיה

en: Norwegian
he-IL: נורווגית

en: Norwegian Krone
he-IL: קרונה נורווגית

en: Not Important
he-IL: לא חשוב

en: Not Spam
he-IL: לא דואר זבל

en: Not Sure
he-IL: לא בטוח/ה

en: Not authorized
he-IL: לא מורשה

en: Not employed and not looking for work
he-IL: לא מחפש עבודה

en: Not employed but looking for work
he-IL: מחפש עבודה

en: Not found
he-IL: לא נמצא

en: Not implemented
he-IL: לא הוטמע

en: Note: This is a simple form preview. This form may display differently when added to your page based on normal inheritance from parent theme styles.
he-IL: שים לב: זוהי תצוגת טופס פשוטה. יכול להיות שהטופס יוצג בצורה שונה כאשר תוסיף אותו לדף, בהתבסס על תכונות שהטופס יירש מסגנון ערכת הנושא.

en: Notes
he-IL: הערות

en: Notification could not be updated. Please enter all required information below.
he-IL: לא ניתן לעדכן את ההתראות. אנא הכנס את כל המידע הנדרש למטה.

en: Notification deleted.
he-IL: התראה נמחקה.

en: Notification duplicates.
he-IL: שכפול התראות

en: Notification not found
he-IL: התראה לא נמצאה

en: Notification saved successfully. %sBack to notifications.%s
he-IL: ההתראות נשמרו בהצלחה. %sחזור להתראות.%s

en: Notifications
he-IL: התראות

en: Notifications for %s were resent successfully.
he-IL: התראות ל %s נשלחו מחדש בהצלחה.

en: Notifications were resent successfully.
he-IL: התראות נשלחו בהצלחה.

en: Nov
he-IL: נובמבר

en: Nova Scotia
he-IL: נובה סקוטיה

en: November
he-IL: נובמבר

en: Now your new field magically appears over here.
he-IL: עכשיו השדה מופיע כאן, כמו קסם.

en: Number
he-IL: מספר

en: Number Format
he-IL: פורמט מספרי

en: Number Range
he-IL: טווח מספרים

en: Number of Entries
he-IL: מספר רשומות

en: Number of entries per page:
he-IL: מספר רשומות בכל דף

en: Nunavut
he-IL: נונבוט

en: OMAN
he-IL: עומן

en: Oct
he-IL: אוקטובר

en: October
he-IL: אוקטובר

en: Off
he-IL: כבוי

en: Ohio
he-IL: אוהיו

en: Oklahoma
he-IL: אוקלהומה

en: Oman
he-IL: עומן

en: On
he-IL: דולק

en: Once a month
he-IL: פעם בחודש

en: Once a week
he-IL: פעם בשבוע

en: Once you're happy with your form, remember to click on the 'update form' button to save all your hard work.
he-IL: כשתהיה מרוצה מהטופס, זכור ללחוץ על כפתור 'עדכן טופס' כדי לשמור את עבודתך המפרכת.

en: Once you've found the field type you want, click to add it to the form editor here on the left side of your screen.
he-IL: לאחר שמצאת את סוג השדה המבוקש, לחץ כדי להוסיף אותו לעורך הטופס כאן בצידו השמאלי של המסך.

en: Only digits are allowed
he-IL: ניתן להשתמש בספרות בלבד

en: Only one Post Content field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה תוכן פוסט אחד.

en: Only one Post Excerpt field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה תיאור פוסט אחד.

en: Only one Post Title field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה כותרת פוסט אחד.

en: Only one Shipping field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה משלוח אחד.

en: Only one credit card field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה כרטיס אשראי אחד.

en: Only one reCAPTCHA field can be added to the form
he-IL: ניתן להוסיף לטופס רק שדה קפצ'ה אחד.

en: Ontario
he-IL: אונטריו

en: Oops! There was an error saving the form title. Please refresh the page and try again.
he-IL: אופס! היתה תקלה בזמן שמירת כותרת הטופס. אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Oops! We could not locate your form.
he-IL: אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

en: Oops! We could not locate your form. Please try again.
he-IL: אופס! לא הצלחנו למצוא את הטפס שלך. אנא נסה שוב.

en: Oops! We couldn't find your entry. Please try again
he-IL: אופס! לא הצלחנו למצוא את הרשומה שלך. אנא נסה שוב

en: Oops!! Something went wrong. %sPlease try again or %scontact us%s.
he-IL: אופס!! משהו השתבש. %sנסה שוב או %sצור קשר%s.

en: Oops!! Something went wrong.%sPlease try again or %scontact us%s.
he-IL: אופס!! משהו השתבש. %s נסה שוב או %sצור קשר%s.

en: Open developer tools
he-IL: פתח כלי מפתחים

en: Option
he-IL: אפשרות

en: Option Label
he-IL: תווית האפשרות

en: Optional form fields
he-IL: שדות אופציונלי

en: Options
he-IL: הגדרות

en: Orange
he-IL: כתום

en: Order
he-IL: הזמנה

en: Orders
he-IL: הזמנות

en: Oregon
he-IL: אורגון

en: Other
he-IL: אחר

en: Other Settings
he-IL: הגדרות אחרות

en: Output CSS
he-IL: פלט CSS

en: Output HTML5
he-IL: פלט HTML5

en: Over 3 years
he-IL: כל 3 שנים

en: Override Notifications
he-IL: עקוף התראות

en: PAGE BREAK
he-IL: עצירת דף

en: PAKISTAN
he-IL: פקיסטן

en: PALAU
he-IL: פלאו

en: PALESTINE, STATE OF
he-IL: פלסטין

en: PANAMA
he-IL: פנמה

en: PAPUA NEW GUINEA
he-IL: פפואה גינאה החדשה

en: PARAGUAY
he-IL: פארגוואי

en: PERU
he-IL: פרו

en: PHILIPPINES
he-IL: הפיליפינים

en: PHP Version
he-IL: גרסת PHP

en: PM
he-IL: בלילה

en: POLAND
he-IL: פולין

en: PORTUGAL
he-IL: פורטוגל

en: PUERTO RICO
he-IL: פורטוריקו

en: Page
he-IL: דף

en: Page Conditional Logic
he-IL: תנאי ההגיון של הדף

en: Page Names
he-IL: שמות הדפים

en: Pagination
he-IL: דפדוף

en: Paging: Options
he-IL: עימוד: הגדרות

en: Pakistan
he-IL: פקיסטן

en: Palau
he-IL: פלאו

en: Palestine, State of
he-IL: פלסטין

en: Panama
he-IL: פנמה

en: Papua New Guinea
he-IL: פפואה גינאה החדשה

en: Paragraph Text
he-IL: טקסט פיסקה

en: Paraguay
he-IL: פארגוואי

en: Parameter Name
he-IL: שם פרמטר

en: Parameter Name:
he-IL: שם פרמטר:

en: Part-Time
he-IL: משרה חלקית

en: Pass Data Via Query String
he-IL: העבר מידע באמצעות שאילתת מחרוזת.

en: Pass Field Data Via Query String
he-IL: העבר מידע מהשדה באמצעות שאילתת מחרוזת

en: Password
he-IL: סיסמה

en: Payment Amount
he-IL: סכום התשלום

en: Payment Date
he-IL: תאריך התשלום

en: Payment Details
he-IL: פרטי תשלום

en: Payment Method
he-IL: שיטת התשלום

en: Payment Status
he-IL: מצב התשלום

en: Payment failed to be captured. Reason: %s
he-IL: התשלום נכשל להיקלט. הסיבות: %s

en: Payment has been authorized. Amount: %s. Transaction Id: %s.
he-IL: התשלום אושר. סכום: %s. מזהה עסקה: %s.

en: Payment has been completed. Amount: %s. Transaction Id: %s.
he-IL: התשלום הושלם. סכום: %s. מזהה עסקה: %s.

en: Payment has been refunded. Amount: %s. Transaction Id: %s.
he-IL: התשלום זוכה. סכום: %s. מזהה עסקה: %s.

en: Payment has failed. Amount: %s.
he-IL: התשלום נכשל. סכום: %s.

en: Payment is pending. Amount: %s. Transaction Id: %s.
he-IL: התשלום ממתין. סכום: %s. מזהה עסקה: %s.

en: Pending
he-IL: ממתין

en: Pending Review
he-IL: ביקורת ממתינה

en: Pennsylvania
he-IL: פנסילבניה

en: Per Diem
he-IL: תעריף יומי

en: Permalinks are not in the correct format.
he-IL: הקישרים המובנים אינם בפורמט הנכון.

en: Permanently Delete Entries
he-IL: מחק רשומות לצמיתות

en: Permission denied
he-IL: הגישה נדחתה

en: Persian
he-IL: פרסית

en: Peru
he-IL: פרו

en: Pharmaceutical/Biotech
he-IL: רפואה

en: Philippine Peso
he-IL: פזו פיליפיני

en: Philippines
he-IL: הפיליפינים

en: Phone
he-IL: טלפון

en: Phone Format
he-IL: תבנית מספר טלפון:

en: Phone Number Format
he-IL: פורמט מספר הטלפון

en: Phone format:
he-IL: תבנית מספר טלפון:

en: Pick a field.. any field. Don't be shy.
he-IL: בחר שדה...כל שדה. אל תתבייש.

en: Placeholder
he-IL: מחזיק מקום

en: Placeholder Label
he-IL: תווית מחזיק מקום

en: Placeholder text is not supported when using the Rich Text Editor.
he-IL: הטקסט במחזיק המקום אינו נתמך כאשר משתמשים בעורך הטקסט העשיר.

en: Placeholder:
he-IL: מחזיק מקום:

en: Placeholders
he-IL: מחזיקי מקום

en: Placeholders will not be submitted along with the form. Use Placeholders to give a hint at the expected value or format.
he-IL: מחזיקי מקום לא נשלחים יחד עם הטופס. השתמש בהם כדי להסביר למשתמש באילו ערכים או פורמט עליו להשתמש.

en: Please %scontact our support team%s.
he-IL: אנא %sצור קשר עם צוות התמיכה%s.

en: Please accept the terms
he-IL: אנא הסכם לתנאים

en: Please accept the terms.
he-IL: אנא אשר את התנאים.

en: Please add a %s field to your form.
he-IL: אנא הוסף שדה %s לטופס שלך.

en: Please complete the reCAPTCHA widget to validate your reCAPTCHA keys:
he-IL: אנא השלם את תוסף reCAPTCHA כדי לאמת את מפתח המוצר:

en: Please enter a Title for this form. When adding the form to a page or post, you will have the option to hide the title.
he-IL: אנא הכנס כותרת לטופס. כאשר תוסיף את הטופס לדף או לפוסט, תוכל להסתיר את הכותרת אם תרצה.

en: Please enter a URL.
he-IL: אנא בחר כתובת.

en: Please enter a confirmation name.
he-IL: אנא הכנס שם לאישור זה

en: Please enter a form title.
he-IL: אנא הכנס כותרת לטופס.

en: Please enter a message for the notification email
he-IL: אנא הוסף תוכן לדוא"ל ההתראה.

en: Please enter a subject for the notification email
he-IL: אנא הוסף נושא לדוא"ל ההתראה.

en: Please enter a unique form title.
he-IL: אנא הכנס כותרת ייחודית לטופס.

en: Please enter a valid Website URL (e.g. http://www.gravityforms.com).
he-IL: אנא הכנס כתובת אתר חוקית (למשל http://www.gravityforms.com)

en: Please enter a valid amount.
he-IL: אנא הכנס סכום חוקי.

en: Please enter a valid date in the format (%s).
he-IL: אנא הכנס תאריך חוקי בפורמט (%s).

en: Please enter a valid date.
he-IL: אנא הכנס תאריך חוקי

en: Please enter a valid email address
he-IL: אנא הכנס כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Please enter a valid email address for all highlighted routing rules above.
he-IL: אנא הכנס כתובת דואר אלקטרוני חוקית לכל כללי הינתוב למעלה.

en: Please enter a valid email address or merge tag in the BCC field.
he-IL: אנא הכנס כתובת דואר אלקטרוני חוקית או תגית מיזוג בשדה 'עותק מוסתר'

en: Please enter a valid email address or merge tag in the Reply To field.
he-IL: אנא הכנס כתובת דואר אלקטרוני חוקית או תגית מיזוג בשדה 'השב ל'

en: Please enter a valid email address.
he-IL: אנא הכנס כתובת אימייל חוקית.

