Plugins - WordPress.com Editing Toolkit - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (107 entries)

note: translators: %s - documentation URL.
en: Your site includes <a href="%s" target="_blank">customized styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the Personal plan or higher.
he_IL: האתר שלך כולל <a href="%s" target="_blank">סגנונות בהתאמה אישית</a> שיהיו זמינים לצפיית המבקרים רק לאחר שדרוג לתוכנית האישית או לתוכניות מתקדמות יותר.

en: Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Remove custom styles
he_IL: להסיר סגנונות מותאמים אישית

en: Customize
he_IL: להתאים אישית

en: Customize your domain
he_IL: להתאים אישית את הדומיין שלך

en: Upgrade now
he_IL: לשדרג עכשיו

en: Upgrade required
he_IL: נדרש שדרוג

en: Upgrade
he_IL: לשדרג

note: translators: %s - documentation URL.
en: Your site includes <a href="%s" target="_blank">customized styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the Premium plan or higher.
he_IL: האתר שלך כולל <a href="%s" target="_blank">סגנונות בהתאמה אישית</a> שיהיו זמינים לצפיית המבקרים רק לאחר שדרוג לתוכנית הפרימיום או לתוכניות מתקדמות יותר.

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן לפרסום

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
he_IL: התרומות של Jetpack מושבתות לטובת התרומות של Newspack.

en: Preview custom styles
he_IL: להציג סגנונות מותאמים אישית בתצוגה מקדימה

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
he_IL: אפשר להמשיך לערוך את עמוד הבית או להמשיך ולהשיק את האתר.

en: Continue and launch
he_IL: להמשיך ולהשיק

en: Keep editing
he_IL: המשך עריכה

en: Your user is not permitted to access this resource.
he_IL: למשתמש אין הרשאה לגשת למשאב הזה.

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
he_IL: ברכותינו! בלוקים ברמת פרימיום זמינים כעת לשימוש.

en: View your product
he_IL: להציג את המוצר שלך

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
he_IL: באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של המוצר באתר שלך לפני ההשקה והשיתוף עם אחרים.

en: You've added your first product!
he_IL: הוספת את המוצר הראשון שלך!

en: Add a post title
he_IL: להוסיף כותרת לפוסט

en: Start writing or type '/' to insert a block
he_IL: להתחיל לכתוב או ללחוץ על המקש "/" כדי להוסיף בלוק

en: Fonts
he_IL: גופנים

note: Translators: This is a link which opens the block editor, and then opens the global styles sidebar.
en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
he_IL: לחץ כאן כדי לפתוח את עורך הבלוק ולשנות את הפונטים שלך.

note: Translators: This is a link which opens: https://wordpress.com/support/custom-fonts/#changing-fonts-with-global-styles.
en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
he_IL: למידע נוסף על שינוי פונטים באמצעות סגנונות גלובליים.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
he_IL: ניתן לשנות את הפונטים שלך באמצעות סגנונות גלובליים אותם ניתן למצא בעורך הבלוק.

en: Text
he_IL: טקסט

en: Continue editing
he_IL: להמשיך עריכה

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Quotes
he_IL: ציטוטים

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress.com Editing Toolkit
he_IL: ערכת כלים לעריכה ב-WordPress.com

note: translators: link to documentation
en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
he_IL: מזהה חשבון <a href="%s" target="_blank">(הוראות)</a>:

note: translators: %1$s - URL to manage the widget, %2$s - documentation URL.
en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
he_IL: יש להזין מזהה חשבון מספרי ו-UUID כדי לאפשר את הפעילות התקינה של <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a>. <a href="%2$s" target="_blank">הוראות מלאות</a>.

en: Display Mailerlite subscriber popup
he_IL: להציג חלון קופץ להרשמה אל Mailerlite

en: Mailerlite subscriber popup
he_IL: חלון קופץ להרשמה אל Mailerlite

en: Play Slideshow
he_IL: להצגת המצגת

en: Pause Slideshow
he_IL: השהייה של מצגת השקופיות

en: Previous Slide
he_IL: השקופית הקודמת

en: Next Slide
he_IL: השקופית הבאה

note: translators: %d: Slide number.
en: Go to slide %d
he_IL: מעבר לשקופית %d

en: Common
he_IL: נפוץ

en: Blank
he_IL: ריק

en: Load more posts
he_IL: לטעון פוסטים נוספים

note: translators: separates last two sponsor names; needs a space on either side.
en:  and
he_IL:  ובנוסף

