WP Job Manager Field Editor - en to pl_PL translation catalogue (569 entries)

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
pl_PL: Grupy pól jest wymagane w celu edycji/Zapisz/zaktualizuj pola, proszę skontaktować się z obsługą.

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
pl_PL: Przepraszamy, taksonomii <code>%1$s</code> nie istnieje, sprawdź, czy używasz poprawne taksonomii ślimak

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
pl_PL: <strong>Musi</strong> zawierać prawidłowy MIME <strong>Typ</strong>! Jako przykład jpeg rozszerzenie <strong>musi</strong> zawierać typ, który jest <code>image/jpeg</code>.  Wartości te można znaleźć na wszystkich obsługiwanych rozszerzeń <a href="%2$s" target="_blank"> tutaj</a>.

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
pl_PL: Przepraszamy <code>%1$s</code> jest nie prawidłowy WordPress MIME <strong>Typ</strong>! Listę domyślnych znajdują się <a href="%2$s" target="_blank"> tutaj</a>. < br / >

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
pl_PL: Przepraszamy, <code>%1$s</code> jest nie prawidłowy typ WordPress MIME <strong>rozszerzenie</strong>! Listę domyślnych znajdują się <a href="%2$s" target="_blank"> tutaj</a>. < br / > <strong>musi</strong> zawierać co najmniej jeden z rozszerzenia typu MIME. Jako przykład jpeg, których można używać <code>jpg</code> lub <code>jpg|jpeg|jpe</code>, ale <strong>musi</strong> zawierać co najmniej jeden, lub cały ciąg.

en: Sorry, that meta key already exists in the
pl_PL: Przepraszam, że klawisz meta już istnieje w

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
pl_PL:  Grupa pól.  Proszę edytować istniejące pole, lub wybrać inny klawisz meta. < br / > < małych > Meta klucze muszą być unikatowe w całej całej witryny.  Na przykład, nie można mieć meta klucz <strong>job_date</strong> w obu dziedzinach pracy, a firmy.</small>

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
pl_PL: Przepraszamy wystąpił błąd podczas dodawania tego pola.  Nie można dodać nowe pole.

en: Field added successfully!
pl_PL: Pomyślnie dodano pole!

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
pl_PL: Tego pola nie można zmienić do opcjonalnego jak jest to wymagane dla podstawowych funkcji z WP pracy menedżera

en: Field edited successfully!
pl_PL: Pole edytowane pomyślnie!

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
pl_PL: Przepraszamy wystąpił błąd podczas aktualizowania tego pola.  Nie można utworzyć nowe pole konfiguracji.

en: Field configuration created, and updated successfully!
pl_PL: Konfiguracja pole utworzone i pomyślnie zaktualizowana!

en: Succesfully enabled
pl_PL: Z powodzeniem włączone

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
pl_PL: Przepraszamy wystąpił błąd podczas włączania tej dziedzinie.  Nie można utworzyć nowe pole konfiguracji.

en: Field configuration created, and enabled successfully!
pl_PL: Konfiguracja pole utworzone i włączone pomyślnie!

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
pl_PL: To pole nie może być wyłączona, tak jak jest to wymagane dla podstawowych funkcji z WP praca Manager

en: Succesfully disabled
pl_PL: Pomyślnie wyłączona

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
pl_PL: Przepraszamy wystąpił błąd podczas wyłączania tego pola.  Nie można utworzyć nowe pole konfiguracji.

en: Field configuration created, and disabled successfully!
pl_PL: Konfiguracja pole utworzone i pomyślnie wyłączona!

en: Field configuration removed succesfully!
pl_PL: Konfiguracja pola usunięty pomyślnie!

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
pl_PL: Przepraszam, tylko można usunąć domyślnej konfiguracji pole, nie rzeczywiste pole samo w sobie, jeśli chcesz go usunąć z formularza, użyj proszę wyłączyć.

en: Resume
pl_PL: CV

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Disabled
pl_PL: Niepełnosprawnych

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Value
pl_PL: Wartość

en: No
pl_PL: Nr

en: Yes
pl_PL: Tak

en: WPJM Custom Fields
pl_PL: WPJM pól niestandardowych

en: WPJM Custom Field
pl_PL: Niestandardowe pola WPJM

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
pl_PL[0]: Niepełnosprawnych (%s)
pl_PL[1]: Niepełnosprawnych (%s)
pl_PL[2]: Niepełnosprawnych (%s)
pl_PL[3]: Niepełnosprawnych (%s)

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
pl_PL[0]: Włączone (%s)
pl_PL[1]: Włączone (%s)
pl_PL[2]: Włączone (%s)
pl_PL[3]: Włączone (%s)

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
pl_PL: Upewnij się, że możesz wyłączyć plugin regionów (Jeśli używasz go) aby zapobiec występowaniu problemów, gdy wyłączenie tego pola.

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
pl_PL: Wyłączenie tego pola będzie wyłączyć Geo lokalizacji danych i może potencjalnie powodować problemy, robi to na własne ryzyko!

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
pl_PL: Wyłączyć to pole i... Zastosuj teraz przycisk wola nie dłuższy Pokaż na aukcji, i GeoMyWP plugin nie będzie działać prawidłowo!

en: Type
pl_PL: Typ

en: Extension
pl_PL: Rozszerzenie

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: value
pl_PL: wartość

en: Label
pl_PL: Etykieta

en:  Field
pl_PL:  Pole

en: Field Data
pl_PL: Pole danych

en: Fields
pl_PL: Pola

en: View
pl_PL: Widok

en: Disabled Field
pl_PL: Wyłączone pole

en: Default Field
pl_PL: Domyślnie pola

en: Custom Field
pl_PL: Pole niestandardowe

en: Custom Default Field
pl_PL: Pola niestandardowe domyślnego

en: Required Field
pl_PL: Pole wymagane

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
pl_PL: Poniżej znajdziesz wszystkie pola, które zostały dostosowane.  Obejmuje to nowo utworzone niestandardowe te, jak również wszelkie domyślne pól, które zostały dostosowane.