en: Please enter a valid license key.
he-IL: אנא הכנס מספר רשיון חוקי

en: Please enter a valid number
he-IL: אנא הכנס מספר חוקי

en: Please enter a valid quantity
he-IL: אנא הכנס כמות חוקית

en: Please enter a valid quantity. Quantity cannot contain decimals.
he-IL: אנא הכנס כמות חוקית. הכמות איננה יכולה להכיל ספרות אחרי הנקודה.

en: Please enter a valid time.
he-IL: אנא הכנס זמן חוקי.

en: Please enter a valid value.
he-IL: אנא הכנס ערך חוקי.

en: Please enter a value between %s and %s.
he-IL: אנא הכנס ערך בין %s ו %s.

en: Please enter a value greater than or equal to %s.
he-IL: אנא הכנס ערך גדול יותר או שווה ל %s.

en: Please enter a value less than or equal to %s.
he-IL: אנא הכנס ערך קטן יותר או שווה ל %s.

en: Please enter name.
he-IL: אנא הכנס שם.

en: Please enter your card's security code.
he-IL: אנא הכנס את קוד הביטחון של כרטיס האשראי שלך.

en: Please enter your credit card information.
he-IL: אנא הכנס את פרטי כרטיס האשראי שלך.

en: Please review the plugin documentation and %sfrequently asked questions (FAQ)%s first. If you still can't find the answer %sopen a support ticket%s and we will be happy to answer your questions and assist you with any problems. %sPlease note:%s If you have not %spurchased a license%s from us, you will not have access to these help resources.
he-IL: אנא קראו את הוראות ההפעלה של התוסף ואת %sהשאלות הנפוצות (FAQ)%s. אם עדיין לא תמצאו את הפתרון %sפתחו קריאה לתמיכה%s ואנו נשמח לעזור לכם. %sשימו לב:%s אם לא %sרכשתם רישיון%s, לא תוכלו להיעזר בתמיכה שלנו.

en: Please select a form
he-IL: אנא בחר טופס

en: Please select a form.
he-IL: אנא בחר טופס

en: Please select a page.
he-IL: אנא בחר דף.

en: Please select at least one entry.
he-IL: אנא בחר לפחות רשומה אחת.

en: Please select at least one entry...
he-IL: אנא בחר לפחות רשומה אחת...

en: Please select the currency for your location.  Currency is used for pricing fields and price calculations.
he-IL: אנא בחר את המטבע עבור מיקומך. במטבע נעשה שימוש בשדות התמחור ובחישובי המחירים.

en: Please select the fields to be exported
he-IL: אנא בחר שדות לייצוא

en: Please select the forms to be exported
he-IL: אנא בחר את הטופס שברצונך לייצא

en: Please use the following link to return to your form from any computer. <br /> {save_link} <br /> This link will expire after 30 days. <br />Enter your email address to send the link by email. <br /> {save_email_input}
he-IL: אנא השתמש בקישור כדי לחזור לטופס מכל מחשב. <br /> {save_link} <br /> הקישור יעלם לאחר 30 ימים <br /> הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני כדי לשלוח את הקישור. <br /> {save_email_input}

en: Please wait for the uploading to complete
he-IL: אנא המתן לסיום ההעלאה

en: Poland
he-IL: פולין

en: Polish
he-IL: פולנית

en: Polish Zloty
he-IL: זלוטי פולני

en: Portugal
he-IL: פורטוגל

en: Portuguese
he-IL: פורטוגזית

en: Portuguese (Brazil)
he-IL: פורטוגזית (ברזיל)

en: Portuguese (Portugal)
he-IL: פורטוגזית (פורטוגל)

en: Post Author
he-IL: מחבר הפוסט

en: Post Body
he-IL: גוף הפוסט

en: Post Category
he-IL: קטגוריית הפוסט

en: Post Content Template
he-IL: תבנית תוכן הפוסט

en: Post Custom Field
he-IL: שדות מותאמים אישית של הטופס

en: Post Edit URL
he-IL: כתובת לעריכת פוסט

en: Post Excerpt
he-IL: תיאור הטופס

en: Post Fields
he-IL: שדות הפוסט

en: Post Fields allow you to add fields to your form that create Post Drafts in WordPress from the submitted data.
he-IL: שדות פוסט מאפשרים לך להוסיף לטופס שדות היוצרים טיוטת פוסט בוורדפרס מהמידע שנשלח.

en: Post Format
he-IL: פורמט הפוסט

en: Post Id
he-IL: מזהה פוסט

en: Post Image
he-IL: תמונת הפוסט

en: Post Payment Actions
he-IL: פעולות תשלום הפוסט

en: Post Status
he-IL: מצב הפוסט

en: Post Tags
he-IL: תגיות הטופס

en: Post Title
he-IL: כותרת הפוסט

en: Post Title Template
he-IL: תבנית כותרת הפוסט

en: Postal Code
he-IL: מיקוד

en: Pound Sterling
he-IL: פאונד בריטי

en: Prefer Not to Answer
he-IL: מעדיף/ה לא לענות

en: Prefix
he-IL: הקדמה לשם

en: Prefix Choices
he-IL: אפשרויות קבועות מראש

en: Preview
he-IL: הצג

en: Preview this Form
he-IL: הצג את הוטפס

en: Preview this form
he-IL: הצג את הטופס

en: Preview this form to see your custom icon.
he-IL: הצג טופס זה כדי לראות את האייקון המתואם אישית.

en: Preview your changes up here.
he-IL: הצג את השינויים שביצעת כאן למעלה

en: Previous
he-IL: הקודם

en: Previous Button
he-IL: הכפתור הקודם

en: Previous Button Image
he-IL: תמונת כפתור 'הקודם'

en: Previous Button Text
he-IL: טקסט כפתור 'הקודם'

en: Previous Page
he-IL: הדף הקודם

en: Price
he-IL: מחיר

en: Price:
he-IL: מחיר:

en: Pricing Fields
he-IL: שדות התמחור

en: Pricing fields allow you to add fields to your form that calculate pricing for selling goods and services.
he-IL: שדות תמחור מאפשרים לך להוסיף לטופס שדות המחשבים מחירים של מוצרים ושירותים.

en: Pricing form fields
he-IL: שדות טופס תמחור

en: Prince Edward Island
he-IL: אי הנסיך אדווארד

en: Print
he-IL: הדפס

en: Print Entries
he-IL: הדפס רשומות

en: Print Preview
he-IL: תצוגת הדפסה

en: Print all of the selected entries at once.
he-IL: הדפס בפעם אחת את כל הרשומות שנבחרו.

en: Private API Key
he-IL: מפתח API פרטי

en: Probably
he-IL: כנראה

en: Probably Not
he-IL: כנראה שלא

en: Process %s feed only when payment is received.
he-IL: לעבד את הפיד של %s רק כאשר התשלום  התקבל.

en: Process this feed if
he-IL: עבד פיד זה אם

en: Product
he-IL: מוצר

en: Product Field
he-IL: שדה מוצר

en: Product Field Mapping
he-IL: מיפוי שדה המוצר

en: Product Name
he-IL: שם המוצר

en: Product fields are not editable
he-IL: שדות המוצר אינם ניתנים לעריכה

en: Products and Services
he-IL: מוצרים ושירותים

en: Prof.
he-IL: פרופ'

en: Professional Services
he-IL: שירות מקצועי

en: Progress Bar
he-IL: תהליך ההתקדמות

en: Progress Bar Completion Text
he-IL: טקסט תהליך ההתקדמות

en: Progress Bar Confirmation Display
he-IL: תוצגת אישור תהליך ההתקדמות

en: Progress Bar Style
he-IL: סגנון תהליך ההתקדמות

en: Progress Indicator
he-IL: סמן התקדמות

en: Property key incorrect
he-IL: מפתח מאפיין לא נכון

en: Property values should be sent as an array
he-IL: ערכי המאפיינים צריכים להישלח כמערך

en: Protect your form entries from spam using Akismet.
he-IL: הגן על רשומות הטופס באמצעות Askimet

en: Province
he-IL: מחוז

en: Public API Key
he-IL: מפתח API ציבורי

en: Published
he-IL: פורסם

en: Puerto Rico
he-IL: פורטו ריקו

en: QA/Quality Control
he-IL: בקרת איכות

en: QATAR
he-IL: קטר

en: QR Code
he-IL: קוד QR

en: Qatar
he-IL: קטר

en: Qty
he-IL: כמות

en: Qty:
he-IL: כמות:

en: Quantity
he-IL: כמות

en: Quantity:
he-IL: כמות:

en: Quebec
he-IL: קוויבק

en: ROMANIA
he-IL: רומניה

en: RUSSIA
he-IL: רוסיה

en: RWANDA
he-IL: רואנדה

en: Radio Buttons
he-IL: כפתורי רדיו

en: Range
he-IL: טווח

en: Read more about reCAPTCHA
he-IL: קרא עוד על reCAPTCHA

en: Real Estate
he-IL: נדל"ן

en: Really Simple CAPTCHA
he-IL: קפצ'ה פשוט

en: Recent
he-IL: אחרונים

en: Recurring Amount
he-IL: תשלום קבוע

en: Recurring Payments
he-IL: תשלומים קבועים

en: Recurring Times
he-IL: פעמים חוזרות

en: Red
he-IL: אדום

en: Redirect
he-IL: הכוונה מחדש

en: Redirect Form to Page
he-IL: הפנה מחדש את הטופס אל הדף

en: Redirect Form to URL
he-IL: הפנה מחדש את הטופס אל הקישור

en: Redirect Query String
he-IL: הכוון מחדש את שאילתת המחרוזת

en: Redirect URL
he-IL: קישור להכוונה מחדש

en: Refunds
he-IL: החזרים

en: Reject Request
he-IL: דחה בקשה

en: Remove Star
he-IL: הסר כוכב

en: Remove a condition
he-IL: הסר תנאי

en: Remove this row
he-IL: הסר שורה

en: Reply To
he-IL: השב ל

en: Request Control
he-IL: בקש שליטה

en: Request again
he-IL: הגש בקשה שוב

en: Require Login Message
he-IL: הודעת התחברות נדרשת

en: Require user to be logged in
he-IL: על המשתמש להיות מחובר

en: Required
he-IL: נדרש

en: Required Field
he-IL: שדה נדרש

en: Required form fields
he-IL: שדות חובה

en: Requirements check
he-IL: בדיקת דרישות מתאימות

en: Resend Notifications
he-IL: שלח התראות מחדש

en: Resending...
he-IL: שולח מחדש...

en: Reset Views
he-IL: אפס צפיות

en: Restaurant/Food Service
he-IL: מסעדנות

en: Restore
he-IL: שחזור

en: Restore this entry
he-IL: שחזר רשומה זו

en: Restrictions
he-IL: הגבלות

en: Results
he-IL: תוצאות

en: Results Filters
he-IL: מסנני תוצאות

en: Retail
he-IL: קמעונאות

en: Retired
he-IL: בגמלאות

en: Return to Form List
he-IL: חזור לרשימת הטפסים

en: Rev.
he-IL: כומר

en: Revenue
he-IL: הכנסה

en: Review Form
he-IL: טופס ביקורת

en: Reviewing Form Submissions
he-IL: הצגת טפסים שנשלחו

en: Rhode Island
he-IL: רוד איילנד

en: Right aligned
he-IL: מיושר לימין

en: Romania
he-IL: רומניה

en: Romanian
he-IL: רומנית

en: Rounding
he-IL: מעגל

en: Routing
he-IL: מנתב

en: Rules
he-IL: חוקים

en: Russia
he-IL: רוסיה

en: Russian
he-IL: רוסית

en: Russian Ruble
he-IL: רובל רוסי

en: Rwanda
he-IL: רואנדה

en: SAINT KITTS AND NEVIS
he-IL: פדרציית סנט קיטס ונוויס

en: SAINT LUCIA
he-IL: סנט לוסיה

en: SAINT VINCENT AND THE GRENADINES
he-IL: סנט וינסנט והגרנדינים

en: SAMOA
he-IL: סמואה

en: SAN MARINO
he-IL: סאן מרינו

en: SAO TOME AND PRINCIPE
he-IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: SAUDI ARABIA
he-IL: ערב הסעודית

