gravity-forms-zero-spam - en to fa_IR translation catalogue (179 entries)

en: 0 = no limit.
fa_IR: ۰ = بدون محدودیت.

en: 1 rule imported.
fa_IR: ۱ قانون وارد شد.

en: A link to the plugin settings page. Text inside the variables will be the link text. Make sure to include both the opening and closing variables.
fa_IR: یک پیوند به صفحه تنظیمات افزونه. متن داخل متغیرها متن پیوند خواهد بود. حتماً هر دو متغیر باز و بسته را شامل کنید.

en: A list of forms and the number of spam entries since the last report.
fa_IR: فهرستی از فرم‌ها و تعداد ورودی‌های هرزنامه از آخرین گزارش.

en: A spam report email will be sent when the specified number of spam entries is reached.
fa_IR: زمانی که تعداد مشخص شده ورودی‌های اسپم برسد، ایمیل گزارش اسپم ارسال خواهد شد.

en: A valid form_id is required.
fa_IR: یک form_id معتبر لازم است.

en: AI classified this submission as spam.
fa_IR: هوش مصنوعی این ارسال را به‌عنوان هرزنامه طبقه‌بندی کرد.

en: AI instructions
fa_IR: دستورالعمل‌های هوش مصنوعی

en: AI instructions for this form
fa_IR: دستورات هوش مصنوعی برای این فرم

en: AI review or rescue is enabled, but no AI service is configured for text generation. Set one up in [link]Settings > Connectors[/link].
fa_IR: بازبینی یا نجات هوش مصنوعی فعال است، اما هیچ سرویس هوش مصنوعی برای تولید متن تنظیم نشده است. یکی را در [link]تنظیمات > کانکتورها[/link] راه‌اندازی کنید.

en: AI service
fa_IR: خدمات هوش مصنوعی

en: AI spam protection
fa_IR: حفاظت از هرزنامه با هوش مصنوعی

en: Action
fa_IR: عمل

en: Add Rule
fa_IR: افزودن قانون

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the
fa_IR: افزودن قوانین برای مسدودسازی، علامت‌گذاری یا ثبت ارسال‌ها بر اساس ایمیل وارد شده در این فیلد. قوانین می‌توانند قوانین رد کلی را گسترش داده یا جایگزین

en: Add rules to block, flag, or log submissions based on the email entered in this field. Rules can extend or replace the global rejection rules.
fa_IR: افزودن قوانین برای مسدودسازی، علامت‌گذاری یا ثبت ارسال‌ها بر اساس ایمیل وارد شده در این فیلد. قوانین می‌توانند قوانین رد کلی را گسترش داده یا جایگزین کنند.

en: Advanced AI settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته هوش مصنوعی

en: After a submission passes the normal spam checks, AI reads it and flags it as spam if it looks suspicious.
fa_IR: پس از عبور ارسال از بررسی‌های معمول هرزنامه، هوش مصنوعی آن را می‌خواند و در صورت مشکوک بودن، به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کند.

en: Anti-Spam Expiration
fa_IR: انقضای ضد هرزنامه

en: Automatic (site default)
fa_IR: خودکار (پیش‌فرض سایت)

en: Automatic uses the site default AI service.
fa_IR: خودکار از خدمات پیش‌فرض هوش مصنوعی سایت استفاده می‌کند.

en: Balanced works well for most sites; a restore cannot be undone, so more cautious options are available.
fa_IR: تنظیم متعادل برای اکثر سایت‌ها خوب عمل می‌کند؛ بازیابی قابل بازگشت نیست، بنابراین گزینه‌های محتاطانه‌تر در دسترس هستند.

en: Balanced — flag when fairly sure (recommended)
fa_IR: متعادل — علامت‌گذاری وقتی که نسبتاً مطمئن است (توصیه شده)

en: Balanced — rescue when fairly sure (recommended)
fa_IR: متعادل — نجات زمانی که نسبتاً مطمئن است (توصیه شده)

en: Block
fa_IR: مسدود کردن

en: Block, flag, or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
fa_IR: مسدود کردن، علامت‌گذاری یا ثبت ارسال‌های ایمیل که با آدرس‌ها، دامنه‌ها یا الگوهای خاص مطابقت دارند. قوانین برای همه فیلدهای ایمیل اعمال می‌شود مگر اینکه به صورت جداگانه برای هر فیلد لغو شده باشد.

