WPML Multilingual CMS 4.8.2 - en to pl translation catalogue (1383 entries)

en:  %s translation
pl: Tłumaczenie %s

en:  - (needs update)
pl:  - (wymaga aktualizacji)

en:  See our %s to learn more.
pl:  Zobacz nasz %s, aby dowiedzieć się więcej.

en:  elements
pl:  elementów

en:  for
pl:  dla

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
pl: %1$s (bieżące ustawienia regionalne: %2$s) - sugerowane ustawienia regionalne: %3$s

en: %1$s Translation
pl: Tłumaczenie %1$s

en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
pl: %1$s nie jest tłumaczone. %2$sKliknij tutaj, aby uczynić ten typ wpisu tłumaczalnym.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
pl: %1$s jest tłumaczone przez WPML. %2$sKliknij tutaj, aby zmienić opcje tłumaczenia.%3$s

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
pl: %1$s zadań dodano do Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń.

en: %1$s terms (in original language)
pl: Terminy %1$s (w oryginalnym języku)

en: %1$sLearn how to translate %2$s content manually%3$s %4$sAlternatively, to translate %5$s content using the Advanced Translation Editor, automatic translation, professional services, or by other users on your site %6$supgrade to WPML CMS account%7$s.
pl: %1$sDowiedz się, jak tłumaczyć treść %2$s ręcznie%3$s %4$sAlternatywnie, aby tłumaczyć treść %5$s za pomocą Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń, tłumaczenia automatycznego, usług profesjonalnych lub przez innych użytkowników na Twojej stronie, %6$szaktualizuj do konta WPML CMS%7$s.

en: %1$sLearn how to translate %2$s content%3$s
pl: %1$sDowiedz się, jak tłumaczyć treść %2$s%3$s

en: %1$sMenu synchronization%2$s will sync the menu structure from the default language of %3$s to the secondary languages.
pl: %1$sSynchronizacja menu%2$s zsynchronizuje strukturę menu z języka domyślnego %3$s do języków drugorzędnych.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
pl: %1s nie może automatycznie otrzymywać opinii o tłumaczeniu. Proszę zalogować się na stronę %1s i zgłosić te problemy ręcznie.

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d days
pl[2]: %d days

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
pl[0]: Trwale usunięto %d informację zwrotną.
pl[1]: %d feedback were permanently deleted.
pl[2]: %d feedback were permanently deleted.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
pl[0]: Przywrócono %d informację zwrotną.
pl[1]: %d feedback were restored.
pl[2]: %d feedback were restored.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
pl[0]: Przeniesiono do kosza %d informację zwrotną.
pl[1]: %d feedback were trashed.
pl[2]: %d feedback were trashed.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
pl[0]: Zaktualizowano %d informację zwrotną.
pl[1]: %d feedback were updated.
pl[2]: %d feedback were updated.

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d hours
pl[2]: %d hours

en: %d items remaining...
pl: Pozostało %d elementów...

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minutes
pl[2]: %d minutes

en: %s are currently hidden to visitors.
pl: %s są obecnie ukryte dla odwiedzających.

en: %s is currently hidden to visitors.
pl: %s jest obecnie ukryty dla odwiedzających.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
pl: %s jest zdefiniowany w twoim motywie. Przełącznik języków można dostosować tylko za pomocą CSS motywu.

en: %s item | %s items
pl[0]: %s element
pl[1]: %s items
pl[2]: %s items

en: %s orphan comments found.
pl: Znaleziono %s osieroconych komentarzy.

en: %s translation assigned to local translator
pl: Tłumaczenie %s przypisane do lokalnego tłumacza

en: %s translation awaiting first available translator
pl: Tłumaczenie %s oczekuje na pierwszego dostępnego tłumacza

en: %s: Waiting for automatic translation
pl: %s: Oczekiwanie na automatyczne tłumaczenie

en: %sEnable automatic translation for drafts%s
pl: %sWłącz automatyczne tłumaczenie dla wersji roboczych%s

en: %sWarning:%s Edits you're about to make will be lost
pl: %sOstrzeżenie:%s Edycje, które zamierzasz wprowadzić, zostaną utracone

en: (No title for this post yet)
pl: (Brak jeszcze tytułu dla tego wpisu)

en: (allowed: %s)
pl: (dozwolone: %s)

en: (missing title)
pl: (brak tytułu)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
pl: * Pamiętaj, Twoja nazwa użytkownika dla %1$s to %2$s. Jeśli potrzebujesz pomocy z hasłem, użyj opcji resetowania hasła na stronie logowania.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
pl: * Zadanie czyszczenia może potrwać kilka minut.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
pl: * Twój motyw ma plik %s, który ustawia domyślne wartości dla WPML.

en: -- Please select --
pl: -- Proszę wybrać --

en: --None--
pl: --Brak--

en: --select--
pl: --wybierz--

en: ...and %d more translations.
pl: ...i %d więcej tłumaczeń.

en: 1. Translate these strings:
pl: 1. Przetłumacz te ciągi:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
pl: Aktualizujesz zduplikowany wpis.

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
pl: 2. Po zakończeniu tłumaczenia wróć tutaj i uruchom ponownie synchronizację menu. Spowoduje to użycie przetłumaczonych ciągów do aktualizacji menu.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
pl: Aby nie utracić zmian, WPML ustawi ten wpis do niezależnego tłumaczenia.

en: <i>%s</i> integration
pl: Integracja z <i>%s</i>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
pl: <p>Niektóre terminy taksonomii są niezsynchronizowane między językami. Oznacza to, że treść w niektórych językach nie będzie miała prawidłowych tagów lub kategorii.</p>
    			 <p>Aby zsynchronizować taksonomie, musisz przejrzeć każdą z nich z poniższej listy i kliknąć przycisk „Aktualizuj hierarchię taksonomii”.</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
pl: <strong>Komunikat WPML:</strong> Aktualizacje do tej wersji są obsługiwane tylko z wersji %1$s i wyższych. Aby zaktualizować z wersji %2$s, najpierw pobierz <a%3$s>2.0.4</a>, wykonaj aktualizację bazy danych, a następnie przejdź do tej wersji.

en: A New Site Key Is Required
pl: Wymagany jest nowy klucz strony

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
pl: Rozszerzenie PHP zatrzymało przesyłanie pliku. PHP nie zapewnia sposobu na ustalenie, które rozszerzenie spowodowało zatrzymanie przesyłania pliku; sprawdzenie listy załadowanych rozszerzeń za pomocą phpinfo() może pomóc.

en: A different domain per language
pl: Inna domena dla każdego języka

en: A page
pl: Strona

en: A user does not have a proper license to enable ATE.
pl: Użytkownik nie posiada odpowiedniej licencji, aby włączyć ATE.

en: AJAX Error:
pl: Błąd AJAX:

en: Above post
pl: Nad wpisem

en: Accordion Item: Content
pl: Element Akordeonu: Zawartość

en: Accordion Item: Label
pl: Element akordeonu: Etykieta

en: Accordion: Content
pl: Akordeon: Zawartość

en: Accordion: Header
pl: Akordeon: Nagłówek

en: Accordion: Title
pl: Akordeon: Tytuł

en: Action
pl: Akcja

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate a translation service
pl: Aktywuj usługę tłumaczeniową

en: Activate a translation service that's not listed here
pl: Aktywuj usługę tłumaczeniową, której nie ma na liście

en: Activated
pl: Aktywowano

en: Activating...
pl: Aktywowanie...

en: Activation Key
pl: Klucz aktywacyjny

en: Active
pl: Aktywny

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Add / Remove languages
pl: Dodaj / Usuń języki

en: Add Language
pl: Dodaj język

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
pl: Dodaj listę argumentów URL oddzielonych przecinkami, które chcesz, aby WPML przekazywał podczas przełączania języków.

en: Add a language switcher
pl: Dodaj przełącznik języka

en: Add a new language switcher to a menu
pl: Dodaj nowy przełącznik języków do menu

en: Add a new language switcher to a widget area
pl: Dodaj nowy przełącznik języków do obszaru widgetów

en: Add a note to the administrator
pl: Dodaj notatkę dla administratora

en: Add a note to the translator
pl: Dodaj notatkę dla tłumacza

en: Add menu translation:  %s
pl: Dodaj tłumaczenie menu: %s

en: Add new Translation Priority
pl: Dodaj nowy Priorytet Tłumaczenia

en: Add note for the translators
pl: Dodaj notatkę dla tłumaczy

en: Add the following line:
pl: Dodać następującą linię:

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Add translation to %s
pl: Dodaj tłumaczenie do %s

en: Adding language failed.
pl: Dodawanie języka nie powiodło się.

en: Adding translation for: %s.
pl: Dodawanie tłumaczenia dla: %s.

en: Additional CSS
pl: Dodatkowy CSS

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
pl: Dodaje informacje o języku do wpisów i taksonomii, którym brakuje tych informacji.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
pl: Dostosuj identyfikatory dla funkcjonalności wielojęzycznej

en: Admin
pl: Administrator

en: Admin language
pl: Język panelu administracyjnego

en: Admin replied
pl: Administrator odpowiedział

en: Administrator for %s
pl: Administrator dla %s

en: Advanced Translation Editor
pl: Zaawansowany Edytor Tłumaczeń

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Affected Taxonomies
pl: Dotknięte Taksonomie

en: Alert Content: Alert
pl: Treść Alertu: Alert

en: Alert: Description
pl: Alert: Opis

en: Alert: Title
pl: Alert: Tytuł

en: All
pl: Wszystkie

en: All Languages
pl: Wszystkie języki

en: All Translation Priorities
pl: Wszystkie Priorytety Tłumaczenia

en: All categories and tags will be translated if possible.
pl: Wszystkie kategorie i tagi zostaną przetłumaczone, jeśli to możliwe.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
pl: Ustawienia w tej sekcji wpływają na wszystkie przełączniki języków w Twojej witrynie.