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
pl_PL: Poniższe pola domyślny będzie zawierać żadnych niestandardowych konfiguracji, które się do nich.

en: Dissmiss this notice
pl_PL: Dissmiss niniejszego obwieszczenia

en: Status
pl_PL: Stan

en: Meta Key
pl_PL: Klawisz meta

en: Description
pl_PL: Opis

en: Placeholder
pl_PL: Symbol zastępczy

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Output
pl_PL: Wyjście

en: Output As
pl_PL: Dane wyjściowe jako

en: Output Show Label
pl_PL: Wyjście Pokaż etykiety

en: Output Priority
pl_PL: Dane wyjściowe priorytet

en: Origin
pl_PL: Pochodzenie

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Domyślnej <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[1]: Domyślnej <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[2]: Domyślnej <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[3]: Domyślnej <span class="count"> (%s)</span>

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Niestandardowe <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[1]: Niestandardowe <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[2]: Niestandardowe <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[3]: Niestandardowe <span class="count"> (%s)</span>

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Włączone <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[1]: Włączone <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[2]: Włączone <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[3]: Włączone <span class="count"> (%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[1]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[2]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[3]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (%s)</span>

en: Select All
pl_PL: Wybierz wszystkie

en: Configuration
pl_PL: Konfiguracja

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
pl_PL: Powinno być coś, unikalne i małe litery, jak <code>job_pay</code>

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
pl_PL: Rozwijane pole tekstowe, WP-Edytor, Upload, itp.

en: Multiple
pl_PL: Wiele

en: Ajax
pl_PL: AJAX

en: Use built-in Ajax uploader
pl_PL: Użyj wbudowanego wgrałem Ajax

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
pl_PL: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> Taksonomia WordPress</a>

en: This text you are reading.
pl_PL: Ten tekst, co czytasz.

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
pl_PL: Największą liczbą będzie ostatnim polem w formularzu, może zawierać przecinka.

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: If enabled this field will not show on frontend.
pl_PL: Jeśli to pole nie pokaże się na frontend.

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Default value to use for field.
pl_PL: Wartość domyślna dla pola.

en: (optional)
pl_PL: (opcjonalnie)

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
pl_PL: Tekst etykietki narzędzia i/lub wypowiedzenia się do użytkownika, gdy wartość pola nie sprawdzania poprawności.  Sprawdzanie poprawności wymaga wzór pole poniżej należy ustawić. Jeśli nie widzisz wzorzec pola poniżej bieżącego pola Typ nie obsługuje go.

en: Max Length
pl_PL: Max długość

en: Max characters allowed in field, including spaces.
pl_PL: Max znaków dozwolonych w polu, łącznie ze spacjami.

en: Max Uploads
pl_PL: Ładowanie plików Max

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
pl_PL: Max ilość plików, które mogą być przesłane w tej dziedzinie

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Width of input field, in characters.
pl_PL: Szerokość pola, w postaci.

en: Prepend
pl_PL: Dołączana

en: Prepend value to use for field
pl_PL: Dołączana wartość dla pola

en: Append
pl_PL: Dopisz

en: Append value to use for field
pl_PL: Dołączyć wartość dla pola

en: Minimum
pl_PL: Minimalna

en: Smallest value allowed in field
pl_PL: Najmniejszą wartość dozwolona w dziedzinie

en: Maximum
pl_PL: Maksymalna

en: Largest value allowed in field
pl_PL: Największą wartość w polu dozwolone

en: Step
pl_PL: Krok

en: Amount to increase each step when using spinner
pl_PL: Kwota zwiększenia każdego kroku przy użyciu pokrętła

en: Pattern
pl_PL: Wzór

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
pl_PL: Sprawdzania poprawności wartości pola za pomocą JavaScript wyrażeń regularnych.  Tytuł (od góry) będzie używany jako zawiadomienie, kiedy nie dopasowanie do wzorca. (HTML5)

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Default Selection
pl_PL: Domyślny wybór

en: Disabled Option
pl_PL: Opcja niepełnosprawnych

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
pl_PL: Automatycznie wyjście na aukcji pracy/życiorys.

en: Do not automatically output the value
pl_PL: Nie automatycznie dane wyjściowe wartości

en: Choose what you want the value to be output as.
pl_PL: Wybierz, co chcesz, aby wartości wyjściowe jako.

en: <strong>optional</strong>
pl_PL: <strong>opcjonalne</strong>

en: My Link
pl_PL: Mój Link

en: Wrap Output
pl_PL: Zawinąć wyjściowego

en: Add an HTML element wrap around entire output.
pl_PL: Dodawanie elementu HTML zawinięcia całego wyjście.

en: Output Wrapper
pl_PL: Opakowania produkcja

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
pl_PL: Określić HTML element otoki dla całego dokumentu, takie jak <strong>div</strong> lub <strong>ul</strong>. Nie zawierać nawiasy. Domyślnie jest <code>div</code>.

en: div
pl_PL: DIV

en: Wrap Value
pl_PL: Owinąć wartość

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
pl_PL: Dodawanie elementu HTML zawinięcia każda wartość, która jest wyjście

en: Value Wrapper
pl_PL: Wartość otoki

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
pl_PL: Określić HTML element otoki dla każdego wyjścia wartości, takich jak <strong>div</strong>. Nie zawierać nawiasy. Do listy za pomocą <code>li</code>.  Domyślnie jest <code>div</code>.

en: Classes
pl_PL: Klasy

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
pl_PL: Dodawanie jakichkolwiek dodatkowych klas oddzielonych spacjami, używane tylko dla wartości element otoki.

en: my-class my-custom-class my-other-class
pl_PL: Moja Klasa mój zwyczaj Klasa mój inne Klasa

en: Show Label
pl_PL: Pokaż etykiety

en: Label Wrapper
pl_PL: Oznakowanie opakowania

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
pl_PL: Określić HTML element otoki dla wytwórni, takich jak <strong>h3</strong>, lub <strong>silne</strong>. Nie zawierać nawiasy, tylko typ elementu. Domyślnie jest <code>silny</code>

en: strong
pl_PL: silne

en: oEmbed Width
pl_PL: oEmbed szerokość

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
pl_PL: Ustaw szczególnych szerokość oEmbed (w pikselach), należy użyć tylko liczby nie obejmują px.

en: <strong>(optional)</strong>
pl_PL: <strong>(opcjonalnie)</strong>

en: oEmbed Height
pl_PL: oEmbed wysokość

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
pl_PL: Zestaw określonej wysokości dla oEmbed (w pikselach), należy użyć tylko liczby nie obejmują px.

en: Allow Download
pl_PL: Umożliwia pobieranie

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
pl_PL: Wyświetli link do pobrania dla przeglądarek niezgodnych z wideo HTML5.

en: Image Link
pl_PL: Łącze obrazu

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
pl_PL: Zostanie zawinięty obraz w link do adresu URL obrazu.

