WP Job Manager Field Editor - en to nl_NL translation catalogue (543 entries)

en: A field group is required in order to save/edit/update fields, please contact support.
nl_NL: Een veldgroep is vereist om velden opslaan/bewerken/bijwerken, gelieve steun te contacteren.

en: Sorry, the taxonomy <code>%1$s</code> does not exists, please verify you are using the correct taxonomy slug
nl_NL: Sorry, dat de taxonomie <code>%1$s</code> niet bestaat, Controleer of u de correcte taxonomie slug

en: You <strong>must</strong> include the correct MIME <strong>type</strong>! As example, for jpeg extension you <strong>must</strong> include the type that is <code>image/jpeg</code>.  These values can be found for all supported extensions <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
nl_NL: U <strong>moet</strong> ook het juiste MIME-<strong>type</strong>! Als voorbeeld, voor jpeg extensie opnemen u <strong>moet</strong> het type dat is <code>image/jpeg</code>.  Deze waarden kunnen voor alle ondersteunde extensies worden gevonden <a href="%2$s" target="_blank"> hier</a>.

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME <strong>type</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />
nl_NL: Sorry, is <code>%1$s</code> niet een geldige WordPress MIME-<strong>type</strong>! Een lijst met de standaard degenen kunnen worden gevonden <a href="%2$s" target="_blank"> hier</a>. < br / >

en: Sorry, <code>%1$s</code> is not a valid WordPress MIME type <strong>extension</strong>! A list of the default ones can be found <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.<br />You <strong>must</strong> include at least one of the MIME type extensions. As example, for jpeg you can use <code>jpg</code> or <code>jpg|jpeg|jpe</code>, but you <strong>must</strong> include at least one, or the entire string.
nl_NL: Sorry, is <code>%1$s</code> niet een geldige WordPress MIME-type <strong>extensie</strong>! Een lijst met de standaard degenen kunnen worden gevonden <a href="%2$s" target="_blank"> hier</a>. < br / > u <strong>moet</strong> ten minste één van de MIME-extensies bevatten. Als voorbeeld, voor jpeg die kunt u omvatten <code>jpg</code> of <code>jpg|jpeg|jpe</code>, maar u <strong>moet</strong> ten minste één, of de hele tekenreeks.

en: Sorry, that meta key already exists in the
nl_NL: Sorry, dat meta sleutel bestaat al de

en:  field group.  Please edit the existing field, or choose another meta key.<br /><small>Meta keys must be unique throughout your entire site.  As an example, you can't have the meta key <strong>job_date</strong> in both Job, and Company fields.</small>
nl_NL:  veldgroep.  Bewerk de bestaande veld, of kies een andere meta sleutel. < br / > < kleine > Meta sleutels moet uniek zijn binnen uw gehele site.  Als voorbeeld, kan niet hebt de meta sleutel <strong>job_date</strong> in beide velden baan, en Company.</small>

en: Sorry, there was an error adding this field.  Unable to add new field.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden dit veld toe te voegen.  Kan geen nieuw veld toevoegen.

en: Field added successfully!
nl_NL: Veld toegevoegd!

en: This field can not be changed to optional as it is required for core functionality of WP Job Manager
nl_NL: Dit veld kan niet worden gewijzigd in optioneel als vereist voor basisfunctionaliteit van WP Job-Manager is

en: Field edited successfully!
nl_NL: Veld bewerkt met succes!

en: Sorry, there was an error updating this field.  Unable to create new field configuration.
nl_NL: Sorry, er was een fout bij het bijwerken van dit veld.  Niet in staat om nieuwe veld configuratiedatabasetabellen te maken.

en: Field configuration created, and updated successfully!
nl_NL: Veld configuratie gemaakt en bijgewerkt!

en: Succesfully enabled
nl_NL: Met succes ingeschakeld

en: Sorry, there was an error enabling this field.  Unable to create new field configuration.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden waardoor dit veld.  Niet in staat om nieuwe veld configuratiedatabasetabellen te maken.

en: Field configuration created, and enabled successfully!
nl_NL: Veld configuratie gemaakt, en met succes ingeschakeld!

en: This field can not be disabled as it is required for core functionality of WP Job Manager
nl_NL: Dit veld kan niet worden uitgeschakeld als het is vereist voor basisfunctionaliteit van WP Job-Manager

en: Succesfully disabled
nl_NL: Succesfully uitgeschakeld

en: Sorry, there was an error disabling this field.  Unable to create new field configuration.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden in dit veld uitschakelen.  Niet in staat om nieuwe veld configuratiedatabasetabellen te maken.

en: Field configuration created, and disabled successfully!
nl_NL: Veld configuratie gemaakt, en uitgeschakeld met succes!

en: Field configuration removed succesfully!
nl_NL: Veld configuratie verwijderd met succes!

en: Sorry, you can only remove a default field configuration, not the actual field itself, if you want to remove it from the form, please use disable.
nl_NL: Sorry, dat u kunt een veld standaardconfiguratie, niet de werkelijke veld zelf, alleen verwijderen als u wilt verwijderen uit het formulier, gebruik dan uitschakelen.

en: Resume
nl_NL: CV

en: Success
nl_NL: Succes

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Disabled
nl_NL: Handicap

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Yes
nl_NL: Ja

en: WPJM Custom Fields
nl_NL: WPJM aangepaste velden

en: WPJM Custom Field
nl_NL: WPJM aangepast veld

en: Disabled (%s) | Disabled (%s)
nl_NL[0]: Mensen met een handicap (%s)
nl_NL[1]: Mensen met een handicap (%s)

en: Enabled (%s) | Enabled (%s)
nl_NL[0]: Ingeschakeld (%s)
nl_NL[1]: Ingeschakeld (%s)

en: Make sure you disable the Regions plugin (if you are using it) to prevent issues when disabling this field.
nl_NL: Zorg ervoor dat u de regio's plug-in uitschakelen (als u het gebruikt) om te voorkomen dat problemen wanneer dit veld uit te schakelen.

en: Disabling this field will disable Geo location data, and could potentially cause problems, do so at your own risk!
nl_NL: Dit veld uitschakelen zal uitschakelen Geo-locatiegegevens, en kan mogelijk problemen veroorzaken, doet dit op eigen risico!

en: Disable this field and ... The APPLY NOW button will no longer show on listing, and the GeoMyWP plugin will not function correctly!
nl_NL: Dit veld uitschakelen en... APPLY nu knop zal geen langere show op aanbieding, en de GeoMyWP plugin niet goed werkt!

en: Extension
nl_NL: Uitbreiding

en: Caption
nl_NL: Bijschrift

en: value
nl_NL: waarde

en:  Field
nl_NL:  Veld

en: Field Data
nl_NL: Veldgegevens

en: Fields
nl_NL: Velden

en: View
nl_NL: Weergave

en: Disabled Field
nl_NL: Uitgeschakeld veld

en: Default Field
nl_NL: Standaardveld

en: Custom Field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom Default Field
nl_NL: Aangepaste standaardveld

en: Required Field
nl_NL: Verplicht veld

en: Below you will find all of the fields that have been customized.  This includes newly created custom ones, as well as any default fields that have been customized.
nl_NL: Hieronder vindt u alle velden die zijn aangepast.  Dit omvat gemaakte aangepaste degenen, evenals alle standaardvelden die zijn aangepast.