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: All languages are currently displayed.
pl: Wszystkie języki są obecnie wyświetlane.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
pl: Obecnie wyświetlane są wszystkie języki. Wybierz, co zrobić, gdy języki witryny są ukryte.

en: All term names updated
pl: Wszystkie nazwy terminów zaktualizowane

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl: Wszystkie dane tłumaczeń zostaną utracone, jeśli zresetujesz dane WPML. Nie będzie można ich później odzyskać.

en: Allow translating the login and registration pages
pl: Zezwól na tłumaczenie stron logowania i rejestracji

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
pl: Pozwala na linkowanie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) niestandardowych wpisów

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
pl: Pozwala na linkowanie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) niestandardowych taksonomii

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
pl: Zawsze proś o opinię (bez limitu czasowego na opinię)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
pl: Zawsze przekierowuj odwiedzających na podstawie języka przeglądarki (przekieruj na stronę główną, jeśli brakuje tłumaczeń)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
pl: Próba otwarcia adresu URL określonego jako strona główna nie powiodła się z następującym błędem:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
pl: E-mail został wysłany do %s w celu zgłoszenia problemu. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę e-mail w oczekiwaniu na ich odpowiedź.

en: Anchor Text: Primary Content
pl: Tekst Kotwicy: Główna Treść

en: Anchor Text: Secondary Content
pl: Tekst Kotwicy: Dodatkowa Treść

en: Animated Headline: After text
pl: Animowany nagłówek: Tekst po

en: Animated Headline: Before text
pl: Animowany nagłówek: Tekst przed

en: Animated Headline: Highlighted text
pl: Animowany nagłówek: Wyróżniony tekst

en: Animated Headline: Link URL
pl: Animowany nagłówek: Adres URL linku

en: Animated Headline: Rotating text
pl: Animowany nagłówek: Rotujący tekst

en: Any changes you make will be lost the next time you send this page for translation.
pl: Wszelkie wprowadzone zmiany zostaną utracone przy następnym wysłaniu tej strony do tłumaczenia.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply changes
pl: Zastosuj zmiany

en: Apply to all users
pl: Zastosuj dla wszystkich użytkowników

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Archive: Cards Read More Text
pl: Archiwum: Tekst Czytaj Więcej dla Kart

en: Archive: Cards Separator
pl: Archiwum: Separator Kart

en: Archive: Classic Read More Text
pl: Archiwum: Klasyczny Tekst Czytaj Więcej

en: Archive: Classic Separator
pl: Archiwum: Klasyczny Separator

en: Archive: Next Label
pl: Archiwum: Etykieta Następnej Strony

en: Archive: Nothing Found Message
pl: Archiwum: Komunikat o Braku Wyników

en: Archive: Previous Label
pl: Archiwum: Etykieta Poprzedniej Strony

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten język?%sWSZYSTKIE dane związane z tym językiem zostaną USUNIĘTE!

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
pl: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie dane tłumaczeń i języków? Ta operacja nie może być cofnięta!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić ustawienia domyślne?

en: As early as possible
pl: Tak wcześnie, jak to możliwe

en: As this site uses Elementor, changes you make here might not be visible on the front-end. In this case, go to Elementor settings and clear its cache.
pl: Ponieważ ta witryna korzysta z Elementora, zmiany wprowadzone tutaj mogą nie być widoczne na froncie. W takim przypadku przejdź do ustawień Elementora i wyczyść jego pamięć podręczną.

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
pl: Poproś o opinię o przetłumaczonej treści, która została %1$s w ciągu ostatnich %2$s %3$s

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assign translation status to duplicated content
pl: Przypisz status tłumaczenia do zduplikowanej treści

en: At your service
pl: Do usług

en: Audio: Embed Code
pl: Audio: Kod Osadzenia

en: Authentication failed ( serviceId: %d )
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się ( serviceId: %d )

en: Author: Archive Text
pl: Autor: Tekst Archiwum

en: Author: Archive URL
pl: Autor: URL Archiwum

en: Author: Bio
pl: Autor: Bio

en: Author: Link
pl: Autor: Link

en: Author: Name
pl: Autor: Imię

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
pl: Automatycznie loguj i wylogowuj użytkowników ze wszystkich domen

en: Auto-generated title. Click to edit.
pl: Automatycznie wygenerowany tytuł. Kliknij, aby edytować.

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Automatic Translation
pl: Automatyczne tłumaczenie

en: Automatic translation
pl: Tłumaczenie automatyczne

en: Automatically clear the cache when strings are translated
pl: Automatycznie czyść pamięć podręczną po przetłumaczeniu ciągów znaków

en: Automatically detect best options for translating image texts (alt, caption, title)
pl: Automatycznie wykrywaj najlepsze opcje tłumaczenia tekstów obrazów (alt, podpis, tytuł)

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
pl: Automatycznie ładuj plik .mo motywu używając „load_textdomain”

en: Available
pl: Dostępne

en: Available Stack Size
pl: Dostępny rozmiar stosu

en: Average rating - %s
pl: Średnia ocena - %s

en: Back
pl: Wstecz

en: Back to languages
pl: Powrót do języków

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Backwards compatibility
pl: Zgodność wsteczna

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
pl: Ponieważ szyfrowanie nie jest obsługiwane na Twoim hoście, dane będą tylko podstawowo kodowane algorytmem base64.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
pl: Zanim zaczniesz wysyłać treści do tłumaczenia, musisz ukończyć krótką konfigurację.

en: Below post
pl: Pod wpisem

en: Blockquote: Content
pl: Cytat blokowy: Treść

en: Blockquote: Tweet button label
pl: Cytat blokowy: Etykieta przycisku tweet

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
pl: Wpisy na blogu z domyślnego języka strony lub tłumaczenia, gdy istnieją

en: Blue
pl: Niebieski

en: Border
pl: Obramowanie

en: Breadcrumbs: Home Label Text
pl: Okruszki: Tekst Etykiety Strony Głównej

en: Browser language redirect
pl: Przekierowanie na podstawie języka przeglądarki

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
pl: Przekierowanie na podstawie języka przeglądarki może wpłynąć na indeksowanie Twojej witryny

en: Bulk Actions
pl: Akcje zbiorcze

en: Button: Link
pl: Przycisk: Link

en: Button: Link URL
pl: Przycisk: URL linku

en: Button: Text
pl: Przycisk: Tekst

en: Call to Action: Button link
pl: Wezwanie do działania: Link przycisku

en: Call to Action: Button text
pl: Wezwanie do działania: Tekst przycisku

en: Call to Action: Heading
pl: Wezwanie do działania: Nagłówek

en: Call to Action: Text
pl: Wezwanie do działania: Tekst

en: Call to action: button
pl: Wezwanie do działania: przycisk

en: Call to action: description
pl: Wezwanie do działania: opis

en: Call to action: link
pl: Wezwanie do działania: link

en: Call to action: ribbon title
pl: Wezwanie do działania: tytuł wstążki

en: Call to action: title
pl: Wezwanie do działania: tytuł

en: Callout: Call to action text
pl: Callout: Tekst wezwania do działania

en: Callout: Heading
pl: Callout: Nagłówek

en: Callout: Text
pl: Callout: Tekst

en: Can I have completely different designs for translations?
pl: Czy mogę mieć całkowicie różne projekty dla tłumaczeń?

en: Can I use my free automatic translation quota with the Classic Translation Editor?
pl: Czy mogę wykorzystać mój darmowy limit automatycznych tłumaczeń w Klasycznym Edytorze Tłumaczeń?

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
pl: Nie można utworzyć duplikatu. Trwa tłumaczenie.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
pl: Nie można edytować tego elementu, ponieważ znajduje się obecnie w koszyku tłumaczeń.

en: Canvas Content: Canvas
pl: Zawartość Płótna: Płótno

en: Card: Anchor Link
pl: Karta: Link Kotwicy

en: Card: Anchor Text Primary Content
pl: Karta: Główna Treść Tekstu Kotwicy

en: Card: Anchor Text Secondary Content
pl: Karta: Dodatkowa Treść Tekstu Kotwicy

en: Card: Back Text Content
pl: Karta: Tekst na Tylnej Stronie

en: Card: Front Text Content
pl: Karta: Tekst na Przedniej Stronie

en: Change
pl: Zmień

en: Change default language
pl: Zmień język domyślny

en: Change language
pl: Zmień język

en: Change menu order for %s
pl: Zmień kolejność menu dla %s

en: Check for orphan comments
pl: Sprawdź osierocone komentarze

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Check status and get translations
pl: Sprawdź status i pobierz tłumaczenia

en: Checking...
pl: Sprawdzanie...

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose a menu
pl: Wybierz menu

en: Choose a widget area
pl: Wybierz obszar widgetów

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
pl: Wybierz, w jaki sposób określić, w jakim języku odwiedzający widzą treści

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
pl: Wybierz, czy tłumaczenia powinny być publikowane po otrzymaniu. Uwaga: Jeśli wybrano opcję Publikuj, tłumaczenie zostanie opublikowane tylko wtedy, gdy oryginalny dokument jest opublikowany w momencie otrzymania tłumaczenia.

en: Choose language:
pl: Wybierz język:

en: Choose what to do when translating content with this field:
pl: Wybierz, co zrobić podczas tłumaczenia treści z tym polem:

en: Choose which menu to display your language switcher
pl: Wybierz, które menu ma wyświetlać przełącznik języków

en: Choose which widget to display your language switcher
pl: Wybierz, który widget ma wyświetlać przełącznik języków

en: Classic Translation Editor
pl: Klasyczny Edytor Tłumaczeń

en: Clean orphan comments
pl: Wyczyść osierocone komentarze

en: Clean up
pl: Wyczyść

en: Clear all colors
pl: Wyczyść wszystkie kolory

en: Clear cache now
pl: Wyczyść pamięć podręczną teraz

en: Clear language information and repopulate languages
pl: Wyczyść informacje o językach i ponownie uzupełnij języki

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear the cache in WPML
pl: Wyczyść pamięć podręczną w WPML

en: Close
pl: Zamknij

en: Close banner
pl: Zamknij baner

en: Code
pl: Kod

en: Color themes:
pl: Motywy kolorystyczne:

en: Communication error
pl: Błąd komunikacji

en: Communication:
pl: Komunikacja:

en: Complete
pl: Ukończono

en: Complete the %s translation
pl: Ukończ tłumaczenie %s

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
pl: Zakończono: przetworzono %1$d postów dla „%2$s”.