en: Poster URL
pl_PL: Plakat URL

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
pl_PL: Adres URL obrazu aby pokazać aż użytkownik gra lub stara. Jeśli nie określono, pierwszej klatce wideo będzie używana, gdy stanie się dostępny.

en: Video Height
pl_PL: Wysokość wideo

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
pl_PL: Zestaw wysokości szczególnych zastosowań wideo (w pikselach), tylko do liczby nie obejmują px.

en: Video Width
pl_PL: Szerokość wideo

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
pl_PL: Zestaw szerokości konkretnych zastosowań wideo (w pikselach), tylko do liczby nie obejmują px.

en: Checkbox True
pl_PL: Prawdziwe pole wyboru

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
pl_PL: Niestandardowe podpisów używać, jeśli jest zaznaczone pole wyboru Typ pola.

en: Checkbox False
pl_PL: Pole wyboru False

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
pl_PL: Niestandardowe podpisów używać, jeśli nie jest zaznaczone pole wyboru Typ pola

en: Populate
pl_PL: Wypełnić

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
pl_PL: Można wyświetlić, edytować lub dodać użytkownika meta przy pomocy mój plugin <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> Użytkownika Meta wyświetlacz</a></strong> wolna open source.

en: Auto Save
pl_PL: Auto uratować

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
pl_PL: Zapisz wartość (z wyjątkiem domyślnie) Kiedy dodano listę, do użytkownika meta.

en: Save As
pl_PL: Zapisz jako

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
pl_PL: <strong>Tylko</strong> ustawić tę wartość, jeśli chcesz określić niestandardowe klawisz meta zapisać wartość do!  Wartość domyślna dla tego pola powinny być pusty/pusta.

en: Auto Populate
pl_PL: Automatyczne wypełnianie

en: This box must be checked to enable auto populate.
pl_PL: To pole należy sprawdzić aby włączyć auto wypełniania.

en: Default value for logged in users.
pl_PL: Wartość domyślna dla zalogowanych użytkowników.

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
pl_PL: Określić klawisz meta <strong>użytkownika</strong> automatycznie wypełnić to pole z jeśli istnieje (i użytkownik jest zalogowany).  Jeśli jest ustawiony klucz meta i meta dla użytkownika nie istnieje, to będzie pierwszeństwo przed domyślną wartość. < br / > < br / > jeśli za pomocą meta klucz od WPJM lub WPRM <strong>musi</strong> poprzedź go z podkreśleniem.  <i>Jako przykład company_website jest <code>_company_website</code></i>

en: Packages
pl_PL: Pakiety

en: Require
pl_PL: Wymagają

en: Require specific packages to display this field
pl_PL: Wymagają specyficznych pakietów aby wyświetlić to pole

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
pl_PL: Wybierz pakiety chcesz to pole do pokazania.  Wymagają, że pole wyboru powyżej musi być włączony dla tej pracy.

en: Add Another
pl_PL: Dodaj kolejny

en: WP Job Manager
pl_PL: WP pracy menedżera

en: Field Editor
pl_PL: Edytor pól

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Save Field
pl_PL: Zapisz pole

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
pl_PL: Nie ma pola do usunięcia!  Przycisk pojawią się tutaj, jeśli ma pola danych, które można usunąć.

en: Loading ...
pl_PL: Trwa ładowanie...

en: Unknown Error
pl_PL: Nieznany błąd

en: Refresh
pl_PL: Odświeżania

en: Please use the
pl_PL: Proszę użyć

en: page to activate or deactivate your licenses.
pl_PL: stronę, aby aktywować lub dezaktywować swoje licencje.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
pl_PL: Ta karta jest przechowywane tutaj, dla celów zgodności i jako metodę tworzenia kopii zapasowych dla aktywacji

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: All custom posts removed!
pl_PL: Wszystkie niestandardowe posty usunięte!

en: There are not any fields that need options purged.
pl_PL: Istnieją nie wszystkich pól, które potrzebują możliwości usuwane.

en: Options were purged from
pl_PL: Opcje zostały przeczyszczone

en: fields:
pl_PL: pola:

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
pl_PL: Wszystkie pola niestandardowe z konfiguracji można przetłumaczyć wartości zostały zarejestrowane w ciąg tłumaczenia.

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
pl_PL: Istnieją nie żadnych pól niestandardowych, aby dodać ciąg Tłumacz.  Prosimy o ustawienie niektórych pól niestandardowych.

en: Field Editor Settings
pl_PL: Pole Edytor ustawień

en: Custom Required Label
pl_PL: Niestandardowe etykiety wymagane

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
pl_PL: Korzystać z etykiet niestandardowych, wymaganych pól zamiast pola opcjonalne. HTML jest obsługiwany.

en: Required Field Label
pl_PL: Etykiety wymagane pola

en: <small>(required)</small>
pl_PL: <small>(wymagane)</small>

en: Custom Optional Label
pl_PL: Opcjonalnie etykietę

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
pl_PL: Korzystać z etykiet niestandardowych dla opcjonalnego pola zamiast wymaganych pól. HTML jest obsługiwany. (domyślnie jest opcjonalny)

en: Optional Field Label
pl_PL: Opcjonalne pole Etykieta

en: <small>(optional)</small>
pl_PL: <small>(opcjonalnie)</small>

en: Custom Submit Button
pl_PL: Niestandardowy przycisk

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
pl_PL: Użyj niestandardowej wartości dla przycisku Prześlij (na stronie przesyłania początkowego)

en: Submit Button Caption
pl_PL: Złożyć podpis przycisku

en: Preview &rarr;
pl_PL: Podgląd &rarr;

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
pl_PL: Przycisk domyślny jest <code>Pokaz &rarr;</code>, wykorzystania strzałki <code>&amp; rarr;</code>

en: Multiple Candidate Photos
pl_PL: Wiele zdjęć kandydata

en: Yes, allow
pl_PL: Tak, umożliwić

en: to be set as multiple file uploads
pl_PL: Aby ustawić jako wiele plików załaduje

en: By default the
pl_PL: Domyślnie

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
pl_PL: pole jest pojedynczy Wyślij.  Włącz tę opcję umożliwić zmianę tę do wielu plików, ale należy pamiętać, że mogą być problemy z listy w admin itd.  Używać na własne ryzyko.

en: Site Key
pl_PL: Strona klucz

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
pl_PL: Wymagane do używania reCAPTCHA, możesz dostać jeden z <a href="%s" target="_blank"> Google</a>.

en: Secret Key
pl_PL: Klucz tajny

en: Are you human?
pl_PL: Czy jesteś człowiekiem?

