gravity-forms-zero-spam - en to he_IL translation catalogue (178 entries)

en: Enhance Gravity Forms to include effective anti-spam measures—without using a CAPTCHA.
he_IL: שפר את Gravity Forms לכלול אמצעי אנטי-ספאם יעילים—ללא שימוש ב-CAPTCHA.

en: Block, flag, or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
he_IL: חסום, סמן או רשום הגשות דוא"ל התואמות לכתובות, דומיינים או תבניות ספציפיות. החוקים חלים על כל שדות הדוא"ל אלא אם כן הוחלף עבור שדה מסוים.

en: Flag or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
he_IL: סמן או רשום הגשות דוא"ל התואמות לכתובות, דומיינים או תבניות ספציפיות. החוקים חלים על כל שדות הדוא"ל אלא אם כן הוחלף עבור שדה מסוים.

en: Email Rejection Rules
he_IL: חוקי דחיית דוא"ל

en: Enable Email Rejection Rules
he_IL: הפעל חוקי דחיית דוא"ל

en: Rules
he_IL: חוקים

en: Default Validation Message
he_IL: הודעת אימות ברירת מחדל

en: Shown when action is "Block". Can be overridden per email field.
he_IL: מוצגת כאשר הפעולה היא "חסום". ניתן להחליף עבור כל שדה דוא"ל.

en: Add Rule
he_IL: הוסף חוק

en: Remove
he_IL: הסר

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Disable
he_IL: השבת

en: Save
he_IL: שמור

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Domain
he_IL: דומיין

en: Email
he_IL: אימייל

en: Wildcard
he_IL: תו כללי

en: Regex
he_IL: ביטוי רגולרי

en: Block
he_IL: חסימה

en: Flag as Spam
he_IL: סמן כספאם

en: Log Only
he_IL: רק רישום

en: Type
he_IL: סוג

en: Value
he_IL: ערך

en: Action
he_IL: פעולה

en: No rules defined yet.
he_IL: טרם הוגדרו חוקים.

en: Import Rules
he_IL: ייבא חוקים

en: Paste values, one per line or comma-separated. Auto-detected as Domain or Email type.
he_IL: הדבק ערכים, אחד בכל שורה או מופרדים בפסיקים. סוג יזוהה אוטומטית כדומיין או אימייל.

en: Import
he_IL: ייבא

en: Remove this rule?
he_IL: להסיר חוק זה?

en: Invalid regular expression.
he_IL: ביטוי רגולרי לא חוקי.

en: Please enter a valid email address.
he_IL: נא להזין כתובת אימייל תקינה.

en: Please enter a valid domain.
he_IL: נא להזין דומיין תקין.

en: No valid rules found to import.
he_IL: לא נמצאו חוקים תקינים לייבוא.

en: 1 rule imported.
he_IL: חוק אחד יובא.

en: Skipped 1 invalid value.
he_IL: דילג על ערך אחד לא חוקי.

en: Some rules use the Block action, which requires Gravity Forms 2.9.15+. These rules are inactive until you update.
he_IL: חלק מהכללים משתמשים בפעולת החסימה, שדורשת Gravity Forms 2.9.15 ומעלה. כללים אלה אינם פעילים עד שתעדכן.

en: Upgrading to Gravity Forms 2.9.15 or higher enables the ability to configure rules that block matching form submissions.
he_IL: שדרוג ל-Gravity Forms 2.9.15 או יותר יאפשר להגדיר כללים שחוסמים הגשות טפסים שתואמות.

en: Requires Gravity Forms 2.9.15+
he_IL: דורש Gravity Forms 2.9.15 ומעלה

en: e.g., spamdomain.com
he_IL: לדוגמה, spamdomain.com

en: Enable rejection rules
he_IL: אפשר כללי דחייה

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the global rejection rules.
he_IL: הוסף כללים לחסימה, סימון או רישום של הגשות על בסיס האימייל שהוזן בשדה זה. הכללים יכולים להרחיב או להחליף את כללי הדחייה הכלליים.

