gravity-forms-zero-spam - en to nl_NL translation catalogue (175 entries)

en: 0 = no limit.
nl_NL: 0 = geen limiet.

en: 1 rule imported.
nl_NL: 1 regel geïmporteerd.

en: A link to the plugin settings page. Text inside the variables will be the link text. Make sure to include both the opening and closing variables.
nl_NL: Een link naar de instellingenpagina van de plugin. Tekst binnen de variabelen zal de linktekst zijn. Zorg ervoor dat zowel de openings- als de sluitvariabelen zijn inbegrepen.

en: A list of forms and the number of spam entries since the last report.
nl_NL: Een lijst met formulieren en het aantal spaminzendingen sinds het laatste rapport.

en: A spam report email will be sent when the specified number of spam entries is reached.
nl_NL: Een spamrapportage-e-mail wordt verzonden wanneer het opgegeven aantal spamvermeldingen is bereikt.

en: A valid form_id is required.
nl_NL: Een geldig form_id is vereist.

en: AI classified this submission as spam.
nl_NL: AI heeft deze inzending als spam geclassificeerd.

en: AI instructions
nl_NL: AI-instructies

en: AI instructions for this form
nl_NL: AI-instructies voor dit formulier

en: AI review or rescue is enabled, but no AI service is configured for text generation. Set one up in [link]Settings > Connectors[/link].
nl_NL: AI-beoordeling of -redding is ingeschakeld, maar er is geen AI-service geconfigureerd voor tekstgeneratie. Stel er een in via [link]Instellingen > Connectors[/link].

en: AI service
nl_NL: AI-service

en: AI spam protection
nl_NL: AI-spambescherming

en: Action
nl_NL: Actie

en: Add Rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the
nl_NL: Voeg regels toe om inzendingen te blokkeren, markeren of loggen op basis van het e-mailadres dat in dit veld is ingevoerd. Regels kunnen de

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the global rejection rules.
nl_NL: Voeg regels toe om inzendingen te blokkeren, markeren of loggen op basis van het e-mailadres dat in dit veld is ingevoerd. Regels kunnen de globale weigeringsregels uitbreiden of vervangen.

en: Advanced AI settings
nl_NL: Geavanceerde AI-instellingen

en: After a submission passes the normal spam checks, AI reads it and flags it as spam if it looks suspicious.
nl_NL: Nadat een inzending de normale spamcontroles heeft doorstaan, leest AI deze en markeert het als spam als het verdacht lijkt.

en: Anti-Spam Expiration
nl_NL: Anti-spam vervaldatum

en: Automatic (site default)
nl_NL: Automatisch (standaardsite)

en: Automatic uses the site default AI service.
nl_NL: Automatisch gebruikt de standaard AI-service van de site.

en: Balanced works well for most sites; a restore cannot be undone, so more cautious options are available.
nl_NL: Gebalanceerd werkt goed voor de meeste sites; een herstel kan niet ongedaan worden gemaakt, dus zijn er voorzichtigere opties beschikbaar.

en: Balanced — flag when fairly sure (recommended)
nl_NL: Gebalanceerd — markeer als redelijk zeker (aanbevolen)

en: Balanced — rescue when fairly sure (recommended)
nl_NL: Gebalanceerd — herstellen als redelijk zeker (aanbevolen)

en: Block
nl_NL: Blokkeren

en: Block, flag, or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
nl_NL: Blokkeer, markeer of registreer e-mailinzendingen die overeenkomen met specifieke adressen, domeinen of patronen. Regels zijn van toepassing op alle e-mailvelden tenzij per veld overschreven.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Catch spam the token check misses
nl_NL: Vang spam die de tokencontrole mist

en: Cautious — rescue only when very sure
nl_NL: Voorzichtig — alleen herstellen als zeer zeker

en: Chooses which configured AI service Zero Spam uses to review submissions.
nl_NL: Kiest welke geconfigureerde AI-service Zero Spam gebruikt om inzendingen te beoordelen.