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
pl_PL: Wartość ta będzie używany jako etykiety, która pokazuje obok rzeczywistych reCAPTCHA

en: Theme
pl_PL: Tematu

en: Light
pl_PL: Światło

en: Dark
pl_PL: Ciemne

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
pl_PL: Domyślnie światła motywu jest używany, zmienił to do ciemnego Jeśli chcesz korzystania z ciemnego motywu.

en: Normal
pl_PL: Normalne

en: Compact
pl_PL: Kompaktowe

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
pl_PL: Domyślnie używany jest normalnego rozmiaru.  Zmienić to kompaktowe pokazanie mniejszych recaptcha.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Audio
pl_PL: Dźwięk

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
pl_PL: Obrazy są używane jako domyślne reCAPTCHA weryfikacji, wybierz opcję Audio, aby zmienić domyślny dźwięk. Odwiedzający będą mogli używać dźwięku lub obrazów, to ustawienie ustawia domyślny typ się początkowo.

en: Force Language
pl_PL: Język życie

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
pl_PL: Tak, życie niestandardowego języka (wyłącza Google reCAPTCHA automatyczne wykrywanie)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
pl_PL: Google reCAPTCHA automatycznie wykrywa język użytkownika domyślnie, należy włączyć to ustawienie, aby użyć zwracany przez WordPress, lub niestandardowego języka poniżej.

en: Custom
pl_PL: Niestandardowe

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
pl_PL: Wybierz <strong>%1$s</strong>, aby wymusić widget do renderowania w języku zwrócony przez <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>, które zostaną przekonwertowane na <a href="%4$s" target="_blank"> Google reCAPTCHA obsługiwany język</a>, który jest <strong>(%5$s)</strong> dla bieżącej lokalizacji <strong>(%3$s)</strong>.  W przeciwnym razie wybierz określonego języka, aby wymusić reCAPTCHA, aby użyć.

en: Auto (based on WordPress get_locale)
pl_PL: Auto (w oparciu o WordPress get_locale)

en: %s Submit Page
pl_PL: %s Dodaj stronę

en: Output Location
pl_PL: Położenie wyjściowe

en: After %s fields
pl_PL: Po polach %s

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
pl_PL: Zaznacz to pole wyboru, aby wyjście reCAPTCHA po polach %s.  Tylko trzeba to zrobić, jeśli masz wyłączone wszystkie pola firma, lub wolisz mieć reCAPTCHA powyżej pola firma.

en: Resume Submit Page
pl_PL: CV składać stronę

en: Date Save Format
pl_PL: Data zapisania Format

en: WordPress Date Format
pl_PL: Format daty WordPress

en: Epoch Timestamp
pl_PL: Epoka sygnatury czasowej

en: PHP Ymd | JS: yymmdd
pl_PL: PHP Ymd | JS: rrmmdd

en: Custom Format (set below)
pl_PL: Niestandardowy Format (zestaw poniżej)

en: Date Save Custom Format
pl_PL: Data zapisania niestandardowego formatu

en: Date Display
pl_PL: Wyświetlanie daty

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
pl_PL: Tak, za pomocą <code>date_i18n()</code>

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
pl_PL: Włączenie do próby tłumaczenia/format daty oparte na lokalizacji za pomocą rdzenia WordPress <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> funkcja. Wartość domyślna jest zaznaczone.

en: Option Labels
pl_PL: Opcję etykiety

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
pl_PL: Tak, wyjścia i powrotu opcja podpis i etykiety zamiast wartości

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
pl_PL: Domyślnie przy użyciu dowolnego typu pola, który ma opcje (menu, przycisków radiowych, wielokrotnego wyboru), <strong>wartość</strong> jest zapisana do aukcji, i to, co jest wyświetlane podczas korzystania z wbudowanych metod.  To ustawienie służy do wyjścia i powrotu/podpis etykiety zamiast wartości.

en: Force Register String Translations
pl_PL: Życie rejestru ciąg tłumaczenia

en: String Translation
pl_PL: Ciąg tłumaczenia

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
pl_PL: Dotyczy to w szczególności WPML lub Polylang.  Tylko używać ten Jeśli wiesz, że musisz.  Spowoduje to wymuszenie pętli poprzez wszystkie pola niestandardowe i Zarejestruj wszystkie obsługiwane przekładalnych wartości w ciąg tłumaczenia.

en: Auto Paragraph
pl_PL: Auto ust

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
pl_PL: Wybierz, który polu rodzaj chcesz, aby automatycznie dodać ust się, gdy za pomocą jednej z metod wbudowane wyjście.

en: WP-Editor
pl_PL: WP-redaktor

en: Text Area
pl_PL: Obszar tekstu

en: As Link URL Scheme
pl_PL: Jako łącze adresu URL programu

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby automatycznie dołączana <code>http://</code>, jeśli nie istnieje, gdy korzystanie z danych wyjściowych jako łącze.

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
pl_PL: Automatyczne wypełnianie pola podczas dodawania oferty przez admin backend z wartości z bieżącego meta użytkownika admin, lub wartość domyślna, jeśli admin użytkownika meta nie istnieje.

en: WP Editor
pl_PL: Edytor WP

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
pl_PL: Dla każdego pola, które są ustawione jako typ pola WP-redaktor Pokaż w sekcji admin jako pełny edytor WP zamiast TextArea.

en: Show WP-Editor instead of TextArea
pl_PL: Pokaż WP-redaktor zamiast TextArea

en: WP Editor at Bottom
pl_PL: Edytor WP na dole

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
pl_PL: Włącz tę opcję, aby wyjście WP Edytor pól przez ich priorytet, po wszystkich innych pól wyjściowych (zalecane)

en: Backup
pl_PL: Kopia zapasowa

en: Create Backup!
pl_PL: Tworzenie kopii zapasowej!

en: Generate Backup
pl_PL: Generowanie kopii zapasowej

en: Generate and download a backup of all fields.
pl_PL: Generowanie i pobrać kopię zapasową wszystkich pól.

en: Import Backup!
pl_PL: Importowanie kopii zapasowej!

en: Import Backup
pl_PL: Importowanie kopii zapasowej

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
pl_PL: Importowanie kopii wcześniej wygenerowanego dla pól niestandardowych.  Używa domyślnie WordPress import cecha, jeśli nie widzisz pliku przesłać po kliknięciu tego przycisku, upewnij się, aby importować za pomocą WordPress importera.