en: The default fields below WILL include any custom configuration you have made to them.
nl_NL: De standaardvelden hieronder zal bevatten een aangepaste configuratie die u hebt aangebracht in hen.

en: Dissmiss this notice
nl_NL: Dissmiss deze mededeling

en: Meta Key
nl_NL: Meta toets

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Placeholder
nl_NL: Tijdelijke aanduiding

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Output
nl_NL: Uitvoer

en: Output As
nl_NL: Output als

en: Output Show Label
nl_NL: Uitvoer Toon Label

en: Output Priority
nl_NL: Uitvoer prioriteit

en: Origin
nl_NL: Oorsprong

en: Post ID
nl_NL: Postidentiteitskaart

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Default <span class="count">(%s)</span> | Default <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Standaard <span class="count"> (%s)</span>
nl_NL[1]: Standaard <span class="count"> (%s)</span>

en: Custom <span class="count">(%s)</span> | Custom <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Aangepaste <span class="count"> (%s)</span>
nl_NL[1]: Aangepaste <span class="count"> (%s)</span>

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Ingeschakeld <span class="count"> (%s)</span>
nl_NL[1]: Ingeschakeld <span class="count"> (%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Handicap <span class="count"> (%s)</span>
nl_NL[1]: Handicap <span class="count"> (%s)</span>

en: Select All
nl_NL: Selecteer alle

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Should be something unique and lowercase, like <code>job_pay</code>
nl_NL: Moet iets uniek en kleine letters, zoals <code>job_pay</code>

en: Textbox, WP-Editor, Dropdown, Upload, etc.
nl_NL: TextBox, WP-Editor, Dropdown, uploaden, enz.

en: Multiple
nl_NL: Meerdere

en: Use built-in Ajax uploader
nl_NL: Gebruik ingebouwde Ajax uploader

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">WordPress Taxonomy</a>
nl_NL: <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies"> WordPress taxonomie</a>

en: This text you are reading.
nl_NL: Deze tekst die u aan het lezen bent.

en: Highest number will be the last field on the form, can include decimal.
nl_NL: Hoogste getal zal worden het laatste veld op het formulier, decimale kunt opnemen.

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: If enabled this field will not show on frontend.
nl_NL: Als ingeschakeld dit veld verschijnt niet op de frontend.

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerde

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default value to use for field.
nl_NL: Te gebruiken voor veld standaardwaarde.

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: Title
nl_NL: Titel

en: Tooltip text and/or notice shown to user when field value does not validate.  Validation requires pattern field below to be set. If you do not see pattern field below the current field type does not support it.
nl_NL: Tooltip tekst en/of aankondiging aan gebruiker weergegeven wanneer de waarde van het veld wordt niet gevalideerd.  Validatie vereist patroon onderstaande veld moet worden ingesteld. Als u geen patroon veld onder het huidige veldtype ziet ondersteunt het niet.

en: Max Length
nl_NL: Max lengte

en: Max characters allowed in field, including spaces.
nl_NL: Max tekens toegestaan in het veld, inclusief spaties.

en: Max amount of files that can be uploaded in this field
nl_NL: Max bedrag van bestanden die op dit gebied kan worden geüpload

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Width of input field, in characters.
nl_NL: Breedte van het invoerveld, in tekens.

en: Prepend value to use for field
nl_NL: Voeg waarde moet gebruiken voor veld

en: Append
nl_NL: Toevoegen

en: Append value to use for field
nl_NL: Waarde moet gebruiken voor veld toevoegen

en: Smallest value allowed in field
nl_NL: Kleinste waarde in veld zijn toegestaan

en: Maximum
nl_NL: Maximaal

en: Largest value allowed in field
nl_NL: Grootste waarde in veld zijn toegestaan

en: Step
nl_NL: Stap

en: Amount to increase each step when using spinner
nl_NL: Bedrag om elke stap bij het gebruik van spinner

en: Pattern
nl_NL: Patroon

en: Validate field value using JavaScript regular expressions.  Title (from above) will be used as notice when pattern does not match. (HTML5)
nl_NL: Valideren veldwaarde met behulp van JavaScript reguliere expressies.  Titel (van boven) zullen worden gebruikt als merken wanneer patroon komt niet overeen met. (HTML5)

en: Options
nl_NL: Opties

en: Default Selection
nl_NL: Standaardinstelling

en: Disabled Option
nl_NL: Handicap optie

en: Automatically output on the Job/Resume listing.
nl_NL: Automatisch-uitgang op de Job/CV-vermelding.

en: Do not automatically output the value
nl_NL: Niet automatisch uitgevoerd met de waarde

en: Choose what you want the value to be output as.
nl_NL: Kiezen wat u wilt de waarde die moet worden uitgevoerd als.

en: <strong>optional</strong>
nl_NL: <strong>optioneel</strong>

en: My Link
nl_NL: Mijn Link

en: Wrap Output
nl_NL: Wikkel Output

en: Add an HTML element wrap around entire output.
nl_NL: Voeg een HTML-element wikkel rond de gehele uitvoer.

en: Output Wrapper
nl_NL: Uitvoer Wrapper

en: Specify an HTML element wrapper for entire output, such as <strong>div</strong>, or <strong>ul</strong>. Do not include brackets. Default is <code>div</code>.
nl_NL: Een HTML-element wrapper voor volledige productie, zoals <strong>div</strong> of <strong>ul</strong> opgeven Neem geen haakjes. Standaard is <code>Div-element</code>.

en: Wrap Value
nl_NL: Wikkel waarde

en: Add an HTML element wrap around each value that is output
nl_NL: Toevoegen van een HTML-element wikkel rond elke waarde die wordt uitgevoerd

en: Value Wrapper
nl_NL: Waarde Wrapper

en: Specify an HTML element wrapper for each value output, such as <strong>div</strong>. Do not include brackets. For list use <code>li</code>.  Default is <code>div</code>.
nl_NL: Een HTML-element wrapper voor elke uitvoer waarde zoals <strong>div</strong> opgeven Neem geen haakjes. Voor lijst gebruik <code>li</code>.  Standaard is <code>Div-element</code>.

en: Classes
nl_NL: Klassen

en: Add any additional classes separated by spaces, only used for value wrapper element.
nl_NL: Eventuele extra klassen gescheiden door spaties, alleen gebruikt voor waarde wrapper element toevoegen.

en: my-class my-custom-class my-other-class
nl_NL: mijn-klasse mijn-aangepaste-mijn-andere-klasse

en: Show Label
nl_NL: Label weergeven

en: Specify an HTML element wrapper for the label, such as <strong>h3</strong>, or <strong>strong</strong>. Do not include brackets, only the type of element. Default is <code>strong</code>
nl_NL: Een HTML-element wrapper voor het label, zoals <strong>h3</strong>, of <strong>sterke</strong> opgeven Neem geen haakjes, alleen het type element. Standaard is <code>sterk</code>

en: strong
nl_NL: sterke

en: oEmbed Width
nl_NL: oEmbed breedte

en: Set a specific width for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
nl_NL: Een specifieke breedte voor oEmbed instellen (in pixels), gebruikt u alleen getallen bevatten geen px.

en: <strong>(optional)</strong>
nl_NL: <strong>(optioneel)</strong>

en: oEmbed Height
nl_NL: oEmbed hoogte

en: Set a specific height for oEmbed (in pixels), use only numbers do not include px.
nl_NL: Een specifieke hoogte voor oEmbed instellen (in pixels), gebruikt u alleen getallen bevatten geen px.