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
pl: Konfiguracja kompatybilności między aktywnymi wtyczkami a motywem jest automatycznie aktualizowana codziennie.

en: Configure
pl: Skonfiguruj

en: Configure WPML
pl: Skonfiguruj WPML

en: Connect this post?
pl: Połączyć ten wpis?

en: Connect with translations
pl: Połącz z tłumaczeniami

en: Contact Form: Button Text
pl: Formularz kontaktowy: Tekst przycisku

en: Contact Form: Checkbox Text
pl: Formularz kontaktowy: Tekst pola wyboru

en: Contact Form: Email Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: Placeholder pola Email

en: Contact Form: Name Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: Placeholder pola Imię

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: Placeholder pola Telefon

en: Contact Form: Redirect Link
pl: Formularz kontaktowy: Link przekierowania

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: Placeholder pola Temat

en: Contact Form: Success Message
pl: Formularz kontaktowy: Wiadomość o sukcesie

en: Contact Form: Terms and Conditions
pl: Formularz kontaktowy: Warunki i postanowienia

en: Contact Form: Your Message Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: Placeholder pola Twoja wiadomość

en: Container: Link URL
pl: Kontener: URL linku

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Area: Content
pl: Obszar Zawartości: Zawartość

en: Content Slider: Slide call to action link
pl: Suwak treści: Link wezwania do działania slajdu

en: Content Slider: Slide call to action text
pl: Suwak treści: Tekst wezwania do działania slajdu

en: Content Slider: Slide content
pl: Suwak treści: Zawartość slajdu

en: Content Slider: Slide heading
pl: Suwak treści: Nagłówek slajdu

en: Copied From the Original
pl: Skopiowane z oryginału

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy content from %s
pl: Kopiuj zawartość z %s

en: Copy from original
pl: Kopiuj z oryginału

en: Copy from original to translation
pl: Skopiuj z oryginału do tłumaczenia

en: Copy once
pl: Kopiuj raz

en: Copy publishing date to translations
pl: Kopiuj datę publikacji do tłumaczeń

en: Copy taxonomy to translations
pl: Kopiuj taksonomię do tłumaczeń

en: Copy to all languages
pl: Kopiuj do wszystkich języków

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
pl: Popraw przypisanie typu wpisu dla tłumaczeń niestandardowych typów wpisów w przypadku, gdy coś poszło nie tak.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
pl: Popraw liczbę terminów w przypadku, gdy coś poszło nie tak z przetłumaczoną zawartością.

en: Corrected by:
pl: Poprawione przez:

en: Could not fetch the status from %s.
pl: Nie udało się pobrać statusu z %s.

en: Could not send the report to %s.
pl: Nie udało się wysłać raportu do %s.

en: Counter: Number Prefix
pl: Licznik: Prefiks Liczby

en: Counter: Number Suffix
pl: Licznik: Sufiks Liczby

en: Counter: Prefix
pl: Licznik: Prefiks

en: Counter: Starting number
pl: Licznik: Liczba początkowa

en: Counter: Suffix
pl: Licznik: Sufiks

en: Counter: Title
pl: Licznik: Tytuł

en: Create duplicate
pl: Utwórz duplikat

en: Create root page.
pl: Utwórz stronę główną.

en: Creating new tables...
pl: Tworzenie nowych tabel...

en: Current language
pl: Obecny język

en: Current language background color
pl: Kolor tła bieżącego języka

en: Current language font color
pl: Kolor czcionki bieżącego języka

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom fields
pl: Pola niestandardowe

en: Custom flag
pl: Niestandardowa flaga

en: Custom language switchers
pl: Niestandardowe przełączniki języków

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
pl: wstaw przełączniki WPML w niestandardowych lokalizacjach

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
pl: Potrzebujesz więcej opcji? Zobacz, jak możesz %s.

en: Custom taxonomies
pl: Niestandardowe taksonomie

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize the language switcher
pl: Dostosuj przełącznik języka

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data saved
pl: Dane zapisane

en: Date
pl: Data

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Deactivate WPML Page Builders
pl: Dezaktywuj WPML Page Builders

en: Debug information
pl: Informacje debugowania

en: Default admin language (currently %s)
pl: Domyślny język administratora (obecnie %s)

en: Default admin language:
pl: Domyślny język panelu administracyjnego:

en: Default flag format
pl: Domyślny format flagi

en: Default language (currently %s)
pl: Język domyślny (obecnie %s)

en: Default locale
pl: Domyślne ustawienia regionalne

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete content
pl: Usuń treść

en: Delete language switcher
pl: Usuń przełącznik języka

en: Delete permanently
pl: Usuń trwale

en: Deleted comments:
pl: Usunięte komentarze:

en: Description
pl: Opis

en: Detailed error log
pl: Szczegółowy dziennik błędów

en: Details
pl: Szczegóły

en: Different languages in directories
pl: Różne języki w katalogach

en: Disable browser language redirect
pl: Wyłącz przekierowanie na podstawie języka przeglądarki

en: Disable cache for language switcher templates
pl: Wyłącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języków

en: Disable this feature
pl: Wyłącz tę funkcję

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss this notice.
pl: Odrzuć to powiadomienie.

en: Display Flag
pl: Wyświetl flagę

en: Display alternative languages in the HEAD section.
pl: Wyświetl alternatywne języki w sekcji HEAD.

en: Display hidden languages
pl: Wyświetl ukryte języki

en: Display mode for blog posts has changed
pl: Tryb wyświetlania wpisów na blogu został zmieniony

en: Display on language:
pl: Wyświetl w języku:

en: Divider: Text
pl: Separator: Tekst

en: Do not make '%s' translatable
pl: Nie czyń „%s” tłumaczalnym

en: Do not publish the post translations
pl: Nie publikuj tłumaczeń wpisu

en: Do not show it
pl: Nie pokazuj

en: Do nothing
pl: Nie rób nic

en: Do you really want to remove this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
pl: Czy chcesz, aby panel administracyjny WordPress był w innym języku?

en: Do you want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Don't show this warning again
pl: Nie pokazuj tego ostrzeżenia ponownie

en: Don't show translated taxonomies in Translation Editor
pl: Nie pokazuj przetłumaczonych taksonomii w Edytorze Tłumaczeń

en: Don't translate
pl: Nie tłumacz

en: Done
pl: Gotowe

en: Done!
pl: Gotowe!

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Download
pl: Pobierz

en: Drag and drop the languages to change their order
pl: Przeciągnij i upuść języki, aby zmienić ich kolejność

en: Dropdown
pl: Rozwijana lista

en: Dropdown Content: Dropdown
pl: Zawartość Rozwijanego Menu: Rozwijane Menu

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate featured image from original
pl: Duplikuj wyróżniony obraz z oryginału

en: Duplicate featured image to translations
pl: Duplikuj wyróżniony obraz do tłumaczeń

en: Duplicate image texts (alt, caption, title) for all feature images to all languages
pl: Duplikuj teksty obrazów (alt, podpis, tytuł) dla wszystkich obrazów wyróżniających do wszystkich języków

en: Duplicate of default language
pl: Duplikat języka domyślnego

en: Duplicate texts (alt, caption, title) for all media to all languages
pl: Duplikuj teksty (alt, podpis, tytuł) dla wszystkich mediów do wszystkich języków

en: Duplicate uploaded media from original
pl: Duplikuj przesłane media z oryginału

en: Duplicate uploaded media to translations
pl: Duplikuj przesłane media do tłumaczeń

en: Duplicating content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl: Duplikowanie zawartości: pozostało %d. Pozostań tutaj do zakończenia. Może potrwać kilka minut.

en: Duplicating content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl: Duplikowanie zawartości: pozostało 0. Pozostań tutaj do zakończenia. Może potrwać kilka minut.

en: Duplicating featured content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl: Duplikowanie wyróżnionej zawartości: pozostało %d. Pozostań tutaj do zakończenia. Może potrwać kilka minut.

en: Duplicating featured content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl: Duplikowanie wyróżnionej zawartości: pozostało 0. Pozostań tutaj do zakończenia. Może potrwać kilka minut.

en: E-mail sent to translation service
pl: E-mail wysłany do serwisu tłumaczeniowego

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
pl: Każdy użytkownik może wybrać język panelu administracyjnego. Możesz edytować swoje preferencje językowe odwiedzając swoją <a href="%s">stronę profilu</a>.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Anyway (Not Recommended)
pl: Edytuj mimo to (Niezalecane)

en: Edit Footer Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języków stopki

en: Edit Languages
pl: Edytuj języki

en: Edit Menu Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języków menu

en: Edit Post Translations Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języków tłumaczeń wpisów

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języków akcji shortcode

en: Edit Translation Priority
pl: Edytuj Priorytet Tłumaczenia

en: Edit Widget Area Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języków obszaru widgetów

en: Edit feedback
pl: Edytuj opinię

en: Edit in Advanced Translation Editor
pl: Edytuj w Zaawansowanym Edytorze Tłumaczeń

en: Edit language switcher
pl: Edytuj przełącznik języka

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
pl: Edytuj języki

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
pl: Ta tabela pozwala edytować języki dla Twojej strony. Każdy wiersz reprezentuje język.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
pl: Dla każdego języka musisz wprowadzić następujące informacje:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
pl: Kod:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
pl: unikalna wartość identyfikująca język. Po wprowadzeniu kod języka nie może być zmieniony.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
pl: Tłumaczenia:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
pl: sposób, w jaki nazwa języka będzie wyświetlana w różnych językach.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
pl: Flaga:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using flags</a>.
pl: flaga do wyświetlenia obok języka (opcjonalnie). Możesz przesłać własną flagę lub użyć jednej z wbudowanych flag WPML. Dowiedz się więcej o <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">używaniu flag</a>.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
pl: Domyślne ustawienia regionalne:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
pl: To określa wartość ustawień regionalnych dla tego języka. Powinieneś sprawdzić nazwę pliku lokalizacji WordPressa, aby ustawić to poprawnie.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
pl: Koduj adresy URL:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
pl: tak/nie, określa, czy adresy URL w tym języku są kodowane czy używają znaków ASCII (zostaw „nie”, jeśli nie jesteś pewien).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
pl: kod, którego Google oczekuje dla tego języka. Hreflang powinien zawierać co najmniej kod języka (zwykle składający się z dwóch liter) lub, jeśli chcesz określić kraj/region, powinien to być taki sam kod jak nazwa ustawień regionalnych, ale w nieco innym formacie. Jeśli ustawienia regionalne dla kanadyjskiego francuskiego to fr_CA, odpowiedni hreflang to fr-ca. Zamiast podkreślenia użyj myślnika (-) i wszystkie litery powinny być małe.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
pl: Mapowanie języka:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: To use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
pl: Aby używać automatycznego tłumaczenia z niestandardowym lub specyficznym dla kraju językiem, musisz zmapować go na obsługiwany język. Dowiedz się więcej o <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">używaniu automatycznego tłumaczenia z niestandardowymi językami</a>.