en: Debug
pl_PL: Debugowania

en: Enable Bug Reporter
pl_PL: Włącz Reporter błąd

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
pl_PL: Błąd raport ikona w prawym górnym rogu do zgłaszania błędów

en: Enable Post Meta Inspector
pl_PL: Włącz Post Meta inspektor

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
pl_PL: Doda meta pole u dołu każdej aukcji, która pokazuje wszystkie meta i wartości skojarzone z aukcji.

en: License Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
pl_PL: Domyślnie po zdezaktywowaniu ten plugin to będzie również dezaktywować/Wyrejestrowanie klucza API/licencji.  To ustawienie jest zaznaczone że licencja nie zostanie wyłączony po zdezaktywowaniu plugin.

en: I understand, remove all data!
pl_PL: Rozumiem, usunąć wszystkie dane!

en: Remove All
pl_PL: Usuń wszystkie

en: This will remove all custom and customized field data!
pl_PL: Spowoduje to usunięcie wszystkich danych pola niestandardowe i wykonać na zamówienie!

en: Purge Options!
pl_PL: Przeczyść opcje!

en: Purge Options
pl_PL: Przeczyść opcje

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
pl_PL: Starsze wersje tego pluginu zapisane wartości opcji dla pól, które nie wymagają. Te wartości można usunąć klikając ten przycisk.

en: Show Field Data
pl_PL: Pokaż pola danych

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
pl_PL: Kliknij ten przycisk, aby wyciągnąć wszystkie pola danych i konfiguracja za pomocą AJAX i wyświetlić go poniżej.

en: License
pl_PL: Licencja

en: Email
pl_PL: Adres e-mail

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
pl_PL: Adres e-mail związany z klucza licencyjnego, ten <strong>musi</strong> odpowiadać e-mail znalezione na stronie <a href="%s" target="_blank"> Moje konto</a>.

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: The license key associated with the email above.
pl_PL: Klucz licencji związanych z e-mail powyżej.

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: About
pl_PL: O

en: Fields Per Page
pl_PL: Pola na stronie

en: Company
pl_PL: Firmy

en: %1$s Field
pl_PL: %1$s pola

en: Resume Fields
pl_PL: Wznowić pola

en: %1$s Fields
pl_PL: %1$s pola

en: Company Fields
pl_PL: Firma pola

en: Done
pl_PL: Zrobić

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Standard Value Output (Regular text)
pl_PL: Standardowe wartości wyjściowych (zwykły tekst)

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
pl_PL: oEmbed (YouTube, Vimeo/SoundCloud itp)

en: HTML5 Video
pl_PL: Wideo HTML5

en: Value Only (No HTML)
pl_PL: Wartość tylko (nie HTML)

en: Checkbox Output Options
pl_PL: Opcje wyboru wyjścia

en: Checkbox (Only show label if checked)
pl_PL: Pole wyboru (tylko Pokaż etykiety Jeśli zaznaczone)

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
pl_PL: Pole wyboru (niestandardowe etykiety prawda/fałsz)

en: Jobera Theme
pl_PL: Jobera tematu

en: Single Job Listing Above Logo
pl_PL: Pojedyncze stanowisko pracy nad Logo

en: Single Job Listing Below Social Links
pl_PL: Pojedyncze zadanie aukcji poniżej więzi społecznych

en: Single Job Listing Below Location Map
pl_PL: Pojedyncze zadanie aukcji poniżej mapę lokalizacji

en: Before Job Meta
pl_PL: Przed praca Meta

en: Job Meta Start (before Job Type)
pl_PL: Start Meta pracy (przed pracą)

en: Job Meta End (after Date Posted)
pl_PL: Praca koniec Meta (daty opublikowany)

en: After Job Meta
pl_PL: Po pracy Meta

en: Before Company Meta
pl_PL: Przed firmą Meta

en: After Company Meta
pl_PL: Po firmy Meta

en: Bottom of Job Description
pl_PL: Dolnej części opis pracy

en: Bottom of Job Listing
pl_PL: Dolnej części oferty pracy

en: Jobs List Meta Start
pl_PL: Start Meta lista zadań

en: Jobs List Meta End
pl_PL: Praca lista Meta koniec

en: Meta Start (before Category)
pl_PL: Start meta (przed kategorii)

en: Meta End (after Date Posted)
pl_PL: Koniec meta (daty opublikowany)

en: Top of Resume Listing
pl_PL: Top lista CV

en: Bottom of Resume Listing
pl_PL: Dole CV aukcji

en: None
pl_PL: Brak

en: HTML5 Field Types
pl_PL: HTML5 Typy pól

en: Standard Field Types
pl_PL: Typy standardowych pól

en: Text Box
pl_PL: Pole tekstowe

en: Dropdown
pl_PL: Listy rozwijanej

en: File Upload
pl_PL: Upload plików

en: Password Text Box
pl_PL: Pole tekstowe hasło

en: Radio Buttons
pl_PL: Przyciski radiowe

en: No Value Field Types
pl_PL: Typy pól nie wartość

en: Section Header
pl_PL: Nagłówek sekcji

en: WordPress Action Hook
pl_PL: WordPress działania hak

en: Multi-Select
pl_PL: Wybór wielokrotny

en: Taxonomy Field Types
pl_PL: Typy pól taksonomii

en: Taxonomy Checklist
pl_PL: Lista kontrolna taksonomii

en: Taxonomy Dropdown
pl_PL: Taksonomia rozwijanej

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
pl_PL: Taksonomia rozwijana wielokrotnego wyboru

en: No field data found!
pl_PL: Nie znaleziono danych pole!

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
pl_PL: Max dopuszczalne pliki jest %2$s dla %1$s

en: Indexing
pl_PL: Indeksowania

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
pl_PL: Tak, życie indeksowanie podczas dodawania lub aktualizowania konfiguracji pole

en: "%s" check failed. Please try again.
pl_PL: Sprawdzanie "%s" nie powiodło się. Proszę spróbować ponownie.