en: SENEGAL
he-IL: סנגל

en: SERBIA
he-IL: סרביה

en: SEYCHELLES
he-IL: איי סיישל

en: SIERRA LEONE
he-IL: סיירה ליאון

en: SINGAPORE
he-IL: סינגפור

en: SINT MAARTEN
he-IL: סן מרטן

en: SLOVAKIA
he-IL: סלובקיה

en: SLOVENIA
he-IL: סלובניה

en: SOLOMON ISLANDS
he-IL: איי שלמה

en: SOMALIA
he-IL: סומליה

en: SOUTH AFRICA
he-IL: דרום אפריקה

en: SOUTH KOREA
he-IL: דרום קוריאה

en: SPAIN
he-IL: ספרד

en: SRI LANKA
he-IL: סרי לנקה

en: START PAGING
he-IL: התחל עימוד

en: SUDAN
he-IL: סודן

en: SUDAN, SOUTH
he-IL: דרום סודן

en: SURINAME
he-IL: סורינאם

en: SWAZILAND
he-IL: סוואזילנד

en: SWEDEN
he-IL: שבדיה

en: SWITZERLAND
he-IL: שוויץ

en: SYRIA
he-IL: סוריה

en: Saint Kitts and Nevis
he-IL: פדרציית סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he-IL: סנט לוסיה

en: Saint Vincent and the Grenadines
he-IL: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Sales
he-IL: מכירות

en: Same as previous
he-IL: כמו הקודם

en: Samoa
he-IL: סמואה

en: Sample Option
he-IL: אפשרות הדוגמא

en: Sample: phone={Phone:1}&email={Email:2}
he-IL: דוגמא: טלפון={Phone:1}&דוא"ל={Email:2}

en: San Marino
he-IL: סן מרינו

en: Sao Tome and Principe
he-IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Saskatchewan
he-IL: סאסקצ'וואן

en: Satisfaction
he-IL: שביעות רצון

en: Satisfied
he-IL: מרוצה

en: Saturday
he-IL: יום שבת

en: Saudi Arabia
he-IL: ערב הסעודית

en: Save
he-IL: שמור

en: Save & Continue Link
he-IL: קישור 'שמור והמשך'

en: Save & Continue Token
he-IL: אסימון 'שמור והמשך'

en: Save &amp; Continue Email Input
he-IL: 'שמור והמשך' עבור קלט הדואר האלקטרוני

en: Save &amp; Continue Link
he-IL: קישור 'שמור והמשך'

en: Save &amp; Continue Token
he-IL: אסימון 'שמור והמשך'

en: Save Confirmation
he-IL: שמור אישור

en: Save Form
he-IL: שמור טופס

en: Save Notification
he-IL: שמור התראה

en: Save Settings
he-IL: שמור הגדרות

en: Save Your Form
he-IL: שמור את הטופס

en: Save Your New Form
he-IL: שמור את הטופס החדש

en: Save and Continue
he-IL: שמור והמשך

en: Save and Continue Confirmation
he-IL: 'שמור והמשך' אישור

en: Save and Continue Email
he-IL: 'שמור והמשך' דואר אלקטרוני

en: Save and Continue Email Sent Confirmation
he-IL: 'שמור והמשך' אישור שליחת דואר אלקטרוני

en: Save and Continue Later
he-IL: שמור והמשך מאוחר יותר

en: Save and continue email is requested
he-IL: נדרש לשמור ולהמשיך את הדואר האלקטרוני

en: Save as
he-IL: שמור בשם

en: Save as new custom choice
he-IL: שמור כאפשרות מותאמת אישית חדשה

en: Saved! Redirecting...
he-IL: נשמר! מפנה מחדש...

en: Saving...
he-IL: שומר...

en: Schedule Form
he-IL: קבע לוח זמנים לטופס

en: Schedule Form End Date/Time
he-IL: קבע תאריך וזמן סיום

en: Schedule Start Date/Time
he-IL: קבע תאריך וזמן התחלה

en: Schedule a time period the form is active.
he-IL: קבע פרק זמן בו הטופס יהיה פועל.

en: Schedule form
he-IL: קבע זמן לטופס

en: Science/Research
he-IL: מדע/מחקר

en: Scores are weighted calculations. Items ranked higher are given a greater score than items that are ranked lower. The total score for each item is the sum of the weighted scores.
he-IL: תוצאות הן חישוב משוקלל. פריטים המדורגים גבוה יותר מקבלים ניקוד רב יותר מאשר פריטים המדורגים נמוך. הניקוד הסופי של כל פריט הוא סכום הנקודות המשוקלל.

en: Search
he-IL: חפש

en: Seasonal
he-IL: עונתי

en: Second Choice
he-IL: בחירה שנייה

en: Second Option
he-IL: אפשרות שנייה

en: Secret Key
he-IL: מפתח סודי

en: Section
he-IL: חלק

en: Section Break
he-IL: עצירת אזור

en: Security Code
he-IL: מספר ביטחון

en: Select A Field Type
he-IL: בחר סוג שדה

en: Select A Form
he-IL: בחר טופס

en: Select All
he-IL: בחר הכל

en: Select Categories
he-IL: בחר קטגוריות

en: Select Date Range
he-IL: בחר טווח תאריכים

en: Select Fields
he-IL: בחר שדות

en: Select File
he-IL: בחר קובץ

en: Select Forms
he-IL: בחר טפסים

en: Select On or Off to enable or disable no-conflict mode. Setting this to On will prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
he-IL: בחר אם להעפיל או לכבות את מצב 'ללא קונפליקטים'. הפעלת מצב זה תמנע מסגנונות וסקריפטים חיצוניים מלהופיע על דפי המנהל של Gravity Forms, וכך תפחית את הסיכוי להתנגשויות עם ערכות נושא ותוספים חיצוניים.

en: Select a %s Field
he-IL: בחר שדה %s

en: Select a Currency
he-IL: בחר מטבע

en: Select a Field
he-IL: בחר שדה

en: Select a Form
he-IL: בחר טופס

en: Select a Mask
he-IL: בחר מסיכה

en: Select a category
he-IL: בחר קטגוריה

en: Select a category and customize the predefined choices or paste your own list to bulk add choices.
he-IL: בחר קטגוריה והגדר את האפשרויות הקבועות מראש או הדבק רשימה משלך כדי להוסיף מספר אפשרויות בבת אחת.

en: Select a date range. Setting a range will limit the export to entries submitted during that date range. If no range is set, all entries will be exported.
he-IL: בחר טווח תאריכים. קביעת טווח תגביל את הייצוא לרשומות שנשלחו בתוך טווח התאריכים שנבחר. אם לא יוגדר טווח, כל הרשומות ייוצאו.

en: Select a field
he-IL: בחר שדה

en: Select a form
he-IL: בחר טופס

en: Select a form below to add it to your post or page.
he-IL: בחר טופס כדי להוסיף אותו לדף או לפוסט שלך.

en: Select a form below to export entries. Once you have selected a form you may select the fields you would like to export and then define optional filters for field values and the date range. When you click the download button below, Gravity Forms will create a CSV file for you to save to your computer.
he-IL: בחר טופס למטה לייצא רשומות. לאחר מכן, תוכל לבחור את השדות שבצונך לייצא ואח"כ תוכל להגדיר מסננים לערכים בשדות ואת טווח התאריכים. לחיצה על פתור ההורדה תיצור קובץ CSV אותו תוכל לשמור על המחשב.

en: Select a form field size from the available options. This will set the width of the field. Please note: if using a paragraph field, the size applies only to the height of the field.
he-IL: בחר את גודל שדה הטופס מתוך האפשרויות הזמינות, כדי לקבוע את רוחב השדה. שים לב: בשימוש בשדה מסוג 'פסקה', הגודל ישפיע רק על גובה השדה.

en: Select a form from the list to add it to your post or page.
he-IL: בחר טופס מהרשימה כדי להוסיף אותו לדף או לפוסט שלך.

en: Select a format
he-IL: בחר פורמט

en: Select a page
he-IL: בחר דף

en: Select a product field
he-IL: בחר שדה מוצר

en: Select a transaction type
he-IL: בחר סוג עסקה

en: Select a transaction type.
he-IL: בחר סוג עסקה.

en: Select all %s{0}%s entries.
he-IL: בחר כל %s{0}%s רשומות

en: Select an action
he-IL: בחר פעולה

en: Select an action for this shortcode. Actions are added by some add-ons.
he-IL: בחר פעולה עבור קיצור הדרך. פעולות ניתנות להוספה באמצעות תוספים.

en: Select an email field
he-IL: בחר שדה דואר אלקטרוני

en: Select an existing custom field
he-IL: בחר שדה מותאם אישית קיים

en: Select entry
he-IL: בחר רשומה

en: Select files
he-IL: בחר קבצים

en: Select form
he-IL: בחר טופס

en: Select how many times the recurring payment should be made.  The default is to bill the customer until the subscription is canceled.
he-IL: בחר כמה פעמים הינך מעוניין לבצע תשלום. ברירת המחדשל היא עד שהמנוי מבוטל.

en: Select how you would like the sales data to be displayed.
he-IL: בחר כיצד ברצונך שנתוני המכירות יוצגו.

en: Select image size
he-IL: בחר גודל תמונה

en: Select one or more image metadata field to be displayed along with the image upload field. They enable users to enter additional information about the uploaded image.
he-IL: בחר שדה אחד או יותר של מטה-מידע של תמונה אשר יוצג יחד עם שדה העלאת התמונה. שדות אלה מאפשרים למשתמש להוסיף מידע על התמונה המועלה.

en: Select the Gravity Forms export file you would like to import. When you click the import button below, Gravity Forms will import the forms.
he-IL: בחר את הקובץ שברצונך לייבא. לחיצה על כפתור הייבוא למטה תגרום ל-Gravity Forms לייבא את הטפסים.

en: Select the author that will be used for the post that is created by the form entry.
he-IL: בחר את המחבר בו ייעשה שימוש עבור הפוסט שנוצר מרשומת הטופס.

en: Select the category that will be used for the post that is created by the form entry.
he-IL: בחר את הקטגוריה בה ייעשה שימוש עבור הפוסט שנוצר מרשומת הטופס.

en: Select the country you would like to be selected by default when the form gets displayed.
he-IL: בחר את המדינה שתיבחר כברירת מחדל כאשר הטופס מוצג לראשונה.

en: Select the custom field name from available existing custom fields, or enter a new custom field name.
he-IL: בחר את שם השדה מתוך הרשימה הקיימת או הוסף אחד חדש.

en: Select the default description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
he-IL: בחר את מיקום תיאור ברירת המחדל. התיאור יכול להיות ממוקם מעל או מתחת לשדה. ניתן לעקוף אפשרות זו בהגדרות המראה של כל שדה.

en: Select the default label placement.  Labels can be top aligned above a field, left aligned to the left of a field, or right aligned to the right of a field. This is a global label placement setting
he-IL: בחר את מיקום תווית ברירת המחדל. תוויות יכולות להיות ממוקמות מעל, משמאל או מימין לשדה. זוהי הגדרת מיקום תווית גלובאלית.

en: Select the default sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
he-IL: בחר את מיקום תווית-משנה ברירת המחדל. תוויות משנה יכולות להיות ממוקמות מעל או מתחת לשדה. ניתן לעקוף אפשרות זו בהגדרות המראה של כל שדה.

en: Select the description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs.
he-IL: בחר את מיקום התיאור. התיאור יכול להיות ממוקם מעל השדה או מתחתיו.

en: Select the field to be used as the source for the values for this field.
he-IL: בחר בשדה זה בתור המקור לערכים בטופס זה.

en: Select the fields you would like to include in the export.
he-IL: בחר את השדות שברצונך לכלול בייצוא

en: Select the fields you'd like to use in this Address Field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
he-IL: בחר את השדות בהם תרצה להשתמש בשדה כתובת זה, והתאם את תוויות המשנה על ידי הכנסת חדשות.

en: Select the fields you'd like to use in this Name field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
he-IL: בחר את השדות בהם תרצה להשתמש בשדה שם זה, והתאם את תוויות המשנה על ידי הכנסת חדשות.

en: Select the form you would like to export entry data from. You may only export data from one form at a time.
he-IL: בחר את הטופס שברצונך לייצא מידע מהרשומות שלו. ניתן לייצא מידע מטופס אחד כל פעם.

en: Select the format of numbers that are allowed in this field. You have the option to use a comma or a dot as the decimal separator.
he-IL: בחר את פורמט המספרים האפשרי בשדה זה. קיימת אפשרות להשתמש בנקודות ופסיקים בתור הפרדה דצימלית.

en: Select the format you would like to use for the Name field.  There are 3 options, Normal which includes First and Last Name, Extended which adds Prefix and Suffix, or Simple which is a single input field.
he-IL: בחר את הפורמט בו תרצה להשתמש עבור שם השדה. ישנן 3 אפשרויות: רגיל, הכוללת שם פרטי ומשפחה. מורחב, הכוללת גם תיאור מקדים או תיאר עוקב לשם. פשוט, הכולל שדה אחד בלבד.