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Catch spam the token check misses
fa_IR: گرفتن هرزنامه‌هایی که بررسی توکن از دست می‌دهد

en: Cautious — rescue only when very sure
fa_IR: محتاط — فقط زمانی نجات بده که خیلی مطمئن باشی

en: Chooses which configured AI service Zero Spam uses to review submissions.
fa_IR: انتخاب می‌کند کدام خدمات هوش مصنوعی پیکربندی شده توسط Zero Spam برای بازبینی ارسال‌ها استفاده شود.

en: Classify it as spam only when it is clearly unsolicited, deceptive, malicious, automated, or sent in bulk.
fa_IR: فقط زمانی آن را به‌عنوان هرزنامه طبقه‌بندی کنید که واضحاً ناخواسته، فریبنده، مخرب، خودکار یا به صورت انبوه ارسال شده باشد.

en: Copies the global AI instructions into this field so you can edit them for this form.
fa_IR: دستورالعمل‌های کلی هوش مصنوعی را در این فیلد کپی می‌کند تا بتوانید آن‌ها را برای این فرم ویرایش کنید.

en: Copy global instructions
fa_IR: رونوشت دستورالعمل‌های کلی

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Default Validation Message
fa_IR: پیام اعتبارسنجی پیش‌فرض

en: Disable
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled: Use Gravity Forms' built-in spam prevention
fa_IR: غیرفعال: استفاده از پیشگیری هرزنامه داخلی Gravity Forms

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Message
fa_IR: متن ایمیل

en: Email Rejection Rules
fa_IR: قوانین رد ایمیل

en: Email Subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Enable
fa_IR: فعال‌سازی

en: Enable Email Rejection Rules
fa_IR: فعال‌سازی قوانین رد ایمیل

en: Enable Zero Spam by Default
fa_IR: فعال‌سازی Zero Spam به‌صورت پیش‌فرض

en: Enable rejection rules
fa_IR: فعال‌سازی قوانین رد کردن

en: Enable to fight spam using a simple, effective method that is more effective than the built-in anti-spam honeypot.
fa_IR: برای مقابله با اسپم از روشی ساده و مؤثر استفاده کنید که موثرتر از honeypot ضد اسپم داخلی است.

en: Enabled: Add Zero Spam to Gravity Forms forms
fa_IR: فعال: افزودن Zero Spam به فرم‌های Gravity Forms

en: Enhance Gravity Forms to include effective anti-spam measures—without using a CAPTCHA.
fa_IR: افزایش قابلیت‌های Gravity Forms با افزودن تدابیر مؤثر ضد هرزنامه—بدون استفاده از CAPTCHA.

en: Entry limit has to be 1 or more.
fa_IR: حد ورودی باید ۱ یا بیشتر باشد.

en: Expiration length
fa_IR: مدت زمان انقضا

en: Expiration unit
fa_IR: واحد انقضا

en: Field-Specific Rules
fa_IR: قوانین مخصوص فیلد

en: Flag as Spam
fa_IR: علامت‌گذاری به‌عنوان اسپم

en: Flag or log email submissions matching specific addresses, domains, or patterns. Rules apply to all email fields unless overridden per field.
fa_IR: علامت‌گذاری یا ثبت ارسال‌های ایمیل که با آدرس‌ها، دامنه‌ها یا الگوهای خاص مطابقت دارند. قوانین برای همه فیلدهای ایمیل اعمال می‌شود مگر اینکه به صورت جداگانه برای هر فیلد لغو شده باشد.

en: Form not found.
fa_IR: فرم پیدا نشد.

en: Gravity Forms Zero Spam
fa_IR: Gravity Forms ضد هرزنامه

en: Gravity Forms Zero Spam has been upgraded with improved spam protection. Please clear your page cache to ensure all forms use the new protection. Legacy support ends on %s.
fa_IR: Gravity Forms Zero Spam با محافظت بهتر در برابر هرزنامه به‌روزرسانی شده است. لطفاً کش صفحه خود را پاک کنید تا همه فرم‌ها از محافظت جدید استفاده کنند. پشتیبانی قدیمی در %s به پایان می‌رسد.