en: Arabic
pl_PL: Arabski

en: Amharic
pl_PL: Amharski

en: Armenian
pl_PL: Armeński

en: Azerbaijani
pl_PL: Azerski

en: Basque
pl_PL: Baskijski

en: Bengali
pl_PL: Bengalski

en: Bulgarian
pl_PL: Bułgarski

en: Catalan
pl_PL: Kataloński

en: Chinese (Hong Kong)
pl_PL: Chiński (Hong Kong)

en: Chinese (Simplified)
pl_PL: Chiński (uproszczony)

en: Chinese (Traditional)
pl_PL: Chiński (tradycyjny)

en: Croatian
pl_PL: Chorwacki

en: Czech
pl_PL: Czeski

en: Danish
pl_PL: Duński

en: Dutch
pl_PL: Holenderski

en: English (UK)
pl_PL: Angielski (UK)

en: English (US)
pl_PL: Angielski (USA)

en: Estonian
pl_PL: Estoński

en: Filipino
pl_PL: Filipiński

en: Finnish
pl_PL: Fiński

en: French
pl_PL: Francuski

en: French (Canadian)
pl_PL: Francuski (kanadyjski)

en: Galician
pl_PL: Galicyjski

en: Georgian
pl_PL: Gruziński

en: German
pl_PL: Niemiecki

en: German (Austria)
pl_PL: Niemiecki (Austria)

en: German (Switzerland)
pl_PL: Niemiecki (Szwajcaria)

en: Greek
pl_PL: Grecki

en: Gujarati
pl_PL: Gudżarati

en: Hebrew
pl_PL: Hebrajski

en: Icelandic
pl_PL: Islandzki

en: Indonesian
pl_PL: Indonezyjski

en: Italian
pl_PL: Włoski

en: Japanese
pl_PL: Japoński

en: Korean
pl_PL: Koreański

en: Latvian
pl_PL: Łotewski

en: Lithuanian
pl_PL: Litewski

en: Malay
pl_PL: Malajski

en: Mongolian
pl_PL: Mongolski

en: Norwegian
pl_PL: Norweski

en: Persian
pl_PL: Perski

en: Polish
pl_PL: Polski

en: Portuguese
pl_PL: Portugalski

en: Portuguese (Brazil)
pl_PL: Portugalski (Brazylia)

en: Portuguese (Portugal)
pl_PL: Portugalski (Portugalia)

en: Romanian
pl_PL: Rumuński

en: Russian
pl_PL: Rosyjski

en: Serbian
pl_PL: Serbski

en: Sinhalese
pl_PL: Syngaleski

en: Slovak
pl_PL: Słowacki

en: Slovenian
pl_PL: Słoweński

en: Spanish
pl_PL: Hiszpański

en: Spanish (Latin America)
pl_PL: Hiszpański (Ameryka Łacińska)

en: Swahili
pl_PL: Suahili

en: Swedish
pl_PL: Szwedzki

en: Tamil
pl_PL: Tamilski

en: Thai
pl_PL: Tajski

en: Turkish
pl_PL: Turecki

en: Ukrainian
pl_PL: Ukraiński

en: Vietnamese
pl_PL: Wietnamski

en: Error converting get_locale()!
pl_PL: Błąd konwersji get_locale()!

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
pl_PL: WP praca Menedżer <strong>musi</strong> być rata i uaktywniony dla WP praca Manager pola edytora do pracy!

en: Education Fields
pl_PL: Pola edukacji

en: Experience Fields
pl_PL: Doświadczenie pola

en: Links Fields
pl_PL: Linki pola

en: Meta Key was not specified!
pl_PL: Nie określono meta klucz!

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
pl_PL: Nie można ustalić poprawnej pracy/CV/post ID!

en: Single Job Listing Before
pl_PL: Pojedyncze stanowisko pracy przed

en: Single Job Listing After
pl_PL: Pojedyncze stanowisko pracy, po

en: Single Job Listing Start
pl_PL: Rozpoczęcia aukcji jednego zadania

en: Single Job Listing End
pl_PL: Koniec aukcji pojedynczego zadania

en: Single Resume Listing Before
pl_PL: Życiorys jednej aukcji przed

en: Single Resume Listing After
pl_PL: Życiorys jednej aukcji po

en: Single Resume Listing Start
pl_PL: Życiorys jednej aukcji Start

en: Single Resume Listing End
pl_PL: Koniec aukcji jednego CV

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
pl_PL: Podczas używania <em>WP praca Manager pole Edytor</em> z tematu <em>Listify</em> <strong>zdecydowanie</strong> zalecane jest że ci stosowania <a href="%s" target="_blank"> Katalog składania pola</a>

en: Listify Listing List
pl_PL: Listify, wyświetlanie listy

en: List Before Header
pl_PL: Lista przed nagłówka

en: List Meta
pl_PL: Lista Meta

en: List After Header
pl_PL: Lista po nagłówku

en: List Footer
pl_PL: Lista stopki

en: Listify Single Listing
pl_PL: Listify jednej aukcji

en: Single Listing Meta
pl_PL: Meta jednej aukcji

en: Single Listing Actions
pl_PL: Akcje jednej aukcji

en: Single Listing Below Location Map
pl_PL: Jednej aukcji poniżej mapę lokalizacji

en: Listify Theme Widgets
pl_PL: Listify Theme wzory

en: Single Listing Top of Map Widget
pl_PL: Góry jednej aukcji mapę Widget

en: Single Listing Bottom of Map Widget
pl_PL: Dole jednej aukcji mapę Widget

en: Single Listing Top of Hours Widget
pl_PL: Pojedyncze, Lista Top godzin Widget

en: Single Listing Bottom of Author Widget
pl_PL: Dolnej jednej aukcji autor widżetu

en: Single Listing Top of Main Content Widget
pl_PL: Góry aukcji jednego głównego widgetu treści

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
pl_PL: Dole aukcji jednego głównego widgetu treści

en: Single Listing Top of Gallery Widget
pl_PL: Pojedynczy Lista Top Galeria widget

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
pl_PL: Dole jednej aukcji Galeria Widget

en: Single Listing Top of Tags Widget
pl_PL: Pojedynczy Lista Top widget Tagi

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
pl_PL: Dole jednej aukcji Tagi Widget

en: Single Listing Top of Video Widget
pl_PL: Pojedynczy Lista Top widget wideo

en: Single Listing Bottom of Video Widget
pl_PL: Dole jednej aukcji Widget wideo

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
pl_PL: Jeśli w dalszym ciągu otrzymywać ten błąd, proszę prześlij <a target="_blank" href="%s"> wsparcia bilet</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
pl_PL: Jeśli chcesz edytować to pole, kliknij link <strong>Edytuj</strong> z tabeli listy.

en: A valid meta key is required!
pl_PL: Wymagany jest prawidłowy klucz meta!

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
pl_PL: Meta klucze można nie mieć w nich spacje, użyj znaku podkreślenia! Na przykład zmiana pracy powinny być job_shift.

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
pl_PL: Nie można używać <a href="%s" target="_blank"> WordPress publicznej zmiennej kwerendy</a> jako meta klucz równie ono wola przyczynowy stronie aukcji Wyślij pokazuje błąd 404! Wybrać coś innego!