en: Select the format you would like to use for the date input.
he-IL: בחר את הפורמט בו תרצה להשתמש עבור קלט התאריך.

en: Select the format you would like to use for the phone input.  Available options are domestic US/CANADA style phone number and international long format phone number.
he-IL: בחר את הפורמט בו תרצה להשתמש עבור מספר הטלפון. ניתן לבחור סגנון פנימי (ארה"ב/קנדה) או סגנון בינלאומי.

en: Select the format you would like to use for the time field.  Available options are 12 hour (i.e. 8:30 pm) and 24 hour (i.e. 20:30).
he-IL: בחר את הפורמט בו תרצה להשתמש עבור שדה הזמן. ניתן לבחור 12 שעות או 24 שעות.

en: Select the forms you would like to export.
he-IL: בחר את הטפסים שברצונך לייצא.

en: Select the forms you would like to export. When you click the download button below, Gravity Forms will create a JSON file for you to save to your computer. Once you've saved the download file, you can use the Import tool to import the forms.
he-IL: בחר את הטפסים שברצונך לייצא. לחיצה על כפתור ההורדה למטה תיצור קובץ JSON אותו יש לשמור על המחשב. לאחר מכן, תוכל להשתמש בכלי הייבוא כדי לייבא את הטפסים.

en: Select the label visibility for this field.  Labels can either inherit the form setting or be hidden.
he-IL: בחר את נראות התווית עבור שדה זה. התוויות יכולות לרשת את הגדרות הטופס או להיות חבויות.

en: Select the language you would like to use for the reCAPTCHA display from the available options.
he-IL: בחר את השפה בה תרצה להציג את ה-reCAPTCHA מתוך האפשרויות הזמינות.

en: Select the page you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
he-IL: בחר את הדף אליו תרצה שהמשתמש יופנה לאחר שליחת הטופס.

en: Select the post format that will be used for the post that is created by the form entry.
he-IL: בחר את פורמט הפוסט בו ייעשה שימוש עבור הפוסט שנוצר מרשומת הטופס.

en: Select the post status that will be used for the post that is created by the form entry.
he-IL: בחר את מצב הפוסט בו ייעשה שימוש עבור הפוסט שנוצר מרשומת הטופס.

en: Select the province you would like to be selected by default when the form gets displayed.
he-IL: בחר את החוז שייבחר כברירת מחדל כאשר הטופס מוצג לראשונה.

en: Select the state you would like to be selected by default when the form gets displayed.
he-IL: בחר את המדינה שתיבחר כברירת מחדל כאשר הטופס מוצג לראשונה.

en: Select the style you would like to use for the credit card icons.
he-IL: בחר את הסגנון בו תרצה להשתמש עבור אייקון כרטיסי האשראי.

en: Select the sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs.
he-IL: בחר את מיקום תווית המשנה. תווית המשנה יכולה להיות ממוקמת מעל השדה או מתחתיו.

en: Select the type of CAPTCHA you would like to use.
he-IL: בחר את סוג ה-CAPTCHA בו תרצה להשתמש.

en: Select the type of address you would like to use.
he-IL: בחר את סוג הכתובת שברצונך להשתמש.

en: Select the type of field from the available form fields.
he-IL: בחר את סוג השדה מתוך שדות הטופס הזמינים.

en: Select the type of inputs you would like to use for the date field. Date Picker will let users select a date from a calendar. Date Field will let users free type the date.
he-IL: בחר את סוגי הקלט בהם תרצה להשתמש עבור שדה התאריך. לוח שנה יאפשר למשתמש לבחור תאריך מתוך לוח-שנה. שדה תאריך יאפשר למשתמש להקליד תאריך בצורה חופשית.

en: Select the visibility for this field.
he-IL: בחר ניראות  לשדה זה.

en: Select the visual theme for the reCAPTCHA field from the available options to better match your site design.
he-IL: בחר את ערכת הנושא הויזואלית של שדה reCAPTCHA מתוך האפשרויות הזמינות להתאמה טובה יותר עבור סגנון האתר.

en: Select this option to enable multiple files to be uploaded for this field.
he-IL: בחר באפשרות זו כדי לאפשר העלאה מרובה של קבצים עבור שדה זה.

en: Select this option to limit user input to unique values only.  This will require that a value entered in a field does not currently exist in the entry database for that field.
he-IL: בחר אפשרות זו כדי להגביל את בחירת המשתמש לערכים ייחודיים בלבד. דבר זה יחייב שהערך שהוכנס בשדה לא יהיה קיים עדיין במסד הנתונים עבור שדה זה.

en: Select this option to make the form field required.  A required field will prevent the form from being submitted if it is not filled out or selected.
he-IL: בחר באפשרות זו כדי להפוך את השדה לשדה חובה. שדה חובה, אם לא ימולא, ימנע את שליחת הטופס.

en: Select this setting to display the option as activated by default when the form first loads.
he-IL: בחר בהגדרה זו כדי להציג את האפשרות כפעילה כבר עם הטעינה הראשונית של הטופס.

en: Select which Product this field is tied to.
he-IL: בחר לאיזה מוצר שדה זה קשור.

en: Select which actions should only occur after payment has been received.
he-IL: בחר אילו פעולות יתרחשו רק לאחר שהתשלום התקבל.

en: Select which categories are displayed. You can choose to display all of them or select individual ones.
he-IL: בחר אילו קטגוריות יוצגו. באפשרותך לבחור את כל הקטגריות או את חלקן.

en: Select which field determines the payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the payment amount.
he-IL: בחר איזה שדה קובע את גובה התשלום, או בחר ב'סה"כ טופס' כדי להשתמש בסך כל שדות המחירים בתור הסכום לתשלום.

en: Select which field determines the recurring payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the recurring amount.
he-IL: בחר איזה שדה קובע את סכום התשלום הקבוע, או בחר 'סה"כ טופס' כדי להשתמש בסך הכל של כל שדות המחירים בתור התשלום הקבוע.

en: Select which progress bar style you would like to use.  Select custom to choose your own text and background color.
he-IL: בחר סגנון עבור תהליך ההתקדמות. בחר מותאם אישי כדי לבחור בצבעי הטקסט והרקע משלך.

en: Select which type of visual progress indicator you would like to display.  Progress Bar, Steps or None.
he-IL: בחר איזו צורת התקדמות ויזואלית ברצונך להציג. תהליך התקדמות (באר), צעדים או ללא תצוגה.

en: Select yes or no to enable or disable CSS output.  Setting this to no will disable the standard Gravity Forms CSS from being included in your theme.
he-IL: בחר 'כן' או 'לא' כדי להפעיל או לכבות את פלט ה-CSS. בחירה ב'לא' תבטל את ה-CSS הרגיל של Gravity Forms מתוך ערכת הנושא שלך.

en: Select yes or no to enable or disable HTML5 output. Setting this to no will disable the standard Gravity Forms HTML5 form field output.
he-IL: בחר 'כן' או 'לא' כדי להפעיל או לכבות את פלט ה-HTML5. בחירה ב'לא' תבטל את ה-HTML5 הרגיל של Gravity Forms מתוך שדה הפלט.

en: Select your billing cycle.  This determines how often the recurring payment should occur.
he-IL: בחר את מחזור החיוב. כאן נקבע באיזו תדירות יחוייבו התשלומים.

en: Selected
he-IL: נבחר

en: Selecting this option will set the post author to the WordPress user that submitted the form.
he-IL: בחירה באפשרות זו תהפוך את מחבר הפוסט למשתמש אשר שלח את הטופס.

en: Self-employed
he-IL: עצמאי

en: Send Email
he-IL: שלח דואר אלקטרוני

en: Send To
he-IL: שלח אל

en: Send To Email Address
he-IL: שלח אל כתובת דואר אלקטרוני

en: Send this notification if
he-IL: שלח התראה זו אם

en: Send to
he-IL: שלח אל

en: Send to Email
he-IL: שלח לדואר אלקטרוני

en: Send to Field
he-IL: שלח לשדה

en: Senegal
he-IL: סנגל

en: Sep
he-IL: ספטמבר

en: Separated with commas (i.e. jpg, gif, png, pdf)
he-IL: מופרדים בפסיק (לדוגמא jpg, gif, png)

en: September
he-IL: ספטמבר

en: Serbia
he-IL: סרביה

en: Serbian
he-IL: סרבית

en: Service
he-IL: שירות

en: Set as Featured Image
he-IL: קבע כתמונת שער

en: Set this to No if you would like to disable the plugin from outputting HTML5 form fields.
he-IL: הגדר זאת כ'לא' אם אינך רוצה לאפשר לתוסף לייצא אצת הגדרות ה-HTML5 של שדות הטופס.

en: Set this to No if you would like to disable the plugin from outputting the form CSS.
he-IL: הגדר זאת כ'לא' אם אינך רוצה לאפשר לתוסף לייצא אצת הגדרות ה-CSS של הטופס.

en: Set this to ON to allow Gravity Forms to download and install bug fixes and security updates automatically in the background. Requires a valid license key.
he-IL: הפעל את זה כדי לאפשר ל-Gravity Forms להוריד ולהתקין תיקוני באגים ועדכוני אבטחה בצורה אוטומטית ברקע. פעולה זו דורשת מפתח רשיון חוקי.

en: Set this to ON to display the Forms menu in the WordPress top toolbar. The Forms menu will display the latest ten forms recently opened in the form editor.
he-IL: הפעל את זה כדי להציג את תפריט הטפסים בסרגל הכלים העליון של וורדפרס. תפריט הטפסים יציג את 10 הטפסים האחרונים שנפתחו.

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
he-IL: הפעל את זה כדי למנוע מסגנונות וסקריפטים חיצוניים להיות מודפסים בדפי המנהל של Gravity Forms, וכך תפחית את הסיכוי לקונפליקטים עם תוספים אחרים.

en: Settings
he-IL: הגדרות

en: Settings License Key
he-IL: מפתח הרישיון של ההגדרות

en: Settings Updated
he-IL: ההגדרות עודכנו

en: Settings updated
he-IL: הגדרות עודכנו

en: Setup Email Notifications for this Form
he-IL: הגדר התראות דואר אלקטרוני עבור טופס זה

en: Setup Fee
he-IL: הגדר עמלה

en: Setup email notifications for this form
he-IL: הגדר התראות דואר אלקטרוני עבור טופס זה

en: Seychelles
he-IL: איי סיישל

en: Shipping
he-IL: משלוח

en: Short
he-IL: קצר

en: Show
he-IL: הצג

en: Show more
he-IL: הצג עוד

en: Show more details
he-IL: הצג פרטים נוספים

en: Show/hide QR Code
he-IL: הצג/הסתר קוד QR

en: Sierra Leone
he-IL: סיירה ליאון

en: Sign up%s for an API key pair for your site.
he-IL: הרשם%s כדי לקבל זוג מפתחות API בשביל האתר שלך.

en: Singapore
he-IL: סינגפור

en: Singapore Dollar
he-IL: דולר סינגפורי

en: Single
he-IL: רווק/ה

en: Single Line Text
he-IL: טקסט בשורה אחת

en: Single Method
he-IL: שיטה בודדת

en: Single Product
he-IL: מוצר יחיד

en: Single line text
he-IL: טקסט שורה בודדת

en: Sint Maarten
he-IL: סן מרטן

en: Site Key
he-IL: מפתח אתר

en: Size
he-IL: גודל

en: Skilled Labor
he-IL: עבודה מקצועית

en: Slovak
he-IL: סלובקית

en: Slovakia
he-IL: סלובקיה

en: Slovenia
he-IL: סלובניה

en: Slovenian
he-IL: סלובנית

en: Small
he-IL: קטן

en: Social Security Number
he-IL: מספר ביטוח לאומי

en: Solomon Islands
he-IL: איי שלמה

en: Somalia
he-IL: סומליה

en: Some College
he-IL: מכללה כלשהי

en: Somewhat Better
he-IL: קצת יותר טוב

en: Somewhat Important
he-IL: די חושב

en: Somewhat Worse
he-IL: קצת יותר גרוע

en: Sorry, this file extension is not permitted for security reasons.
he-IL: סליחה, סוג קובץ זה אינו ניתן לשימוש בשל בעיות אבטחה.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
he-IL: סליחה, סוג קובץ זה אינו ניתן לשימוש בשל בעיות אבטחה.

