gravity-forms-zero-spam - en to tr_TR translation catalogue (178 entries)

en: 0 = no limit.
tr_TR: 0 = sınırsız.

en: 1 rule imported.
tr_TR: 1 kural içe aktarıldı.

en: A link to the plugin settings page. Text inside the variables will be the link text. Make sure to include both the opening and closing variables.
tr_TR: Eklenti ayarları sayfasına bir bağlantı. Değişkenlerin içindeki metin bağlantı metni olacaktır. Açılış ve kapanış değişkenlerini dahil ettiğinizden emin olun.

en: A list of forms and the number of spam entries since the last report.
tr_TR: Formların listesi ve son rapordan bu yana spam girişlerinin sayısı.

en: A spam report email will be sent when the specified number of spam entries is reached.
tr_TR: Belirtilen spam giriş sayısına ulaşıldığında bir spam rapor e-postası gönderilecektir.

en: A valid form_id is required.
tr_TR: Geçerli bir form_id gereklidir.

en: AI classified this submission as spam.
tr_TR: Yapay Zeka bu gönderimi spam olarak sınıflandırdı.

en: AI instructions
tr_TR: AI talimatları

en: AI instructions for this form
tr_TR: Bu form için Yapay Zeka talimatları

en: AI review or rescue is enabled, but no AI service is configured for text generation. Set one up in [link]Settings > Connectors[/link].
tr_TR: Yapay Zeka inceleme veya kurtarma etkin, ancak metin üretimi için herhangi bir Yapay Zeka servisi yapılandırılmamış. Birini [link]Ayarlar > Bağlayıcılar[/link] bölümünde ayarlayın.

en: AI service
tr_TR: AI servisi

en: AI spam protection
tr_TR: AI spam koruması

en: Action
tr_TR: Eylem

en: Add Rule
tr_TR: Kural Ekle

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the
tr_TR: Bu alana girilen e-postaya göre gönderimleri engellemek, işaretlemek veya kaydetmek için kurallar ekleyin. Kurallar,

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the global rejection rules.
tr_TR: Bu alana girilen e-postaya göre gönderimleri engellemek, işaretlemek veya kaydetmek için kurallar ekleyin. Kurallar, genel reddetme kurallarını genişletebilir veya yerine geçebilir.

en: Advanced AI settings
tr_TR: Gelişmiş Yapay Zeka ayarları

en: After a submission passes the normal spam checks, AI reads it and flags it as spam if it looks suspicious.
tr_TR: Bir gönderi normal spam kontrollerinden geçtikten sonra, AI onu okur ve şüpheli görünüyorsa spam olarak işaretler.

en: Anti-Spam Expiration
tr_TR: Anti-Spam Süresi Dolumu

en: Automatic (site default)
tr_TR: Otomatik (site varsayılanı)

en: Automatic uses the site default AI service.
tr_TR: Otomatik, sitenin varsayılan AI servisini kullanır.

en: Balanced works well for most sites; a restore cannot be undone, so more cautious options are available.
tr_TR: Dengeli çoğu site için iyi çalışır; bir geri yükleme geri alınamaz, bu yüzden daha temkinli seçenekler mevcuttur.

en: Balanced — flag when fairly sure (recommended)
tr_TR: Dengeli — Oldukça emin olunca işaretle (önerilen)

en: Balanced — rescue when fairly sure (recommended)
tr_TR: Dengeli — oldukça emin olduğunda kurtar (önerilir)

en: Block
tr_TR: Engelle

en: Block, flag, or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
tr_TR: Belirli adresler, alan adları veya desenlerle eşleşen e-posta gönderimlerini engelleyin, işaretleyin veya kaydedin. Kurallar, her alan için geçersiz kılınmadıkça tüm e-posta alanlarına uygulanır.