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the
he_IL: הוסף כללים לחסימה, סימון או רישום של הגשות על בסיס האימייל שהוזן בשדה זה. הכללים יכולים להרחיב או להחליף את

en: global rejection rules
he_IL: כללי הדחייה הכלליים

en: Rule Mode
he_IL: מצב כללים

en: Inherit global rules + add field-specific rules
he_IL: ירש כללים כלליים + הוסף כללים ייחודיים לשדה

en: Use only field-specific rules (ignore global)
he_IL: השתמש רק בכללים ייחודיים לשדה (התעלם מכלליים)

en: Field-Specific Rules
he_IL: כללים ייחודיים לשדה

en: Validation Message (optional)
he_IL: הודעת אימות (אופציונלי)

en: Leave blank to use the global default message.
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש בהודעה ברירת המחדל הכללית.

en: The email address you entered is not allowed. Please use a different email address.
he_IL: כתובת האימייל שהזנת אינה מותרת. אנא השתמש בכתובת אימייל אחרת.

en: Enable to fight spam using a simple, effective method that is more effective than the built-in anti-spam honeypot.
he_IL: אפשר להילחם בספאם באמצעות שיטה פשוטה ויעילה, שיותר יעילה ממלכודת הספאם המובנית.

en: Prevent spam using Gravity Forms Zero Spam
he_IL: מנע ספאם באמצעות Gravity Forms Zero Spam

en: Know when entries are flagged as spam.
he_IL: דע מתי רשומות מסומנות כספאם.

en: It can be hard to know when entries are being marked as spam. When enabled, this feature will send an automated spam report, giving you a summary of recent spam entries. If no spam entries have been submitted, no report will be sent.
he_IL: יכול להיות קשה לדעת מתי רשומות מסומנות כספאם. כאשר מפעילים את הפיצ׳ר הזה, תישלח דוח ספאם אוטומטי, שמספק סיכום של רשומות ספאם אחרונות. אם לא הוגשו רשומות ספאם, לא יישלח דוח.

en: This feature works with any spam filter, including the Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA, or others.
he_IL: פיצ׳ר זה עובד עם כל מסנן ספאם, כולל Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA או אחרים.

en: Note: Depending on site traffic, time-based reports may not always be sent at the scheduled frequency. {{link}}See how to set up a "cron" to make this more reliable{{/link}}.
he_IL: הערה: בהתאם לתנועת האתר, ייתכן כי דוחות מבוססי זמן לא יישלחו תמיד בתדירות המתוזמנת. {{link}}ראה כיצד להגדיר "cron" כדי להפוך זאת לאמין יותר{{/link}}.

en: Link opens in a new tab
he_IL: הקישור נפתח בכרטיסייה חדשה

en: You have received {{total_spam_count}} spam entries from the following form(s):
he_IL: קיבלת {{total_spam_count}} רשומות ספאם מהטופס(ים) הבאים:

en: To modify or disable this email, visit {{settings_link}}the Gravity Forms Zero Spam settings page{{/settings_link}}.
he_IL: כדי לשנות או להשבית את האימייל הזה, בקר ב{{settings_link}}דף הגדרות Gravity Forms Zero Spam{{/settings_link}}.

en: The following variables may be used:
he_IL: ניתן להשתמש במשתנים הבאים:

en: The name of this website
he_IL: שם האתר הזה

en: The email of the site administrator
he_IL: האימייל של מנהל האתר

en: The total number of spam emails received since the last report.
he_IL: מספר כולל של הודעות ספאם שהתקבלו מאז הדוח האחרון.

en: A list of forms and the number of spam entries since the last report.
he_IL: רשימת טפסים ומספר רשומות הספאם מאז הדוח האחרון.

en: A link to the plugin settings page. Text inside the variables will be the link text. Make sure to include both the opening and closing variables.
he_IL: קישור לעמוד הגדרות התוסף. הטקסט בתוך המשתנים יהיה טקסט הקישור. ודא לכלול גם את משתני הפתיחה וגם את הסגירה.

en: Spam Blocking
he_IL: חסימת ספאם

en: It is possible to enable or disable spam blocking on a per-form basis inside each form's settings.
he_IL: ניתן להפעיל או להשבית חסימת ספאם על בסיס כל טופס בנפרד בתוך הגדרות כל טופס.