en: Classify it as spam only when it is clearly unsolicited, deceptive, malicious, automated, or sent in bulk.
nl_NL: Classificeer het alleen als spam wanneer het duidelijk ongevraagd, misleidend, kwaadaardig, geautomatiseerd of in bulk verzonden is.

en: Copies the global AI instructions into this field so you can edit them for this form.
nl_NL: Kopieert de globale AI-instructies naar dit veld zodat je ze kunt aanpassen voor dit formulier.

en: Copy global instructions
nl_NL: Kopieer globale instructies

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Default Validation Message
nl_NL: Standaard validatiebericht

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled: Use Gravity Forms' built-in spam prevention
nl_NL: Uitgeschakeld: Gebruik de ingebouwde spampreventie van Gravity Forms

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Message
nl_NL: E-mailbericht

en: Email Rejection Rules
nl_NL: Regels voor het weigeren van e-mail

en: Email Subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Email Rejection Rules
nl_NL: Regels voor het weigeren van e-mail inschakelen

en: Enable Zero Spam by Default
nl_NL: Zero Spam standaard inschakelen

en: Enable rejection rules
nl_NL: Weigeringsregels inschakelen

en: Enable to fight spam using a simple, effective method that is more effective than the built-in anti-spam honeypot.
nl_NL: Inschakelen om spam te bestrijden met een eenvoudige, effectieve methode die effectiever is dan de ingebouwde anti-spam honeypot.

en: Enabled: Add Zero Spam to Gravity Forms forms
nl_NL: Ingeschakeld: Voeg Zero Spam toe aan Gravity Forms formulieren

en: Enhance Gravity Forms to include effective anti-spam measures—without using a CAPTCHA.
nl_NL: Verbeter Gravity Forms met effectieve anti-spammaatregelen—zonder gebruik van een CAPTCHA.

en: Entry limit has to be 1 or more.
nl_NL: De invoerlimiet moet 1 of hoger zijn.

en: Expiration length
nl_NL: Verlooptijd

en: Expiration unit
nl_NL: Verloop-eenheid

en: Field-Specific Rules
nl_NL: Veldspecifieke regels

en: Flag as Spam
nl_NL: Markeren als spam

en: Flag or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
nl_NL: Markeer of registreer e-mailinzendingen die overeenkomen met specifieke adressen, domeinen of patronen. Regels zijn van toepassing op alle e-mailvelden tenzij per veld overschreven.

en: Form not found.
nl_NL: Formulier niet gevonden.

en: Gravity Forms Zero Spam has been upgraded with improved spam protection. Please clear your page cache to ensure all forms use the new protection. Legacy support ends on %s.
nl_NL: Gravity Forms Zero Spam is geüpgraded met verbeterde spambeveiliging. Wis uw pagina-cache om ervoor te zorgen dat alle formulieren de nieuwe beveiliging gebruiken. De ondersteuning voor legacy eindigt op %s.

en: How frequently should spam report emails be sent?
nl_NL: Hoe vaak moeten spamrapportage-e-mails worden verzonden?

en: How long a spam prevention token remains valid after a visitor loads your form. If form submissions are being incorrectly flagged as spam, try increasing this value. (Default: 7 days)
nl_NL: Hoe lang een spampreventietoken geldig blijft nadat een bezoeker uw formulier heeft geladen. Als formulierinzendingen ten onrechte als spam worden gemarkeerd, probeer dan deze waarde te verhogen. (Standaard: 7 dagen)

en: How sure must AI be to flag spam?
nl_NL: Hoe zeker moet AI zijn om spam te markeren?

en: How sure must AI be to rescue a blocked submission?
nl_NL: Hoe zeker moet AI zijn om een geblokkeerde inzending te herstellen?

en: If the token check blocks a submission but the content looks genuine, AI can let it through. Only submissions blocked by Zero Spam's token check are eligible; during a token-failure flood this can increase AI usage.
nl_NL: Als de tokencontrole een inzending blokkeert maar de inhoud er echt uitziet, kan AI deze doorlaten. Alleen inzendingen die door de tokencontrole van Zero Spam zijn geblokkeerd komen in aanmerking; tijdens een stortvloed aan tokenfouten kan dit het AI-gebruik verhogen.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Rules
nl_NL: Regels importeren

en: Inherit global rules + add field-specific rules
nl_NL: Overerf globale regels + voeg veldspecifieke regels toe

en: Invalid regular expression.
nl_NL: Ongeldige reguliere expressie.