en: Allow Download
nl_NL: Download toestaan

en: Will display a download link for browsers incompatible with HTML5 video.
nl_NL: Een downloadlink voor browsers onverenigbaar met HTML5 video wordt weergegeven.

en: Image Link
nl_NL: Koppeling naar afbeelding

en: Will wrap the image in a link to the URL of the image.
nl_NL: Wikkel zal de afbeelding in een koppeling naar de URL van de afbeelding.

en: A URL for an image to show until the user plays or seeks. If not specified, the first frame of video will be used when it becomes available.
nl_NL: Een URL voor een afbeelding te tonen totdat de gebruiker speelt of zoekt. Als u niet opgeeft, zal het eerste frame van de video worden gebruikt wanneer het beschikbaar wordt.

en: Video Height
nl_NL: Video hoogte

en: Set a specific height for video (in pixels), use only numbers do not include px.
nl_NL: Een bepaalde hoogte voor video (in pixels), gebruik alleen getallen geen px bevatten instellen

en: Video Width
nl_NL: Video breedte

en: Set a specific width for video (in pixels), use only numbers do not include px.
nl_NL: Stel een specifieke breedte voor video (in pixels), gebruik alleen getallen geen px bevatten.

en: Custom caption to use if checkbox field type is checked.
nl_NL: Aangepaste bijschrift te gebruiken als het veldtype checkbox is ingeschakeld.

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked
nl_NL: Aangepaste bijschrift te gebruiken als checkbox veldtype niet is ingeschakeld

en: Populate
nl_NL: Vullen

en: You can view, edit, or add user meta using my free open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/">User Meta Display</a></strong> plugin.
nl_NL: U kunt bekijken, bewerken of toevoegen gebruiker meta mijn gratis open source <strong><a target="_blank" href="https://wordpress.org/plugins/user-meta-display/"> User Meta Display</a></strong>-plug-in gebruiken.

en: Auto Save
nl_NL: Automatisch opslaan

en: Save the value (except default) when a listing is submitted, to the user's meta.
nl_NL: Opslaan van de waarde (behalve standaard) wanneer een aanbieding is verzonden, aan de gebruiker meta.

en: Save As
nl_NL: Opslaan als

en: <strong>ONLY</strong> set this value if you want to specify a custom meta key to save the value to!  Default value for this field should be blank/empty.
nl_NL: <strong>Alleen</strong> stel deze waarde in als u wilt opgeven een aangepaste meta-toets om op te slaan de waarde!  Standaardwaarde voor dit veld moet leeg/leeg.

en: Auto Populate
nl_NL: Automatisch vullen

en: This box must be checked to enable auto populate.
nl_NL: Dit selectievakje moet worden ingeschakeld om auto vullen.

en: Default value for logged in users.
nl_NL: Standaardwaarde voor ingelogde gebruikers.

en: Specify the <strong>USER</strong> meta key to auto populate this field from if it exists (and user is logged in).  If meta key is set and meta exists for user, it will take priority over default value.<br /><br />If using a meta key from WPJM or WPRM you <strong>must</strong> prepend it with an underscore.  <i>As example, company_website would be <code>_company_website</code></i>
nl_NL: Geef de <strong>gebruiker</strong> meta toets op automatisch vullen dit veld uit als het bestaat (en gebruiker is ingelogd).  Als meta toets is ingesteld en meta voor gebruiker bestaat, het zal voorrang boven de standaard waarde. < br / > < br / > als met behulp van een meta sleutel van WPJM of WPRM u <strong>moet</strong> het prepend met een onderstrepingsteken.  <i>Als voorbeeld zou de company_website <code>_company_website</code></i>

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Require
nl_NL: Vereisen

en: Require specific packages to display this field
nl_NL: Vereisen specifieke pakketten dit veld moet worden weergegeven

en: Select packages you want this field to show for.  Require checkbox above must be enabled for this to work.
nl_NL: Selecteer de pakketten die u dit veld om te laten zien wilt voor.  Vereisen bovenstaand selectievakje moet worden ingeschakeld voor dit te laten werken.

en: Add Another
nl_NL: Andere toevoegen

en: WP Job Manager
nl_NL: WP Job-Manager

en: Field Editor
nl_NL: Veld Editor

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Save Field
nl_NL: Veld hebt opgeslagen

en: No fields to remove!  A button will appear here when there is field data you can remove.
nl_NL: Geen velden om te verwijderen!  Een knoop zal hier verschijnen wanneer er veldgegevens die kunt u verwijderen.

en: Loading ...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Unknown Error
nl_NL: Onbekende fout

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Please use the
nl_NL: Gebruik de

en: page to activate or deactivate your licenses.
nl_NL: pagina activeren of deactiveren van uw licenties.

en: This tab is kept here for compatibility purposes, and as a backup method for activation
nl_NL: Dit tabblad is hier bewaard voor compatibiliteit doeleinden, en als een back-upmethode voor activering

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: All custom posts removed!
nl_NL: Alle aangepaste berichten verwijderd!

en: There are not any fields that need options purged.
nl_NL: Er zijn niet alle velden moeten opties verwijderd.

en: Options were purged from
nl_NL: Opties werden verwijderd uit

en: fields:
nl_NL: velden:

en: All custom fields with translatable configuration values have been registered in string translation.
nl_NL: Alle aangepaste velden met vertaalbare configuratiewaarden zijn geregistreerd in de vertaling van de tekenreeks.

en: There are not any custom fields to add to string translation.  Please setup some custom fields.
nl_NL: Er zijn niet alle aangepaste velden toe te voegen aan de vertaling van de tekenreeks.  Kunt u setup sommige aangepaste velden.

en: Field Editor Settings
nl_NL: Veld Editor-instellingen

en: Custom Required Label
nl_NL: Aangepaste vereiste Label

en: Use a custom label for required fields instead of optional fields. HTML is supported.
nl_NL: Een aangepaste label voor vereiste velden in plaats van optionele velden gebruiken. HTML wordt ondersteund.

en: Required Field Label
nl_NL: Verplicht veldlabel

en: <small>(required)</small>
nl_NL: <small>(verplicht)</small>

en: Custom Optional Label
nl_NL: Aangepaste optioneel Label

en: Use a custom label for optional fields instead of required fields. HTML is supported. (default is optional)
nl_NL: Een aangepaste label gebruiken voor optionele velden in plaats van verplichte velden. HTML wordt ondersteund. (standaard is optioneel)

en: Optional Field Label
nl_NL: Optionele veldlabel

en: <small>(optional)</small>
nl_NL: <small>(optioneel)</small>

en: Custom Submit Button
nl_NL: Aangepaste verzendknop

en: Use a custom value for the submit button (on initial submit page)
nl_NL: Gebruik een aangepaste waarde voor de verzendknop (op eerste indienen pagina)

en: Submit Button Caption
nl_NL: Bijschrift knop indienen

en: Preview &rarr;
nl_NL: Voorbeeld &rarr;

en: The default button is <code>Preview &rarr;</code>, use <code>&amp;rarr;</code> for the arrow
nl_NL: De standaardknop is <code>Preview &rarr;</code>, gebruik van <code>&amp; rarr;</code> voor de pijl

en: Multiple Candidate Photos
nl_NL: Meerdere foto's van de kandidaat-

en: Yes, allow
nl_NL: Ja, toestaan

en: to be set as multiple file uploads
nl_NL: Als u wilt worden ingesteld als meerdere bestand upload

en: By default the
nl_NL: Standaard de

en: field is a single upload.  Enable this option to allow changing this to multiple files, but be aware that there may be issues with the list in admin, etc.  Use at your own risk.
nl_NL: veld is een enkel uploaden.  Inschakelen van deze optie als u deze om meerdere bestanden te wijzigen, maar let erop dat er mogelijk problemen met de lijst in de admin, enz.  Gebruik op uw eigen risico.

en: Site Key
nl_NL: Site sleutel

en: Required to use reCAPTCHA, you can get one from <a href="%s" target="_blank">Google</a>.
nl_NL: Het gebruik van reCAPTCHA vereist, kunt u één van <a href="%s" target="_blank"> Google</a> krijgen.