en: Enable Zero Spam by Default
he_IL: הפעל את Zero Spam כברירת מחדל

en: Enabled: Add Zero Spam to Gravity Forms forms
he_IL: מופעל: הוסף Zero Spam לטפסים של Gravity Forms

en: Disabled: Use Gravity Forms' built-in spam prevention
he_IL: מושבת: השתמש במניעת הספאם המובנית של Gravity Forms

en: Anti-Spam Expiration
he_IL: פג תוקף אנטי-ספאם

en: Spam Report Email
he_IL: אימייל דוח ספאם

en: Spam Report Frequency
he_IL: תדירות דיווח דואר זבל

en: How frequently should spam report emails be sent?
he_IL: באיזו תדירות יש לשלוח מיילי דיווח דואר זבל?

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Threshold-Based
he_IL: מבוסס סף

en: Twice Daily
he_IL: פעמיים ביום

en: Daily
he_IL: יומי

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Spam Entry Threshold
he_IL: סף כניסות דואר זבל

en: A spam report email will be sent when the specified number of spam entries is reached.
he_IL: מייל דיווח דואר זבל יישלח כאשר יושג מספר הכניסות שצוין.

en: Entry limit has to be 1 or more.
he_IL: מגבלת הכניסות חייבת להיות 1 או יותר.

en: Email Address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: Send spam report to this email address.
he_IL: שלח דיווח דואר זבל לכתובת הדואר האלקטרוני הזו.

en: The email entered is invalid.
he_IL: כתובת הדואר שהוזנה אינה תקינה.

en: Email Subject
he_IL: נושא המייל

en: Your Gravity Forms spam report for {{site_name}}
he_IL: דיווח דואר הזבל שלך ב-Gravity Forms עבור {{site_name}}

en: Email Message
he_IL: הודעת דואר אלקטרוני

en: Send Test Email & Save Settings
he_IL: שלח מייל בדיקה ושמור הגדרות

en: Send Email & Save Settings
he_IL: שלח מייל ושמור הגדרות

en: Once Monthly
he_IL: פעם בחודש

en: spam entry | spam entries
he_IL[0]: רשומת ספאם
he_IL[1]: רשומות ספאם

en: How long a spam prevention token remains valid after a visitor loads your form. If form submissions are being incorrectly flagged as spam, try increasing this value. (Default: 7 days)
he_IL: משך הזמן שבו אסימון למניעת ספאם נשאר בתוקף לאחר שהמבקר טען את הטופס שלך. אם הגשות טופס מסומנות בטעות כספאם, נסה להגדיל ערך זה. (ברירת מחדל: 7 ימים)

en: Expiration length
he_IL: משך התפוגה

en: Expiration unit
he_IL: יחידת תפוגה

en: hours
he_IL: שעות

en: days
he_IL: ימים

en: Short expiration times may cause false positives on sites with page caching.
he_IL: זמני תפוגה קצרים עלולים לגרום לזיהויים שגויים באתרים עם מטמון דפים.

en: Please enter at least 1 day.
he_IL: אנא הזן לפחות יום אחד.

en: Please enter at least 1 hour.
he_IL: אנא הזן לפחות שעה אחת.

en: Please select hours or days.
he_IL: אנא בחר שעות או ימים.

en: The maximum expiration is 90 days.
he_IL: התפוגה המרבית היא 90 ימים.

en: The maximum expiration is 2160 hours (90 days).
he_IL: התפוגה המרבית היא 2160 שעות (90 ימים).

en: A valid form_id is required.
he_IL: נדרש form_id תקין.

en: Form not found.
he_IL: הטופס לא נמצא.

en: Zero Spam is not enabled for this form.
he_IL: Zero Spam אינו מופעל עבור טופס זה.

en: Too many requests. Please try again later.
he_IL: בקשות רבות מדי. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: The submission did not include a spam prevention token.
he_IL: ההגשה לא כללה אסימון למניעת ספאם.

en: The spam prevention token format is invalid.
he_IL: פורמט אסימון מניעת הספאם אינו תקין.

en: The spam prevention token has expired. This may be caused by page caching.
he_IL: אסימון מניעת הספאם פג תוקף. ייתכן שזה נגרם על ידי מטמון דפים.

en: The spam prevention token was issued for a different form.
he_IL: אסימון מניעת הספאם הונפק עבור טופס שונה.