en: How frequently should spam report emails be sent?
fa_IR: گزارش‌های ایمیل اسپم باید با چه فرکانسی ارسال شوند؟

en: How long a spam prevention token remains valid after a visitor loads your form. If form submissions are being incorrectly flagged as spam, try increasing this value. (Default: 7 days)
fa_IR: طول مدت اعتبار یک نشانگر جلوگیری از هرزنامه پس از بارگذاری فرم توسط بازدیدکننده. اگر ارسال‌های فرم به اشتباه به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌شوند، سعی کنید این مقدار را افزایش دهید. (پیش‌فرض: ۷ روز)

en: How sure must AI be to flag spam?
fa_IR: هوش مصنوعی چقدر باید مطمئن باشد تا هرزنامه را علامت‌گذاری کند؟

en: How sure must AI be to rescue a blocked submission?
fa_IR: چقدر باید هوش مصنوعی مطمئن باشد تا یک ارسال مسدود شده را نجات دهد؟

en: If the token check blocks a submission but the content looks genuine, AI can let it through. Only submissions blocked by Zero Spam's token check are eligible; during a token-failure flood this can increase AI usage.
fa_IR: اگر بررسی توکن ارسال را مسدود کند اما محتوا واقعی به نظر برسد، هوش مصنوعی می‌تواند اجازه عبور دهد. فقط ارسال‌هایی که توسط بررسی توکن Zero Spam مسدود شده‌اند واجد شرایط هستند؛ در زمان هجوم شکست توکن، این می‌تواند استفاده از هوش مصنوعی را افزایش دهد.

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Import Rules
fa_IR: وارد کردن قوانین

en: Inherit global rules + add field-specific rules
fa_IR: ارث‌بری قوانین کلی + افزودن قوانین مخصوص فیلد

en: Invalid regular expression.
fa_IR: عبارت منظم نامعتبر است.

en: It can be hard to know when entries are being marked as spam. When enabled, this feature will send an automated spam report, giving you a summary of recent spam entries. If no spam entries have been submitted, no report will be sent.
fa_IR: ممکن است سخت باشد بدانید که چه زمانی ورودی‌ها به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌شوند. وقتی فعال باشد، این ویژگی گزارشی خودکار از هرزنامه ارسال می‌کند که خلاصه‌ای از ورودی‌های هرزنامه اخیر را به شما می‌دهد. اگر ورودی هرزنامه‌ای ارسال نشده باشد، گزارشی ارسال نخواهد شد.

en: It is better to miss a piece of spam than to block a legitimate submission.
fa_IR: بهتر است یک قطعه هرزنامه را از دست بدهید تا ارسال قانونی را مسدود کنید.

en: It is possible to enable or disable spam blocking on a per-form basis inside each form's settings.
fa_IR: امکان فعال یا غیرفعال کردن مسدودسازی هرزنامه به ازای هر فرم در تنظیمات هر فرم وجود دارد.

en: Know when entries are flagged as spam.
fa_IR: زمانی که ورودی‌ها به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شده‌اند را بدانید.

en: Leave blank to use the global default message.
fa_IR: برای استفاده از پیام پیش‌فرض کلی، خالی بگذارید.

en: Leave blank to use the global instructions.
fa_IR: خالی بگذارید تا از دستورات جهانی استفاده شود.

en: Left out of what AI reads — use for sensitive data.
fa_IR: از آنچه هوش مصنوعی می‌خواند حذف شده‌اند — برای داده‌های حساس استفاده شود.

en: Legacy spam prevention key no longer accepted. Please clear your page cache.
fa_IR: کلید جلوگیری از هرزنامه قدیمی دیگر پذیرفته نمی‌شود. لطفاً کش صفحه خود را پاک کنید.

en: Limit AI checks per hour
fa_IR: محدودیت بررسی‌های هوش مصنوعی در هر ساعت

en: Limits how many of this form's submissions are sent to the AI each hour, to control usage.
fa_IR: محدود می‌کند که در هر ساعت چند ارسال این فرم به هوش مصنوعی ارسال شود تا مصرف کنترل شود.

en: Link opens in a new tab
fa_IR: پیوند در یک تب جدید باز می‌شود

en: Log Only
fa_IR: فقط ثبت

en: Minimum confidence must be a number between 0.5 and 1.
fa_IR: اعتماد حداقل باید عددی بین ۰.۵ تا ۱ باشد.