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Catch spam the token check misses
tr_TR: Token kontrolünün kaçırdığı spam'i yakala

en: Cautious — rescue only when very sure
tr_TR: Tedbirli — sadece çok emin olduğunda kurtar

en: Chooses which configured AI service Zero Spam uses to review submissions.
tr_TR: Zero Spam'in gönderimleri incelemek için kullandığı yapılandırılmış AI servisinden birini seçer.

en: Classify it as spam only when it is clearly unsolicited, deceptive, malicious, automated, or sent in bulk.
tr_TR: Gönderi açıkça istenmeyen, yanıltıcı, kötü niyetli, otomatik veya toplu olarak gönderilmişse sadece o zaman spam olarak sınıflandırın.

en: Copies the global AI instructions into this field so you can edit them for this form.
tr_TR: Küresel AI talimatlarını bu alana kopyalar, böylece bu form için düzenleyebilirsiniz.

en: Copy global instructions
tr_TR: Küresel talimatları kopyala

en: Daily
tr_TR: Günlük

en: Default Validation Message
tr_TR: Varsayılan Doğrulama Mesajı

en: Disable
tr_TR: Devre Dışı Bırak

en: Disabled
tr_TR: Devre Dışı

en: Disabled: Use Gravity Forms' built-in spam prevention
tr_TR: Devre dışı: Gravity Forms'un yerleşik spam önlemesini kullan

en: Domain
tr_TR: Alan Adı

en: Edit
tr_TR: Düzenle

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Email Address
tr_TR: E-posta Adresi

en: Email Message
tr_TR: E-posta Mesajı

en: Email Rejection Rules
tr_TR: E-posta Reddetme Kuralları

en: Email Subject
tr_TR: E-posta Konusu

en: Enable
tr_TR: Etkinleştir

en: Enable Email Rejection Rules
tr_TR: E-posta Reddetme Kurallarını Etkinleştir

en: Enable Zero Spam by Default
tr_TR: Zero Spam'i Varsayılan Olarak Etkinleştir

en: Enable rejection rules
tr_TR: Reddetme kurallarını etkinleştir

en: Enable to fight spam using a simple, effective method that is more effective than the built-in anti-spam honeypot.
tr_TR: Yerleşik anti-spam tuzağından daha etkili, basit ve etkili bir yöntem kullanarak spam ile mücadele etmek için etkinleştirin.

en: Enabled: Add Zero Spam to Gravity Forms forms
tr_TR: Etkin: Gravity Forms formlarına Zero Spam ekle

en: Enhance Gravity Forms to include effective anti-spam measures—without using a CAPTCHA.
tr_TR: Gravity Forms'u CAPTCHA kullanmadan etkili anti-spam önlemleriyle geliştirin.

en: Entry limit has to be 1 or more.
tr_TR: Giriş limiti 1 veya daha fazla olmalıdır.

en: Expiration length
tr_TR: Sona erme süresi

en: Expiration unit
tr_TR: Sona erme birimi

en: Field-Specific Rules
tr_TR: Alan Özel Kuralları

en: Flag as Spam
tr_TR: Spam Olarak İşaretle

en: Flag or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
tr_TR: Belirli adresler, alan adları veya desenlerle eşleşen e-posta gönderimlerini işaretleyin veya kaydedin. Kurallar, her alan için geçersiz kılınmadıkça tüm e-posta alanlarına uygulanır.

en: Form not found.
tr_TR: Form bulunamadı.

en: Gravity Forms Zero Spam
tr_TR: Gravity Forms Sıfır Spam

en: Gravity Forms Zero Spam has been upgraded with improved spam protection. Please clear your page cache to ensure all forms use the new protection. Legacy support ends on %s.
tr_TR: Gravity Forms Zero Spam, geliştirilmiş spam koruması ile güncellendi. Tüm formların yeni korumayı kullanmasını sağlamak için lütfen sayfa önbelleğinizi temizleyin. Eski destek %s tarihinde sona erecektir.

en: How frequently should spam report emails be sent?
tr_TR: Spam rapor e-postaları ne sıklıkla gönderilmelidir?

en: How long a spam prevention token remains valid after a visitor loads your form. If form submissions are being incorrectly flagged as spam, try increasing this value. (Default: 7 days)
tr_TR: Bir ziyaretçi formunuzu yükledikten sonra bir spam önleme belirtecinin ne kadar süre geçerli kaldığı. Form gönderimleri yanlışlıkla spam olarak işaretleniyorsa, bu değeri artırmayı deneyin. (Varsayılan: 7 gün)

en: How sure must AI be to flag spam?
tr_TR: AI, spam olarak işaretlemek için ne kadar emin olmalı?

en: How sure must AI be to rescue a blocked submission?
tr_TR: Bir engellenmiş gönderiyi kurtarmak için Yapay Zeka ne kadar emin olmalı?