en: The spam prevention token signature is invalid.
he_IL: חתימת אסימון מניעת הספאם אינה תקפה.

en: Legacy spam prevention key no longer accepted. Please clear your page cache.
he_IL: מפתח מניעת הספאם הישן אינו מתקבל יותר. נא נקה את מטמון הדף שלך.

en: The submitted key is invalid.
he_IL: המפתח שהוגש אינו תקף.

en: Gravity Forms Zero Spam has been upgraded with improved spam protection. Please clear your page cache to ensure all forms use the new protection. Legacy support ends on %s.
he_IL: Gravity Forms Zero Spam שודרג עם הגנה משופרת מפני ספאם. נא נקה את מטמון הדף שלך כדי לוודא שכל הטפסים משתמשים בהגנה החדשה. התמיכה הישנה מסתיימת ב-%s.

en: This entry has been marked as spam.
he_IL: רשומה זו סומנה כספאם.

en: [count] rules imported.
he_IL: יובא כלל אחד.

en: Skipped [count] invalid values.
he_IL: דלג על ערך בלתי חוקי אחד.

en: Copy global instructions
he_IL: העתק הוראות כלליות

en: Copies the global AI instructions into this field so you can edit them for this form.
he_IL: מעתיק את הוראות ה-AI הכלליות לשדה זה כדי שתוכל לערוך אותן עבור טופס זה.

en: Zero Spam blocks most spam with an invisible token check before AI is involved. Turn on the tools below to let AI handle the edge cases — catching spam that slips past, or rescuing real submissions blocked by mistake. Both use the same instructions and the same {{link}}AI service{{/link}}.
he_IL: Zero Spam חוסם את רוב הספאם באמצעות בדיקת טוקן בלתי נראית לפני מעורבות ה-AI. הפעל את הכלים למטה כדי לאפשר ל-AI לטפל במקרים קיצוניים — ללכוד ספאם שחולף, או להציל הגשות אמיתיות שחוסמו בטעות. שניהם משתמשים באותן הוראות ובאותו {{link}}שירות AI{{/link}}.

en: Catch spam the token check misses
he_IL: לכוד ספאם שהבדיקה בטוקן מפספסת

en: Reviews submissions that were allowed through — a second opinion to catch bots that defeated the token check.
he_IL: בוחן הגשות שאושרו לעבור — חוות דעת שנייה ללכידת בוטים שהצליחו לעקוף את בדיקת הטוקן.

en: After a submission passes the normal spam checks, AI reads it and flags it as spam if it looks suspicious.
he_IL: לאחר שההגשה עוברת את בדיקות הספאם הרגילות, ה-AI קורא אותה ומסמן כספאם אם היא נראית חשודה.

en: Rescue good submissions blocked by mistake
he_IL: הצלת הגשות טובות שחוסמו בטעות

en: Reviews submissions blocked by Zero Spam's own token check (not Akismet, the honeypot, or email rules). Always runs before notifications are sent.
he_IL: בוחן הגשות שחוסמו על ידי בדיקת הטוקן של Zero Spam (לא Akismet, מלכודת הדבש או כללי אימייל). תמיד פועל לפני שליחת ההתראות.

en: If the token check blocks a submission but the content looks genuine, AI can let it through. Only submissions blocked by Zero Spam's token check are eligible; during a token-failure flood this can increase AI usage.
he_IL: אם בדיקת הטוקן חוסמת הגשה אך התוכן נראה אמיתי, ה-AI יכול לאפשר לה לעבור. רק הגשות שחוסמו על ידי בדיקת הטוקן של Zero Spam זכאיות לכך; במהלך הצפה של כישלונות טוקן זה עלול להגדיל את השימוש ב-AI.

en: AI instructions
he_IL: הוראות AI

en: Tell the AI how to evaluate submissions — what counts as spam for your site and what doesn't.
he_IL: הסבר ל-AI כיצד להעריך הגשות — מה נחשב כספאם באתר שלך ומה לא.

en: Tell the AI what counts as spam on your site. These instructions are used by both tools above; the default works well for most sites.
he_IL: הסבר ל-AI מה נחשב כספאם באתר שלך. הוראות אלה משמשות את שני הכלים למעלה; ההגדרות המומלצות עובדות היטב ברוב האתרים.