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: No rules defined yet.
fa_IR: هنوز هیچ قانونی تعریف نشده است.

en: No valid rules found to import.
fa_IR: هیچ قانون معتبری برای وارد کردن یافت نشد.

en: Note: Depending on site traffic, time-based reports may not always be sent at the scheduled frequency. {{link}}See how to set up a "cron" to make this more reliable{{/link}}.
fa_IR: توجه: بسته به ترافیک سایت، گزارش‌های مبتنی بر زمان ممکن است همیشه در فرکانس برنامه‌ریزی شده ارسال نشوند. {{link}}برای دیدن نحوه راه‌اندازی «کرون» به منظور افزایش قابلیت اطمینان اینجا کلیک کنید{{/link}}.

en: Once Monthly
fa_IR: یک بار در ماه

en: Paste values, one per line or comma-separated. Auto-detected as Domain or Email type.
fa_IR: مقادیر را وارد کنید، هر خط یک مقدار یا جداشده با ویرگول. به‌صورت خودکار به‌عنوان نوع دامنه یا ایمیل شناسایی می‌شود.

en: Please enter a valid domain.
fa_IR: لطفاً یک دامنه معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفاً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter at least 1 day.
fa_IR: لطفاً حداقل ۱ روز وارد کنید.

en: Please enter at least 1 hour.
fa_IR: لطفاً حداقل ۱ ساعت وارد کنید.

en: Please select hours or days.
fa_IR: لطفاً ساعت یا روز را انتخاب کنید.

en: Prevent spam using Gravity Forms Zero Spam
fa_IR: جلوگیری از اسپم با استفاده از Gravity Forms Zero Spam

en: Regex
fa_IR: عبارت منظم

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove this rule?
fa_IR: این قانون حذف شود؟

en: Requires Gravity Forms 2.9.15+
fa_IR: نیازمند Gravity Forms نسخه 2.9.15 یا بالاتر

en: Rescue always runs during submission, before notifications are sent.
fa_IR: نجات همیشه هنگام ارسال اجرا می‌شود، قبل از اینکه اعلان‌ها ارسال شوند.

en: Rescue good submissions blocked by mistake
fa_IR: نجات ارسال‌های خوب که به اشتباه مسدود شده‌اند

en: Return JSON matching the supplied schema.
fa_IR: JSON مطابق با طرح ارائه‌شده بازگردانید.

en: Review this Gravity Forms submission and decide whether it is spam.
fa_IR: این ارسال Gravity Forms را بازبینی کنید و تصمیم بگیرید که آیا هرزنامه است یا خیر.

en: Reviews submissions blocked by Zero Spam's own token check (not Akismet, the honeypot, or email rules). Always runs before notifications are sent.
fa_IR: ارسال‌هایی که توسط بررسی توکن Zero Spam مسدود شده‌اند (نه Akismet، تله‌عسل یا قوانین ایمیل) را بازبینی می‌کند. همیشه قبل از ارسال اعلان‌ها اجرا می‌شود.

en: Reviews submissions that were allowed through — a second opinion to catch bots that defeated the token check.
fa_IR: ارسال‌هایی که عبور کرده‌اند را بازبینی می‌کند — نظر دوم برای گرفتن ربات‌هایی که بررسی توکن را شکست داده‌اند.

en: Rule Mode
fa_IR: حالت قانون

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Selected fields are left out of the content the AI reviews — use this for fields with sensitive data.
fa_IR: فیلدهای انتخاب شده از محتوایی که هوش مصنوعی بررسی می‌کند حذف می‌شوند — برای فیلدهای دارای داده حساس استفاده شود.