en: If the token check blocks a submission but the content looks genuine, AI can let it through. Only submissions blocked by Zero Spam's token check are eligible; during a token-failure flood this can increase AI usage.
tr_TR: Token kontrolü bir gönderiyi engeller ama içerik gerçek görünüyorsa, AI onun geçmesine izin verebilir. Sadece Zero Spam'in token kontrolü tarafından engellenen gönderimler uygundur; token başarısızlığı seli sırasında bu AI kullanımını artırabilir.

en: Import
tr_TR: İçe Aktar

en: Import Rules
tr_TR: Kuralları İçe Aktar

en: Inherit global rules + add field-specific rules
tr_TR: Genel kuralları devral + alan özel kuralları ekle

en: Invalid regular expression.
tr_TR: Geçersiz düzenli ifade.

en: It can be hard to know when entries are being marked as spam. When enabled, this feature will send an automated spam report, giving you a summary of recent spam entries. If no spam entries have been submitted, no report will be sent.
tr_TR: Girdilerin spam olarak işaretlendiğini bilmek zor olabilir. Etkinleştirildiğinde, bu özellik otomatik bir spam raporu gönderir ve size son spam girdilerinin özetini sağlar. Eğer gönderilmiş spam girişi yoksa, rapor gönderilmez.

en: It is better to miss a piece of spam than to block a legitimate submission.
tr_TR: Meşru bir gönderiyi engellemektense bir spam mesajını kaçırmak daha iyidir.

en: It is possible to enable or disable spam blocking on a per-form basis inside each form's settings.
tr_TR: Her formun ayarları içinde form bazında spam engelleme etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

en: Know when entries are flagged as spam.
tr_TR: Girdilerin spam olarak işaretlendiğini bilin.

en: Leave blank to use the global default message.
tr_TR: Genel varsayılan mesajı kullanmak için boş bırakın.

en: Leave blank to use the global instructions.
tr_TR: Küresel talimatları kullanmak için boş bırakın.

en: Left out of what AI reads — use for sensitive data.
tr_TR: Yapay Zeka'nın okuduklarından çıkarıldı — hassas veriler için kullanın.

en: Legacy spam prevention key no longer accepted. Please clear your page cache.
tr_TR: Eski spam önleme anahtarı artık kabul edilmiyor. Lütfen sayfa önbelleğinizi temizleyin.

en: Limit AI checks per hour
tr_TR: Saat başına Yapay Zeka kontrollerini sınırla

en: Limits how many of this form's submissions are sent to the AI each hour, to control usage.
tr_TR: Bu formun gönderilerinden kaç tanesinin her saat Yapay Zeka'ya gönderileceğini sınırlar, kullanım kontrolü için.

en: Link opens in a new tab
tr_TR: Bağlantı yeni sekmede açılır

en: Log Only
tr_TR: Sadece Günlük

en: Minimum confidence must be a number between 0.5 and 1.
tr_TR: Minimum güven puanı 0.5 ile 1 arasında bir sayı olmalıdır.

en: Monthly
tr_TR: Aylık

en: No rules defined yet.
tr_TR: Henüz kural tanımlanmadı.

en: No valid rules found to import.
tr_TR: İçe aktarılacak geçerli kural bulunamadı.

en: Note: Depending on site traffic, time-based reports may not always be sent at the scheduled frequency. {{link}}See how to set up a "cron" to make this more reliable{{/link}}.
tr_TR: Not: Site trafiğine bağlı olarak, zaman bazlı raporlar her zaman planlanan sıklıkta gönderilmeyebilir. {{link}}Bunu daha güvenilir hale getirmek için "cron" nasıl ayarlanır, görün{{/link}}.

en: Once Monthly
tr_TR: Ayda Bir Kez

en: Paste values, one per line or comma-separated. Auto-detected as Domain or Email type.
tr_TR: Değerleri yapıştırın, satır başına bir veya virgülle ayrılmış. Otomatik olarak Alan Adı veya E-posta türü olarak algılanır.

en: Please enter a valid domain.
tr_TR: Lütfen geçerli bir alan adı girin.

en: Please enter a valid email address.
tr_TR: Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

en: Please enter at least 1 day.
tr_TR: Lütfen en az 1 gün girin.

en: Please enter at least 1 hour.
tr_TR: Lütfen en az 1 saat girin.

en: Please select hours or days.
tr_TR: Lütfen saat veya gün seçin.