en: AI spam protection
he_IL: הגנת ספאם ב-AI

en: AI service
he_IL: שירות AI

en: Chooses which configured AI service Zero Spam uses to review submissions.
he_IL: בוחר איזה שירות AI מוגדר Zero Spam ישתמש כדי לבדוק הגשות.

en: Automatic uses the site default AI service.
he_IL: אוטומטי משתמש בשירות AI ברירת המחדל של האתר.

en: How sure must AI be to flag spam?
he_IL: כמה ה-AI צריך להיות בטוח כדי לסמן ספאם?

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam marks a submission as spam.
he_IL: מגדיר עד כמה ה-AI צריך להיות בטוח לפני ש-Zero Spam יסמן הגשה כספאם.

en: Stricter = fewer real submissions flagged, but more spam may slip through.
he_IL: קפדני יותר = פחות הגשות אמיתיות יסומנו, אבל יותר ספאם עלול לעבור.

en: Balanced — flag when fairly sure (recommended)
he_IL: מאוזן — סמן כאשר די בטוח (מומלץ)

en: Strict — only flag when very sure
he_IL: מחמיר — לסמן רק כאשר בטוחים מאוד

en: How sure must AI be to rescue a blocked submission?
he_IL: כמה בטוח על ה-AI להיות כדי להציל הגשה חסומה?

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam restores a submission blocked by the token check.
he_IL: מגדיר עד כמה ה-AI צריך להיות בטוח לפני ש-Zero Spam משחזר הגשה שנחסמה על ידי בדיקת הטוקן.

en: Balanced works well for most sites; a restore cannot be undone, so more cautious options are available.
he_IL: מאוזן עובד טוב ברוב האתרים; השחזור לא ניתן לביטול, לכן קיימות אפשרויות זהירות יותר.

en: Balanced — rescue when fairly sure (recommended)
he_IL: מאוזן — להציל כאשר די בטוח (מומלץ)

en: Cautious — rescue only when very sure
he_IL: זהיר — להציל רק כאשר בטוח מאוד

en: Very cautious — rescue only when almost certain
he_IL: זהיר מאוד — להציל רק כאשר כמעט בטוח

en: Advanced AI settings
he_IL: הגדרות AI מתקדמות

en: When enabled, the AI reads each submission to this form and flags it as spam if the content looks suspicious.
he_IL: כאשר מופעל, ה-AI קורא כל הגשה לטופס זה ומסמן אותה כספאם אם התוכן נראה חשוד.

en: When enabled, AI can restore this form's submissions that the Zero Spam token check flagged but the content appears legitimate.
he_IL: כאשר מופעל, ה-AI יכול לשחזר הגשות לטופס זה שנבדקו על ידי Zero Spam והוספו לספאם למרות שהתוכן נראה לגיטימי.

en: Rescue always runs during submission, before notifications are sent.
he_IL: ההצלה תמיד מתבצעת במהלך ההגשה, לפני שליחת ההתראות.

en: AI instructions for this form
he_IL: הוראות AI לטופס זה

en: Tell the AI how to evaluate this form's submissions.
he_IL: הגדר ל-AI כיצד להעריך את ההגשות לטופס זה.

en: Leave blank to use the global instructions.
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש בהוראות הגלובליות.

en: Skip these fields
he_IL: דלג על שדות אלה

en: Selected fields are left out of the content the AI reviews — use this for fields with sensitive data.
he_IL: השדות שנבחרו לא ייכללו בתוכן שה-AI סוקר — השתמש בזה לשדות עם מידע רגיש.

en: Left out of what AI reads — use for sensitive data.
he_IL: לא כלול במה שה-AI קורא — השתמש למידע רגיש.

en: Limit AI checks per hour
he_IL: הגבל בדיקות AI לשעה

en: Limits how many of this form's submissions are sent to the AI each hour, to control usage.
he_IL: מגביל כמה מההגשות לטופס זה נשלחות ל-AI בכל שעה, כדי לשלוט בשימוש.

en: 0 = no limit.
he_IL: 0 = ללא הגבלה.