en: It can be hard to know when entries are being marked as spam. When enabled, this feature will send an automated spam report, giving you a summary of recent spam entries. If no spam entries have been submitted, no report will be sent.
nl_NL: Het kan moeilijk zijn om te weten wanneer inzendingen als spam worden gemarkeerd. Wanneer ingeschakeld, zal deze functie een automatisch spamrapport verzenden, met een overzicht van recente spaminzendingen. Als er geen spaminzendingen zijn ingediend, wordt er geen rapport verzonden.

en: It is better to miss a piece of spam than to block a legitimate submission.
nl_NL: Het is beter om een stuk spam te missen dan een legitieme inzending te blokkeren.

en: It is possible to enable or disable spam blocking on a per-form basis inside each form's settings.
nl_NL: Het is mogelijk om spamblokkering per formulier in of uit te schakelen binnen de instellingen van elk formulier.

en: Know when entries are flagged as spam.
nl_NL: Weet wanneer inzendingen als spam worden gemarkeerd.

en: Leave blank to use the global default message.
nl_NL: Laat leeg om het globale standaardbericht te gebruiken.

en: Leave blank to use the global instructions.
nl_NL: Laat leeg om de globale instructies te gebruiken.

en: Left out of what AI reads — use for sensitive data.
nl_NL: Uitgesloten van wat AI leest — gebruik voor gevoelige gegevens.

en: Legacy spam prevention key no longer accepted. Please clear your page cache.
nl_NL: Oude spampreventiesleutel wordt niet langer geaccepteerd. Wis uw pagina-cache.

en: Limit AI checks per hour
nl_NL: Beperk AI-controles per uur

en: Limits how many of this form's submissions are sent to the AI each hour, to control usage.
nl_NL: Beperkt hoeveel inzendingen van dit formulier elk uur naar de AI worden gestuurd, om gebruik te reguleren.

en: Link opens in a new tab
nl_NL: Link opent in een nieuw tabblad

en: Log Only
nl_NL: Alleen loggen

en: Minimum confidence must be a number between 0.5 and 1.
nl_NL: Minimale betrouwbaarheid moet een getal zijn tussen 0,5 en 1.

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: No rules defined yet.
nl_NL: Nog geen regels gedefinieerd.

en: No valid rules found to import.
nl_NL: Geen geldige regels gevonden om te importeren.

en: Note: Depending on site traffic, time-based reports may not always be sent at the scheduled frequency. {{link}}See how to set up a "cron" to make this more reliable{{/link}}.
nl_NL: Opmerking: Afhankelijk van het siteverkeer worden tijdgebaseerde rapporten mogelijk niet altijd op de geplande frequentie verzonden. {{link}}Zie hoe u een "cron" instelt om dit betrouwbaarder te maken{{/link}}.

en: Once Monthly
nl_NL: Eens per maand

en: Paste values, one per line or comma-separated. Auto-detected as Domain or Email type.
nl_NL: Plak waarden, één per regel of gescheiden door komma's. Automatisch gedetecteerd als domein- of e-mailtype.

en: Please enter a valid domain.
nl_NL: Voer een geldig domein in.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter at least 1 day.
nl_NL: Voer alstublieft minstens 1 dag in.

en: Please enter at least 1 hour.
nl_NL: Voer alstublieft minstens 1 uur in.

en: Please select hours or days.
nl_NL: Selecteer alstublieft uren of dagen.

en: Prevent spam using Gravity Forms Zero Spam
nl_NL: Voorkom spam met Gravity Forms Zero Spam

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove this rule?
nl_NL: Deze regel verwijderen?

