gravity-forms-zero-spam - en to pl_PL translation catalogue (177 entries)

en: Enhance Gravity Forms to include effective anti-spam measures—without using a CAPTCHA.
pl_PL: Rozszerz Gravity Forms o skuteczne środki antyspamowe — bez użycia CAPTCHA.

en: Block, flag, or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
pl_PL: Blokuj, oznaczaj lub rejestruj zgłoszenia e-mail pasujące do określonych adresów, domen lub wzorców. Zasady mają zastosowanie do wszystkich pól e-mail, chyba że zostaną nadpisane dla poszczególnych pól.

en: Flag or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
pl_PL: Oznaczaj lub rejestruj zgłoszenia e-mail pasujące do określonych adresów, domen lub wzorców. Zasady mają zastosowanie do wszystkich pól e-mail, chyba że zostaną nadpisane dla poszczególnych pól.

en: Email Rejection Rules
pl_PL: Zasady odrzucania e-maili

en: Enable Email Rejection Rules
pl_PL: Włącz zasady odrzucania e-maili

en: Rules
pl_PL: Zasady

en: Default Validation Message
pl_PL: Domyślna wiadomość walidacji

en: Shown when action is "Block". Can be overridden per email field.
pl_PL: Wyświetlane, gdy akcja to „Blokuj”. Można nadpisać dla poszczególnych pól e-mail.

en: Add Rule
pl_PL: Dodaj zasadę

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Wildcard
pl_PL: Symbol wieloznaczny

en: Regex
pl_PL: Wyrażenie regularne

en: Block
pl_PL: Zablokuj

en: Flag as Spam
pl_PL: Oznacz jako spam

en: Log Only
pl_PL: Tylko rejestruj

en: Type
pl_PL: Typ

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Action
pl_PL: Akcja

en: No rules defined yet.
pl_PL: Nie zdefiniowano jeszcze żadnych reguł.

en: Import Rules
pl_PL: Importuj reguły

en: Paste values, one per line or comma-separated. Auto-detected as Domain or Email type.
pl_PL: Wklej wartości, jedna w linii lub rozdzielone przecinkami. Typ domeny lub e-mail zostanie wykryty automatycznie.

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Remove this rule?
pl_PL: Usunąć tę regułę?

en: Invalid regular expression.
pl_PL: Nieprawidłowe wyrażenie regularne.

en: Please enter a valid email address.
pl_PL: Proszę podać poprawny adres e-mail.

en: Please enter a valid domain.
pl_PL: Proszę podać poprawną domenę.

en: No valid rules found to import.
pl_PL: Nie znaleziono prawidłowych reguł do importu.

en: 1 rule imported.
pl_PL: 1 reguła zaimportowana.

en: Skipped 1 invalid value.
pl_PL: Pominięto 1 nieprawidłową wartość.

en: Some rules use the Block action, which requires Gravity Forms 2.9.15+. These rules are inactive until you update.
pl_PL: Niektóre reguły używają akcji Blokuj, która wymaga Gravity Forms 2.9.15+. Te reguły są nieaktywne, dopóki nie zaktualizujesz wersji.

en: Upgrading to Gravity Forms 2.9.15 or higher enables the ability to configure rules that block matching form submissions.
pl_PL: Aktualizacja do Gravity Forms 2.9.15 lub wyższej wersji umożliwia konfigurowanie reguł blokujących pasujące zgłoszenia formularza.

en: Requires Gravity Forms 2.9.15+
pl_PL: Wymaga Gravity Forms 2.9.15+

en: e.g., spamdomain.com
pl_PL: np. spamdomain.com

en: Enable rejection rules
pl_PL: Włącz reguły odrzucania

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the global rejection rules.
pl_PL: Dodaj reguły blokujące, oznaczające lub rejestrujące zgłoszenia na podstawie adresu e-mail wpisanego w to pole. Reguły mogą rozszerzać lub zastępować globalne reguły odrzucania.