en: Blog Posts
he_IL: פוסטים

[ctx: post author]
en:  and
he_IL:  ובנוסף

[ctx: post author]
en: by
he_IL: מאת

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
he_IL: משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: WordPress Icon
he_IL: סמל של WordPress

en: Proudly powered by WordPress
he_IL: מופעל בגאווה על ידי WordPress

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Header
he_IL: כותרת עליונה

en: collapsed
he_IL: צומצם

en: expanded
he_IL: הורחב

en: Menu
he_IL: תפריט

[ctx: Default page title]
en: Contact
he_IL: יצירת קשר

[ctx: Default page title]
en: About
he_IL: אודות

en: Invalid parent type.
he_IL: סוג הורה לא חוקי.

en: No templates available. Skipped showing modal window with template selection.
he_IL: אין תבניות זמינות. דילגת על התצוגה של החלון המודאלי בבחירת התבנית.

en: No data received from the vertical API. Skipped showing modal window with template selection.
he_IL: לא התקבלו נתונים מה-API האנכי. דילגת על התצוגה של החלון המודאלי בבחירת התבנית.

en: Back to template part types
he_IL: חזרה לסוגי החלקים של התבניות

en: No template part types found.
he_IL: לא נמצוא סוגי חלקים של תבניות.

en: Search Template Part Types
he_IL: לחפש סוגי חלקים של תבניות

en: Parent Template Part Type:
he_IL: סוג חלק של תבנית אב:

en: Parent Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית אב

en: New Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית חדשה

en: Add New Template Part Type
he_IL: להוסיף סוג חלק של תבנית חדשה

en: Update Template Part Type
he_IL: לעדכן את סוג החלק של התבנית

en: View Template Part Type
he_IL: להציג את סוג החלק של התבנית

en: Edit Template Part Type
he_IL: לערוך את סוג החלק של התבנית

en: All Template Part Types
he_IL: כל סוגי החלקים של התבניות

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
he_IL: סוגי חלקים של תבניות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
he_IL: סוגי חלקים של תבניות

en: Template part updated.
he_IL: החלק של התבנית עודכן.

en: Template part scheduled.
he_IL: החלק של התבנית תוזמן.

en: Template part reverted to draft.
he_IL: החלק של התבנית הוחזר למצב טיוטה.

en: Template part published privately.
he_IL: החלק של התבנית פורסם באופן פרטי.

en: Template part published.
he_IL: החלק של התבנית פורסם.

en: Template parts list
he_IL: רשימה של חלקי התבנית

en: Template parts list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של חלקי התבנית

en: Filter template parts list
he_IL: לסנן את הרשימה של חלקי התבנית

en: No template parts found in Trash.
he_IL: לא נמצאו חלקי תבנית בפח.

en: No template parts found.
he_IL: לא נמצאו חלקי תבנית.

en: Search Template Parts
he_IL: חיפוש של חלקי תבניות

en: All Template Parts
he_IL: כל חלקי התבניות

en: View Template Part
he_IL: להציג את החלק של התבנית

en: Edit Template Part
he_IL: לערוך את החלק של התבנית

en: New Template Part
he_IL: חלק של תבנית חדשה

en: Add New Template Part
he_IL: להוסיף חלק של תבנית חדשה

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
he_IL: חלק של תבנית

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
he_IL: חלקים של תבניות

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
he_IL: חלק של תבנית

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
he_IL: חלקים של תבניות

[ctx: Template]
en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Read more
he_IL: לקרוא עוד

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
he_IL: להמשך הקריאה של %s

en: Edit
he_IL: עריכה

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
he_IL: מאת

en: Featured
he_IL: פריטים נבחרים

en: View all posts
he_IL: להצגת כל הפוסטים

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: הכול מוכן לפרסום הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s">ניתן להתחיל כאן</a>.

en: There are currently no posts to display.
he_IL: אין פוסטים לתצוגה כעת.

note: Author URI of the plugin
en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
he_IL: https://automattic.com/wordpress-plugins/‎

note: Description of the plugin
en: Enhances your page creation workflow within the Block Editor.
he_IL: עורך הבלוקים יכול לשפר את תהליך העבודה שלך ביצירת עמודים.