en: Prevent spam using Gravity Forms Zero Spam
tr_TR: Gravity Forms Zero Spam kullanarak spam'i engelle

en: Remove
tr_TR: Kaldır

en: Remove this rule?
tr_TR: Bu kural kaldırılsın mı?

en: Requires Gravity Forms 2.9.15+
tr_TR: Gravity Forms 2.9.15+ gerektirir

en: Rescue always runs during submission, before notifications are sent.
tr_TR: Kurtarma her zaman gönderim sırasında, bildirimler gönderilmeden önce çalışır.

en: Rescue good submissions blocked by mistake
tr_TR: Yanlışlıkla engellenen iyi gönderimleri kurtar

en: Return JSON matching the supplied schema.
tr_TR: Verilen şemaya uygun JSON döndürün.

en: Review this Gravity Forms submission and decide whether it is spam.
tr_TR: Bu Gravity Forms gönderimini inceleyin ve spam olup olmadığına karar verin.

en: Reviews submissions blocked by Zero Spam's own token check (not Akismet, the honeypot, or email rules). Always runs before notifications are sent.
tr_TR: Zero Spam'in kendi token kontrolü tarafından engellenen gönderimleri inceler (Akismet, tuzak ya da e-posta kuralları değil). Her zaman bildirimler gönderilmeden önce çalışır.

en: Reviews submissions that were allowed through — a second opinion to catch bots that defeated the token check.
tr_TR: İzin verilen gönderimleri gözden geçirir — token kontrolünü aşan botları yakalamak için ikinci bir görüş.

en: Rule Mode
tr_TR: Kural Modu

en: Rules
tr_TR: Kurallar

en: Save
tr_TR: Kaydet

en: Selected fields are left out of the content the AI reviews — use this for fields with sensitive data.
tr_TR: Seçilen alanlar Yapay Zeka'nın incelediği içerikten çıkarılır — hassas veriler için kullanın.

en: Send Email & Save Settings
tr_TR: E-posta Gönder ve Ayarları Kaydet

en: Send Test Email & Save Settings
tr_TR: Test E-postası Gönder ve Ayarları Kaydet

en: Send spam report to this email address.
tr_TR: Spam raporunu bu e-posta adresine gönder.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam marks a submission as spam.
tr_TR: Zero Spam'in bir gönderiyi spam olarak işaretlemeden önce AI'nın ne kadar emin olması gerektiğini ayarlar.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam restores a submission blocked by the token check.
tr_TR: Zero Spam'in token kontrolü tarafından engellenen bir gönderiyi geri yüklemeden önce Yapay Zeka'nın ne kadar emin olması gerektiğini ayarlar.

en: Short expiration times may cause false positives on sites with page caching.
tr_TR: Kısa sona erme süreleri, sayfa önbellekleme olan sitelerde yanlış pozitiflere neden olabilir.

en: Shown when action is "Block". Can be overridden per email field.
tr_TR: Eylem "Engelle" olduğunda gösterilir. Her e-posta alanı için geçersiz kılınabilir.

en: Skip these fields
tr_TR: Bu alanları atla

en: Skipped 1 invalid value.
tr_TR: 1 geçersiz değer atlandı.

en: Skipped [count] invalid values.
tr_TR: [count] geçersiz değer atlandı.

en: Some rules use the Block action, which requires Gravity Forms 2.9.15+. These rules are inactive until you update.
tr_TR: Bazı kurallar, Gravity Forms 2.9.15+ gerektiren Engelleme eylemini kullanır. Bu kurallar, güncelleme yapana kadar devre dışıdır.

en: Spam Blocking
tr_TR: Spam Engelleme

en: Spam Entry Threshold
tr_TR: Spam Giriş Eşiği

en: Spam Report Email
tr_TR: Spam Raporu E-postası

en: Spam Report Frequency
tr_TR: Spam Rapor Sıklığı

en: Strict — only flag when very sure
tr_TR: Katı — sadece çok emin olduğunda işaretle

en: Stricter = fewer real submissions flagged, but more spam may slip through.
tr_TR: Daha sıkı = daha az gerçek gönderi işaretlenir, ancak daha fazla spam kaçabilir.

en: Tell the AI how to evaluate submissions — what counts as spam for your site and what doesn't.
tr_TR: AI'ya gönderimleri nasıl değerlendireceğini söyleyin — siteniz için spam sayılan ve sayılmayan şeyler.