en: Edit note for the translators
pl: Edytuj notatkę dla tłumaczy

en: Edit root page.
pl: Edytuj stronę główną.

en: Edit the %s translation
pl: Edytuj tłumaczenie %s

en: Edit this page to add translations
pl: Edytuj tę stronę, aby dodać tłumaczenia

en: Edit to change the domain for the language
pl: Edytuj, aby zmienić domenę dla języka

en: Edit translation
pl: Edytuj tłumaczenie

en: Editing language:
pl: Język edycji:

en: Elements to include in the language switcher.
pl: Elementy do uwzględnienia w przełączniku języka.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Translation Feedback
pl: Włącz opinie o tłumaczeniu

en: Enable Translation Feedback module
pl: Włącz moduł Opinii o Tłumaczeniu

en: Enable cache for language switcher templates
pl: Włącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języków

en: Enable it now
pl: Włącz teraz

en: Enable the <strong>Use directory for default language</strong> option to show the same starting page to all visitors, regardless of language. This requires you to set up a root page.
pl: Włącz opcję <strong>Używaj katalogu dla domyślnego języka</strong>, aby pokazywać tę samą stronę początkową wszystkim odwiedzającym, niezależnie od języka. Wymaga to skonfigurowania strony głównej.

en: Enable this option to translate image texts (alt, caption, title) for images connected to Media Library. Such images reuse the same texts across all posts and pages. This setting is required for page builders like Elementor and Divi.
pl: Włącz tę opcję, aby tłumaczyć teksty obrazów (alt, podpis, tytuł) dla obrazów połączonych z Biblioteką Mediów. Takie obrazy ponownie wykorzystują te same teksty we wszystkich wpisach i stronach. To ustawienie jest wymagane dla kreatorów stron, takich jak Elementor i Divi.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encode URLs
pl: Koduj adresy URL

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
pl: Wprowadź CSS, który ma być dodany do strony. Jest to przydatne, gdy chcesz dodać styl do przełącznika języka bez konieczności edycji pliku CSS na serwerze.

en: Enter textdomain:
pl: Wprowadź domenę tekstową:

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
pl: Wprowadź tytuł widgetu lub pozostaw puste pole, aby nie wyświetlać tytułu.

en: Enter your %s authentication details
pl: Wprowadź swoje dane uwierzytelniające %s

en: Enter your service activation details below.
pl: Wprowadź poniżej dane aktywacyjne usługi.

en: Enter your site key here
pl: Wprowadź tutaj klucz swojej strony

en: Error
pl: Błąd

en: Error Server
pl: Błąd serwera

en: Error adding flag.
pl: Błąd dodawania flagi.

en: Error adding native name.
pl: Błąd dodawania nazwy natywnej.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
pl: Błąd dodawania tłumaczenia %1$s dla %2$s.

en: Error uploading flag file.
pl: Błąd przesyłania pliku flagi.

en: Error! Reload the page and try again.
pl: Błąd! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Error: Language not found.
pl: Błąd: Nie znaleziono języka.

en: Error: No custom field
pl: Błąd: Brak niestandardowego pola

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
pl: Błąd: Proszę aktywować wtyczkę WPML Translation Management

en: Error: Please provide translation action
pl: Błąd: Proszę podać akcję tłumaczenia

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
pl: Błąd: Coś jest nie tak z wartością pola. Nie można ustawić preferencji tłumaczenia.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
pl: Błąd: To jest wbudowany język. Nie możesz go usunąć.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
pl: Błąd: Wtyczka WPML Translation Management nie została zainicjowana

en: Error: data not saved
pl: Błąd: dane nie zostały zapisane

en: Existing content
pl: Istniejąca zawartość

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Expiration date for Translation Feedback module:
pl: Data wygaśnięcia modułu Opinii o Tłumaczeniu:

en: F j, Y
pl: J F Y

en: Failed to select translation service  ( serviceId: %d )
pl: Nie udało się wybrać usługi tłumaczeniowej ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service ( serviceId: %d )
pl: Nie udało się wybrać usługi tłumaczeniowej ( serviceId: %d )

en: Failed to update the feedback.
pl: Nie udało się zaktualizować opinii.

en: Failed to write file to disk.
pl: Nie udało się zapisać pliku na dysku.

en: Feedback
pl: Opinia

en: Feedback list navigation
pl: Nawigacja listy opinii

en: Feedback:
pl: Opinia:

en: File extension not allowed.
pl: Niedozwolone rozszerzenie pliku.

en: Finalizing upgrade...
pl: Finalizowanie aktualizacji...

en: Find how you can update PHP.
pl: Dowiedz się, jak zaktualizować PHP.

en: First available translator
pl: Pierwszy dostępny tłumacz

en: First menu item
pl: Pierwszy element menu

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
pl: Napraw pole „tp_id” w zleceniach tłumaczeniowych WPML

en: Fix WPML tables collation
pl: Napraw kolację tabel WPML

en: Fix element_type collation
pl: Napraw zestawienie znaków element_type

en: Fix now
pl: Napraw teraz

en: Fix post type assignment for translations
pl: Napraw przypisanie typu wpisu dla tłumaczeń

en: Fix terms count
pl: Napraw liczbę terminów

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
pl: Naprawia pole „tp_id” w zleceniach tłumaczeniowych WPML i ustawia status na „w toku” (wymaga ręcznego działania w celu ponownej synchronizacji statusu tłumaczenia + pobrania tłumaczeń). Akceptuje wartości ID zleceń tłumaczeniowych (rid) oddzielone przecinkami.

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
pl: Naprawia kolację tabel WPML, aby dopasować ją do kolacji domyślnych tabel WP.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
pl: Naprawia zestawienie znaków kolumny element_type w icl_translations w przypadku, gdy to ustawienie zmieniło się dla twoich wpisów.post_type kolumna.

en: Flag
pl: Flaga

en: Flag for %s
pl: Flaga dla %s

en: Flip Box: Button link
pl: Flip Box: Link przycisku

en: Flip Box: Button text
pl: Pole odwracane: Tekst przycisku

en: Flip Box: Description text side A
pl: Pole odwracane: Tekst opisu strona A

en: Flip Box: Description text side B
pl: Pole odwracane: Tekst opisu strona B

en: Flip Box: Title text side A
pl: Pole odwracane: Tekst tytułu strona A

en: Flip Box: Title text side B
pl: Pole odwracane: Tekst tytułu strona B

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer language switcher
pl: Przełącznik języków w stopce

en: For "%s"
pl: Dla „%s”

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
pl: Aby uzyskać zaawansowany dostęp lub całkowicie odinstalować WPML i usunąć wszystkie informacje o językach, użyj strony %srozwiązywania problemów%s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
pl: Aby uzyskać informacje debugowania, jeśli poprosi o to osoba z wsparcia, użyj strony %sinformacji debugowania%s.

en: Galleries: All Label
pl: Galerie: Etykieta Wszystkie

en: Galleries: Gallery Title
pl: Galerie: Tytuł Galerii

en: Galleries: Gallery custom link
pl: Galerie: Niestandardowy link galerii

en: Get a key for this site
pl: Uzyskaj klucz dla tej strony

en: Getting started guide
pl: Przewodnik dla początkujących

en: Glossary Support
pl: Obsługa glosariusza

en: Go Back
pl: Powrót

en: Go to WPML Network settings.
pl: Przejdź do ustawień sieciowych WPML.

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to the first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Go to your %s to choose your admin language.
pl: Przejdź do swojego %s, aby wybrać język panelu administracyjnego.

en: Good news! Your site has no orphan comments.
pl: Dobre wieści! Twoja strona nie ma osieroconych komentarzy.