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the
pl_PL: Dodaj reguły blokujące, oznaczające lub rejestrujące zgłoszenia na podstawie adresu e-mail wpisanego w to pole. Reguły mogą rozszerzać lub zastępować

en: global rejection rules
pl_PL: globalne reguły odrzucania

en: Rule Mode
pl_PL: Tryb reguły

en: Inherit global rules + add field-specific rules
pl_PL: Dziedzicz globalne reguły + dodaj reguły specyficzne dla pola

en: Use only field-specific rules (ignore global)
pl_PL: Używaj tylko reguł specyficznych dla pola (ignoruj globalne)

en: Field-Specific Rules
pl_PL: Reguły specyficzne dla pola

en: Validation Message (optional)
pl_PL: Komunikat walidacji (opcjonalnie)

en: Leave blank to use the global default message.
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego komunikatu globalnego.

en: The email address you entered is not allowed. Please use a different email address.
pl_PL: Wprowadzony adres e-mail jest niedozwolony. Użyj innego adresu e-mail.

en: Enable to fight spam using a simple, effective method that is more effective than the built-in anti-spam honeypot.
pl_PL: Włącz, aby zwalczać spam za pomocą prostej, skuteczniejszej metody niż wbudowany antyspamowy honeypot.

en: Prevent spam using Gravity Forms Zero Spam
pl_PL: Zapobiegaj spamowi za pomocą Gravity Forms Zero Spam

en: Know when entries are flagged as spam.
pl_PL: Dowiedz się, kiedy wpisy są oznaczane jako spam.

en: It can be hard to know when entries are being marked as spam. When enabled, this feature will send an automated spam report, giving you a summary of recent spam entries. If no spam entries have been submitted, no report will be sent.
pl_PL: Może być trudno wiedzieć, kiedy wpisy są oznaczane jako spam. Po włączeniu ta funkcja wyśle automatyczny raport o spamie, dostarczając podsumowanie ostatnich wpisów spamowych. Jeśli nie zgłoszono żadnych wpisów spamowych, raport nie zostanie wysłany.

en: This feature works with any spam filter, including the Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA, or others.
pl_PL: Ta funkcja działa z dowolnym filtrem spamu, w tym z pułapką na spam Gravity Forms, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA lub innymi.

en: Note: Depending on site traffic, time-based reports may not always be sent at the scheduled frequency. {{link}}See how to set up a "cron" to make this more reliable{{/link}}.
pl_PL: Uwaga: W zależności od ruchu na stronie raporty czasowe mogą nie być zawsze wysyłane zgodnie z zaplanowaną częstotliwością. {{link}}Zobacz, jak ustawić „cron”, aby to było bardziej niezawodne{{/link}}.

en: Link opens in a new tab
pl_PL: Link otwiera się w nowej karcie

en: You have received {{total_spam_count}} spam entries from the following form(s):
pl_PL: Otrzymałeś {{total_spam_count}} wpisów spamowych z następujących formularzy:

en: To modify or disable this email, visit {{settings_link}}the Gravity Forms Zero Spam settings page{{/settings_link}}.
pl_PL: Aby zmodyfikować lub wyłączyć ten e-mail, odwiedź {{settings_link}}stronę ustawień Gravity Forms Zero Spam{{/settings_link}}.

en: The following variables may be used:
pl_PL: Można użyć następujących zmiennych:

en: The name of this website
pl_PL: Nazwa tej strony internetowej

en: The email of the site administrator
pl_PL: E-mail administratora strony

en: The total number of spam emails received since the last report.
pl_PL: Całkowita liczba otrzymanych wiadomości spamowych od ostatniego raportu.

en: A list of forms and the number of spam entries since the last report.
pl_PL: Lista formularzy oraz liczba wpisów spamowych od ostatniego raportu.

en: A link to the plugin settings page. Text inside the variables will be the link text. Make sure to include both the opening and closing variables.
pl_PL: Link do strony ustawień wtyczki. Tekst wewnątrz zmiennych będzie tekstem linku. Upewnij się, że zawarłeś zarówno zmienne otwierające, jak i zamykające.

en: Spam Blocking
pl_PL: Blokowanie spamu

en: It is possible to enable or disable spam blocking on a per-form basis inside each form's settings.
pl_PL: Możliwe jest włączenie lub wyłączenie blokowania spamu dla każdego formularza osobno w ustawieniach danego formularza.

en: Enable Zero Spam by Default
pl_PL: Domyślne włączanie Zero Spam

en: Enabled: Add Zero Spam to Gravity Forms forms
pl_PL: Włączone: Dodaj Zero Spam do formularzy Gravity Forms

en: Disabled: Use Gravity Forms' built-in spam prevention
pl_PL: Wyłączone: Użyj wbudowanej ochrony przed spamem Gravity Forms

en: Anti-Spam Expiration
pl_PL: Wygasanie anty-spamu

en: Spam Report Email
pl_PL: E-mail z raportem spamu

en: Spam Report Frequency
pl_PL: Częstotliwość raportów o spamie

en: How frequently should spam report emails be sent?
pl_PL: Jak często powinny być wysyłane e-maile z raportami o spamie?