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Are you human?
nl_NL: Ben je mens?

en: This value will be used as the label that shows next to the actual reCAPTCHA
nl_NL: Deze waarde wordt gebruikt als het label dat wordt weergegeven naast de werkelijke reCAPTCHA

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: By default the light theme is used, changed this to dark if you wish to use the dark theme.
nl_NL: Standaard het lichte thema wordt gebruikt, veranderd dit naar donker als u wenst te gebruiken van het donkere thema.

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: By default the normal size is used.  Change this to compact to show a smaller recaptcha.
nl_NL: Standaard wordt de normale grootte gebruikt.  Dit om te comprimeren om aan te tonen van een kleinere recaptcha te veranderen.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Images are used as the default reCAPTCHA verification, select Audio to change the default to audio. Visitors will still be able to use either audio or images, this setting sets the default type shown initially.
nl_NL: Afbeeldingen worden gebruikt als de standaard reCAPTCHA verificatie, Selecteer Audio naar de wisseling naar de wanprestatie audio. Bezoekers zullen nog wel audio of beelden gebruiken, deze instelling stelt het standaardtype aanvankelijk weergegeven.

en: Force Language
nl_NL: Kracht van taal

en: Yes, force custom language (disables Google reCAPTCHA auto detection)
nl_NL: Ja, de kracht van aangepaste taal (schakelt Google reCAPTCHA automatische detectie)

en: Google reCAPTCHA auto-detects the user's language by default, enable this setting to use language returned by WordPress, or a custom language set below.
nl_NL: ReCAPTCHA Google auto-detecteert de taal van de gebruiker standaard, inschakelen van deze instelling te gebruiken taal die door WordPress worden geretourneerd, of een aangepaste taal hieronder.

en: Custom
nl_NL: Aangepaste

en: Select <strong>%1$s</strong> to force the widget to render in the language returned by <a href="%2$s" target="_blank"><code>get_locale()</code></a>, which will be converted to a <a href="%4$s" target="_blank">Google reCAPTCHA supported language</a>, which is <strong>(%5$s)</strong> for the current locale of <strong>(%3$s)</strong>.  Otherwise, select a specific language to force the reCAPTCHA to use.
nl_NL: Selecteer <strong>%1$s</strong> te dwingen de widget te maken in de taal geretourneerd door <a href="%2$s" target="_blank"> <code>get_locale()</code></a>, die zal worden omgezet in een <a href="%4$s" target="_blank"> Google reCAPTCHA ondersteund taal</a>, die is <strong>(%5$s)</strong> voor de huidige landinstelling voor <strong>(%3$s)</strong>.  Anders selecteert u een bepaalde taal te dwingen de reCAPTCHA te gebruiken.

en: Auto (based on WordPress get_locale)
nl_NL: Automatisch (gebaseerd op WordPress-get_locale)

en: %s Submit Page
nl_NL: %s submit pagina

en: Output Location
nl_NL: Locatie van uitvoer

en: After %s fields
nl_NL: Na %s velden

en: Select this checkbox to output the reCAPTCHA after the %s fields.  You should only need to do this if you have disabled all company fields, or prefer to have the reCAPTCHA above company fields.
nl_NL: Schakel dit aankruisvak in om de output van de reCAPTCHA na de %s velden.  U hoeft alleen om dit te doen als u hebt uitgeschakeld alle velden van het bedrijf, of liever de reCAPTCHA boven bedrijf velden.

en: Resume Submit Page
nl_NL: CV indienen pagina

en: Date Save Format
nl_NL: Datum formaat opslaan

en: WordPress Date Format
nl_NL: WordPress datumnotatie

en: Epoch Timestamp
nl_NL: Epoch tijdstempel

en: PHP Ymd | JS: yymmdd
nl_NL: PHP JMD | JS: JJMMDD

en: PHP ymd | JS: ymmdd
nl_NL: PHP JMD | JS: ymmdd

en: Custom Format (set below)
nl_NL: Aangepaste notatie (hieronder)

en: Date Save Custom Format
nl_NL: Datum opslaan aangepaste notatie

en: Date Display
nl_NL: Datum weer te geven

en: Yes, use <code>date_i18n()</code>
nl_NL: Ja, gebruik <code>date_i18n()</code>

en: Enable this to use the core WordPress <a href="%s" target="_blank"><code>date_i18n()</code></a> function to attempt translation/format of date based on locale. Default value is unchecked.
nl_NL: Schakel dit de kern WordPress <a href="%s" target="_blank"> <code>date_i18n()</code></a> functie gebruiken om te proberen vertaling/indeling van datum gebaseerd op Landinstellingen. Standaardwaarde is uitgeschakeld.

en: Option Labels
nl_NL: Optie etiketten

en: Yes, output/return the option Label/Caption instead of the value
nl_NL: Ja, uitgang/terugkeer de optie Label/bijschrift in plaats van de waarde

en: By default, when using any field type that has options (Dropdown, Radio Buttons, Multi-Select), the <strong>value</strong> is saved to the listing, and that is what is output when using any of the built-in methods.  Enable this setting to output/return the Label/Caption instead of the value.
nl_NL: Standaard, bij het gebruik van elk veldtype dat opties (Dropdown, Radio Buttons, multi Select), de <strong>waarde</strong> wordt opgeslagen in de aanbieding, en dat is wat wordt uitgevoerd bij het gebruik van een van de ingebouwde methoden.  Het inschakelen van deze instelling voor uitvoer/terugkeer het Label/bijschrift in plaats van de waarde.

en: Force Register String Translations
nl_NL: Kracht Register tekenreeksvertalingen

en: String Translation
nl_NL: Tekenreeks vertaling

en: This is specifically for WPML or Polylang.  Only use this if you know you need to.  This will force loop through all custom fields and register all supported translatable values in string translation.
nl_NL: Dit is specifiek voor WPML of Polylang.  Gebruik dit alleen als u weet dat u wilt.  Dit zorgt ervoor dat alle aangepaste velden doorlopen en Registreer alle ondersteund vertaalbare waarden in tekenreeks vertaling.

en: Auto Paragraph
nl_NL: Auto lid

en: Select which field types you want to automatically add paragraphs to, when using one of the built-in output methods.
nl_NL: Selecteer welke veld typen gewenste automatisch aan, wanneer leden toevoegen met behulp van een van de ingebouwde uitvoermethoden.