en: Requires Gravity Forms 2.9.15+
nl_NL: Vereist Gravity Forms 2.9.15+

en: Rescue always runs during submission, before notifications are sent.
nl_NL: Herstel wordt altijd uitgevoerd tijdens inzending, vóór het verzenden van notificaties.

en: Rescue good submissions blocked by mistake
nl_NL: Red goede inzendingen die per ongeluk geblokkeerd zijn

en: Return JSON matching the supplied schema.
nl_NL: Retourneer JSON die overeenkomt met het opgegeven schema.

en: Review this Gravity Forms submission and decide whether it is spam.
nl_NL: Beoordeel deze Gravity Forms inzending en bepaal of het spam is.

en: Reviews submissions blocked by Zero Spam's own token check (not Akismet, the honeypot, or email rules). Always runs before notifications are sent.
nl_NL: Beoordeelt inzendingen die door de tokencontrole van Zero Spam zijn geblokkeerd (niet door Akismet, de honeypot of e-mailregels). Wordt altijd uitgevoerd voordat meldingen worden verzonden.

en: Reviews submissions that were allowed through — a second opinion to catch bots that defeated the token check.
nl_NL: Beoordeelt inzendingen die zijn doorgelaten — een second opinion om bots te vangen die de tokencontrole hebben omzeild.

en: Rule Mode
nl_NL: Regelmodus

en: Rules
nl_NL: Regels

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Selected fields are left out of the content the AI reviews — use this for fields with sensitive data.
nl_NL: Geselecteerde velden worden uitgesloten van de inhoud die de AI beoordeelt — gebruik dit voor velden met gevoelige gegevens.

en: Send Email & Save Settings
nl_NL: E-mail verzenden & instellingen opslaan

en: Send Test Email & Save Settings
nl_NL: Test-e-mail verzenden & instellingen opslaan

en: Send spam report to this email address.
nl_NL: Verstuur spamrapport naar dit e-mailadres.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam marks a submission as spam.
nl_NL: Stelt in hoe zeker AI moet zijn voordat Zero Spam een inzending als spam markeert.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam restores a submission blocked by the token check.
nl_NL: Stelt in hoe zeker AI moet zijn voordat Zero Spam een door de tokencontrole geblokkeerde inzending herstelt.

en: Short expiration times may cause false positives on sites with page caching.
nl_NL: Korte vervaltijden kunnen valse positieven veroorzaken op sites met pagina-caching.

en: Shown when action is "Block". Can be overridden per email field.
nl_NL: Wordt getoond wanneer de actie "Blokkeren" is. Kan per e-mailveld worden overschreven.

en: Skip these fields
nl_NL: Sla deze velden over

en: Skipped 1 invalid value.
nl_NL: 1 ongeldig waarde overgeslagen.

en: Skipped [count] invalid values.
nl_NL: [count] ongeldig waarde overgeslagen.

en: Some rules use the Block action, which requires Gravity Forms 2.9.15+. These rules are inactive until you update.
nl_NL: Sommige regels gebruiken de Blokkeer-actie, die Gravity Forms 2.9.15+ vereist. Deze regels zijn inactief totdat u update.

en: Spam Blocking
nl_NL: Spamblokkering

en: Spam Entry Threshold
nl_NL: Spam invoerdrempel

en: Spam Report Email
nl_NL: Spamrapport e-mail

en: Spam Report Frequency
nl_NL: Frequentie van spamrapportage

en: Strict — only flag when very sure
nl_NL: Strikt — alleen markeren als zeer zeker

en: Stricter = fewer real submissions flagged, but more spam may slip through.
nl_NL: Strenger = minder echte inzendingen worden gemarkeerd, maar er kan meer spam doorkomen.

en: Tell the AI how to evaluate submissions — what counts as spam for your site and what doesn't.
nl_NL: Vertel de AI hoe inzendingen beoordeeld moeten worden — wat als spam telt op jouw site en wat niet.

en: Tell the AI how to evaluate this form's submissions.
nl_NL: Vertel de AI hoe deze de inzendingen van dit formulier moet evalueren.