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Threshold-Based
pl_PL: Na podstawie progu

en: Twice Daily
pl_PL: Dwa razy dziennie

en: Daily
pl_PL: Codziennie

en: Weekly
pl_PL: Co tydzień

en: Monthly
pl_PL: Co miesiąc

en: Spam Entry Threshold
pl_PL: Próg wpisów spamu

en: A spam report email will be sent when the specified number of spam entries is reached.
pl_PL: E-mail z raportem o spamie zostanie wysłany, gdy zostanie osiągnięta określona liczba wpisów spamu.

en: Entry limit has to be 1 or more.
pl_PL: Limit wpisów musi wynosić 1 lub więcej.

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Send spam report to this email address.
pl_PL: Wyślij raport o spamie na ten adres e-mail.

en: The email entered is invalid.
pl_PL: Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: Email Subject
pl_PL: Temat e-maila

en: Your Gravity Forms spam report for {{site_name}}
pl_PL: Twój raport spamu Gravity Forms dla {{site_name}}

en: Email Message
pl_PL: Treść e-maila

en: Send Test Email & Save Settings
pl_PL: Wyślij testowy e-mail i zapisz ustawienia

en: Send Email & Save Settings
pl_PL: Wyślij e-mail i zapisz ustawienia

en: Once Monthly
pl_PL: Raz w miesiącu

en: spam entry | spam entries
pl_PL[0]: wpis spamu
pl_PL[1]: wpisy spamu
pl_PL[2]: wpisów spamu

en: How long a spam prevention token remains valid after a visitor loads your form. If form submissions are being incorrectly flagged as spam, try increasing this value. (Default: 7 days)
pl_PL: Jak długo token zapobiegający spamu pozostaje ważny po załadowaniu przez odwiedzającego twojego formularza. Jeśli zgłoszenia formularza są błędnie oznaczane jako spam, spróbuj zwiększyć tę wartość. (Domyślnie: 7 dni)

en: Expiration length
pl_PL: Długość ważności

en: Expiration unit
pl_PL: Jednostka ważności

en: hours
pl_PL: godziny

en: days
pl_PL: dni

en: Short expiration times may cause false positives on sites with page caching.
pl_PL: Krótkie czasy ważności mogą powodować fałszywe alarmy na stronach z buforowaniem stron.

en: Please enter at least 1 day.
pl_PL: Proszę wprowadzić co najmniej 1 dzień.

en: Please enter at least 1 hour.
pl_PL: Proszę wprowadzić co najmniej 1 godzinę.

en: Please select hours or days.
pl_PL: Proszę wybrać godziny lub dni.

en: The maximum expiration is 90 days.
pl_PL: Maksymalny czas ważności to 90 dni.

en: The maximum expiration is 2160 hours (90 days).
pl_PL: Maksymalny czas ważności to 2160 godzin (90 dni).

en: A valid form_id is required.
pl_PL: Wymagany jest prawidłowy form_id.

en: Form not found.
pl_PL: Formularz nie został znaleziony.

en: Zero Spam is not enabled for this form.
pl_PL: Zero Spam nie jest włączony dla tego formularza.

en: Too many requests. Please try again later.
pl_PL: Zbyt wiele żądań. Proszę spróbować później.

en: The submission did not include a spam prevention token.
pl_PL: Zgłoszenie nie zawierało tokenu zapobiegającego spamu.

en: The spam prevention token format is invalid.
pl_PL: Format tokenu zapobiegającego spamu jest nieprawidłowy.

en: The spam prevention token has expired. This may be caused by page caching.
pl_PL: Token zapobiegający spamu wygasł. Przyczyną może być buforowanie stron.