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Gray
pl: Szary

en: Great! All WPML requirements are now met. Your site is ready to use WPML.
pl: Świetnie! Wszystkie wymagania WPML zostały spełnione. Twoja witryna jest gotowa do korzystania z WPML.

en: Group does not exist.
pl: Grupa nie istnieje.

en: HTML file
pl: Plik HTML

en: Heading: Link
pl: Nagłówek: Link

en: Heading: Link URL
pl: Nagłówek: URL linku

en: Heading: Title
pl: Nagłówek: Tytuł

en: Headline Content: Headline
pl: Zawartość Nagłówka: Nagłówek

en: Height
pl: Wysokość

en: Hidden languages:
pl: Ukryte języki:

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide language switchers on the root page
pl: Ukryj przełączniki języka na stronie głównej

en: Hide languages
pl: Ukryj języki

en: Hide system fields
pl: Ukryj pola systemowe

en: Hide this notice.
pl: Ukryj to powiadomienie.

en: Hierarchy Synchronization
pl: Synchronizacja hierarchii

en: Hover
pl: Najechanie

en: How to fix
pl: Jak naprawić

en: How to handle Media Library texts (alt, caption, title)
pl: Jak obsługiwać teksty Biblioteki Mediów (alt, podpis, tytuł)

en: How to handle languages without translation
pl: Jak obsługiwać języki bez tłumaczenia

en: How to translate Block editor content
pl: Jak tłumaczyć treści Edytora bloków

en: I am about to reset all translation and language data.
pl: Zamierzam zresetować wszystkie dane tłumaczeń i języków.

en: I can see a lot of language errors
pl: Widzę dużo błędów językowych

en: I can't understand anything
pl: Nic nie rozumiem

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
pl: Dodam to ręcznie (%1$sinstrukcje%2$s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
pl: Będę czyścić pamięć podręczną ręcznie po przetłumaczeniu ciągów znaków

en: Icon Box: Description text
pl: Pole ikony: Tekst opisu

en: Icon Box: Link
pl: Pole ikony: Link

en: Icon Box: Title text
pl: Pole ikony: Tekst tytułu

en: Icon List: Link URL
pl: Lista ikon: URL linku

en: Icon List: Text
pl: Lista ikon: Tekst

en: Icon link
pl: Link z ikoną

en: Icon style:
pl: Styl ikony:

en: Icon: Link
pl: Ikona: Link

en: Icon: Text
pl: Ikona: Tekst

en: If the problem continues, contact <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML support</a> for assistance.
pl: Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">pomocą techniczną WPML</a>.

en: If you are a human, do not fill in this field.
pl: Jeśli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
pl: Jeśli korzystasz z Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń, stracisz tłumaczenia w toku, a także istniejącą pamięć tłumaczeń i glosariusz. Stracisz również dostęp do zakupów, faktur i historii związanych z pracą w Zaawansowanym Edytorze Tłumaczeń.

en: If you don't plan to activate this language again, you can delete the associated content from your database.
pl: Jeśli nie planujesz ponownie aktywować tego języka, możesz usunąć powiązane treści z bazy danych.

en: Image Box: Description text
pl: Pole obrazu: Tekst opisu

en: Image Box: Link
pl: Pole obrazu: Link

en: Image Box: Title text
pl: Pole obrazu: Tekst tytułu

en: In basket
pl: W koszyku

en: In progress
pl: W toku

en: In progress - needs retry
pl: W toku - wymaga ponowienia próby

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
pl: W tej wersji WPML możesz nadać terminom taksonomii taką samą nazwę w wielu językach. Musisz zaktualizować %d terminy taksonomii na swojej stronie, aby wyświetlały tę samą nazwę bez sufiksów językowych.

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Includes
pl: Zawiera

en: Info
pl: Informacje

en: Initializing AMS credentials.
pl: Inicjalizacja poświadczeń AMS.

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Installed
pl: Zainstalowano

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
pl: Włącz teraz

en: Invalid Request
pl: Nieprawidłowe żądanie

en: Invalid character in language code.
pl: Nieprawidłowy znak w kodzie języka.

en: Invalid language code
pl: Nieprawidłowy kod języka

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy nonce.

en: Invalid request!
pl: Nieprawidłowe żądanie!

en: Issue tracking in %s
pl: Śledzenie problemu w %s

en: Issues with translations
pl: Problemy z tłumaczeniami

en: It could be improved
pl: Mogłoby być lepsze

en: It is OK
pl: Jest OK

en: It is not possible to use Divi's backend builder to edit a post in a different language than your domain. Please use Divi's frontend builder to edit this post or %1$s switch to the correct domain %2$s to use the backend builder.
pl: Nie jest możliwe użycie konstruktora backend Divi do edycji posta w języku innym niż język Twojej domeny. Użyj konstruktora frontend Divi, aby edytować ten post lub %1$s przełącz się na właściwą domenę %2$s, aby użyć konstruktora backend.

en: It is perfect!
pl: Jest perfekcyjne!

en: It looks like languages per directories will not function.
pl: Wygląda na to, że języki w katalogach nie będą działać.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
pl: Wygląda na to, że rozszerzenie %1$s, które jest wymagane przez WPML, nie jest zainstalowane. Proszę zapoznać się z tym linkiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować to rozszerzenie: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
pl: Element nie może być dodany (rodzic nie przetłumaczony)

en: Item changed position
pl: Element zmienił pozycję

en: Item will be added
pl: Element zostanie dodany

en: Item will be copied
pl: Element zostanie skopiowany

en: Item will be removed
pl: Element zostanie usunięty

en: Label translation
pl: Tłumaczenie etykiety

en: Language
pl: Język

en: Language Flag
pl: Flaga języka

en: Language Switcher
pl: Przełącznik języka

en: Language URL format
pl: Format URL języka

en: Language filtering for AJAX operations
pl: Filtrowanie języka dla operacji AJAX

en: Language mapping
pl: Mapowanie języków

en: Language menu items style:
pl: Styl elementów menu języków:

en: Language name
pl: Nazwa języka

en: Language name added as a parameter
pl: Nazwa języka dodana jako parametr

en: Language name in current language
pl: Nazwa języka w aktualnym języku

en: Language of this %s
pl: Język tego %s

en: Language section
pl: Sekcja językowa

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
pl: Sufiksy językowe zostały usunięte z wybranych terminów.

en: Language switcher colors
pl: Kolory przełącznika języków

en: Language switcher options
pl: Opcje przełącznika języka

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
pl: Akcja

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
pl: Pozycja

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
pl: Podgląd

en: Language switcher style:
pl: Styl przełącznika języka:

en: Language switcher type
pl: Typ przełącznika języków

en: Languages
pl: Języki

en: Last Update Time could not be determined
pl: Nie można określić czasu ostatniej aktualizacji

en: Last checked on %s
pl: Ostatnio sprawdzono %s

en: Last menu item
pl: Ostatni element menu

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Later in the head section (priority %d)
pl: Później w sekcji head (priorytet %d)

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about media translation
pl: Dowiedz się więcej o tłumaczeniu mediów

en: Learn more about passing data between domains
pl: Dowiedz się więcej o przekazywaniu danych między domenami

en: Learn more about the required server settings.
pl: Dowiedz się więcej o wymaganych ustawieniach serwera.

en: Learn more about translating media with WPML
pl: Dowiedz się więcej o tłumaczeniu mediów za pomocą WPML

en: Learn more about translation feedback
pl: Dowiedz się więcej o opiniach o tłumaczeniu

en: Leave the text box to auto-save
pl: Opuść pole tekstowe, aby automatycznie zapisać

en: Legacy
pl: Tradycyjny

en: Legend:
pl: Legenda:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
pl: Pomożemy Ci to uruchomić. Skontaktuj się z %1sWPML support%2s i podaj im następujące szczegóły błędu:

en: Link to home of language for missing translations
pl: Link do strony głównej języka dla brakujących tłumaczeń

en: Links to translation of posts
pl: Linki do tłumaczeń wpisów

en: List of languages
pl: Lista języków

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading ...
pl: Ładowanie...

en: Loading Language Data for {post_name}
pl: Ładowanie danych językowych dla {post_name}

en: Localization options
pl: Opcje lokalizacji

en: Login Page:
pl: Strona logowania:

en: Login and registration pages
pl: Strony logowania i rejestracji

en: Login: Button text
pl: Logowanie: Tekst przycisku

en: Login: Password label
pl: Logowanie: Etykieta hasła

en: Login: Password placeholder
pl: Logowanie: Tekst zastępczy hasła

en: Login: User label
pl: Logowanie: Etykieta użytkownika

en: Login: User placeholder
pl: Logowanie: Tekst zastępczy użytkownika

en: Looking to import your multilingual content? Install %s in both your original and new site for the easiest way to export and import your content.
pl: Chcesz zaimportować swoją wielojęzyczną treść? Zainstaluj %s zarówno na oryginalnej, jak i nowej stronie, aby w najprostszy sposób wyeksportować i zaimportować swoją treść.

en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
pl: Chcesz zaimportować swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %1$s i %2$s na obu stronach - oryginalnej i nowej - możesz automatycznie wyeksportować i zaimportować swoje tłumaczenia.

en: Main Page (no parent)
pl: Strona główna (bez rodzica)

en: Make %s the original language for this %s
pl: Uczyń %s językiem oryginalnym dla tego %s

en: Make '%s' appear as translated
pl: Spraw, aby „%s” pojawiło się jako przetłumaczone

en: Make '%s' translatable
pl: Uczyń „%s” tłumaczalnym

en: Make themes work multilingual
pl: Spraw, aby motywy działały wielojęzycznie

en: Manage Languages
pl: Zarządzaj językami

en: Manage Navigation
pl: Zarządzaj nawigacją

en: Manage Sticky Links
pl: Zarządzaj lepkimi linkami

en: Manage String Translation
pl: Zarządzaj tłumaczeniem ciągów znaków

en: Manage Support
pl: Zarządzaj wsparciem

en: Manage Taxonomy Translation
pl: Zarządzaj tłumaczeniem taksonomii

en: Manage Theme and Plugin localization
pl: Zarządzaj lokalizacją motywów i wtyczek

en: Manage Translation Analytics
pl: Zarządzaj analityką tłumaczeń

en: Manage Translation Management
pl: Zarządzaj Translation Management

en: Manage Troubleshooting
pl: Zarządzaj rozwiązywaniem problemów

en: Manage WPML Menus Sync
pl: Zarządzaj synchronizacją menu WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
pl: Zarządzaj WooCommerce Multilingual

en: Manage translation of media
pl: Zarządzaj tłumaczeniem mediów

en: Map: Address
pl: Mapa: Adres

en: Margin
pl: Margines

en: Mark as fixed
pl: Oznacz jako naprawione

en: Mark as new
pl: Oznacz jako nowe

en: Max execution time
pl: Maksymalny czas wykonania

en: Max input vars
pl: Maksymalna liczba zmiennych wejściowych

en: Media Translation
pl: Tłumaczenie mediów

en: Media Translation Documentation
pl: Dokumentacja tłumaczenia mediów

en: Media attachments
pl: Załączniki mediów

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Memory usage
pl: Wykorzystanie pamięci

en: Menu Anchor
pl: Kotwica menu

en: Menu Option: auto_add
pl: Opcja menu: auto_add

en: Menu Options will be updated
pl: Opcje menu zostaną zaktualizowane

en: Menu language switcher
pl: Przełącznik języków w menu

en: Menu translation in %s
pl: Tłumaczenie menu w %s

en: Menu(s) syncing complete.
pl: Synchronizacja menu zakończona.