en: Tell the AI what counts as spam on your site. These instructions are used by both tools above; the default works well for most sites.
nl_NL: Vertel de AI wat als spam geldt op jouw site. Deze instructies worden door beide bovengenoemde tools gebruikt; de standaard werkt goed voor de meeste sites.

en: The confidence value reports how certain you are of the classification you return, whether spam or legitimate. It is not a measure of how spam-like the message is.
nl_NL: De betrouwbaarheidswaarde geeft aan hoe zeker je bent van de classificatie die je teruggeeft, of het nu spam of legitiem is. Het is geen maat voor hoe spamachtig het bericht is.

en: The email address you entered is not allowed. Please use a different email address.
nl_NL: Het e-mailadres dat u hebt ingevoerd is niet toegestaan. Gebruik alstublieft een ander e-mailadres.

en: The email entered is invalid.
nl_NL: Het ingevoerde e-mailadres is ongeldig.

en: The email of the site administrator
nl_NL: Het e-mailadres van de sitebeheerder

en: The following variables may be used:
nl_NL: De volgende variabelen kunnen worden gebruikt:

[ctx: The heading inside the email body.]
en: Gravity Forms Spam Report
nl_NL: Gravity Forms Spamrapport

en: The maximum expiration is 2160 hours (90 days).
nl_NL: De maximale vervaltijd is 2160 uur (90 dagen).

en: The maximum expiration is 90 days.
nl_NL: De maximale vervaltijd is 90 dagen.

en: The name of this website
nl_NL: De naam van deze website

en: The reason must be concise and must not quote personal data such as names or email addresses.
nl_NL: De reden moet beknopt zijn en mag geen persoonlijke gegevens zoals namen of e-mailadressen citeren.

en: The selected AI service is no longer available; switch to Automatic, choose another service, or update connectors in [link]Settings > Connectors[/link].
nl_NL: De geselecteerde AI-service is niet langer beschikbaar; schakel over naar Automatisch, kies een andere service of werk connectors bij in [link]Instellingen > Connectors[/link].

en: The spam prevention token format is invalid.
nl_NL: Het formaat van het spampreventietoken is ongeldig.

en: The spam prevention token has expired. This may be caused by page caching.
nl_NL: Het spampreventietoken is verlopen. Dit kan worden veroorzaakt door pagina-caching.

en: The spam prevention token signature is invalid.
nl_NL: De handtekening van de token ter spampreventie is ongeldig.

en: The spam prevention token was issued for a different form.
nl_NL: Het spampreventietoken is uitgegeven voor een ander formulier.

en: The submission did not include a spam prevention token.
nl_NL: De inzending bevatte geen spampreventietoken.

en: The submitted key is invalid.
nl_NL: De ingediende sleutel is ongeldig.

en: The total number of spam emails received since the last report.
nl_NL: Het totale aantal ontvangen spam-e-mails sinds het laatste rapport.

en: This entry has been marked as spam.
nl_NL: Deze invoer is gemarkeerd als spam.

en: This feature works with any spam filter, including the Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA, or others.
nl_NL: Deze functie werkt met elke spamfilter, inclusief de Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA of andere.

en: Threshold-Based
nl_NL: Drempelgebaseerd

en: To modify or disable this email, visit {{settings_link}}the Gravity Forms Zero Spam settings page{{/settings_link}}.
nl_NL: Om deze e-mail te wijzigen of uit te schakelen, bezoekt u {{settings_link}}de instellingenpagina van Gravity Forms Zero Spam{{/settings_link}}.

en: Too many requests. Please try again later.
nl_NL: Te veel verzoeken. Probeer het later opnieuw.

en: Treat ordinary customer messages — questions, support requests, quote requests, bookings, job applications, and other coherent human inquiries — as legitimate, even when they are brief or short on detail.
nl_NL: Behandel gewone klantberichten — vragen, ondersteuningsverzoeken, offerteaanvragen, boekingen, sollicitaties en andere samenhangende menselijke vragen — als legitiem, zelfs als ze kort zijn of weinig details bevatten.