en: The spam prevention token was issued for a different form.
pl_PL: Token zapobiegający spamu został wydany dla innego formularza.

en: The spam prevention token signature is invalid.
pl_PL: Podpis tokenu zapobiegającego spamowi jest nieprawidłowy.

en: Legacy spam prevention key no longer accepted. Please clear your page cache.
pl_PL: Przestarzały klucz zapobiegający spamowi nie jest już akceptowany. Wyczyść pamięć podręczną strony.

en: The submitted key is invalid.
pl_PL: Przesłany klucz jest nieprawidłowy.

en: Gravity Forms Zero Spam has been upgraded with improved spam protection. Please clear your page cache to ensure all forms use the new protection. Legacy support ends on %s.
pl_PL: Gravity Forms Zero Spam zostało zaktualizowane z ulepszoną ochroną przed spamem. Wyczyść pamięć podręczną strony, aby wszystkie formularze korzystały z nowej ochrony. Obsługa przestarzałej wersji kończy się %s.

en: This entry has been marked as spam.
pl_PL: Ten wpis został oznaczony jako spam.

en: [count] rules imported.
pl_PL: Zaimportowano [count] regułę.

en: Skipped [count] invalid values.
pl_PL: Pominięto [count] nieprawidłową wartość.

en: Copy global instructions
pl_PL: Kopiuj globalne instrukcje

en: Copies the global AI instructions into this field so you can edit them for this form.
pl_PL: Kopiuje globalne instrukcje AI do tego pola, aby można je było edytować dla tego formularza.

en: Zero Spam blocks most spam with an invisible token check before AI is involved. Turn on the tools below to let AI handle the edge cases — catching spam that slips past, or rescuing real submissions blocked by mistake. Both use the same instructions and the same {{link}}AI service{{/link}}.
pl_PL: Zero Spam blokuje większość spamu za pomocą niewidocznej weryfikacji tokena zanim włączy się AI. Włącz poniższe narzędzia, aby AI obsłużyło sytuacje graniczne — wychwytywanie spamu, który się prześlizgnął, lub ratowanie prawdziwych zgłoszeń zablokowanych przez pomyłkę. Oba korzystają z tych samych instrukcji i tego samego {{link}}serwisu AI{{/link}}.

en: Catch spam the token check misses
pl_PL: Wychwyć spam, którego nie złapała weryfikacja tokena

en: Reviews submissions that were allowed through — a second opinion to catch bots that defeated the token check.
pl_PL: Przegląda zgłoszenia, które zostały przepuszczone — druga opinia, aby złapać boty, które pokonały weryfikację tokena.

en: After a submission passes the normal spam checks, AI reads it and flags it as spam if it looks suspicious.
pl_PL: Po przejściu zgłoszenia przez normalne kontrole spamu, AI je odczytuje i oznacza jako spam, jeśli wygląda podejrzanie.

en: Rescue good submissions blocked by mistake
pl_PL: Ratuj dobre zgłoszenia zablokowane przez pomyłkę

en: Reviews submissions blocked by Zero Spam's own token check (not Akismet, the honeypot, or email rules). Always runs before notifications are sent.
pl_PL: Przegląda zgłoszenia zablokowane przez własną weryfikację tokena Zero Spam (nie Akismet, honeypot ani reguły e-mail). Zawsze działa przed wysłaniem powiadomień.

en: If the token check blocks a submission but the content looks genuine, AI can let it through. Only submissions blocked by Zero Spam's token check are eligible; during a token-failure flood this can increase AI usage.
pl_PL: Jeśli weryfikacja tokena zablokuje zgłoszenie, ale jego treść wygląda na prawdziwą, AI może je przepuścić. Tylko zgłoszenia zablokowane przez weryfikację tokena Zero Spam kwalifikują się; podczas fali błędów tokena może to zwiększyć użycie AI.

en: AI instructions
pl_PL: Instrukcje AI

en: Tell the AI how to evaluate submissions — what counts as spam for your site and what doesn't.
pl_PL: Powiedz AI, jak oceniać zgłoszenia — co na twojej stronie jest spamem, a co nie.

en: Tell the AI what counts as spam on your site. These instructions are used by both tools above; the default works well for most sites.
pl_PL: Powiedz AI, co na twojej stronie jest spamem. Te instrukcje są używane przez oba powyższe narzędzia; domyślne dobrze działa na większości stron.