en: Text Area
nl_NL: Tekstgebied

en: As Link URL Scheme
nl_NL: Als Link URL-schema

en: Enable this option to automatically prepend <code>http://</code> if it does not exist, when using the output as Link feature.
nl_NL: Schakel deze optie in om automatisch <code>http://</code> prepend als het niet bestaat, bij het gebruik van de output als functie van de Link.

en: Auto populate fields when adding listings via admin backend with value from the current admin user meta, or default value if admin user meta does not exist.
nl_NL: Velden worden automatisch gevuld wanneer vermeldingen via admin backend met de waarde van de huidige admin gebruiker meta, of standaardwaarde toevoegen als admin gebruiker meta bestaat niet.

en: WP Editor
nl_NL: WP-Editor

en: For any fields that are set as WP-Editor field type, show in admin section as full WP Editor instead of TextArea.
nl_NL: Voor alle velden die zijn ingesteld als WP-Editor veldtype, weergeven in admin sectie als volledige WP Editor in plaats van TextArea.

en: Show WP-Editor instead of TextArea
nl_NL: Toon WP-Editor in plaats van TextArea

en: WP Editor at Bottom
nl_NL: WP Editor onderaan

en: Enable this option to output WP Editor fields by their priority, after all other fields have been output (recommended)
nl_NL: Schakel deze optie in voor de uitvoer van WP invoervelden door hun prioriteit, nadat alle andere velden uitvoer zijn (aanbevolen)

en: Backup
nl_NL: Back-up

en: Create Backup!
nl_NL: Back-up maken!

en: Generate Backup
nl_NL: Genereren van back-up

en: Generate and download a backup of all fields.
nl_NL: Genereren en downloaden van een back-up van alle velden.

en: Import Backup!
nl_NL: Importeren van back-up!

en: Import Backup
nl_NL: Import back-up

en: Import a previously generated backup for custom fields.  This uses the default WordPress import feature, if you do not see a file upload after clicking this button, make sure to import using WordPress importer.
nl_NL: Importeren van een eerder gegenereerde back-up voor aangepaste velden.  Deze maakt gebruik van de standaard die WordPress functie importeren, als u een bestand uploaden na het klikken op deze knop, zorg ervoor om te importeren met behulp van WordPress importeur niet ziet.

en: Enable Bug Reporter
nl_NL: Insectenverslaggever inschakelen

en: Enable the bug report icon in the top right corner to submit bug reports
nl_NL: Inschakelen van de bug rapportpictogram in de hoogste juiste hoek bug verslagen in te dienen

en: Enable Post Meta Inspector
nl_NL: Post Meta Inspector inschakelen

en: Will add a meta box at the bottom of each listing that shows all the meta and values associated with the listing.
nl_NL: Zal toevoegen een meta vak aan de onderkant van elke aanbieding die laat alle meta en waarden die zijn gekoppeld aan de aanbieding.

en: License Deactivate
nl_NL: Licentie deactiveren

en: By default when you deactivate this plugin it will also deactivate/unregister your API/License Key.  With this setting checked your license will not be deactivated when you deactivate the plugin.
nl_NL: Standaard wanneer u deze plugin deactiveert zal het ook deactiveren/uitschrijven uw API/vergunning toonsoort.  Met deze instelling gecontroleerd dat uw licentie zal niet worden gedeactiveerd als u de plugin deactiveert.

en: I understand, remove all data!
nl_NL: Ik begrijp, alle gegevens verwijderen!

en: Remove All
nl_NL: Verwijder alle

en: This will remove all custom and customized field data!
nl_NL: Hiermee verwijdert u alle aangepaste en aangepaste veldgegevens!

en: Purge Options!
nl_NL: Purge opties!

en: Purge Options
nl_NL: Opties wissen

en: Older versions of this plugin saved option values for fields that do not require them. You can purge those values by clicking this button.
nl_NL: Oudere versies van deze plugin opgeslagen optiewaarden voor de velden die ze niet nodig. U kunt deze waarden wissen door op deze knop te klikken.

en: Show Field Data
nl_NL: Veldgegevens weergeven

en: Click this button to pull all the field data and configuration via AJAX and display it below here.
nl_NL: Klik op deze knop om alle veldgegevens en configuratie via AJAX trekken en weer te geven onder hier.

en: License
nl_NL: Licentie

en: Email
nl_NL: E-mail

en: The email associated with your license key, this <strong>MUST</strong> match the email found on your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page.
nl_NL: De e-mail die is gekoppeld aan uw licentiesleutel, deze <strong>moet</strong> overeenkomen met de e-mail gevonden op uw pagina <a href="%s" target="_blank"> MijnAccount</a>.

en: License Key
nl_NL: Vergunning toonsoort

en: The license key associated with the email above.
nl_NL: De licentiesleutel die is verbonden met de bovenstaande e-mailadres.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: About
nl_NL: Over

en: Fields Per Page
nl_NL: Velden Per pagina

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: %1$s Field
nl_NL: %1$s veld

en: Resume Fields
nl_NL: CV velden

en: %1$s Fields
nl_NL: %1$s velden

en: Company Fields
nl_NL: Bedrijf velden

en: Done
nl_NL: Gedaan

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Standard Value Output (Regular text)
nl_NL: Standaard waarde Output (normale tekst)

en: Link
nl_NL: Koppeling

en: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud etc)
nl_NL: oEmbed (YouTube/Vimeo/SoundCloud enz.)

en: Value Only (No HTML)
nl_NL: Waarde alleen (geen HTML)

en: Checkbox Output Options
nl_NL: Checkbox Uitvoeropties

en: Checkbox (Only show label if checked)
nl_NL: Checkbox (Toon label uitsluitend indien aangevinkt)

en: Checkbox (Custom True/False Labels)
nl_NL: Checkbox (aangepaste waar/onwaar-Labels)

en: Jobera Theme
nl_NL: Jobera thema

en: Single Job Listing Above Logo
nl_NL: Één werkaanbieding boven Logo

en: Single Job Listing Below Social Links
nl_NL: Één werkaanbieding onderstaande sociale Links

en: Single Job Listing Below Location Map
nl_NL: Één werkaanbieding onder locatiekaart

en: Before Job Meta
nl_NL: Voor baan Meta

en: Job Meta Start (before Job Type)
nl_NL: Baan Meta Start (vóór taaktype)

en: Job Meta End (after Date Posted)
nl_NL: Baan Meta eindigt (na datum geboekt)

en: After Job Meta
nl_NL: Na baan Meta

en: Before Company Meta
nl_NL: Voordat bedrijf Meta

en: After Company Meta
nl_NL: Na bedrijf Meta

en: Bottom of Job Description
nl_NL: Onderin functieomschrijving

en: Bottom of Job Listing
nl_NL: Onderin werkaanbieding

en: Jobs List Meta Start
nl_NL: Banen lijst Meta Start

en: Jobs List Meta End
nl_NL: Banen lijst Meta einde

en: Meta Start (before Category)
nl_NL: Meta Start (vóór categorie)

en: Meta End (after Date Posted)
nl_NL: Einde van de meta (na datum geboekt)

en: Top of Resume Listing
nl_NL: Top van CV aanbieding

en: Bottom of Resume Listing
nl_NL: Onder aan CV aanbieding

en: None
nl_NL: Geen

en: HTML5 Field Types
nl_NL: HTML5 Veldtypen

en: Standard Field Types
nl_NL: Standaard veldtypen

en: Text Box
nl_NL: Tekstvak

en: File Upload
nl_NL: Bestand uploaden

en: Password Text Box
nl_NL: Tekstvak wachtwoord

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondjes

en: No Value Field Types
nl_NL: Geen waarde veldtypen

en: Section Header
nl_NL: Sectiekop

en: WordPress Action Hook
nl_NL: WordPress actie-Hook

en: Multi-Select
nl_NL: Meerdere selecteren

en: Taxonomy Field Types
nl_NL: Taxonomie veldtypen

en: Taxonomy Checklist
nl_NL: Taxonomie Checklist

en: Taxonomy Dropdown
nl_NL: Taxonomie Dropdown

en: Taxonomy Multi-Select Dropdown
nl_NL: Taxonomie meervoudige selectie Dropdown

en: No field data found!
nl_NL: Geen veldgegevens gevonden!