en: Messages and notifications
pl: Wiadomości i powiadomienia

en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
pl: Migrujesz swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %s możesz przenieść przetłumaczone treści na nową stronę, w tym sprzedaż krzyżową, up-selling i atrybuty produktów.

en: Migrating your multilingual site? Install %s for the simplest way to export your translated content and import it on your new site.
pl: Migrujesz swoją wielojęzyczną witrynę? Zainstaluj %s, aby w najprostszy sposób wyeksportować przetłumaczone treści i zaimportować je na nowej stronie.

en: Missing a temporary folder.
pl: Brak folderu tymczasowego.

en: Missing key "%s".
pl: Brakujący klucz „%s”.

en: Missing post ID
pl: Brakujące ID wpisu

en: Missing step
pl: Brakujący krok

en: Modal Content: Modal
pl: Zawartość Modalna: Modal

en: Move to trash
pl: Przenieś do kosza

en: Multilingual Content Setup
pl: Konfiguracja treści wielojęzycznej

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
pl: Wielojęzyczny WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
pl: z WPML

en: Multiple options
pl: Wiele opcji

en: Name
pl: Nazwa

en: Native language name
pl: Nazwa języka w języku ojczystym

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Needs review
pl: Wymaga przeglądu

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Network settings
pl: Ustawienia sieciowe

en: Never show this
pl: Nigdy nie pokazuj tego

en: New
pl: Nowe

en: New Menu Language Switcher
pl: Nowy przełącznik języków menu

en: New Translation Priority Name
pl: Nazwa Nowego Priorytetu Tłumaczenia

en: New Widget Area language switcher
pl: Nowy przełącznik języków obszaru widgetów

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: New in WPML 4.8 - Automatic image and media detection
pl: Nowość w WPML 4.8 - Automatyczne wykrywanie obrazów i mediów

en: New translations detected. Scan your content to update internal links so they point to the correct translated pages and posts.
pl: Wykryto nowe tłumaczenia. Przeskanuj swoją zawartość, aby zaktualizować wewnętrzne linki, tak aby wskazywały na poprawnie przetłumaczone strony i wpisy.

en: Next
pl: Dalej

en: Next page
pl: Następna strona

en: No
pl: Nie

en: No %1$s found.
pl: Nie znaleziono %1$s.

en: No Batch
pl: Brak partii

en: No Translation requests selected.
pl: Nie wybrano żądań tłumaczenia.

en: No errors were found in the assignment of post types.
pl: Nie znaleziono błędów w przypisaniu typów wpisów.

en: No feedback found.
pl: Nie znaleziono opinii.

en: No file was uploaded.
pl: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No menus found
pl: Nie znaleziono menu

en: No posts found
pl: Nie znaleziono wpisów

en: No such post for ID = %d
pl: Brak takiego wpisu dla ID = %d

en: No translator available for this language pair.
pl: Brak dostępnego tłumacza dla tej pary językowej.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
pl: Bez obaw, pełna funkcjonalność jest zachowana w WPML String Translation.

en: No. Automatic translation is only available via WPML’s Advanced Translator Editor, so you can only use your free quota using it.
pl: Nie. Automatyczne tłumaczenie jest dostępne tylko przez Zaawansowany Edytor Tłumaczeń WPML, więc możesz wykorzystać swój darmowy limit tylko korzystając z niego.

en: Normal
pl: Normalny

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Not needed
pl: Niepotrzebne

en: Not translatable
pl: Nietłumaczalne

en: Not translated
pl: Nie przetłumaczone

en: Not valid
pl: Nieważny

en: Note for the translators
pl: Notatka dla tłumaczy

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
pl: Uwaga: Niestandardowe taksonomie i pola niestandardowe są współdzielone między różnymi typami wpisów.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
pl: Uwaga: WPML musi być aktywowany na głównej witrynie lub musi być aktywowany w sieci.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl: Uwaga: jeśli edytowałeś deklarację niestandardowego wpisu, może być konieczne ponowne skonfigurowanie WPML, aby oznaczyć go jako przetłumaczalny.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl: Uwaga: jeśli edytowałeś deklarację niestandardowej taksonomii, może być konieczne ponowne skonfigurowanie WPML, aby oznaczyć ją jako przetłumaczalną.

en: Nothing Sync
pl: Nic do synchronizacji

en: Nothing to configure.
pl: Nic do skonfigurowania.

en: Nothing to sync.
pl: Nic do synchronizacji.

en: Notice does not exist.
pl: Powiadomienie nie istnieje.

en: Notice does not exists.
pl: Powiadomienie nie istnieje.

en: Number Counter: Number Prefix
pl: Licznik: Prefiks liczby

en: Number Counter: Number Suffix
pl: Licznik: Sufiks liczby

en: Number Counter: Text after number
pl: Licznik: Tekst po liczbie

en: Number Counter: Text before number
pl: Licznik: Tekst przed liczbą

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: ON
pl: WŁĄCZONE

en: Old Name
pl: Stara Nazwa

en: One more step before you can translate on %s
pl: Jeszcze jeden krok przed tłumaczeniem na %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
pl: Tylko przetłumaczone wpisy na blogu (nigdy nie wyświetlaj wpisów z domyślnego języka w językach tłumaczenia)

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
pl: Obsługuj WooCommerce Multilingual. Wszystko w WCML z wyjątkiem zakładki ustawień.

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Order of languages
pl: Kolejność języków

en: Original language
pl: Oryginalny język

en: Original post:
pl: Oryginalny post:

en: Original term
pl: Oryginalny termin

en: Original:
pl: Oryginał:

en: Other language background color
pl: Kolor tła innych języków

en: Other language font color
pl: Kolor czcionki innych języków

en: Overwrite existing translations
pl: Nadpisz istniejące tłumaczenia

en: Overwrite with %s content.
pl: Nadpisz zawartością %s.

en: PHP %1$s and above are recommended.
pl: Zalecane jest PHP %1$s i wyższe.

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Page builders options
pl: Opcje kreatorów stron

en: Pass arguments via GET (the url)
pl: Przekazuj argumenty przez GET (w URL)

en: Pass arguments via POST
pl: Przekazuj argumenty przez POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
pl: Przekazuj argumenty sesji między domenami przez przełącznik języka

en: Photo: Link
pl: Zdjęcie: Link

en: Please contact your translation service and ask them to provide you with this information.
pl: Prosimy o kontakt z dostawcą usługi tłumaczeniowej i poproszenie o podanie tych informacji.

en: Please enter a path – <strong>absolute</strong> or <strong>relative</strong> – to the WordPress installation folder
pl: Wprowadź ścieżkę – <strong>bezwzględną</strong> lub <strong>względną</strong> – do folderu instalacyjnego WordPressa

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
pl: Proszę podać kilka przykładów błędów i jak można by je poprawić:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
pl: Proszę przejść do strony %1$s i kliknąć „%2$s”, aby rozwiązać ten problem.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
pl: Proszę przejść do strony %1$sWtyczki%2$s i włączyć wtyczkę WPML Multilingual CMS przed próbą konfiguracji wtyczki.

en: Please install and activate WPML’s String Translation add-on to use this setting.
pl: Zainstaluj i aktywuj dodatek WPML String Translation, aby korzystać z tego ustawienia.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
pl: Proszę wylogować się i zalogować ponownie, aby mieć dostęp do funkcji administracyjnych we wszystkich domenach językowych.

en: Please make backup of your database before using this.
pl: Przed użyciem tego narzędzia wykonaj kopię zapasową bazy danych.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
pl: Upewnij się, że zapisałeś wszystkie zmiany. Będziemy musieli przeładować stronę.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
pl: Proszę upewnij się, że zapisałeś swój wpis, jeśli dokonałeś jakichkolwiek zmian, przed przystąpieniem do tej czynności!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl: Pamiętaj, że wszystkie tłumaczenia wysłane do zdalnych usług tłumaczeniowych zostaną utracone, jeśli zresetujesz dane WPML. Nie będzie można ich później odzyskać.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
pl: Proszę zwrócić uwagę, że obecnie możesz tłumaczyć ścieżki terminów taksonomii, ale nie jest możliwe %s.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
pl: Uwaga: kody języków nie mogą być zmieniane po dodaniu języków. Upewnij się, że wprowadzasz poprawny kod.

en: Please rate this translation:
pl: Prosimy o ocenę tego tłumaczenia:

en: Please save the settings first by clicking Save.
pl: Proszę najpierw zapisać ustawienia, klikając Zapisz.

en: Please select what to show for the root url.
pl: Proszę wybrać, co pokazać dla głównego adresu URL.

en: Please, enter required data.
pl: Proszę wprowadzić wymagane dane.

en: Please, enter valid data.
pl: Proszę wprowadzić prawidłowe dane.