en: AI spam protection
pl_PL: Ochrona przed spamem AI

en: AI service
pl_PL: Serwis AI

en: Chooses which configured AI service Zero Spam uses to review submissions.
pl_PL: Wybiera, którego skonfigurowanego serwisu AI Zero Spam używa do przeglądu zgłoszeń.

en: Automatic uses the site default AI service.
pl_PL: Automatycznie używa domyślnego serwisu AI dla strony.

en: How sure must AI be to flag spam?
pl_PL: Jak bardzo AI musi być pewne, aby oznaczyć spam?

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam marks a submission as spam.
pl_PL: Ustawia, jak pewne musi być AI, zanim Zero Spam oznaczy zgłoszenie jako spam.

en: Stricter = fewer real submissions flagged, but more spam may slip through.
pl_PL: Surowsze = mniej prawdziwych zgłoszeń oznaczonych, ale więcej spamu może się prześlizgnąć.

en: Balanced — flag when fairly sure (recommended)
pl_PL: Zbalansowane — oznaczaj, gdy AI jest dość pewne (zalecane)

en: Strict — only flag when very sure
pl_PL: Ścisłe — oznaczaj tylko, gdy bardzo pewne

en: How sure must AI be to rescue a blocked submission?
pl_PL: Jak bardzo AI musi być pewne, aby uratować zablokowane zgłoszenie?

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam restores a submission blocked by the token check.
pl_PL: Określa, jak pewne musi być AI, zanim Zero Spam przywróci zgłoszenie zablokowane przez kontrolę tokena.

en: Balanced works well for most sites; a restore cannot be undone, so more cautious options are available.
pl_PL: Opcja zrównoważona działa dobrze na większości stron; przywrócenia nie można cofnąć, więc dostępne są bardziej ostrożne opcje.

en: Balanced — rescue when fairly sure (recommended)
pl_PL: Zrównoważone — przywracaj, gdy dość pewne (zalecane)

en: Cautious — rescue only when very sure
pl_PL: Ostrożne — przywracaj tylko, gdy bardzo pewne

en: Very cautious — rescue only when almost certain
pl_PL: Bardzo ostrożne — przywracaj tylko, gdy prawie pewne

en: Advanced AI settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia AI

en: When enabled, the AI reads each submission to this form and flags it as spam if the content looks suspicious.
pl_PL: Po włączeniu AI czyta każde zgłoszenie do tego formularza i oznacza je jako spam, jeśli zawartość wydaje się podejrzana.

en: When enabled, AI can restore this form's submissions that the Zero Spam token check flagged but the content appears legitimate.
pl_PL: Po włączeniu AI może przywracać zgłoszenia tego formularza, które zostały oznaczone przez kontrolę tokena Zero Spam, ale zawartość wygląda na prawidłową.

en: Rescue always runs during submission, before notifications are sent.
pl_PL: Przywracanie zawsze działa podczas przesyłania zgłoszenia, przed wysłaniem powiadomień.

en: AI instructions for this form
pl_PL: Instrukcje AI dla tego formularza

en: Tell the AI how to evaluate this form's submissions.
pl_PL: Powiedz AI, jak oceniać zgłoszenia do tego formularza.

en: Leave blank to use the global instructions.
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć globalnych instrukcji.

en: Skip these fields
pl_PL: Pomiń te pola

en: Selected fields are left out of the content the AI reviews — use this for fields with sensitive data.
pl_PL: Wybrane pola są pomijane w treści, którą AI analizuje — używaj tego dla pól zawierających wrażliwe dane.

en: Left out of what AI reads — use for sensitive data.
pl_PL: Pomijane w tym, co czyta AI — używaj dla danych wrażliwych.

en: Limit AI checks per hour
pl_PL: Limit kontroli AI na godzinę

en: Limits how many of this form's submissions are sent to the AI each hour, to control usage.
pl_PL: Ogranicza liczbę zgłoszeń tego formularza wysyłanych do AI na godzinę, aby kontrolować zużycie.

en: 0 = no limit.
pl_PL: 0 = brak limitu.

en: Minimum confidence must be a number between 0.5 and 1.
pl_PL: Minimalne zaufanie musi być liczbą pomiędzy 0,5 a 1.