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
pl_PL: W przypadku zmiany meta klucz zostanie zapisany jako nowe pole!  Należy to zrobić nie, chyba że wiesz co robisz!

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
pl_PL: TYLKO obsługiwane znaki dla meta klucze są a-z (małe litery), 0-9 (numery) i _ (podkreślenia zamiast spacji) dla meta klucze! < br / > <strong>nie</strong> należy używać żadnych innych znaków lub masz problemy!

en: Spaces are not allowed in this field!
pl_PL: Spacje nie są dozwolone w tej dziedzinie!

en: A valid type is required!
pl_PL: Wymagany jest prawidłowy typ!

en: This field is required!
pl_PL: To pole jest wymagane!

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
pl_PL: Opcje są wymagane dla tego typu pola!  Wartość jest wymagana, etykieta jest opcjonalne.  Jeżeli etykieta nie jest pod warunkiem, że wartość zostanie użyty.

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
pl_PL: Wartości opcji nie może zawierać gwiazdki (*) lub znaków tyldy (~)! Etykiety są dozwolone do tych znaków, ale wartości nie można!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
pl_PL: Wymagany jest ważny priorytet! Priorytetem musi być wartością liczbową.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
pl_PL: To pole musi być całkowitą liczbą numer.  Miejsca dziesiętne są dozwolone.

en: Add New Field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Edit Field
pl_PL: Edytuj pole

en: View Field
pl_PL: Pole widzenia

en: Remove Field
pl_PL: Usuń pole

en: Enable Field
pl_PL: Włączyć pole

en: Disable Field
pl_PL: Wyłącz pole

en: type
pl_PL: Typ

en: label
pl_PL: etykieta

en: description
pl_PL: opis

en: placeholder
pl_PL: Symbol zastępczy

en: priority
pl_PL: priorytet

en: required
pl_PL: Wymagane

en: remove
pl_PL: Usuń

en: disable
pl_PL: Wyłącz

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
pl_PL: Nieznany błąd! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Are you sure you want to remove
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć

en: Are you sure you want to disable
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyłączyć

en: Are you sure you want to enable
pl_PL: Czy na pewno chcesz włączyć

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
pl_PL: Czy na pewno?  Spowoduje to usunięcie wszystkich danych pola niestandardowe i wykonać na zamówienie!

en: Using the syntax
pl_PL: Za pomocą składni

en: Edit Field Options
pl_PL: Edytuj opcje pola

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
pl_PL: Dozwolone <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> Typy Mime</a> <br/> <small>nie jest wymagane</small>

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
pl_PL: Wyjście wartość pola niestandardowe domyślne z WP praca Manager pola edytora na aukcji, która obsługuje widżety.

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Use Widget Style:
pl_PL: Użyj styl:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
pl_PL: Otoki są elementy HTML umożliwia przestrzenny.  Podczas określania jednego, nie zawierać nawiasy, tylko typ elementu. Wszystkie są opcjonalne, a jeśli puste będą używane domyślnie.

en: Wrap Output:
pl_PL: Zawinąć wyjściowego:

en: Default is <code>div</code>
pl_PL: Wartością domyślną jest <code>div</code>

en: Wrap Value:
pl_PL: Zawijanie wierszy wartość:

en: Show Label:
pl_PL: Pokaż etykiety:

en: Default is <code>strong</code>
pl_PL: Domyślnie jest <code>silny</code>

en: Field Meta Key:
pl_PL: Pole klawisz Meta:

en: Extra Classes:
pl_PL: Dodatkowe zajęcia:

en: my-class my-class2
pl_PL: Moja Klasa mój class2

en: Output As:
pl_PL: Dane wyjściowe jako:

en: Caption:
pl_PL: Podpis:

en: Click Here!
pl_PL: Kliknij tutaj!

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
pl_PL: Jeśli chcesz użyć okreolony podpis na link do niego wejść wyżej. Pozostaw puste, aby używać adresu URL jako podpis.

en: Optional
pl_PL: Opcjonalne

en: Allow Download:
pl_PL: Zezwalaj na pobieranie:

en: Poster URL:
pl_PL: Plakat URL:

en: Checkbox True:
pl_PL: Prawdziwe pole wyboru:

en: Checkbox False:
pl_PL: Pole wyboru False:

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
pl_PL: Niestandardowe podpis jeśli typ pola wyboru nie jest zaznaczone.

en: Wrap Image with a Link to the URL:
pl_PL: Zawijania obrazu z Link do adresu URL:

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
pl_PL: Serwer używa <strong>Bardzo starych, nieobsługiwane i nie jest już rozwijany</strong> wersji PHP, wersja %5$s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> dla PHP 5.2 był o <strong>%2$s temu</strong>!! Oznacza to, mogą występować błędy i luki w zabezpieczeniach, które nie i nigdy nie zostanie poprawione w tej wersji PHP! < br / > < br / > jest <strong>zdecydowanie</strong> zaleca się, skontaktuj się z sieci web hosting provider i żądanie uaktualnienia do PHP 5.4 lub nowszej... lub <a href="%3$s"> Ukryj powiadomienia Forever!</a> (ale nie mów, nie ostrzegałem) <br/> < br / &gt; <a href="%4$s" target="_blank"> skontaktuj się ze mną</a> na sMyles ekskluzywne wtyczki klienta promo kod rabat dla każdego udostępnionego <strong>dysku SSD (Solid State Drive)</strong> pakiety hostingowe!  Centra danych w Florida USA, Arizona, Stany Zjednoczone Ameryki, Montreal Kanada i Francji.  Twoja witryna będzie działać szybciej niż kiedykolwiek ma, lub zwrot pieniędzy!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
pl_PL: Serwer używa <strong>starych, nieobsługiwane i nie jest już rozwijane</strong> wersji PHP, wersja %5$s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> dla PHP 5.3 był o <strong>%2$s temu</strong>!! Oznacza to, mogą występować błędy i luki w zabezpieczeniach, które nie i nigdy nie zostanie poprawione w tej wersji PHP! < br / > < br / > jest <strong>zdecydowanie</strong> zaleca się, skontaktuj się z sieci web hosting provider i żądanie uaktualnienia do PHP 5.4 lub nowszej... lub <a href="%3$s"> Ukryj powiadomienia Forever!</a> (ale nie mów, nie ostrzegałem) <br/> < br / &gt; <a href="%4$s" target="_blank"> skontaktuj się ze mną</a> na sMyles ekskluzywne wtyczki klienta promo kod rabat dla każdego udostępnionego <strong>dysku SSD (Solid State Drive)</strong> pakiety hostingowe!  Centra danych w Florida USA, Arizona, Stany Zjednoczone Ameryki, Montreal Kanada i Francji.  Twoja witryna będzie działać szybciej niż kiedykolwiek ma, lub zwrot pieniędzy!