en: The max allowed files is %2$s for %1$s
nl_NL: De maximum toegestane bestanden is %2$s voor %1$s

en: Indexing
nl_NL: Indexeren

en: Yes, force reindex when adding or updating a field configuration
nl_NL: Ja, het dwingen van reindex bij het toevoegen of bijwerken van de configuratie van een veld

en: "%s" check failed. Please try again.
nl_NL: "%s" controle mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Amharic
nl_NL: Amhaars

en: Armenian
nl_NL: Armeens

en: Azerbaijani
nl_NL: Azerbeidzjaanse

en: Basque
nl_NL: Baskisch

en: Bengali
nl_NL: Bengaals

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaars

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Chinese (Hong Kong)
nl_NL: Chinees (Hong Kong)

en: Chinese (Simplified)
nl_NL: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl_NL: Chinees (traditioneel)

en: Croatian
nl_NL: Kroatisch

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: English (UK)
nl_NL: Engels (UK)

en: English (US)
nl_NL: Engels (VS)

en: Estonian
nl_NL: Estisch

en: Filipino
nl_NL: Filipijns

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: French
nl_NL: Frans

en: French (Canadian)
nl_NL: Frans (Canadees)

en: Galician
nl_NL: Galicisch

en: Georgian
nl_NL: Georgisch

en: German
nl_NL: Duits

en: German (Austria)
nl_NL: Duits (Oostenrijk)

en: German (Switzerland)
nl_NL: Duits (Zwitserland)

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Malay
nl_NL: Maleis

en: Malayalam
nl_NL: Malajalam

en: Mongolian
nl_NL: Mongools

en: Norwegian
nl_NL: Noors

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Portuguese (Brazil)
nl_NL: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl_NL: Portugees (Portugal)

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Sinhalese
nl_NL: Singalezen

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Slovenian
nl_NL: Sloveens

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Spanish (Latin America)
nl_NL: Spaans (Latijns-Amerika)

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Thai
nl_NL: Thais

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: Error converting get_locale()!
nl_NL: Fout bij het omzetten van get_locale()!

en: WP Job Manager <strong>MUST</strong> be installed and activated for WP Job Manager Field Editor to work!
nl_NL: WP Job-Manager <strong>moet</strong> worden geïnstalleerd en geactiveerd voor WP Job-Manager veld Editor om te werken!

en: Education Fields
nl_NL: Onderwijs velden

en: Experience Fields
nl_NL: Ervaring velden

en: Links Fields
nl_NL: Verwijzigingen voor velden

en: Meta Key was not specified!
nl_NL: Meta sleutel was niet opgegeven!

en: Unable to determine correct job/resume/post ID!
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de juiste job/CV/post ID!

en: Single Job Listing Before
nl_NL: Één werkaanbieding alvorens

en: Single Job Listing After
nl_NL: Één werkaanbieding na

en: Single Job Listing Start
nl_NL: Enkele werkaanbieding Start

en: Single Job Listing End
nl_NL: Één baan afloop van de aanbieding

en: Single Resume Listing Before
nl_NL: Één CV aanbieding vóór

en: Single Resume Listing After
nl_NL: Één hervatten na aanbieding

en: Single Resume Listing Start
nl_NL: Één CV aanbieding Start

en: Single Resume Listing End
nl_NL: Één CV aanbieding einde

en: When using <em>WP Job Manager Field Editor</em> with the <em>Listify</em> theme it is <strong>strongly</strong> recommended that you use/check/enable the <a href="%s" target="_blank">Directory Submission Fields</a>
nl_NL: Bij het gebruik van <em>WP Job Manager veld Editor</em> met de <em>Listify</em> thema is het <strong>sterk</strong> aanbevolen dat u gebruik/controle/in staat stellen de <a href="%s" target="_blank"> Directory indiening velden</a>

en: Listify Listing List
nl_NL: Listify lijst lijst

en: List Before Header
nl_NL: Lijst voor koptekst

en: List Meta
nl_NL: Lijst Meta

en: List After Header
nl_NL: Lijst na Header

en: List Footer
nl_NL: Lijst voettekst

en: Listify Single Listing
nl_NL: Listify één overzicht

en: Single Listing Meta
nl_NL: Één overzicht Meta

en: Single Listing Actions
nl_NL: Één overzicht acties

en: Single Listing Below Location Map
nl_NL: Één overzicht onder locatiekaart

en: Listify Theme Widgets
nl_NL: Listify thema Widgets

en: Single Listing Top of Map Widget
nl_NL: Één overzicht Top van kaart Widget

en: Single Listing Bottom of Map Widget
nl_NL: Één overzicht onderin kaart Widget

en: Single Listing Top of Hours Widget
nl_NL: Eenpersoonskamer Aanbieding Top van uren Widget

en: Single Listing Bottom of Author Widget
nl_NL: Één overzicht onderin Auteur Widget

en: Single Listing Top of Main Content Widget
nl_NL: Één overzicht Top van belangrijkste inhoud Widget

en: Single Listing Bottom of Main Content Widget
nl_NL: Één overzicht onderkant van belangrijkste inhoud Widget

en: Single Listing Top of Gallery Widget
nl_NL: Één overzicht Top van Gallery Widget

en: Single Listing Bottom of Gallery Widget
nl_NL: Één overzicht onderin Gallery Widget

en: Single Listing Top of Tags Widget
nl_NL: Één overzicht Top van Tags Widget

en: Single Listing Bottom of Tags Widget
nl_NL: Één overzicht onderkant van Tags Widget

en: Single Listing Top of Video Widget
nl_NL: Één overzicht Top van Video Widget

en: Single Listing Bottom of Video Widget
nl_NL: Één overzicht bodem van Video Widget

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
nl_NL: Als u nog steeds deze fout zich voordoet, stuur dan een <a target="_blank" href="%s"> ticket te ondersteunen</a>.

en: If you want to edit this field, please click the <strong>Edit</strong> link from the list table.
nl_NL: Als u wilt om dit veld te bewerken, klik op de link <strong>bewerken</strong> uit de lijst tabel.

en: A valid meta key is required!
nl_NL: Een geldige meta sleutel is vereist!

en: Meta keys can NOT have spaces in them, use an underscore instead! As an example, job shift should be job_shift.
nl_NL: Meta sleutels kan niet ruimten in hen hebben, in plaats daarvan een onderstrepingsteken gebruiken! Als voorbeeld, moet baan verschuiving worden job_shift.