en: Automatic (site default)
pl_PL: Automatycznie (domyślne dla witryny)

en: The selected AI service is no longer available; switch to Automatic, choose another service, or update connectors in [link]Settings > Connectors[/link].
pl_PL: Wybrana usługa AI jest już niedostępna; przełącz na Automatycznie, wybierz inną usługę lub zaktualizuj konektory w [link]Ustawienia > Konektory[/link].

en: AI review or rescue is enabled, but no AI service is configured for text generation. Set one up in [link]Settings > Connectors[/link].
pl_PL: Przegląd lub ratowanie AI jest włączone, ale nie skonfigurowano usługi AI do generowania tekstu. Skonfiguruj ją w [link]Ustawienia > Konektory[/link].

en: Review this Gravity Forms submission and decide whether it is spam.
pl_PL: Przejrzyj to zgłoszenie Gravity Forms i zdecyduj, czy jest to spam.

en: Classify it as spam only when it is clearly unsolicited, deceptive, malicious, automated, or sent in bulk.
pl_PL: Zakwalifikuj je jako spam tylko wtedy, gdy jest wyraźnie niezamówione, zwodnicze, złośliwe, automatyczne lub wysłane masowo.

en: Treat ordinary customer messages — questions, support requests, quote requests, bookings, job applications, and other coherent human inquiries — as legitimate, even when they are brief or short on detail.
pl_PL: Traktuj zwykłe wiadomości od klientów — pytania, prośby o wsparcie, zapytania ofertowe, rezerwacje, aplikacje o pracę oraz inne spójne ludzkie zapytania — jako prawidłowe, nawet gdy są krótkie lub skąpe w szczegóły.

en: The confidence value reports how certain you are of the classification you return, whether spam or legitimate. It is not a measure of how spam-like the message is.
pl_PL: Wartość zaufania wskazuje, jak bardzo jesteś pewien klasyfikacji, którą zwracasz, czy to spam, czy prawidłowa wiadomość. Nie jest to miara podobieństwa wiadomości do spamu.

en: When the classification is clear, report high confidence: use 0.98 to 1.00 for obvious spam, and equally for an ordinary, coherent human submission that shows no spam signals.
pl_PL: Gdy klasyfikacja jest jasna, zgłaszaj wysokie zaufanie: użyj 0,98 do 1,00 dla oczywistego spamu i tak samo dla zwykłego, spójnego zgłoszenia od człowieka, które nie wykazuje sygnałów spamu.

en: Use 0.85 to 0.97 when your classification is probable but some context is missing or mixed.
pl_PL: Użyj 0,85 do 0,97, gdy twoja klasyfikacja jest prawdopodobna, ale brakuje części kontekstu lub jest on mieszany.

en: Use a value below 0.85 only when the submission is genuinely ambiguous or too sparse to judge.
pl_PL: Użyj wartości poniżej 0,85 tylko wtedy, gdy zgłoszenie jest naprawdę niejednoznaczne lub zbyt skąpe do oceny.

en: It is better to miss a piece of spam than to block a legitimate submission.
pl_PL: Lepiej przegapić kawałek spamu niż zablokować prawidłowe zgłoszenie.

en: Use only the form title, source path, field labels, field types, and submitted values provided, and do not guess about missing context.
pl_PL: Używaj tylko tytułu formularza, źródłowej ścieżki, etykiet pól, typów pól i podanych wartości, i nie zgaduj brakującego kontekstu.

en: Return JSON matching the supplied schema.
pl_PL: Zwróć JSON zgodny z podanym schematem.

en: The reason must be concise and must not quote personal data such as names or email addresses.
pl_PL: Powód musi być zwięzły i nie może cytować danych osobowych, takich jak imiona lub adresy e-mail.

en: AI classified this submission as spam.
pl_PL: AI sklasyfikowało to zgłoszenie jako spam.

en: Zero Spam: AI recovered this submission as legitimate (confidence [confidence]).
pl_PL: Zero Spam: AI odnalazło to zgłoszenie jako prawidłowe (zaufanie [confidence]).

[ctx: The heading inside the email body.]
en: Gravity Forms Spam Report
pl_PL: Raport spamu Gravity Forms