en: Sorry. This form is no longer accepting new submissions.
he-IL: סליחה. טופס זה לא מקבל יותר בקשות חדשות.

en: Sorry. This form is no longer available.
he-IL: סליחה. טופס זה אינו זמין יותר.

en: Sorry. You must be logged in to view this form.
he-IL: סליחה. עליך להתחבר כדי להציג טופס זה.

en: Source Field
he-IL: שדה המקור

en: Source URL
he-IL: כתובת הקישור של המקור

en: Source Url
he-IL: קישור

en: South Africa
he-IL: דרום אפריקה

en: South African Rand
he-IL: ראנד דרום-אפריקאי

en: South America
he-IL: דרום אמריקה

en: South Carolina
he-IL: דרום קרוליינה

en: South Dakota
he-IL: דרום דקוטה

en: South Korea
he-IL: דרום קוריאה

en: Spain
he-IL: ספרד

en: Spam
he-IL: דואר זבל

en: Spanish
he-IL: ספרדית

en: Spanish (Latin America)
he-IL: ספרדית (דרום אמריקה)

en: Specify a mathematical formula. The result of this formula will be dynamically populated as the value for this field.
he-IL: הגדר נוסחה מתמטית. התוצאה של הנוסחה תהיה זו שתופיע בשדה זה.

en: Specify how many decimal places the number should be rounded to.
he-IL: הגדר כמה ספרות אחרי הנקודה ברצונך לעגל.

en: Specify the maximum file size in megabytes allowed for each of the files.
he-IL: הגדר את גודל הקובץ המירבי (מגהבייט) עבור כל קובץ.

en: Specify the maximum number of files that can be uploaded using this field. Leave blank for unlimited. Note that the actual number of files permitted may be limited by this server's specifications and configuration.
he-IL: הגדר את מספר הקבצים המירבי שניתן להעלות בעזרת שדה זה. השאר אותו ריק עבור מספר אינסופי. קח בחשבון שמספר הקבצים יכול להיות מוגבל על ידי השרת.

en: Specify the starting tab index for the fields of this form.
he-IL: הגדר את לשונית ההתחלה לשדות בטופס זה.

en: Specify whether or not to use AJAX to submit the form.
he-IL: הגדר האם להשתמש ב-AJAX כדי לשלוח את הטופס

en: Specify which notifications you would like to resend for the selected entries.
he-IL: הגדר איזה התראות ברצונך לשלוח מחדש לרשומות שנבחרו.

en: Sri Lanka
he-IL: סרי לנקה

en: Standard
he-IL: רגיל

en: Standard Fields
he-IL: שדות רגילים

en: Standard Fields provide basic form functionality.
he-IL: שדות רגילים מאפשרים פונקציונליות טופס בסיסית.

en: Starred
he-IL: מסומן בכוכב

en: Start
he-IL: התחלה

en: Start Date
he-IL: תאריך התחלה

en: Start Over There
he-IL: התחל שם

en: Start by selecting a field type from the nifty floating panels on the right.
he-IL: התחל על ידי בחירת סוג שדה מהכפתורים הצפים מימין.

en: State
he-IL: מדינה

en: State / Province
he-IL: מדינה/מחוז

en: State / Province / Region
he-IL: מדינה

en: Status
he-IL: מצב

en: Step
he-IL: צעד

en: Steps
he-IL: צעדים

en: Street Address
he-IL: כתובת

en: Strength indicator
he-IL: סמן עוצמה

en: Strong
he-IL: חזק

en: Strongly Agree
he-IL: מסכים מאוד

en: Strongly Disagree
he-IL: לא מסכים כלל

en: Student
he-IL: סטודנט/ית

en: Sub-Label Placement
he-IL: מיקום תווית משנה

en: Sub-Label:
he-IL: תווית משנה:

en: Sub-Labels
he-IL: תווית משנה

en: Subject
he-IL: נושא

en: Subject:
he-IL: נושא:

en: Submit
he-IL: שלח

en: Submitted on
he-IL: נשלח ב

en: Subscription
he-IL: מנוי

en: Subscription Details
he-IL: פרטי מנוי

en: Subscription Id
he-IL: מזהה מנוי

en: Subscription failed to be created. Reason: %s
he-IL: יצירת המנוי נכשלה. סיבות: %s

en: Subscription has been cancelled. Subscription Id: %s.
he-IL: המנוי בוטל. מזהה מנוי: %s.

en: Subscription has been created. Subscription Id: %s.
he-IL: המנוי נוצר. מזהה מנוי: %s.

en: Subscription has been paid. Amount: %s. Subscription Id: %s
he-IL: המנוי שולם. סכום: %s. מזהה מנוי: %s

en: Subscription has expired. Subscriber Id: %s
he-IL: המנוי פג תוקף. מזהה מנוי:%s

en: Subscription payment has failed. Amount: %s. Subscription Id: %s.
he-IL: תשלום המנוי נכשל. %s. מזהה מנוי: %s.

en: Subscriptions
he-IL: מנויים

en: Success
he-IL: הצלחנו!

en: Sudan
he-IL: סודן

en: Sudan, South
he-IL: דרום סודן

en: Suffix
he-IL: תיאור

en: Sunday
he-IL: יום ראשון

en: Support License Key
he-IL: מפתח רשיון לתמיכה

en: Supported Credit Cards
he-IL: כרטיסי אשראי נתמכים

en: Suriname
he-IL: סורינאם

en: Swaziland
he-IL: סוואזילנד

en: Sweden
he-IL: שבדיה

en: Swedish
he-IL: שבדית

en: Swedish Krona
he-IL: קרונה שבדית

en: Swiss Franc
he-IL: פרנק שוויצרי

en: Switch Form
he-IL: החלף טופס

en: Switzerland
he-IL: שוויץ

en: Syria
he-IL: סוריה

en: TAIWAN
he-IL: טייוואן

en: TAJIKISTAN
he-IL: טג'יקיסטן

en: TANZANIA
he-IL: טנזניה

en: THAILAND
he-IL: תאילנד

en: TOGO
he-IL: טוגו

en: TONGA
he-IL: טונגה

en: TRINIDAD AND TOBAGO
he-IL: טרינידד וטובאגו

en: TUNISIA
he-IL: טוניס

en: TURKEY
he-IL: טורקיה

en: TURKMENISTAN
he-IL: טורקמיניסטן

en: TUVALU
he-IL: טובאלו

en: Tab Index Start
he-IL: התחלת מדד הלשוניות

en: Tab Index Start Value
he-IL: ערך ההתחלה של מדד הלשוניות

en: Tags
he-IL: תגיות

en: Taiwan
he-IL: טייוואן

en: Taiwan New Dollar
he-IL: דולר טייוואני חדש

en: Tajikistan
he-IL: טג'יקיסטן

en: Take Over
he-IL: השתלט

en: Tamil
he-IL: טמלית

en: Tanzania
he-IL: טנזניה

en: Technology
he-IL: טכנולוגיה

en: Telecommunications
he-IL: תקשורת

en: Telugu
he-IL: טלוגו

en: Temporary
he-IL: זמני

en: Tennessee
he-IL: טנסי

en: Texas
he-IL: טקסס

en: Text
he-IL: טקסט

en: Text Color
he-IL: צבע הטקסט

en: Text:
he-IL: טקסט:

en: Thai
he-IL: תאילנדית

en: Thai Baht
he-IL: באט תאילנדי

en: Thailand
he-IL: תאילנד

en: Thank you for saving {form_title}. Please use the unique link below to return to the form from any computer. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Remember that the link will expire after 30 days so please return via the provided link to complete your form submission.
he-IL: תודה ששמרת {form_title}. אנא השתמש בקישור הייחודי למטה כדי לחזור לטופס מכל מחשב. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> אל תשכח שהקישור יעלם לאחר 30 ימים אז בבקשה השתמש בו כדי לחזור ולהשלים את הטופס.

en: Thanks for contacting us! We will get in touch with you shortly.
he-IL: תודה שיצרתם עימנו קשר! נהיה אתכם בקשר בקרוב.

en: The %sSend To%s email address provided is not valid.
he-IL: כתובת הדוא"ל של %sSend To%s שסיפקת אינה חוקית.

en: The CAPTCHA wasn't entered correctly. Go back and try it again.
he-IL: הקפצ'ה לא הוכנסה נכון. חזור ונסה שוב.

en: The Gravity Forms API allows developers to interact with this install via a JSON REST API.
he-IL: API של Gravity Forms מאפשר למפתחים לתקשר עם ההתקנה הזו באמצעות JSON REST API.

en: The Gravity Forms support agreement requires WordPress v%s or greater. This site must be upgraded in order to be eligible for support.
he-IL: הסכם התמיכה של Gravity Forms דורש גרסת וורדפרס v%s ומעלה. יש לשדרג את האתר כדי לקבל תמיכה.

en: The PHP readfile function is not available, please contact the web host.
he-IL: פונקציית קריאת PHP איננה זמינה. אנא צור קשר עם חברת האחסון.

en: The Placeholder will not be submitted along with the form. Use the Placeholder to give a hint at the expected value or format.
he-IL: מחזיק המקום לא יישלח יחד עם הטופס. השתמש במחזיק השם כדי להסביר למשתמש באילו ערכים או פורמט עליו להשתמש.

en: The aggregate rank is the overall rank for all entries based on the weighted scores for each item.
he-IL: הדירוג המצטבר הוא הדירוג הכולל של כל הרשומות המבוסס על שיקלול הנקודות של כל פריט.

en: The average (mean) score for each row: the sum of all the scores for each row divided by the total number of entries.
he-IL: הניקוד הממוצע לכל שורה: סכום כל הנקודות בכל שורה מחולק בסך כל מספר הרשומות.

en: The average (mean) score for the whole field. The sum of the total scores divided by the number of entries.
he-IL: הניקוד הממוצע לכל השדה: סכום כל הנקודות מחולק מסך כל מספר הרשומות.

en: The average (mean) score: The sum of the scores divided by the number of entries.
he-IL: התוצאה הממוצעת: סכום כל הנקודות מחולק בסך כל מספר הרשומות.

en: The entry object must be an array
he-IL: אובייקט הרשומה חייב להיות מערך

en: The field is hidden when viewing the form. Useful when you require the functionality of this field but do not want the user to be able to see this field.
he-IL: שדה זה יהיה חבוי כאשר מציגים את הטופס. יכול להיות שימושי כאשר זקוקים לפונקציונליות שדה זה אבל לא רוצים שהשדה יהיה מוצג למשתמש.

en: The field is only visible when administrating submitted entries. The field is not visible or functional when viewing the form.
he-IL: שדה זה מוצג רק כאשר מנהל שולח רשומות. השדה אינו מוצג או מתפקד כאשר הוא מוצג למשתמש.

en: The form for this entry does not exist
he-IL: הטופס עבור רשומה זו לא קיים

en: The form id must be specified
he-IL: מזהה הטופס חייב להיות מוגדר

en: The form title is missing
he-IL: כותרת הטופס חסרה

en: The form title you have entered has already been used. Please enter a unique form title.
he-IL: כותרת הטופס שהכנסת כבר נמצאת בשימוש. אנא הכנס כותרת ייחודית.

en: The form title you have entered is already taken. Please enter a unique form title
he-IL: כותרת הטופס שהכנסת כבר תפוסה. אנא הכנס כותרת ייחודית.

en: The form title you have entered is already taken. Please enter a unique form title.
he-IL: כותרת הטופס שהזנת כבר תפוסה. אנא הזן כותרת חדשה.

en: The formula appears to be valid.
he-IL: הנוסחה נראית חוקית

en: The license key is used for access to automatic upgrades and support.
he-IL: מפתח הרשיון משמש לקבלת עדכונים אוטומטיים ותמיכה.

en: The link was sent to the following email address: {save_email}
he-IL: קישור זה נשלח אל הכתובת הבאה: {save_email}

en: The reCAPTCHA was invalid. Go back and try it again.
he-IL: הקפצ'ה איננה חוקית. חזור ונסה שוב.

en: The settings below are only required to authenticate external applications. WordPress cookie authentication is supported for logged in users.
he-IL: ההגדרות למטה נדרשות רק על מת לאמת יישומים חיצוניים. ישנה תמיכה בעוגיית אימות של וורדפרס עבור משתמשים מחוברים.

en: The subscription could not be canceled. Please try again later.
he-IL: מנוי זה אינו ניתן לביטול. נסה שוב מאוחר יותר.

en: The text entered exceeds the maximum number of characters.
he-IL: הטקס שהכנסת חורג מכמות התווים המקסימלית.