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
pl_PL: Niestety Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzone pliki wideo, należy uaktualnić do nowoczesnej przeglądarki.

en: Or you can
pl_PL: Czy można

en: Download The File
pl_PL: Pobierz plik

en: (right click and select Save As)
pl_PL: (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Zapisz jako)

en: True
pl_PL: Prawdziwe

en: False
pl_PL: Fałszywe

en: Post Meta Inspector
pl_PL: Stanowisko inspektora Meta

en: Click to show&hellip;
pl_PL: Kliknij, aby pokazać &hellip;

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Debug logging has been disabled.
pl_PL: Debugowania rejestrowania został wyłączony.

en: Debug logging has been enabled.
pl_PL: Debugowania rejestrowanie zostało włączone.

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
pl_PL: Raport dodano pomyślnie!  Dziękujemy!

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas składania raportu błąd, spróbuj ponownie później.

en: Invalid Email
pl_PL: Nieprawidłowy adres E-mail

en: Report a Bug
pl_PL: Zgłoś błąd

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Your Email
pl_PL: Twój E-mail

en: Bug Description
pl_PL: Opis błędu

en: Short Bug Description ...
pl_PL: Błąd Krótki opis...

en: Bug Details
pl_PL: Szczegóły błędów

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
pl_PL: Proszę opisać błąd, jak powtórzyć błędów oraz wszelkie inne szczegóły można dodać.  Linki do screenów byłoby pomocne, jak również.

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
pl_PL: Debugowania jest <strong>włączone</strong>

en: Disable Force Debug
pl_PL: Wyłączyć Debug życie

en: Enable Force Debug
pl_PL: Włączanie debugowania życie

en: Unable to determine slug to deactivate license.
pl_PL: Nie można określić slug do dezaktywacji licencji.

en: Error determining the plugin Product ID.
pl_PL: Błąd określenia plugin identyfikator produktu.

en: Error pulling the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc ten upoważnić klucz od danych opcji.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc adres e-mail skojarzony z kluczem licencyjnym z danych opcji.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc identyfikator wystąpienia skojarzone z kluczem licencyjnym z danych opcji.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
pl_PL: Połączenie nie powiodło się z serwerem licencja klucz API - problem z serwerem możliwe.

en:  Successfully Deactivated!
pl_PL:  Pomyślnie wyłączona!

en: You have successfully deactivated the %s license.
pl_PL: Pomyślnie dezaktywacji licencji %s.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
pl_PL: Licencja została pomyślnie wyłączona lokalnie, ale proszę odwiedź stronę wtyczki <a href="%s" target="_blank"> Moje konto</a> sMyles aby sprawdzić, czy ten aktywacyjny został usunięty z naszego serwera.  Wystąpił błąd, automatycznie usuwając go, i są szanse, że jest, ponieważ został już usunięty za pośrednictwem strony <a href="%s" target="_blank"> Moje konto</a> już...

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
pl_PL: Nie można określić slug, klucz licencyjny lub wiadomości e-mail, aby aktywować licencję, skontaktuj się z obsługą.

en:  Successfully Activated!
pl_PL:  Pomyślnie aktywowany!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
pl_PL: Pomyślnie aktywowano licencji %s, a teraz będzie mógł automatycznie uaktualnić ten plugin do WordPress, gdy dostępna jest aktualizacja.

en: Deactivate the %s License?
pl_PL: Dezaktywacji licencji %s?

en: sMyles Plugins Licensing
pl_PL: sMyles licencjonowania wtyczek

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Hide notice
pl_PL: Ukryj ogłoszenia

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
pl_PL: <a href="%1$s"> proszę aktywować klucz licencyjny</a>, aby otrzymywać aktualizacje i wsparcie dla "%2$s".

en: Activating ...
pl_PL: Aktywowanie...

en: Plugin Not Found
pl_PL: Plugin nie znaleziono

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Installed Version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Activate License
pl_PL: Aktywowanie licencji

en: Deactivating ...
pl_PL: Dezaktywowanie...

en: Activated:
pl_PL: Aktywowane:

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Zobacz wersja %3$s szczegóły</a> lub <a href="%4$s"> Aktualizuj teraz</a>.

en: The max allowed files is %s
pl_PL: Max dopuszczalne pliki jest %s

en: Maximum files: %s.
pl_PL: Maksymalna liczba plików: %s.

en: Maximum file size: %s.
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku: %s.

en: Select Some Options
pl_PL: Do wyboru są opcje

en: No results match
pl_PL: Brak dopasowania wyników

en: Clear Selection
pl_PL: Wyczyść zaznaczenie

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
pl_PL: Aktywowana kopia %1$s plugin, jest zainstalowany w katalogu niepoprawne, katalogu powinna odpowiadać <code>%2$s</code>.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
pl_PL: Zmień nazwę katalogu od: <code>%1$s</code>-<code>%2$s</code>

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
pl_PL: Można znaleźć katalogu znajduje się: <br/> <code>%1$s</code>

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
pl_PL: Po zmianie nazwy katalogu, wrócić na stronę wtyczki, aby ponownie uaktywnić plugin.  Nie stracisz żadnych ustawień ani konfiguracji.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
pl_PL: Możesz również można po prostu <a href="%1$s"> ukryć ten zawiadomienie</a>, ale ostrzegamy, mogą występować problemy ze względu na za pomocą katalogu niepoprawne plugin!

en: Once Weekly
pl_PL: Po co tydzień

en: Translations
pl_PL: Tłumaczenia

en: Job
pl_PL: Praca

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager Field Editor
pl_PL: WP praca Manager pola edytora

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-field-editor
pl_PL: https://plugins.smyl.es/wp-Job-Manager-Field-Editor

note: Description of the plugin/theme
en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
pl_PL: Pełny wtyczki ajax, aby wyłączyć, utworzyć lub zmodyfikować wszystkie pola WP Job Manager, z wielu innych zaawansowanych funkcji.

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
pl_PL: wyłączone

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
pl_PL: włączone

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wszystkie <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[1]: Wszystkie <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[2]: Wszystkie <span class="count"> (%s)</span>
pl_PL[3]: Wszystkie <span class="count"> (%s)</span>