en: Send Email & Save Settings
fa_IR: ارسال ایمیل و ذخیره تنظیمات

en: Send Test Email & Save Settings
fa_IR: ارسال ایمیل آزمایشی و ذخیره تنظیمات

en: Send spam report to this email address.
fa_IR: گزارش اسپم به این آدرس ایمیل ارسال شود.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam marks a submission as spam.
fa_IR: تنظیم می‌کند چقدر هوش مصنوعی باید مطمئن باشد قبل از اینکه Zero Spam یک ارسال را به عنوان هرزنامه علامت بزند.

en: Sets how confident AI must be before Zero Spam restores a submission blocked by the token check.
fa_IR: تنظیم می‌کند که هوش مصنوعی چقدر باید مطمئن باشد تا Zero Spam ارسال مسدودی که توسط بررسی توکن مسدود شده را بازیابی کند.

en: Short expiration times may cause false positives on sites with page caching.
fa_IR: زمان‌های کوتاه انقضا ممکن است باعث مثبت کاذب در سایت‌هایی با کش صفحه شود.

en: Shown when action is "Block". Can be overridden per email field.
fa_IR: نمایش هنگام انتخاب «مسدود کردن». می‌توان برای هر فیلد ایمیل جداگانه آن را تغییر داد.

en: Skip these fields
fa_IR: این فیلدها را نادیده بگیر

en: Skipped 1 invalid value.
fa_IR: یک مقدار نامعتبر رد شد.

en: Skipped [count] invalid values.
fa_IR: [count] مقدار نامعتبر رد شد.

en: Some rules use the Block action, which requires Gravity Forms 2.9.15+. These rules are inactive until you update.
fa_IR: برخی قوانین از عمل مسدودسازی استفاده می‌کنند که نیاز به Gravity Forms نسخه 2.9.15 یا بالاتر دارد. این قوانین تا زمان به‌روزرسانی غیرفعال هستند.

en: Spam Blocking
fa_IR: مسدودسازی هرزنامه

en: Spam Entry Threshold
fa_IR: آستانه ورودی اسپم

en: Spam Report Email
fa_IR: ایمیل گزارش هرزنامه

en: Spam Report Frequency
fa_IR: فرکانس گزارش اسپم

en: Strict — only flag when very sure
fa_IR: سختگیرانه — فقط زمانی علامت بزن که خیلی مطمئن باشی

en: Stricter = fewer real submissions flagged, but more spam may slip through.
fa_IR: سختگیرانه‌تر = ارسال‌های واقعی کمتری علامت‌گذاری می‌شوند، اما ممکن است هرزنامه‌های بیشتری رد شوند.

en: Tell the AI how to evaluate submissions — what counts as spam for your site and what doesn't.
fa_IR: به هوش مصنوعی بگویید چگونه ارسال‌ها را ارزیابی کند — چه چیزی برای سایت شما هرزنامه محسوب می‌شود و چه چیزی نه.

en: Tell the AI how to evaluate this form's submissions.
fa_IR: به هوش مصنوعی بگو چگونه ارسال‌های این فرم را ارزیابی کند.

en: Tell the AI what counts as spam on your site. These instructions are used by both tools above; the default works well for most sites.
fa_IR: به هوش مصنوعی بگویید چه چیزی در سایت شما هرزنامه محسوب می‌شود. این دستورالعمل‌ها توسط هر دو ابزار بالا استفاده می‌شوند؛ پیش‌فرض برای اکثر سایت‌ها به خوبی کار می‌کند.

en: The confidence value reports how certain you are of the classification you return, whether spam or legitimate. It is not a measure of how spam-like the message is.
fa_IR: مقدار اعتماد گزارش می‌دهد که چقدر از طبقه‌بندی بازگردانده‌شده، چه هرزنامه و چه قانونی، مطمئن هستید. این معیار میزان شبیه بودن پیام به هرزنامه نیست.

en: The email address you entered is not allowed. Please use a different email address.
fa_IR: آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید مجاز نیست. لطفاً از آدرس ایمیل دیگری استفاده کنید.

en: The email entered is invalid.
fa_IR: ایمیل وارد شده نامعتبر است.

en: The email of the site administrator
fa_IR: ایمیل مدیر سایت

en: The following variables may be used:
fa_IR: متغیرهای زیر ممکن است استفاده شوند:

[ctx: The heading inside the email body.]
en: Gravity Forms Spam Report
fa_IR: گزارش هرزنامه Gravity Forms

en: The maximum expiration is 2160 hours (90 days).
fa_IR: حداکثر زمان انقضا ۲۱۶۰ ساعت (۹۰ روز) است.

en: The maximum expiration is 90 days.
fa_IR: حداکثر زمان انقضا ۹۰ روز است.

en: The name of this website
fa_IR: نام این وب‌سایت

en: The reason must be concise and must not quote personal data such as names or email addresses.
fa_IR: دلیل باید مختصر باشد و نباید داده‌های شخصی مانند نام‌ها یا آدرس‌های ایمیل را نقل‌قول کند.

en: The selected AI service is no longer available; switch to Automatic, choose another service, or update connectors in [link]Settings > Connectors[/link].
fa_IR: سرویس هوش مصنوعی انتخاب‌شده دیگر در دسترس نیست؛ به حالت خودکار تغییر دهید، سرویس دیگری انتخاب کنید یا کانکتورها را در [link]تنظیمات > کانکتورها[/link] به‌روزرسانی کنید.

en: The spam prevention token format is invalid.
fa_IR: فرمت نشانگر جلوگیری از هرزنامه نامعتبر است.

en: The spam prevention token has expired. This may be caused by page caching.
fa_IR: نشانگر جلوگیری از هرزنامه منقضی شده است. این ممکن است به دلیل کش صفحه باشد.

en: The spam prevention token signature is invalid.
fa_IR: امضای نشانه جلوگیری از هرزنامه نامعتبر است.

en: The spam prevention token was issued for a different form.
fa_IR: نشانگر جلوگیری از هرزنامه برای فرم دیگری صادر شده است.

en: The submission did not include a spam prevention token.
fa_IR: ارسال شامل نشانگر جلوگیری از هرزنامه نبود.

en: The submitted key is invalid.
fa_IR: کلید ارسال شده نامعتبر است.

en: The total number of spam emails received since the last report.
fa_IR: تعداد کل ایمیل‌های هرزنامه دریافت شده از آخرین گزارش.

en: This entry has been marked as spam.
fa_IR: این ورودی به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شده است.

en: This feature works with any spam filter, including the Gravity Forms spam honeypot, Gravity Forms Zero Spam, reCAPTCHA, or others.
fa_IR: این ویژگی با هر فیلتر هرزنامه‌ای کار می‌کند، از جمله تله هرزنامه Gravity Forms، Gravity Forms Zero Spam، reCAPTCHA یا سایر موارد.

en: Threshold-Based
fa_IR: بر اساس آستانه

en: To modify or disable this email, visit {{settings_link}}the Gravity Forms Zero Spam settings page{{/settings_link}}.
fa_IR: برای تغییر یا غیرفعال کردن این ایمیل، به صفحه تنظیمات Gravity Forms Zero Spam در {{settings_link}}اینجا{{/settings_link}} مراجعه کنید.

en: Too many requests. Please try again later.
fa_IR: درخواست‌های زیادی ارسال شده است. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Treat ordinary customer messages — questions, support requests, quote requests, bookings, job applications, and other coherent human inquiries — as legitimate, even when they are brief or short on detail.
fa_IR: پیام‌های عادی مشتری — سوالات، درخواست‌های پشتیبانی، درخواست‌های قیمت، رزروها، درخواست‌های شغلی و سایر پرسش‌های منسجم انسانی — را به‌عنوان قانونی در نظر بگیرید، حتی زمانی که کوتاه یا کم‌جزئیات باشند.

en: Twice Daily
fa_IR: دو بار در روز

en: Type
fa_IR: نوع

en: Upgrading to Gravity Forms 2.9.15 or higher enables the ability to configure rules that block matching form submissions.
fa_IR: ارتقاء به Gravity Forms نسخه 2.9.15 یا بالاتر امکان پیکربندی قوانینی را فراهم می‌کند که ارسال فرم‌های مطابق را مسدود می‌کنند.

en: Use 0.85 to 0.97 when your classification is probable but some context is missing or mixed.
fa_IR: وقتی طبقه‌بندی احتمالی است اما برخی زمینه‌ها ناقص یا مخلوط هستند، از ۰.۸۵ تا ۰.۹۷ استفاده کنید.