en: The text you have entered is not valid. For security reasons, some characters are not allowed.
he-IL: הטקסט שהכנסת אינו חוקי. מטעמי אבטחה, חלק מהתווים אינם מורשים.

en: The uploaded file type is not allowed.
he-IL: סוג הקובץ המועלה אינו נתמך.

en: The uploaded file type is not allowed. Must be one of the following: %s
he-IL: סוג הקובץ המועלה אינו נתמך. הקובץ חייב להיות אחד מהסוגים הבאים: %s

en: Theme
he-IL: ערכת נושא

en: There appears to be a problem with the formula.
he-IL: נראה שיש בעיה עם הנוסחה.

en: There appears to be an issue with one of the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
he-IL: נראה שישנה בעיה עם אחת מטבלאות מסד הנתונים של Gravity Forms. אנא צור קשר עם התמיכה.

en: There appears to be an issue with the data in the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
he-IL: נראה שישנה בעיה עם המידע בטבלאות מסד הנתונים של Gravity Forms. אנא צור קשר עם התמיכה.

en: There are no forms in the trash.
he-IL: אין טפסים בפח האשפה

en: There are unsaved changes to the current confirmation. Would you like to discard these changes?
he-IL: ישנם שינויים שלא נשמרו באישור זה. האם ברצונך למחוק אותם?

en: There aren't any transactions that match your criteria.
he-IL: אין עסקאות התואמות את הקריטריון שלך.

en: There hasn't been any sales in the specified date range.
he-IL: לא בוצעו מכירות בטווח התאריכים המוגדר.

en: There is a new version of %1$s available. %s.
he-IL: ישנה גרסה חדשה של %1$s. %s.

en: There is a new version of %s available.
he-IL: ישנה גרסה חדשה של %s.

en: There is a new version of Gravity Forms available.
he-IL: ישנה גרסה חדשה של Gravity Forms.

en: There is an update available for Gravity Forms. %sView Details%s
he-IL: קיים עדכון ל-Gravity Forms. %sהצג פרטים%s

en: There was a problem while inserting one of the input values for the entry
he-IL: התרחשה תקלה בזמן הכנסת אחד מערכי הקלט של הרשומה

en: There was a problem while inserting the entry properties
he-IL: התרחשה תקלה בזמן הכנסת מאפייני הרשומה

en: There was a problem while inserting the field values
he-IL: התרחשה תקלה בזמן הכנסת ערכי השדה

en: There was a problem while inserting the form
he-IL: התרחשה תקלה בזמן הכנסת הטופס

en: There was a problem while saving the file on the server
he-IL: היתה בעיה בשמירת הקובץ בשרת

en: There was a problem while updating one of the input values for the entry
he-IL: התרחשה תקלה בזמן עדכון אחד מערכי הקלט של הרשומה

en: There was a problem while updating the entry properties
he-IL: התרחשה תקלה בזמן עדכון מאפייני הרשומה

en: There was a problem while updating the field values
he-IL: התרחשה תקלה בזמן עדכון ערכי השדה

en: There was a problem with your submission.
he-IL: ישנן בעיות במילוי הטופס.

en: There was an error updating this feed. Please review all errors below and try again.
he-IL: היתה תקלה בעדכון הפיד. בדוק את התקלות למטה ונסה שוב.

en: There was an error while deleting feed id %s
he-IL: התרחשה תקלה במחיקת מזהה פיד %s

en: There was an error while inserting a feed
he-IL: התרחשה תקלה בזמן הכנסת הפיד

en: There was an error while processing the entries. Please contact support.
he-IL: התרחשה תקלה בזמן עיבוד הרשומות. צור קשר עם התמיכה.

en: There was an error while processing the form:
he-IL: התרחשה תקלה בזמן עיבוד הטופס:

en: There was an error while resending the notifications.
he-IL: היתה תקלה בזמן השליחה המחודשת של ההתראות.

en: There was an error while saving your form.
he-IL: היתה בעיה בשמירת הטופס.

en: There was an error while saving your settings
he-IL: היתה תקלה בזמן שמירת ההגדרות שלך

en: There was an error while updating feed id %s
he-IL: התרחשה תקלה בעדכון מזהה פיד %s

en: There was an error while uploading the file. Error code: %d
he-IL: התרחשה תקלה בזמן העלאת הקובץ. קוד תקלה: %d.

en: There was an error while validating your license key. Gravity Forms will continue to work, but automatic upgrades will not be available. Please contact support to resolve this issue.
he-IL: התרחשה תקלה בזמן אימות מפתח הרשיון. התוסף ימשיך לעבוד אך שדרוגים אוטומטיים לא יהיו זמינים. אנא צור קשר עם התמיכה בכדי לפתור את התקלה.

en: There was an issue creating your form.
he-IL: היתה בעיה ביצירת הטופס.

en: There was an issue deleting this confirmation.
he-IL: היתה תקלה במחיקת אישור זה.

en: There was an issue deleting this notification.
he-IL: התרחשה תקלה בזמן מחיקת ההתראה

en: There was an issue duplicating this notification.
he-IL: התרחשה תקלה בזמן שכפול ההתראה.

en: There was an issue saving this confirmation.
he-IL: היתה תקלה בשמירת אישור זה.

en: There was an problem while verifying your file.
he-IL: היתה בעיה בבדיקת הקובץ שלך.

en: These form settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
he-IL: הגדרות הטופס חסומות. לחץ על כפתור 'קבל שליטה' כדי ליידע את %s שברצונך להשתלט.

en: These settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
he-IL: הגדרות אלה חסומות. לחץ על כפתור 'קבל שליטה' כדי ליידע את %s שברצונך להשתלט.

en: Third Choice
he-IL: בחירה שלישית

en: Third Option
he-IL: אפשרות שלישית

en: This add-on needs to be updated. Please contact the developer.
he-IL: תוסף זה דורש עדכון. אנא צור קשר עם המפתח.

en: This custom choice name is already in use. Please enter another name.
he-IL: השם הזה של החירה המותאמת אישית כבר תפוס. אנא בחר שם אחר.

en: This date has already been taken. Please select a new date.
he-IL: תאריך זה כבר תפוס. אנא בחר תאריך אחר.

en: This entry is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
he-IL: רשומה זו חסומה. לחץ על כפתור 'קבל שליטה' כדי ליידע את %s שברצונך להשתלט ולגשת אל הרשומה.

en: This feature is activated by default unless you opt to disable it below. We only recommend disabling background updates if you intend on managing updates manually.
he-IL: אפשרות זו מופעלת כברירת מחדל, אלא אם תחליט לכבות אותה כאן למטה. אנו ממליצים לכבות את עדכוני הרקע רק אם יש בכוונתכם לנהל את העידכונים באופן ידני.

en: This feature stores potentially private and sensitive data on this server and protects it with a unique link which is displayed to the user on the page in plain, unencrypted text. The link is similar to a password so it's strongly advisable to ensure that the page enforces a secure connection (HTTPS) before activating this setting.
he-IL: אפשרות זו יכולה לאחסן מידע פרטי ורגיש על השרת ומגנה עליו באמצעות קישור ייחודי המוצג בצורת טקסט פשוט למשתמש בדף. הקישור זהה לסיסמה ומשום כך מומלץ מאוד לוודא שהדף מכיל קישוריות מאובטחת (HTTPS) לפני שמפעילים את האפשרות הזו.

en: This field is for validation purposes and should be left unchanged.
he-IL: שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

en: This field is not associated with a product. Please add a Product Field to the form.
he-IL: שדה זה אינו יכול להתחבר למוצר כלשהו. אנא הוסף שדה מוצר לטופס.

en: This field is required.
he-IL: שדה זה הינו שדה חובה.

en: This field is required. Please enter a complete address.
he-IL: שדה זה הינו שדה חובה. אנא הכנס כתובת מלאה.

en: This field is required. Please enter the first and last name.
he-IL: שדה נדרש. אנא הכנס שם פרטי ושם משפחה.

en: This field requires a unique entry and '%s' has already been used
he-IL: שדה זה דורש רשומה ייחודית ו'%s' נעשה כבר שימוש.

en: This field requires a unique entry and the values you entered have already been used.
he-IL: שדה זה דורש רשומה ייחודית ובערכים שהכנסת נעשה כבר שימוש.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to delete this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
he-IL: טופס זה מכיל תנאים בבחירה זו. האם אתה בטוח שברצונך למחוק בחירה זו? 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to modify this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
he-IL: טופס זה מכיל תנאים בבחירה זו. האם אתה בטוח שברצונך לערוך בחירה זו? 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Are you sure you want to delete this field? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
he-IL: טופס זה מכיל תנאים בשדה זה. האם אתה בטוח שברצונך למחוק את השדה? 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Are you sure you want to mark this field as Admin Only? 'OK' to confirm, 'Cancel' to abort.
he-IL: טופס זה מכיל תנאים בשדה זה. האם אתה בטוח שברצונך לסמן את השדה כ'מנהל בלבד'? 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: This form does not have any entries in the trash matching the search criteria.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות בפח האשפה התואמות חיפוש זה.

en: This form does not have any entries in the trash.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות בפח האשפה.

en: This form does not have any entries matching the search criteria.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות התואמות חיפוש זה.

en: This form does not have any entries yet.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות עדיין.

en: This form does not have any fields that can be used for results
he-IL: טופס זה אינו מכיל שדות שיכולים לשמש לתוצאות

en: This form does not have any spam.
he-IL: טופס זה לא מכיל דואר זבל.

en: This form does not have any starred entries matching the search criteria.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות שסומנו בכוכב התואמות חיפוש זה.

en: This form does not have any starred entries.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות שסומנו בכוכב.

en: This form does not have any unread entries matching the search criteria.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות שלא נקראו התואמות חיפוש זה.

en: This form does not have any unread entries.
he-IL: טופס זה לא מכיל רשומות שלא נקראו.

en: This form doesn't have any fields yet. Follow the steps below to get started.
he-IL: לטופס זה אין עדיין שדות. עקוב אחר הצעדים למטה בכדי להתחיל.

en: This form doesn't have any notifications. Let's go %screate one%s.
he-IL: לטופס זה אין התראות. בוא %sניצור התראה%s.

en: This form is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
he-IL: טופס זה חסום. לחץ על כפתור 'קבל שליטה' כדי ליידע את %s שברצונך להשתלט ולגשת אל הטופס.

en: This form is not yet available.
he-IL: טופס זה אינו זמין עדיין.

en: This iframe contains the logic required to handle AJAX powered Gravity Forms.
he-IL: מסגרת זו מכילה את הלוגיקה הנדרשת לניהול Gravity Forms המונעים על ידי AJAX.

en: This is a content placeholder. HTML content is not displayed in the form admin. Preview this form to view the content.
he-IL: זהו מקום לתוכן. תוכן HTML אינו מוצג במסך ניהול הטופס. הצג טופס זה כדי לראות את התוכן.

en: This operation deletes ALL Gravity Forms data.
he-IL: פעולה זו מוחקת את כל המידע של Gravity Forms.

en: This page is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
he-IL: הדף נעול. לחץ על כפתור 'קבל שליטה' כדי ליידע את %s שברצונך להשתלט ולגשת לדף.

en: This page is unsecured. Do not enter a real credit card number! Use this field only for testing purposes.
he-IL: דף זה אינו מאובטח. אל תקליד פרטי כרטיס אשראי אמיתיים! השתמש בשדה זה לצורכי בדיקה בלבד.

en: This type of file is not allowed.
he-IL: סוג זה של שדה אינו אפשרי.

en: This type of file is not allowed. Must be one of the following:
he-IL: סוג זה של קובץ אינו אפשרי. עליך לבחור מבין האפשרויות הבאות:

en: This webhook has already been processed (Event Id: %s)
he-IL: קרס זו עובדה כבר. (מזהה אירוע:)

en: Thumbnail
he-IL: תמונה מקדימה

en: Thumbnail - Centered
he-IL: תמונה מקדימה - מיושרת למרכז

en: Thumbnail - Left Aligned
he-IL: תמונה מקדימה - מיושרת לשמאל

en: Thumbnail - Right Aligned
he-IL: תמונה מקדימה - מיושרת לימין

en: Thursday
he-IL: יום חמיש

en: Time
he-IL: זמן

en: Time Format
he-IL: פורמט שעה

en: Title
he-IL: כותרת

en: To activate this option, please add a field to be used as the source.
he-IL: כדי להפעיל אפשרות זו, אנא הוסף שדה שישמש כמקור.