en: You can not use a <a href="%s" target="_blank">WordPress Public Query Variable</a> as a meta key as it will cause the submit listing page to show a 404 error! Choose something different!
nl_NL: U kunt niet gebruiken een <a href="%s" target="_blank"> WordPress openbare Query variabele</a> als een meta sleutel als het zal veroorzaken de aanbiedingspagina indienen om te laten zien een 404-fout! Kies iets anders!

en: If you change the meta key it will be saved as a new field!  You should NOT do this unless you know what your doing!
nl_NL: Als u de meta toets zal het worden opgeslagen als een nieuw veld!  U moet dit niet doen, tenzij je wat je doet weet!

en: The ONLY supported characters for meta keys are a-z (lowercase), 0-9 (numbers), and _ (underscores, in place of space) for meta keys!<br />Do <strong>NOT</strong> use any other characters or you will have issues!
nl_NL: De enige ondersteunde tekens voor meta sleutels zijn a-z (kleine letters), 0-9 (nummers), en _ (onderstrepingsteken, in plaats van ruimte) voor meta sleutels! < br / > doen <strong>niet</strong> alle andere tekens gebruiken, of hebt u problemen!

en: Spaces are not allowed in this field!
nl_NL: Spaties zijn niet toegestaan in dit veld!

en: A valid type is required!
nl_NL: Een geldig type is vereist!

en: This field is required!
nl_NL: Dit veld is verplicht!

en: Options are required for this field type!  Value IS required, label is optional.  If label is not provided the value will be used instead.
nl_NL: Opties zijn vereist voor dit veldtype!  Waarde IS vereist, etiket is optioneel.  Als het label is niet voorzien de waarde zal in plaats daarvan gebruikt worden.

en: Option values can NOT contain the asterisk (*) or tilde (~) characters! Labels are allowed to have these characters, but values can not!
nl_NL: Optiewaarden kunnen niet het sterretje (*) of de tilde (~) tekens bevatten! Etiketten zijn toegestaan om deze tekens, maar waarden kunnen niet!

en: A valid priority is required! Priority must be a numerical value.
nl_NL: Een geldige prioriteit is vereist! Prioriteit moet een numerieke waarde.

en: This field MUST be a number/integer.  Decimals are allowed.
nl_NL: Dit veld moet een nummer/geheel getal.  Decimalen zijn toegestaan.

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Edit Field
nl_NL: Veld bewerken

en: View Field
nl_NL: Weergaveveld

en: Remove Field
nl_NL: Veld verwijderen

en: Enable Field
nl_NL: Veld inschakelen

en: Disable Field
nl_NL: Veld uitschakelen

en: label
nl_NL: Label

en: description
nl_NL: Beschrijving

en: placeholder
nl_NL: tijdelijke aanduiding

en: priority
nl_NL: prioriteit

en: required
nl_NL: Vereist

en: remove
nl_NL: verwijderen

en: disable
nl_NL: uitschakelen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Error
nl_NL: Fout

en: Unknown Error! Refresh the page and try again.
nl_NL: Onbekende fout! Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Are you sure you want to remove
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen

en: Are you sure you want to disable
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt uitschakelen

en: Are you sure you want to enable
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt inschakelen

en: Are you sure?  This will remove ALL of your custom and customized field data!
nl_NL: Weet je het zeker?  Dit zal al uw aangepaste en aangepaste veldgegevens verwijderen!

en: Using the syntax
nl_NL: Met behulp van de syntaxis

en: Edit Field Options
nl_NL: Veldopties bewerken

en: Allowed<br/><a href="%1$s" target="_blank">Mime Types</a><br/><small>NOT required</small>
nl_NL: Toegestaan <br/> <a href="%1$s" target="_blank"> MIME-typen</a> <br/> <small>niet vereist</small>

en: Output a custom/default field value from WP Job Manager Field Editor on any listing that supports widgets.
nl_NL: Uitgang aangepaste/default waarde van een veld van de redacteur van het veld van de WP Job-Manager op elke aanbieding die widgets ondersteunt.

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Use Widget Style:
nl_NL: Gebruik Widget-stijl:

en: Wrappers are HTML elements used to surround the output.  When specifying one, do not include brackets, only the type of element. All are optional, and if left blank the default will be used.
nl_NL: Wrappers zijn HTML-elementen gebruikt om te omringen de output.  Wanneer u een opgeeft, bevatten geen haakjes, alleen het type element. Het zijn allemaal optionele, en als leeg de standaard zal worden gebruikt.

en: Wrap Output:
nl_NL: Wikkel Output:

en: Default is <code>div</code>
nl_NL: Standaard is <code>div</code>

en: Wrap Value:
nl_NL: Wikkel waarde:

en: Show Label:
nl_NL: Label weergeven:

en: Default is <code>strong</code>
nl_NL: Standaard is <code>sterk</code>

en: Field Meta Key:
nl_NL: Veld Meta toets:

en: Extra Classes:
nl_NL: Extra lessen:

en: my-class my-class2
nl_NL: mijn-klasse mijn-Vak2

en: Output As:
nl_NL: Output als:

en: Caption:
nl_NL: Bijschrift:

en: Click Here!
nl_NL: Klik hier!

en: If you want to use a specific caption for the link enter it above. Leave blank to use the URL as the caption.
nl_NL: Als u een bepaald bijschrift gebruiken wilt voor de link Voer het bovenstaande. Laat leeg, zodat de URL gebruiken als bijschrift.

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Allow Download:
nl_NL: Toestaan downloaden:

en: Custom caption to use if checkbox field type is not checked.
nl_NL: Aangepaste bijschrift te gebruiken als checkbox veldtype niet is ingeschakeld.

en: Wrap Image with a Link to the URL:
nl_NL: Wikkel afbeelding met een koppeling naar de URL:

en: Your server is using a <strong>VERY OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.2 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
nl_NL: Uw server is het gebruik van een <strong>Zeer oude, niet ondersteund, en niet langer onderhouden</strong> versie van PHP, versie %5$s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> voor PHP 5.2 <strong>%2$s geleden</strong> stond!! Hierdoor kunnen er bugs en beveiligingsrisico's die niet hebben, en zal nooit worden versteld voor deze versie van PHP! < br / > < br / > het is <strong>sterk</strong> aanbevolen dat u contact opneemt met uw web hosting provider en verzoek om te upgraden naar PHP 5.4 of nieuwere... of <a href="%3$s"> Verberg deze kennisgeving Forever!</a> (maar zeg niet dat ik u niet gewaarschuwd) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> contact met mij opnemen</a> voor een exclusieve sMyles Plugins klant promo code korting voor een <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting pakketten gedeeld!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada en Frankrijk.  Uw site zal sneller dan het ooit heeft, of uw geld terug!