en: Twice Daily
nl_NL: Twee keer per dag

en: Upgrading to Gravity Forms 2.9.15 or higher enables the ability to configure rules that block matching form submissions.
nl_NL: Upgraden naar Gravity Forms 2.9.15 of hoger maakt het mogelijk regels te configureren die overeenkomende formulierinzendingen blokkeren.

en: Use 0.85 to 0.97 when your classification is probable but some context is missing or mixed.
nl_NL: Gebruik 0,85 tot 0,97 wanneer je classificatie waarschijnlijk is maar er wat context ontbreekt of gemengd is.

en: Use a value below 0.85 only when the submission is genuinely ambiguous or too sparse to judge.
nl_NL: Gebruik een waarde onder 0,85 alleen wanneer de inzending echt dubbelzinnig is of te karig om te beoordelen.

en: Use only field-specific rules (ignore global)
nl_NL: Gebruik alleen veldspecifieke regels (negeer globaal)

en: Use only the form title, source path, field labels, field types, and submitted values provided, and do not guess about missing context.
nl_NL: Gebruik alleen de formuliernaam, bronpad, veldlabels, veldtypes en ingediende waarden die zijn opgegeven, en raad niet over ontbrekende context.

en: Validation Message (optional)
nl_NL: Validatiebericht (optioneel)

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Very cautious — rescue only when almost certain
nl_NL: Zeer voorzichtig — alleen herstellen als bijna zeker

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: When enabled, AI can restore this form's submissions that the Zero Spam token check flagged but the content appears legitimate.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, kan AI inzendingen van dit formulier herstellen die door de Zero Spam tokencontrole zijn gemarkeerd, maar waarvan de inhoud legitiem lijkt.

en: When enabled, the AI reads each submission to this form and flags it as spam if the content looks suspicious.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, leest de AI elke inzending naar dit formulier en markeert deze als spam als de inhoud verdacht lijkt.

en: When the classification is clear, report high confidence: use 0.98 to 1.00 for obvious spam, and equally for an ordinary, coherent human submission that shows no spam signals.
nl_NL: Wanneer de classificatie duidelijk is, rapporteer dan een hoge betrouwbaarheid: gebruik 0,98 tot 1,00 voor duidelijke spam, en hetzelfde voor een gewone, samenhangende menselijke inzending die geen spamsignalen vertoont.

en: You have received {{total_spam_count}} spam entries from the following form(s):
nl_NL: U heeft {{total_spam_count}} spaminzending(en) ontvangen van het/de volgende formulier(en):

en: Your Gravity Forms spam report for {{site_name}}
nl_NL: Uw Gravity Forms spamrapport voor {{site_name}}

en: Zero Spam blocks most spam with an invisible token check before AI is involved. Turn on the tools below to let AI handle the edge cases — catching spam that slips past, or rescuing real submissions blocked by mistake. Both use the same instructions and the same {{link}}AI service{{/link}}.
nl_NL: Zero Spam blokkeert de meeste spam met een onzichtbare tokencontrole voordat AI erbij betrokken wordt. Schakel de onderstaande tools in om AI de uitzonderingen te laten afhandelen — het opvangen van spam die door de controle glipt, of het redden van echte inzendingen die per ongeluk geblokkeerd zijn. Beide maken gebruik van dezelfde instructies en dezelfde {{link}}AI-service{{/link}}.

en: Zero Spam is not enabled for this form.
nl_NL: Zero Spam is niet ingeschakeld voor dit formulier.

en: Zero Spam: AI recovered this submission as legitimate (confidence [confidence]).
nl_NL: Zero Spam: AI heeft deze inzending als legitiem hersteld (betrouwbaarheid [confidence]).

en: [count] rules imported.
nl_NL: [count] regel geïmporteerd.

en: days
nl_NL: dagen

en: e.g., spamdomain.com
nl_NL: bijv. spamdomain.com

en: global rejection rules
nl_NL: globale weigeringsregels

en: hours
nl_NL: uren

en: spam entry | spam entries
nl_NL[0]: spamvermelding
nl_NL[1]: spamvermeldingen