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

en: Plural
pl: Liczba mnoga

en: Position of hreflang links
pl: Pozycja linków hreflang

en: Position of link(s):
pl: Pozycja linku(ów):

en: Position:
pl: Pozycja:

en: Post Navigation: Next Label
pl: Nawigacja Wpisu: Etykieta Następny

en: Post Navigation: Previous Label
pl: Nawigacja Wpisu: Etykieta Poprzedni

en: Post Translation Text
pl: Tekst tłumaczenia posta

en: Post Translations
pl: Tłumaczenia postów

en: Post Types Translation
pl: Tłumaczenie Typów Wpisów

en: Post not found
pl: Nie znaleziono wpisu

en: Post type and source language assignment have been fixed for
pl: Typ wpisu i przypisanie języka źródłowego zostały naprawione dla

en: Post types
pl: Typy wpisów

en: Post without a title
pl: Wpis bez tytułu

en: Posts Slider: More Link Text
pl: Slider postów: Tekst linku Więcej

en: Posts and pages synchronization
pl: Synchronizacja wpisów i stron

en: Posts: Button Text
pl: Posty: Tekst przycisku

en: Posts: More Link Text
pl: Posty: Tekst linku Więcej

en: Posts: No Results Message
pl: Posty: Wiadomość o braku wyników

en: Posts: Terms Label
pl: Posty: Etykieta terminów

en: Preferences saved.
pl: Preferencje zapisane.

en: Preserve URL arguments
pl: Zachowaj argumenty URL

en: Preserving URL arguments
pl: Zachowywanie argumentów URL

en: Preview update failed
pl: Aktualizacja podglądu nie powiodła się

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Price Table: Button link
pl: Tabela cenowa: Link przycisku

en: Price Table: Button text
pl: Tabela cenowa: Tekst przycisku

en: Price Table: Footer additional info
pl: Tabela cenowa: Dodatkowe informacje w stopce

en: Price Table: Heading
pl: Tabela cenowa: Nagłówek

en: Price Table: Period
pl: Tabela cenowa: Okres

en: Price Table: Ribbon title
pl: Tabela cenowa: Tytuł wstążki

en: Price Table: Sub heading
pl: Tabela cenowa: Podtytuł

en: Price Table: text
pl: Tabela cenowa: tekst

en: Pricing table: Billing Option 1
pl: Tabela cenowa: Opcja rozliczeniowa 1

en: Pricing table: Billing Option 2
pl: Tabela cenowa: Opcja rozliczeniowa 2

en: Pricing table: Button link
pl: Tabela cenowa: Link przycisku

en: Pricing table: Button text
pl: Tabela cenowa: Tekst przycisku

en: Pricing table: Duration
pl: Tabela cenowa: Czas trwania

en: Pricing table: Feature Description
pl: Tabela cenowa: Opis funkcji

en: Pricing table: Feature Tooltip
pl: Tabela cenowa: Etykietka funkcji

en: Pricing table: Price
pl: Tabela cenowa: Cena

en: Pricing table: Ribbon Text
pl: Tabela cenowa: Tekst wstęgi

en: Pricing table: Title
pl: Tabela cenowa: Tytuł

en: Private
pl: Prywatne

en: Problem receiving translation jobs?
pl: Problem z otrzymywaniem zleceń tłumaczeniowych?

en: Processing translations...
pl: Przetwarzanie tłumaczeń...

en: Progress: Inner text
pl: Postęp: Tekst wewnętrzny

en: Progress: Title
pl: Postęp: Tytuł

en: Publish the post translations
pl: Opublikuj tłumaczenia wpisu

en: Publish the translated post when original is also published (default)
pl: Opublikuj przetłumaczony wpis, gdy oryginał jest również opublikowany (domyślnie)

en: Quote: Quote Cite
pl: Cytat: Źródło Cytatu

en: Quote: Quote Content
pl: Cytat: Treść Cytatu

en: REST enabled
pl: REST włączony

en: Rate translation
pl: Oceń tłumaczenie

en: Rate translation of this page
pl: Oceń tłumaczenie tej strony

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating:
pl: Ocena:

en: Read how this works
pl: Przeczytaj, jak to działa

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
pl: Przekieruj odwiedzających na podstawie języka przeglądarki tylko jeśli istnieją tłumaczenia

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refreshing the page, please wait...
pl: Odświeżanie strony, proszę czekać...

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Reload the page and try again.
pl: Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
pl: Zapamiętaj preferencje językowe odwiedzających na %s godzin (proszę wprowadzić 24 lub jego wielokrotności).

en: Remote XML Config Log
pl: Dziennik zdalnej konfiguracji XML

en: Remove %s
pl: Usuń %s

en: Remove all messages and notifications
pl: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia

en: Remove all messages and notifications, for all users.
pl: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia dla wszystkich użytkowników.

en: Remove comments that don't match the content's language
pl: Usuń komentarze niezgodne z językiem treści

en: Remove debug logs of String Translation cache
pl: Usuń logi debugowania pamięci podręcznej tłumaczenia ciągów

en: Remove ghost entries from the translation tables
pl: Usuń nieistniejące wpisy z tabel tłumaczeń

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
pl: Usuń sufiksy językowe z nazw taksonomii.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
pl: Usunąć ciąg „filter_var” z dyrektywy „disable_functions” lub...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
pl: Usuwa wpisy z tabel WPML, które nie są prawidłowo połączone. Czyści tabelę z wpisów pozostałych po aktualizacjach, poprawkach błędów lub nieokreślonych czynnikach.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
pl: Usuwa nieprawidłowe wiersze przechowywane w opcjach i ukrywa powiadomienie administratora.

en: Rename label to %s
pl: Zmień etykietę na %s

en: Replied
pl: Odpowiedziano

en: Reply to admin
pl: Odpowiedz administratorowi

en: Reply to admin:
pl: Odpowiedź dla administratora:

en: Reply to translator
pl: Odpowiedz tłumaczowi

en: Reply to translator:
pl: Odpowiedź dla tłumacza:

en: Required
pl: Wymagane

en: Reset and deactivate WPML
pl: Zresetuj i dezaktywuj WPML

en: Reset languages
pl: Zresetuj języki

en: Reset settings
pl: Zresetuj ustawienia

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore default
pl: Przywróć domyślne

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
pl: Przywróć odrzucone i ukryte wiadomości oraz powiadomienia.

en: Restore messages and notification
pl: Przywróć wiadomości i powiadomienia

en: Resume Upgrade Process
pl: Wznów proces aktualizacji

en: Retry
pl: Ponów próbę

en: Review
pl: Przeglądaj

en: Reviewed by:
pl: Zrecenzowane przez:

en: Reviews: Comment Contents
pl: Recenzje: Treść Komentarza

en: Reviews: Comment Image
pl: Recenzje: Obraz Komentarza

en: Reviews: Comment Link
pl: Recenzje: Link Komentarza

en: Reviews: Comment Title
pl: Recenzje: Tytuł Komentarza

en: Reviews: Commenter Name
pl: Recenzje: Imię Komentującego

en: Run Upgrade Process
pl: Uruchom proces aktualizacji

en: Running now batch #%d
pl: Uruchamianie teraz partii #%d

en: SEO Options
pl: Opcje SEO

en: Safe HTML editing
pl: Bezpieczna edycja HTML

en: Save
pl: Zapisz

en: Save the translated post as a draft
pl: Zapisz przetłumaczony wpis jako szkic

en: Saving settings...
pl: Zapisywanie ustawień...

en: Scanning Results
pl: Wyniki skanowania

en: Scanning now, please don't close this page.
pl: Trwa skanowanie, proszę nie zamykać tej strony.

en: Scanning now, please wait...
pl: Trwa skanowanie, proszę czekać...

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Dropdown: Placeholder
pl: Wyszukiwanie w Rozwijanym Menu: Tekst Zastępczy

en: Search Inline: Placeholder
pl: Wyszukiwanie Inline: Tekst Zastępczy

en: Search Modal: Placeholder
pl: Wyszukiwanie Modalne: Tekst Zastępczy

en: Search: Placeholder
pl: Wyszukiwanie: Tekst Zastępczy

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select Language
pl: Wybierz język

en: Select Validation
pl: Wybierz walidację

en: Select a preset
pl: Wybierz preset

en: Select all items
pl: Zaznacz wszystkie elementy

en: Select bulk action
pl: Wybierz akcję zbiorczą

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
pl: Wybierz sposób wyświetlania przełącznika języków w menu. Wybierz „Lista języków”, aby wyświetlić wszystkie elementy na tym samym poziomie, lub „Rozwijana lista”, aby wyświetlić bieżący język jako element nadrzędny, a pozostałe języki jako elementy podrzędne.

en: Select row
pl: Zaznacz wiersz

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
pl: Wybierz menu, w których chcesz wyświetlić przełącznik języka.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
pl: Wybierz pozycję do wyświetlania przełącznika języków w menu.

en: Select the position to display the post translations links.
pl: Wybierz pozycję do wyświetlania linków do tłumaczeń wpisu.

en: Select the style of the language switcher.
pl: Wybierz styl przełącznika języka.

en: Select the taxonomy to translate:
pl: Wybierz taksonomię do przetłumaczenia:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
pl: Wybierz obszar widgetu, w którym chcesz umieścić przełącznik języka.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
pl: Wybierz tę opcję, jeśli twój motyw lub wtyczki używają operacji AJAX na front-endzie, które WPML musi filtrować. WPML ustawi ciasteczko za pomocą JavaScript, co pozwoli na zwrócenie prawidłowej treści dla operacji AJAX.

en: Select translation option
pl: Wybierz opcję tłumaczenia

en: Select your language:
pl: Wybierz swój język:

en: Send
pl: Wyślij

en: Send to translation the content of raw HTML cells
pl: Wyślij do tłumaczenia zawartość komórek z surowym HTML

en: Send to translator
pl: Wyślij do tłumacza

en: Sent to translation service
pl: Wysłane do serwisu tłumaczeniowego

en: Sent to translator
pl: Wysłane do tłumacza

en: Server error
pl: Błąd serwera

en: Server error. Please refresh and try again.
pl: Błąd serwera. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Service added and set as default.
pl: Usługa dodana i ustawiona jako domyślna.

en: Set admin language as editing language.
pl: Ustaw język administratora jako język edycji.

en: Set language information
pl: Ustaw informacje o języku

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
pl: Ustaw stronę nadrzędną dla tłumaczenia zgodnie ze stroną nadrzędną w oryginalnym języku

en: Set-up the translation
pl: Skonfiguruj tłumaczenie

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
pl: Częściowo wykonane

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
pl: Częściowo wykonane.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
pl: Może być więcej treści do naprawy: proszę powtórzyć proces.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
pl: zaktualizowano zadania tłumaczeniowe

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
pl: Ustawia status tłumaczenia na DUPLIKAT w tabeli icl_translation_status dla wpisów oznaczonych jako zduplikowane.

en: Setting language to media. %d left
pl: Ustawianie języka dla mediów. Pozostało %d

en: Setting language to media: done!
pl: Ustawianie języka dla mediów: zakończone!