en: Tell the AI how to evaluate this form's submissions.
tr_TR: Yapay Zeka'ya bu formun gönderilerini nasıl değerlendireceğini söyleyin.

en: Tell the AI what counts as spam on your site. These instructions are used by both tools above; the default works well for most sites.
tr_TR: AI'ya sitenizde neyin spam sayıldığını söyleyin. Bu talimatlar yukarıdaki her iki araç tarafından kullanılır; varsayılan ayar çoğu site için iyi çalışır.

en: The confidence value reports how certain you are of the classification you return, whether spam or legitimate. It is not a measure of how spam-like the message is.
tr_TR: Güven değeri, döndürülen sınıflandırmanın (spam veya meşru) ne kadar emin olduğunuzu bildirir. Bu, mesajın ne kadar spam benzeri olduğunun ölçüsü değildir.

en: The email address you entered is not allowed. Please use a different email address.
tr_TR: Girdiğiniz e-posta adresine izin verilmiyor. Lütfen farklı bir e-posta adresi kullanın.

en: The email entered is invalid.
tr_TR: Girilen e-posta geçersiz.

en: The email of the site administrator
tr_TR: Site yöneticisinin e-posta adresi

en: The following variables may be used:
tr_TR: Aşağıdaki değişkenler kullanılabilir:

[ctx: The heading inside the email body.]
en: Gravity Forms Spam Report
tr_TR: Gravity Forms Spam Raporu

en: The maximum expiration is 2160 hours (90 days).
tr_TR: Maksimum sona erme süresi 2160 saattir (90 gün).

en: The maximum expiration is 90 days.
tr_TR: Maksimum sona erme süresi 90 gündür.

en: The name of this website
tr_TR: Bu web sitesinin adı

en: The reason must be concise and must not quote personal data such as names or email addresses.
tr_TR: Sebep kısa ve öz olmalı, isim veya e-posta adresi gibi kişisel verileri alıntılamamalıdır.

en: The selected AI service is no longer available; switch to Automatic, choose another service, or update connectors in [link]Settings > Connectors[/link].
tr_TR: Seçilen Yapay Zeka servisi artık kullanılamıyor; Otomatik’e geçin, başka bir servis seçin veya [link]Ayarlar > Bağlayıcılar[/link] bölümünden bağlayıcıları güncelleyin.

en: The spam prevention token format is invalid.
tr_TR: Spam önleme belirteci formatı geçersiz.

en: The spam prevention token has expired. This may be caused by page caching.
tr_TR: Spam önleme belirteci süresi doldu. Bu, sayfa önbelleklemeden kaynaklanabilir.

en: The spam prevention token signature is invalid.
tr_TR: Spam önleme belirteci imzası geçersiz.

en: The spam prevention token was issued for a different form.
tr_TR: Spam önleme belirteci farklı bir form için verilmiş.

en: The submission did not include a spam prevention token.
tr_TR: Gönderim spam önleme belirteci içermiyor.

en: The submitted key is invalid.
tr_TR: Gönderilen anahtar geçersiz.

en: The total number of spam emails received since the last report.
tr_TR: Son rapordan bu yana alınan toplam spam e-posta sayısı.

en: This entry has been marked as spam.
tr_TR: Bu giriş spam olarak işaretlendi.

en: This feature works with any spam filter, including the Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA, or others.
tr_TR: Bu özellik, Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA veya diğerleri dahil olmak üzere herhangi bir spam filtresiyle çalışır.

en: Threshold-Based
tr_TR: Eşik Tabanlı

en: To modify or disable this email, visit {{settings_link}}the Gravity Forms Zero Spam settings page{{/settings_link}}.
tr_TR: Bu e-postayı değiştirmek veya devre dışı bırakmak için {{settings_link}}Gravity Forms Zero Spam ayarları sayfasını ziyaret edin{{/settings_link}}.

en: Too many requests. Please try again later.
tr_TR: Çok fazla istek. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: Treat ordinary customer messages — questions, support requests, quote requests, bookings, job applications, and other coherent human inquiries — as legitimate, even when they are brief or short on detail.
tr_TR: Basit veya ayrıntısı az olsa bile sıradan müşteri mesajlarını — sorular, destek talepleri, teklif istekleri, rezervasyonlar, iş başvuruları ve diğer tutarlı insan talepleri — meşru olarak değerlendirin.