en: To get started, please configure your %s.
he-IL: כדי להתחיל, אנא הגדר את %s.

en: To pass field data to the confirmation page, build a Query String using the 'Insert Merge Tag' drop down. <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Query_string' target='_blank'>..more info on querystrings &raquo;</a>
he-IL: כדי להעביר מידע מהשדה אל דף האישור, צור שאילתת מחרוזת בעזרת תפריט 'צור תגית ממוזגת'. 
    <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Query_string' target='_blank'>..more info on querystrings &raquo;</a>

en: To use conditional logic, please create a field that supports conditional logic.
he-IL: כדי להשתמש בתנאי הגיון, אנא צור שדה התומך בתנאי הגיון.

en: To use notification routing, your form must have a field supported by conditional logic.
he-IL: כדי להשתמש בניתוב התראות, הטופס חייב לכלול שדה הנתמך על ידי תנאי הגיון.

en: To use the reCAPTCHA field you must do the following:
he-IL: כדי להשתמש בשדה הקפצ'ה עליך לעקוב אחר ההוראות הבאות:

en: Today
he-IL: היום

en: Togo
he-IL: טוגו

en: Tonga
he-IL: טונגה

en: Toolbar Menu
he-IL: תפריט סרגל הכלים

en: Top aligned
he-IL: מיושר למעלה

en: Total
he-IL: סך הכל

en: Total Score
he-IL: ניקוד כולל

en: Total:
he-IL: סך הכל:

en: Transaction ID
he-IL: מזהה פעולת תשלום

en: Transaction Id
he-IL: מזהה פעולת תשלום

en: Transaction Type
he-IL: סוג עסקה

en: Transportation/Logistics
he-IL: תחבורה/לוגיסטיקה

en: Trash
he-IL: פח אשפה

en: Trial
he-IL: נסיון

en: Trial Period
he-IL: תקופת נסיון

en: Trinidad and Tobago
he-IL: טרינידד וטובאגו

en: Tuesday
he-IL: יום שלישי

en: Tunisia
he-IL: טוניס

en: Turkey
he-IL: טורקיה

en: Turkish
he-IL: טורקית

en: Turkmenistan
he-IL: טורקמיניסטן

en: Turn off background updates
he-IL: כבה עדכוני רקע

en: Tuvalu
he-IL: טובאלו

en: Type
he-IL: סוג

en: U.S. Dollar
he-IL: דולר אמריקאי

en: U.S. States
he-IL: מדינות בארה"ב

en: UGANDA
he-IL: אוגנדה

en: UKRAINE
he-IL: אוקראינה

en: UNITED ARAB EMIRATES
he-IL: איחוד האמירויות

en: UNITED KINGDOM
he-IL: בריטניה

en: UNITED STATES
he-IL: ארצות הברית

en: URUGUAY
he-IL: אורוגוואי

en: UZBEKISTAN
he-IL: אוזבקיסטן

en: Uganda
he-IL: אוגנדה

en: Ukraine
he-IL: אוקראינה

en: Ukrainian
he-IL: אוקראינית

en: Undefined Service
he-IL: שירות לא מוגדר

en: Under 18
he-IL: מתחת 18

en: Uninstall
he-IL: הסר התקנה

en: Uninstall  Add-On
he-IL: הסר תוסף

en: Uninstall %s
he-IL: הסר התקנת %s

en: Uninstall %s Add-On
he-IL: הסר את התוסף %s

en: Uninstall Gravity Forms
he-IL: הסר את Gravity Forms

en: Unit Price
he-IL: מחיר יחידה

en: United Arab Emirates
he-IL: איחוד האמירויות

en: United Kingdom
he-IL: בריטניה

en: United States
he-IL: ארצות הברית

en: Unread
he-IL: לא נקרא

en: Unsatisfied
he-IL: לא מרוצה

en: Unsupported transaction type
he-IL: סוג העסקה לא נתמך

en: Untitled
he-IL: ללא שם

en: Untitled Confirmation
he-IL: אישור ללא כותרת

en: Untitled Form
he-IL: טופס ללא כותרת

en: Update
he-IL: עדכן

en: Update Available
he-IL: עדכון זמין

en: Update Form
he-IL: עדכן טופס

en: Update Form Settings
he-IL: עדכן הגדרות טופס

en: Update Notification
he-IL: עדכן התראה

en: Update Settings
he-IL: עדכן הגדרות

en: Updates
he-IL: עדכונים

en: Updates will only be available if you have entered a valid License Key
he-IL: עידכונים יהיו זמינים רק אם הכנסתם מפתח מוצר חוקי

en: Upload unsuccessful
he-IL: העלאה נכשלה

en: Urdu
he-IL: פקיסטנית

en: Uruguay
he-IL: אורוגוויי

en: Usage
he-IL: שימוש

en: Use Current User as Author
he-IL: השתמש במשתמש הנוכחי כמחבר

en: Use Form Setting (%s)
he-IL: השתמש בהגדרות הטופס (%s)

en: Use Rich Text Editor
he-IL: השתמש בעורך הטקסט העשיר

en: Use Values Submitted in a Different Field
he-IL: השתמש בערכים שנשלחו בשדה אחר.

en: Use a '9' to indicate a numerical character.
he-IL: השתמש ב'9' לסימון תו מספרי.

en: Use a lower case 'a' to indicate an alphabetical character.
he-IL: השתמש ב'a' קטנה לסימון תו אלפביתי.

en: Use a question mark '?' to indicate optional characters. Note: All characters after the question mark will be optional.
he-IL: השתמש ב'?' לסימון תו אופציונלי. שים לב: כל התווים אחרי סימן זה יהיו אופציונליים.

en: Use an asterisk '*' to indicate any alphanumeric character.
he-IL: השתמש ב'*' לסימון תו אלפנומרי.

en: Use logged in user as author
he-IL: השתמש במשתמש המחובר כמחבר

en: Use the Rich Text Editor
he-IL: השתמש בעורך הטקסט העשיר

en: Use this confirmation if
he-IL: השתמש באישור זה אם

en: User
he-IL: משתמש

en: User Agent
he-IL: סוכן משתמש

en: User Defined Price
he-IL: מחיר המוגד על ידי המשתמש

en: User Display Name
he-IL: שם משתמש מוצג

en: User Documentation
he-IL: עזרת משתמש

en: User Email
he-IL: דואר אלקטרוני של המשתמש

en: User IP
he-IL: IP משתמש

en: User IP Address
he-IL: כתובת IP של המשתמש

en: User Login
he-IL: כניסת משתמש

en: User Notification
he-IL: התראות משתמש

en: Utah
he-IL: יוטה

en: Uzbekistan
he-IL: אוזבקיסטן

en: VANUATU
he-IL: ונואטו

en: VATICAN CITY
he-IL: הותיקן

en: VENEZUELA
he-IL: ונצואלה

en: VIETNAM
he-IL: ויאטנם

en: VIRGIN ISLANDS, BRITISH
he-IL: איי הבתולה - בריטניה

en: VIRGIN ISLANDS, U.S.
he-IL: איי הבתולה - ארה"ב

en: Valid Input
he-IL: קלט חוקי

en: Valid Key : Your license key has been successfully validated.
he-IL: מפתח חוקי:  מספר הרשיון שלך אומת בהצלחה.

en: Validate Formula
he-IL: בדוק נוסחה

en: Validate Keys
he-IL: אמת מפתח

en: Validation Error
he-IL: תקלת אימות

en: Validation Message
he-IL: הודעת אימות

en: Value
he-IL: ערך

en: Vanuatu
he-IL: ונואטו

en: Vatican City
he-IL: הותיקן

en: Venezuela
he-IL: ונצואלה

en: Vermont
he-IL: ורמונט

en: Very Important
he-IL: חשוב מאוד

en: Very Satisfied
he-IL: מרוצה מאוד

en: Very Unsatisfied
he-IL: מאוד לא מרוצה

en: Vietnam
he-IL: ויאטנם

en: Vietnamese
he-IL: ויאטנמית

en: View
he-IL: הצג

en: View All Entries
he-IL: הצג את כל הרשומות

en: View All Forms
he-IL: הצג את כל הטפסים

en: View entries generated by this form
he-IL: הצג רשומות שנוצרו על ידי טופס זה

en: View results generated by this form
he-IL: הצג תוצאות שנוצרו על ידי הטופס

en: View this entry
he-IL: הצג רשומה זו

en: View user profile
he-IL: הצג פרופיל משתמש

en: View version %s Details
he-IL: הצג את פרטי גרסה %s

en: View version %s details
he-IL: הצג את פרטי גרסה %s

en: Views
he-IL: צפיות

en: Views for %s form have been reset. | Views for %s forms have been reset.
he-IL[0]: הצפיות ל%s טופס אופסו.
he-IL[1]: הצפיות ל%s טופסים אופסו.

en: Virgin Islands, British
he-IL: איי הבתולה - בריטניה

en: Virgin Islands, U.S.
he-IL: איי הבתולה - ארה"ב

en: Virginia
he-IL: ורג'יניה

en: Visibility
he-IL: ניראות

en: Visible
he-IL: מוצג

en: Visible (%s)
he-IL: תצוגת (%s)

en: WARNING! This operation cannot be undone. Empty trash? 'Ok' to empty trash. 'Cancel' to abort.
he-IL: אזהרה! לא יהיה ניתן לבטל פעולה זו. האם לרוקן את פח האשפה? 'OK' לרוקן. 'ביטול' לחזרה.

en: WARNING! This operation cannot be undone. Permanently delete all spam? 'Ok' to delete. 'Cancel' to abort.
he-IL: אזהרה! לא יהיה ניתן לבטל פעולה זו. האם למחוק את דואר הזבל לצמיתות? 'OK' למחוק. 'ביטול' לחזרה.

en: WARNING: You are about to delete ALL entries associated with the selected forms.
he-IL: אזהרה: הנך עומד/ת למחוק את כל הרשומות השייכות לטפסים שנבחרו.

en: WARNING: You are about to delete these forms and ALL entries associated with them.
he-IL: אזהרה: הנך עומד/ת למחוק את הטופסים ואת כל הרשומות השייכות להם.

en: WARNING: You are about to delete this confirmation.
he-IL: אזהרה: הנך עומד למחוק אישור זה

en: WARNING: You are about to delete this form and ALL entries associated with it.
he-IL: אזהרה: הנך עומד/ת למחוק את הטופס ואת כל הרשומות השייכות לו.

en: WARNING: You are about to delete this item.
he-IL: אזהרה: הנך עומד/ת למחוק פריט זה.

en: WARNING: You are about to delete this notification.
he-IL: אזהרה: הנך עומד למחוק את ההתראה

en: Warning
he-IL: אזהרה

en: Warning! ALL %s settings will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
he-IL: אזהרה: כל ההגדרות של %s יימחקו. לא ניתן לבטל פעולה זו. 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: Warning! ALL Gravity Forms data, including form entries will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
he-IL: אזהרה: כל המידע של Gravity Forms, כולל רשומות הטפסים, יימחק. לא ניתן לבטל פעולה זו. 'OK' למחיקה, 'ביטול' לחזרה.

en: Warning! Deleting this field will also delete all entry data associated with it. 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
he-IL: אזהרה: מחיקת שדה זה תמחק גם את כל מידע הרשומות המשוייכות אליו. 'ביטול' לחזרה. 'OK' למחיקה.

en: Warning! This subscription will be canceled. This cannot be undone. 'OK' to cancel subscription, 'Cancel' to stop
he-IL: אזהרה! מנוי זה יבוטל. פעולה זו איננה ניתנת לשחזור. 'OK' לבטל, 'ביטול' לחזרה.

en: Washington
he-IL: וושינגטון

en: We would love to hear from you! Please fill out this form and we will get in touch with you shortly.
he-IL: נשמח לשמוע ממכם! בבקשה מלאו את הטופס ואנו ניצור אתכם קשר בקרוב.

en: Website
he-IL: אתר אינטרנט

en: Wednesday
he-IL: יום רביעי

en: Week
he-IL: שבוע

en: Weekly
he-IL: שבועי

en: Welcome to Gravity Forms
he-IL: ברוכים הבאים ל-Gravity Forms

en: West Virginia
he-IL: מערב ורג'יניה

en: What would you like to do next?
he-IL: מה תרצה לעשות כעת?