en: Minimum confidence must be a number between 0.5 and 1.
he_IL: רמת הביטחון המינימלית חייבת להיות מספר בין 0.5 ל-1.

en: Automatic (site default)
he_IL: אוטומטי (ברירת מחדל של האתר)

en: The selected AI service is no longer available; switch to Automatic, choose another service, or update connectors in [link]Settings > Connectors[/link].
he_IL: שירות ה-AI שנבחר אינו זמין יותר; עבור לאוטומטי, בחר שירות אחר, או עדכן מחברים ב-[link]הגדרות > מחברים[/link].

en: AI review or rescue is enabled, but no AI service is configured for text generation. Set one up in [link]Settings > Connectors[/link].
he_IL: סקירת AI או הצלת AI מופעלת, אך לא הוגדר שירות AI ליצירת טקסט. הגדיר אחד ב-[link]הגדרות > מחברים[/link].

en: Review this Gravity Forms submission and decide whether it is spam.
he_IL: סקור את שליחת Gravity Forms זו והחליט האם היא ספאם.

en: Classify it as spam only when it is clearly unsolicited, deceptive, malicious, automated, or sent in bulk.
he_IL: סווג כספאם רק כאשר הוא ברור כבלתי מבוקש, מטעה, זדוני, אוטומטי, או נשלח בכמויות גדולות.

en: Treat ordinary customer messages — questions, support requests, quote requests, bookings, job applications, and other coherent human inquiries — as legitimate, even when they are brief or short on detail.
he_IL: טפל בהודעות לקוחות רגילות — שאלות, בקשות תמיכה, בקשות הצעת מחיר, הזמנות, בקשות עבודה ושאלות אנושיות אחרות ברורות — כהודעות לגיטימיות, אפילו אם הן קצרות או חסרות פרטים.

en: The confidence value reports how certain you are of the classification you return, whether spam or legitimate. It is not a measure of how spam-like the message is.
he_IL: ערך הביטחון מדווח עד כמה אתה בטוח בסיווג שאתה מחזיר, בין אם ספאם או לגיטימי. זה לא מדד למידת הדמיון לספאם של ההודעה.

en: When the classification is clear, report high confidence: use 0.98 to 1.00 for obvious spam, and equally for an ordinary, coherent human submission that shows no spam signals.
he_IL: כאשר הסיווג ברור, דווח על ביטחון גבוה: השתמש ב-0.98 עד 1.00 עבור ספאם ברור, וכך גם עבור שליחה אנושית רגילה וברורה שאינה מראה סימני ספאם.

en: Use 0.85 to 0.97 when your classification is probable but some context is missing or mixed.
he_IL: השתמש ב-0.85 עד 0.97 כאשר הסיווג שלך סביר אך חסר או מעורב חלק מהקשר.

en: Use a value below 0.85 only when the submission is genuinely ambiguous or too sparse to judge.
he_IL: השתמש בערך נמוך מ-0.85 רק כאשר השליחה אמיתית אמביוולנטית או דלה מדי כדי לשפוט.

en: It is better to miss a piece of spam than to block a legitimate submission.
he_IL: עדיף לפספס חלק מספאם מאשר לחסום שליחה לגיטימית.

en: Use only the form title, source path, field labels, field types, and submitted values provided, and do not guess about missing context.
he_IL: השתמש רק בכותרת הטופס, נתיב המקור, תוויות השדות, סוגי השדות והערכים שנשלחו, ואל תנחש לגבי הקשר חסר.

en: Return JSON matching the supplied schema.
he_IL: החזר JSON התואם לסכימה המסופקת.

en: The reason must be concise and must not quote personal data such as names or email addresses.
he_IL: הסיבה חייבת להיות תמציתית ואסור שתכלול נתונים אישיים כמו שמות או כתובות דואר אלקטרוני.

en: AI classified this submission as spam.
he_IL: AI סיווג שליחה זו כספאם.

en: Zero Spam: AI recovered this submission as legitimate (confidence [confidence]).
he_IL: אפס ספאם: AI שחזר שליחה זו כלגיטימית (רמת ביטחון [confidence]).

[ctx: The heading inside the email body.]
en: Gravity Forms Spam Report
he_IL: דוח ספאם של Gravity Forms