en: Twice Daily
tr_TR: Günde İki Kez

en: Type
tr_TR: Tür

en: Upgrading to Gravity Forms 2.9.15 or higher enables the ability to configure rules that block matching form submissions.
tr_TR: Gravity Forms 2.9.15 veya üzeri sürüme yükseltme, eşleşen form gönderimlerini engelleyecek kuralları yapılandırma olanağı sağlar.

en: Use 0.85 to 0.97 when your classification is probable but some context is missing or mixed.
tr_TR: Sınıflandırmanız olası ancak bazı bağlamlar eksik veya karışıksa 0.85 ile 0.97 arasında kullanın.

en: Use a value below 0.85 only when the submission is genuinely ambiguous or too sparse to judge.
tr_TR: Gönderi gerçekten belirsiz veya değerlendirmek için çok azsa 0.85’in altında bir değer kullanın.

en: Use only field-specific rules (ignore global)
tr_TR: Yalnızca alan özel kurallarını kullan (geneli yoksay)

en: Use only the form title, source path, field labels, field types, and submitted values provided, and do not guess about missing context.
tr_TR: Yalnızca form başlığı, kaynak yolu, alan etiketleri, alan türleri ve sağlanan gönderilen değerleri kullanın, eksik bağlam hakkında tahminde bulunmayın.

en: Validation Message (optional)
tr_TR: Doğrulama Mesajı (isteğe bağlı)

en: Value
tr_TR: Değer

en: Very cautious — rescue only when almost certain
tr_TR: Çok tedbirli — neredeyse kesin olduğunda kurtar

en: Weekly
tr_TR: Haftalık

en: When enabled, AI can restore this form's submissions that the Zero Spam token check flagged but the content appears legitimate.
tr_TR: Etkinleştirildiğinde, Yapay Zeka Zero Spam token kontrolü tarafından işaretlenen ancak içeriği meşru görünen bu formun gönderilerini geri yükleyebilir.

en: When enabled, the AI reads each submission to this form and flags it as spam if the content looks suspicious.
tr_TR: Etkinleştirildiğinde, Yapay Zeka bu forma yapılan her gönderiyi okur ve içerik şüpheli görünüyorsa spam olarak işaretler.

en: When the classification is clear, report high confidence: use 0.98 to 1.00 for obvious spam, and equally for an ordinary, coherent human submission that shows no spam signals.
tr_TR: Sınıflandırma net olduğunda yüksek güven bildirin: belirgin spam için 0.98 ile 1.00 arasında, aynı şekilde spam sinyali göstermeyen tutarlı, sıradan insan gönderileri için de kullanın.

en: Wildcard
tr_TR: Joker Karakter

en: You have received {{total_spam_count}} spam entries from the following form(s):
tr_TR: Aşağıdaki form(lar)dan {{total_spam_count}} spam girişi aldınız:

en: Your Gravity Forms spam report for {{site_name}}
tr_TR: Gravity Forms spam raporunuz {{site_name}} için

en: Zero Spam blocks most spam with an invisible token check before AI is involved. Turn on the tools below to let AI handle the edge cases — catching spam that slips past, or rescuing real submissions blocked by mistake. Both use the same instructions and the same {{link}}AI service{{/link}}.
tr_TR: Zero Spam, AI devreye girmeden önce görünmez bir token kontrolü ile çoğu spam'i engeller. Aşağıdaki araçları açarak, AI'nın kenar durumları işlemesine izin verin — token kontrolünden kaçan spam'i yakalayabilir veya yanlışlıkla engellenen gerçek gönderimleri kurtarabilir. İkisi de aynı talimatları ve aynı {{link}}AI servisini{{/link}} kullanır.

en: Zero Spam is not enabled for this form.
tr_TR: Bu form için Zero Spam etkinleştirilmemiştir.

en: Zero Spam: AI recovered this submission as legitimate (confidence [confidence]).
tr_TR: Sıfır Spam: Yapay Zeka bu gönderimi meşru olarak kurtardı (güven [confidence]).

en: [count] rules imported.
tr_TR: [count] kural içe aktarıldı.

en: days
tr_TR: gün

en: e.g., spamdomain.com
tr_TR: örneğin, spamdomain.com

en: global rejection rules
tr_TR: genel reddetme kurallarını

en: hours
tr_TR: saat

en: spam entry | spam entries
tr_TR[0]: spam girişi
tr_TR[1]: spam girişleri