en: Use a value below 0.85 only when the submission is genuinely ambiguous or too sparse to judge.
fa_IR: تنها زمانی که ارسال واقعاً مبهم یا خیلی کم‌جزئیات برای قضاوت است، از مقداری زیر ۰.۸۵ استفاده کنید.

en: Use only field-specific rules (ignore global)
fa_IR: استفاده تنها از قوانین مخصوص فیلد (نادیده گرفتن قوانین کلی)

en: Use only the form title, source path, field labels, field types, and submitted values provided, and do not guess about missing context.
fa_IR: فقط از عنوان فرم، مسیر منبع، برچسب‌های فیلد، نوع فیلدها و مقادیر ارسال‌شده ارائه‌شده استفاده کنید و درباره زمینه‌های ناقص حدس نزنید.

en: Validation Message (optional)
fa_IR: پیام اعتبارسنجی (اختیاری)

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Very cautious — rescue only when almost certain
fa_IR: خیلی محتاط — فقط زمانی نجات بده که تقریباً مطمئن باشی

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: When enabled, AI can restore this form's submissions that the Zero Spam token check flagged but the content appears legitimate.
fa_IR: وقتی فعال باشد، هوش مصنوعی می‌تواند ارسال‌های این فرم را که توسط بررسی توکن Zero Spam علامت‌گذاری شده اما محتوا معتبر به نظر می‌رسد بازیابی کند.

en: When enabled, the AI reads each submission to this form and flags it as spam if the content looks suspicious.
fa_IR: وقتی فعال باشد، هوش مصنوعی هر ارسال به این فرم را می‌خواند و اگر محتوا مشکوک به نظر برسد آن را به عنوان هرزنامه علامت می‌زند.

en: When the classification is clear, report high confidence: use 0.98 to 1.00 for obvious spam, and equally for an ordinary, coherent human submission that shows no spam signals.
fa_IR: وقتی طبقه‌بندی واضح است، اعتماد بالا گزارش دهید: از ۰.۹۸ تا ۱.۰۰ برای هرزنامه واضح، و به همان اندازه برای ارسال انسانی عادی و منسجم که هیچ نشانه‌ای از هرزنامه ندارد استفاده کنید.

en: Wildcard
fa_IR: کاراکتر جایگزین

en: You have received {{total_spam_count}} spam entries from the following form(s):
fa_IR: شما {{total_spam_count}} ورودی هرزنامه از فرم(های) زیر دریافت کرده‌اید:

en: Your Gravity Forms spam report for {{site_name}}
fa_IR: گزارش اسپم فرم‌های Gravity شما برای {{site_name}}

en: Zero Spam blocks most spam with an invisible token check before AI is involved. Turn on the tools below to let AI handle the edge cases — catching spam that slips past, or rescuing real submissions blocked by mistake. Both use the same instructions and the same {{link}}AI service{{/link}}.
fa_IR: Zero Spam بیشتر هرزنامه‌ها را با بررسی نامرئی توکن قبل از دخالت هوش مصنوعی مسدود می‌کند. ابزارهای زیر را فعال کنید تا هوش مصنوعی موارد خاص را مدیریت کند — گرفتن هرزنامه‌هایی که از بررسی توکن عبور کرده‌اند یا نجات ارسال‌های واقعی که به اشتباه مسدود شده‌اند. هر دو از همان دستورالعمل‌ها و همان {{link}}خدمات هوش مصنوعی{{/link}} استفاده می‌کنند.

en: Zero Spam is not enabled for this form.
fa_IR: Zero Spam برای این فرم فعال نیست.

en: Zero Spam: AI recovered this submission as legitimate (confidence [confidence]).
fa_IR: صفر هرزنامه: هوش مصنوعی این ارسال را به‌عنوان قانونی بازیابی کرد (اعتماد [confidence]).

en: [count] rules imported.
fa_IR: [count] قانون وارد شده است.

en: days
fa_IR: روز

en: e.g., spamdomain.com
fa_IR: مثلاً، spamdomain.com

en: global rejection rules
fa_IR: قوانین رد کلی

en: hours
fa_IR: ساعت

en: spam entry | spam entries
fa_IR[0]: ورودی هرزنامه