en: When conditions are enabled, form submissions will only be sent to the payment gateway when the conditions are met. When disabled, all form submissions will be sent to the payment gateway.
he-IL: כשהתנאים מופעלים, שליחת הטופס לתשלום תתבצע רק כאשר התנאים תואמים את הדרישה. כשהתנאים מכובים, כל שליחת טופס תועבר לתשלום.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create email notification content.
he-IL: כאשר הפורמט האוטומטי פועל, עצירות פסקה יוכנסו בצורה אוטומטית. כבה אפשרות זו כאשר נעשה שימוש ב-HTML כדי ליצור תוכן עבור התראות בדואר האלקטרוני.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create the confirmation content.
he-IL: כאשר הפורמט האוטומטי פועל, עצירות פסקה יוכנסו בצורה אוטומטית. כבה אפשרות זו כאשר נעשה שימוש ב-HTML כדי ליצור את תוכן האישור.

en: When enabled, margins are added to properly align the HTML content with other form fields.
he-IL: כשאפשרות זו מופעלת, שוליים נוספים כדי ליישר את תוכן ה-HTML עם השדות האחרים.

en: When this setting is activated two confirmations and one notification are automatically generated and can be modified in their respective editors. When this setting is deactivated the confirmations and the notification will be deleted automatically and any modifications will be lost.
he-IL: כאשר אפשרות זו מופעלת נוצרות 2 בקשות לאישור והתראה אחת, אותן ניתן להתאים בעורכים המתאימים להן. כשאפשרות זו מכובה, בקשות האישור וההתראה נמחקות באופן אוטומטי וההתאמות שנעשו יאבדו.

en: Whether or not to display the form description.
he-IL: האם להציג או לא להציג את תיאור הטופס

en: Whether or not to display the form title.
he-IL: האם להציג או לא להציג את כותרת הטופס

en: Widowed
he-IL: אלמן/ה

en: Wisconsin
he-IL: וויסקונסין

en: WordPress
he-IL: וורדפרס

en: WordPress Version
he-IL: גרסת וורדפרס

en: Would You
he-IL: האם את/ה

en: Would you like to delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
he-IL: האם ברצונך למחוק קובץ זה? 'ביטול' לחזרה. 'OK' למחיקה

en: Wyoming
he-IL: וויומינג

en: YEMEN
he-IL: תימן

en: Year
he-IL: שנה

en: Yemen
he-IL: תימן

en: Yes
he-IL: כן

en: Yesterday
he-IL: אתמול

en: You are about to delete this entry. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he-IL: הנך עומד למחוק רשומה זו. 'ביטול' לחזרה, 'OK' למחיקה.

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually. %sUpdate Automatically%s %sDownload Update%s
he-IL: ניתן לעדכן לגרסה האחרונה אוטומטית או להוריד את העדכון ולהתקינו ידנית. %sעדכון אוטומטי%s %sהורדת עדכון%s

en: You cannot resend notifications for these entries because this form does not currently have any notifications configured.
he-IL: אין אפשרות לשלוח מחדש התראות לרשומות אלה, משום שלטופס זה לא הוגדרו התראות עדיין.

en: You cannot resend notifications for this entry because this form does not currently have any notifications configured.
he-IL: אין אפשרות לשלוח מחדש התראות לרשומה זו, משום שלטופס זה לא הוגדרו התראות עדיין.

en: You don't have adequate permission to create forms.
he-IL: אין לך את ההרשאה הנדרשת כדי ליצור טפסים.

en: You don't have adequate permission to delete entries.
he-IL: אין לך הרשאות מספיקות כדי למחוק רשומות.

en: You don't have adequate permission to delete forms.
he-IL: אין לך את ההרשאה המתאימה כדי למחוק טפסים.

en: You don't have adequate permission to delete notes.
he-IL: אין לך הרשאות מספיקות כדי למחוק הערות.

en: You don't have adequate permission to edit entries.
he-IL: אין לך את ההרשאה הנדרשת כדי לערוך רשומות.

en: You don't have adequate permission to edit settings.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי לערוך הגדרות.

en: You don't have adequate permission to preview forms.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי להציג טפסים.

en: You don't have adequate permission to uninstall Gravity Forms.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי להסיר את Gravity Forms.

en: You don't have adequate permission to view entries.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי להציג רשומות.

en: You don't have adequate permission to view this page
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי להציג את הדף.

en: You don't have adequate permissions to delete forms.
he-IL: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי למחוק טפסים.

en: You don't have any active forms. Let's go %screate one%s
he-IL: אין לך טפסים פעילים. בוא ניצור טופס!

en: You don't have any feeds configured. Let's go %screate one%s!
he-IL: אין לך פיד מוגדר. בוא %sנגדיר אחד%s!

en: You don't have any forms. Let's go %s create one %s!
he-IL: אין לך טפסים עדיין. בוא %s ניצור אחד %s!

en: You don't have any forms. Let's go %screate one%s!
he-IL: אין לך טפסים. בוא %sניצור אחד%s!

en: You don't have permissions to view this page
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי להציג את הדף.

en: You don't have sufficient permissions to update the form settings.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי לעדכן את הגדרות הטופס.

en: You don't have sufficient permissions to update the settings.
he-IL: אין לך הרשאות מתאימות כדי לעדכן את ההגדרות.

en: You have successfully saved your form!
he-IL: שמרת את הטופס בהצלחה!

en: You may override the default notification settings by entering a comma delimited list of emails to which the selected notifications should be sent.
he-IL: ניתן לעקוף את הגדרות התראת ברירת המחדל על ידי רשימת כתובות דואר אלקטרוני אליהן ישלחו ההתראות שנבחרו.

en: You must add a Credit Card field to your form before creating a feed. Let's go %sadd one%s!
he-IL: עליך להוסיף שדה כרטיס-אשראי לפני יצירת הפיד.

en: You must add a product field to the form first
he-IL: ראשית עליך להוסיף לטופס שדה מוצר.

en: You must select a Confirmation Page.
he-IL: עליך לבחור דף אישור.

en: You must select at least one type of notification to resend.
he-IL: עליך לבחור לפחות התראה אחת לשליחה חוזרת.

en: You must specify a Confirmation Name.
he-IL: עליך להגדיר שם אישור.

en: You must specify a valid Redirect URL.
he-IL: עליך להגדיר קישור חוקי להכוונה מחדש.

en: You now have control
he-IL: השליטה כעת בידיך

en: You're done. That's it.
he-IL: סיימת. זהו זה!

en: Your Gravity Forms support license key is used to verify your support package, enable automatic updates and receive support.
he-IL: מפתח הרישיון של תמיכת Gravity Forms משמש לבדיקת חבילת התמיכה שלך וקבלת עדכונים אוטומטיים.

en: Your confirmation message appears to contain a merge tag as the value for an HTML attribute. Depending on the attribute and field type, this might be a security risk. %sFurther details%s
he-IL: הודעת האישור שלך מכילה תגית ממוזגת לערך תכונת ה-HTML. בהתאם לתכונה ולסוג השדה, יכול להיות שישנה כאן בעיית אבטחה.

en: Your emails do not match.
he-IL: כתובות הדואר האלקטרוני אינן תואמות.

en: Your form could not be found
he-IL: הטופס שלך לא נמצא

en: Your form currently has a product field with a blank label.
    Please enter a label for all product fields.
he-IL: הטופס מכיל שדה מוצר ללא תווית.
    אנא הכנס תווית שלכל שדות המוצרים.

en: Your form currently has an option field without a product field.
    You must add a product field to your form.
he-IL: הטופס מכיל שדה אפשרות ולא מכיל שדה מוצר.
    עליך להוסיף שדה מוצר לטופס.

en: Your form currently has one or more pages without any fields in it. Blank pages are a result of Page Breaks that are positioned as the first or last field in the form or right after each other. Please adjust your Page Breaks and try again.
he-IL: הטופס מכיל לפחות דף אחד בלי שדות בתוכו. דפים ריקים הם תוצאה של עצירת דף וממוקמים כשדות הראשונים או האחרונים בטופס או אחד אחרי השני. אנא כוונן את עצירת הדף ונסה זאת.

en: Your form does not have an email field. Add an email field to your form and try again.
he-IL: הטופס אינו מכיל שדה דואר אלקטרוני. הוסף את השדה ונסה שוב.

en: Your password does not meet the required strength. %sHint: To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ %% ^ & ).
he-IL: הסיסמה שלך איננה חזקה מספיק. %s רמז: השתמש באותיות גדולות וקטנות, מספרים וסמלים כמו ! " ? $ %% ^ & (.

en: Your passwords do not match.
he-IL: הסיסמאות שלך אינן תואמות.

en: Your request has been sent to %s.
he-IL: בקשתך נשלחה אל %s.

en: Your request was rejected
he-IL: בקשתך נדחתה

en: Your version of %s is up to date.
he-IL: הגרסה של %s אינה עדכנית.

en: Your version of Gravity Forms is up to date.
he-IL: הגרסה שלך עדכנית.

en: Yukon
he-IL: יוקון

en: ZAMBIA
he-IL: זמביה

en: ZIMBABWE
he-IL: זימבבווה

en: ZIP / Postal Code
he-IL: מיקוד

en: ZIP Code
he-IL: מיקוד

en: Zambia
he-IL: זמביה

en: Zimbabwe
he-IL: זימבבווה

en: Zip
he-IL: מיקוד

en: Zip Code
he-IL: מיקוד

en: Zip Code w/ Optional Plus Four
he-IL: מיקוד

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
he-IL: \'ביטול'\ לחזרה, \'OK'\ למחיקה.

en: added on
he-IL: הוסף ב-

en: begin form
he-IL: התחל טופס

en: click to delete this field
he-IL: לחץ כדי למחוק את השדה

en: click to duplicate this field
he-IL: לחץ כדי לשכפל את השדה

en: click to edit page options
he-IL: לחץ כדי לערוך את הגדרות העמוד

en: click to expand and edit the options for this field
he-IL: לחץ כדי להרחיב ולערוך את ההגדרות עבור שדה זה

en: click to select columns to display
he-IL: לחץ כדי לבחור את הטורים שיוצגו

en: close window
he-IL: סגור חלון

en: contains
he-IL: מכיל

en: day(s)
he-IL: ימים

en: delete
he-IL: מחק

en: dismiss
he-IL: התעלם

en: display grid
he-IL: הצג רשת

en: end of form
he-IL: סוף הטופס

en: end of last page
he-IL: סוף בעמוד האחרון

en: end of page
he-IL: סוף הדף

en: ends with
he-IL: מסתיים ב

en: enter name
he-IL: הכנס שם

en: entries
he-IL: רשומות

en: entry
he-IL: רשומה

en: feed
he-IL: פיד

en: feeds
he-IL: פידים

en: form
he-IL: טופס

en: forms
he-IL: טפסים

en: greater than
he-IL: גדול מ

en: if
he-IL: אם

en: in progress
he-IL: בתהליך

en: include notes
he-IL: צרף הערות

en: infinite
he-IL: אינסופי

en: is
he-IL: הוא

en: is not
he-IL: הוא לא

en: is not supported. Please enter one of the supported credit cards.
he-IL: אינו נתמך. אנא השתמש באחד מהכרטיסים הנתמכים.

en: less than
he-IL: קטן מ

en: max characters
he-IL: מספר תווים מקסימלי

en: month(s)
he-IL: חודשים

en: of
he-IL: מ

en: of the following match:
he-IL: מתוך הבאים תואם:

en: options:
he-IL: אפשרויות:

en: orders
he-IL: הזמנות

en: per day
he-IL: ליום

en: per month
he-IL: לחודש

en: per week
he-IL: לשבוע

en: per year
he-IL: לשנה

en: reCAPTCHA Language
he-IL: שפת reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Secret Key
he-IL: מפתח סודי של reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
he-IL: הגדרות קפצ'ה

en: reCAPTCHA Site Key
he-IL: מפתח אתר של reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
he-IL: ערכת הנושא של reCAPTCHA

en: sale
he-IL: מבצע

en: sales
he-IL: מבצעים

en: show empty fields
he-IL: הצג שדות ריקים

en: show structure
he-IL: הצג מבנה

en: show values
he-IL: הצג ערכים

en: starts with
he-IL: מתחיל ב

en: subscriptions
he-IL: מנויים

en: this field if
he-IL: שדה זה אם

en: this form button if
he-IL: כפתור זה אם

en: this page
he-IL: דף זה

en: this section if
he-IL: חלק זה אם

en: top of new page
he-IL: התחלת הדף החדש

en: top of the first page
he-IL: החלק העליון של העמוד הראשון

en: total entries
he-IL: סה"כ רשומות

en: week(s)
he-IL: שבועות

en: year(s)
he-IL: שנים