en: Your server is using an <strong>OLD, unsupported, and no longer maintained</strong> version of PHP, version %5$s. <a href="%1$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP 5.3 was about <strong>%2$s ago</strong>!! This means there may be bugs, and security vulnerabilities that have not, and will never be patched for this version of PHP!<br /><br />It is <strong>strongly</strong> recommended that you contact your web hosting provider and request to upgrade to PHP 5.4 or newer ... or <a href="%3$s">Hide this Notice Forever!</a> (but don't say I didn't warn you)<br/><br /><a href="%4$s" target="_blank">Contact me</a> for an exclusive sMyles Plugins customer promo code discount for any shared <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting packages!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada, and France.  Your site will run faster than it ever has, or your money back!
nl_NL: Uw server is het gebruik van een <strong>oude, niet ondersteund, en niet langer onderhouden</strong> versie van PHP, versie %5$s. <a href="%1$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> voor PHP 5.3 <strong>%2$s geleden</strong> stond!! Hierdoor kunnen er bugs en beveiligingsrisico's die niet hebben, en zal nooit worden versteld voor deze versie van PHP! < br / > < br / > het is <strong>sterk</strong> aanbevolen dat u contact opneemt met uw web hosting provider en verzoek om te upgraden naar PHP 5.4 of nieuwere... of <a href="%3$s"> Verberg deze kennisgeving Forever!</a> (maar zeg niet dat ik u niet gewaarschuwd) <br/> < br / > <a href="%4$s" target="_blank"> contact met mij opnemen</a> voor een exclusieve sMyles Plugins klant promo code korting voor een <strong>SSD (Solid State Drive)</strong> hosting pakketten gedeeld!  Data centers in Florida USA, Arizona USA, Montreal Canada en Frankrijk.  Uw site zal sneller dan het ooit heeft, of uw geld terug!

en: Sorry, your browser doesn't support embedded videos, you should upgrade to a modern browser.
nl_NL: Sorry, uw browser ondersteunt geen ingesloten video's, moet u een upgrade naar een moderne browser.

en: Or you can
nl_NL: Of u kunt

en: Download The File
nl_NL: Download het bestand

en: (right click and select Save As)
nl_NL: (Klik met de rechtermuisknop en kies opslaan als)

en: True
nl_NL: Waar

en: False
nl_NL: Valse

en: Click to show&hellip;
nl_NL: Klik om te laten zien &hellip;

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Debug logging has been disabled.
nl_NL: Debug logboekregistratie is uitgeschakeld.

en: Debug logging has been enabled.
nl_NL: Debug logboekregistratie is ingeschakeld.

en: Bug Report submitted succesfully!  Thank You!
nl_NL: Bugreport ingediend met succes!  Dank u!

en: There was an error submitting your bug report, please try again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het indienen van uw bugrapport, probeer het later opnieuw.

en: Invalid Email
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Report a Bug
nl_NL: Rapporteer een Bug

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Your Email
nl_NL: Uw e-mailadres

en: Bug Description
nl_NL: Beschrijving van het insect

en: Short Bug Description ...
nl_NL: Korte Bug beschrijving...

en: Please describe the bug, how to replicate the bug, and any other details you can add.  Links to screenshots would be helpful as well.
nl_NL: Beschrijf de bug, hoe om te repliceren de bug, en alle andere details die u kunt toevoegen.  Koppelingen naar screenshots zou ook nuttig zijn.

en: Debug is <strong>ENABLED</strong>
nl_NL: Foutopsporing is <strong>ingeschakeld</strong>

en: Disable Force Debug
nl_NL: Force Debug uitschakelen

en: Enable Force Debug
nl_NL: Force foutopsporing inschakelen

en: Unable to determine slug to deactivate license.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak licentie deactiveren.

en: Error determining the plugin Product ID.
nl_NL: Fout bepalen de plugin Product-ID.

en: Error pulling the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de e-mail de licentiesleutel van optie gegevens is gekoppeld.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de exemplaar-ID die is gekoppeld aan de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
nl_NL: Verbinding mislukt met de licentie sleutel API server - mogelijk server probleem.

en:  Successfully Deactivated!
nl_NL:  Succesvol gedeactiveerd!

en: You have successfully deactivated the %s license.
nl_NL: U hebt met succes de %s licentie gedeactiveerd.

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
nl_NL: De licentie is met succes gedeaktiveerd lokaal, maar gelieve uw sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank"> MijnAccount</a> pagina om te controleren of dat deze activering is verwijderd uit onze server te bezoeken.  Er is een fout opgetreden bij het automatisch verwijderen van het, en kansen zijn dat is omdat het werd reeds verwijderd via uw pagina <a href="%s" target="_blank"> MijnAccount</a> al...

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak, vergunning toonsoort, en/of e-mail naar licentie activeren, contact op met support.

en:  Successfully Activated!
nl_NL:  Geactiveerd!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
nl_NL: U hebt de %s licentie geactiveerd, en zullen nu kunnen deze plugin door het WordPress automatisch bijwerken wanneer een update beschikbaar is.

en: Deactivate the %s License?
nl_NL: De %s licentie deactiveren?

en: Hide notice
nl_NL: Bericht verbergen

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
nl_NL: <a href="%1$s"> gelieve te activeren uw licentiesleutel</a> te ontvangen updates en ondersteuning voor "%2$s".

en: Activating ...
nl_NL: Activeer...

en: Plugin Not Found
nl_NL: Plugin niet gevonden

en: Installed Version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Deactivating ...
nl_NL: Deactiveren van...

en: Activated:
nl_NL: Geactiveerd:

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> weergave versiedetails %3$s</a> of <a href="%4$s"> Nu bijwerken</a>.

en: The max allowed files is %s
nl_NL: De maximum toegestane bestanden is %s

en: Maximum files: %s.
nl_NL: Maximum aantal bestanden: %s.

en: Maximum file size: %s.
nl_NL: Maximale bestandsgrootte: %s.

en: Select Some Options
nl_NL: Sommige opties

en: No results match
nl_NL: Geen resultaten stemmen overeen met

en: Clear Selection
nl_NL: Selectie wissen

en: The activated copy of the %1$s plugin, is installed in the incorrect directory, the directory should match <code>%2$s</code>.
nl_NL: De geactiveerde kopie van %1$s plugin, is geïnstalleerd in de verkeerde map, de map moet overeenkomen met <code>%2$s</code>.

en: Please rename the directory from: <code>%1$s</code> to <code>%2$s</code>
nl_NL: Wijzig de map uit: <code>%1$s</code> met <code>%2$s</code>

en: You can find the directory located at: <br/> <code>%1$s</code>
nl_NL: Vindt u de directory op: <br/> <code>%1$s</code>

en: Once you have renamed the directory, come back to the Plugins page to reactivate the plugin.  You will not lose any of your settings or configurations.
nl_NL: Zodra u de naam van de map hebt gewijzigd, komen terug op de pagina Plugins activeren van de plugin.  U verliest geen instellingen of configuraties niet.

en: You can also just <a href="%1$s">hide this notice</a>, but be warned, there may be issues due to using the incorrect plugin directory!
nl_NL: U kunt ook gewoon <a href="%1$s"> verbergen van deze mededeling</a>, maar wees gewaarschuwd, kunnen er problemen als gevolg van de onjuiste plugin directory gebruikt!

en: Once Weekly
nl_NL: Eenmaal per

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Job
nl_NL: Baan

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager Field Editor
nl_NL: WP Job Manager veld Editor

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-field-editor
nl_NL: https://plugins.Smyl.es/WP-job-manager-Field-editor

note: Description of the plugin/theme
en: Full ajax plugin to Disable, Create, or Modify all WP Job Manager Fields, with numerous other advanced features.
nl_NL: Volledige ajax plugin uitschakelen, maken of wijzigen van alle die WP vacature Manager velden, met talrijke andere functies geavanceerde.

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://plugins.smyl.es
nl_NL: http://plugins.Smyl.es

[ctx: Disabled Field Status]
en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

[ctx: Enabled Field Status]
en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

[ctx: fields]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="count"> (%s)</span>
nl_NL[1]: Alle <span class="count"> (%s)</span>