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Settings updated
pl: Ustawienia zaktualizowane

en: Setup
pl: Konfiguracja

en: Setup WPML
pl: Konfiguracja WPML

en: Setup manually
pl: Skonfiguruj ręcznie

en: Show
pl: Pokaż

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
pl: Pokaż pole meta „Konfiguracja treści wielojęzycznej” na ekranie edycji wpisu.

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
pl: Pokaż aktywny język - musi być WŁĄCZONE z rozwijaną listą

en: Show Language Switcher on login and registration pages
pl: Pokaż Przełącznik Języka na stronach logowania i rejestracji

en: Show Translation Feedback module for these languages:
pl: Pokaż moduł Opinii o Tłumaczeniu dla tych języków:

en: Show content in:
pl: Pokaż treść w:

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: Show language switcher in footer
pl: Pokaż przełącznik języków w stopce

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
pl: Pokaż linki nad lub pod wpisami, oferując je w innych językach

en: Show on the left side of the screen
pl: Pokaż po lewej stronie ekranu

en: Show on the right side of the screen
pl: Pokaż po prawej stronie ekranu

en: Show system fields
pl: Pokaż pola systemowe

en: Show this notice.
pl: Pokaż to powiadomienie.

en: Showing content in:
pl: Wyświetlanie treści w:

en: Side-by-side editing
pl: Edycja równoległa

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
pl: Od wersji WPML 3.6.0 przełączniki języków nie używają identyfikatorów CSS, a klasy CSS zostały zmienione. Było to konieczne, aby naprawić niektóre błędy i dostosować się do najnowszych standardów. Jeśli twój motyw lub niestandardowy CSS nie opiera się na tych starych selektorach, zaleca się pominięcie zgodności wstecznej. Jednak nadal możliwe jest późniejsze ponowne aktywowanie tej opcji.

en: Singular
pl: Liczba pojedyncza

en: Site
pl: Witryna

en: Site %s
pl: Witryna %s

en: Site Languages
pl: Języki witryny

en: Site key:
pl: Klucz strony:

en: Skip backwards compatibility
pl: Pomiń zgodność wsteczną

en: Skip language
pl: Pomiń język

en: Slides: button text
pl: Slajdy: tekst przycisku

en: Slides: description
pl: Slajdy: opis

en: Slides: heading
pl: Slajdy: nagłówek

en: Slides: link URL
pl: Slajdy: URL linku

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
pl: Tłumaczenie slugów jest obecnie wyłączone w WPML. %1$sKliknij tutaj, aby włączyć.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
pl: Slugi obecnie nie są tłumaczone.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
pl: Slugi są obecnie tłumaczone. Kliknij powyższy link, aby edytować tłumaczenia.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
pl: Niektóre ustawienia przełącznika języków WPML zostały zresetowane, ponieważ były uszkodzone. Proszę skonfigurować je ponownie:

en: Some WPML String Translation features may not work correctly without utf8mb4 character support.
pl: Niektóre funkcje WPML String Translation mogą nie działać poprawnie bez obsługi znaków utf8mb4.

en: Some content may appear gone due to the default language change. See
pl: Niektóre treści mogą wydawać się zniknięte z powodu zmiany języka domyślnego. Zobacz

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
pl: Niektóre treści mogą nie być przetłumaczone na wszystkie języki. Wybierz, co powinno pojawić się w przełączniku języka, gdy brakuje tłumaczenia.

en: Some of your content was translated using the Classic Translation Editor. If you proceed, re-translating may overwrite or delete those translations.
pl: Część Twojej treści została przetłumaczona przy użyciu Klasycznego Edytora Tłumaczeń. Jeśli będziesz kontynuować, ponowne tłumaczenie może nadpisać lub usunąć te tłumaczenia.

en: Some parameters are missing for this request.
pl: Brakuje niektórych parametrów dla tego żądania.

en: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translation is stuck: %3$3s | Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
pl[0]: Coś poszło nie tak z automatycznym tłumaczeniem. Prosimy o kontakt z %1$1swsparciem WPML%2$2s i zgłoszenie, że następujące automatyczne tłumaczenie utknęło: %3$3s
pl[1]: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
pl[2]: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Something went wrong. Please try again.
pl: Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie.

en: Spell Checker
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Start the process
pl: Rozpocznij proces

en: Starting the upgrade process...
pl: Rozpoczynanie procesu aktualizacji...

en: Starting...
pl: Rozpoczynanie...

en: Sticky
pl: Przyklejone

en: Stop showing this message
pl: Nie pokazuj więcej tej wiadomości

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
pl: Zapisz ciasteczko językowe, aby wspierać filtrowanie języka dla AJAX

en: Strings for menus will be updated
pl: Ciągi znaków dla menu zostaną zaktualizowane

en: Style
pl: Styl

en: Styling the language switcher with additional CSS
pl: Stylizacja przełącznika języka za pomocą dodatkowego CSS

en: Subscribe form: Button Text
pl: Formularz subskrypcji: Tekst przycisku

en: Subscribe form: Checkbox Text
pl: Formularz subskrypcji: Tekst pola wyboru

en: Subscribe form: Notification Subject
pl: Formularz subskrypcji: Temat powiadomienia

en: Subscribe form: Redirect Link
pl: Formularz subskrypcji: Link przekierowania

en: Subscribe form: Success Message
pl: Formularz subskrypcji: Wiadomość o sukcesie

en: Subscribe form: Terms and Conditions
pl: Formularz subskrypcji: Warunki i postanowienia

en: Support
pl: Wsparcie

en: Switch to %s
pl: Przełącz na %s

en: Sync
pl: Synchronizuj

en: Synchronize comment status
pl: Synchronizuj status komentarzy

en: Synchronize comments on duplicate content
pl: Synchronizuj komentarze dla zduplikowanej treści

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
pl: Synchronizuj lokalne identyfikatory zadań z zadaniami ATE

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
pl: Synchronizuj lokalne identyfikatory zadań z ich odpowiednikami ATE. Będziesz musiał odświeżyć kilka razy dowolną stronę administratora, aby zakończyć proces.

en: Synchronize menus between languages.
pl: Synchronizuj menu między językami.

en: Synchronize page order for translations
pl: Synchronizuj kolejność stron dla tłumaczeń

en: Synchronize page template
pl: Synchronizuj szablon strony

en: Synchronize password for password protected posts
pl: Synchronizuj hasło dla wpisów chronionych hasłem

en: Synchronize ping status
pl: Synchronizuj status pingów

en: Synchronize posts format
pl: Synchronizuj format wpisów

en: Synchronize posts taxonomies
pl: Synchronizuj taksonomie wpisów

en: Synchronize private flag
pl: Synchronizuj flagę prywatności

en: Synchronize sticky flag
pl: Synchronizuj flagę przyklejenia

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
pl: Synchronizuj hierarchię taksonomii zgodnie z: językiem %1$s.

en: Syncing menus %1 of %2
pl: Synchronizacja menu %1 z %2

en: Tab Item: Content
pl: Element Zakładki: Zawartość

en: Tab Item: Label
pl: Element Zakładki: Etykieta

en: Table of Contents: Title
pl: Spis Treści: Tytuł

en: Tabs: Content
pl: Zakładki: Zawartość

en: Tabs: Tab Content
pl: Zakładki: Zawartość Zakładki

en: Tabs: Tab Label
pl: Zakładki: Etykieta Zakładki

en: Tabs: Title
pl: Zakładki: Tytuł

en: Target Language
pl: Język docelowy

en: Taxonomies Translation
pl: Tłumaczenie Taksonomii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Taxonomy translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
pl: Wsparcie techniczne dla klientów jest dostępne poprzez %sfora WPML%s.

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
pl: Powiedz światu, że Twoja witryna działa wielojęzycznie z WPML (umieszcza wiadomość w stopce Twojej witryny) - <a href="%s">czytaj więcej</a>

en: Term translation
pl: Tłumaczenie terminu

en: Testimonial Carousel: Content
pl: Karuzela opinii: Treść

en: Testimonial Carousel: Name
pl: Karuzela opinii: Imię i nazwisko

en: Testimonial Carousel: Title
pl: Karuzela opinii: Tytuł

en: Testimonial: Content
pl: Referencja: treść

en: Testimonial: Heading
pl: Opinia: Nagłówek

en: Testimonial: Job
pl: Referencja: stanowisko

en: Testimonial: Link URL
pl: Referencja: adres URL linku

en: Testimonial: Name
pl: Referencja: nazwa

en: Testimonial: content
pl: Referencja: treść

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Content: Text
pl: Zawartość Tekstowa: Tekst

en: Text Editor: Text
pl: Edytor tekstu: Tekst

en: Text for alternative languages for posts:
pl: Tekst dla alternatywnych języków dla wpisów:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
pl: Dziękujemy za wybór. Zawsze możesz zmienić swój wybór w %sKonfiguracji tłumaczenia typów postów%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
pl: Dziękujemy za zarejestrowanie WPML na tej stronie. Będziesz otrzymywać automatyczne aktualizacje, gdy nowe wersje będą dostępne.

en: Thank you for your rating and comment!
pl: Dziękujemy za ocenę i komentarz!

en: Thank you for your rating!
pl: Dziękujemy za ocenę!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
pl: Akcja „Reset” dezaktywuje wtyczkę WPML po usunięciu tabel WPML (tabel z prefiksem „icl_”) z bazy danych. Akcja NIE usunie żadnej zawartości (wpisów, terminów taksonomii itp.). Wpływa tylko na informacje o tłumaczeniach i językach, które WPML przypisuje do każdego typu treści.

en: The Language code already exists.
pl: Kod języka już istnieje.

en: The Language name already exists.
pl: Nazwa języka już istnieje.

en: The URL of the HTML file is required
pl: Wymagany jest adres URL pliku HTML

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
pl: Wtyczka WPML Multilingual CMS nie jest obecnie włączona.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
pl: Wtyczka WPML Page Builders, której używasz, jest teraz częścią WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl: Przycisk jest wyłączony, ponieważ wszystkie istniejące menu mają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl: Przycisk jest wyłączony, ponieważ wszystkie istniejące obszary widgetów mają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
pl: Przycisk jest wyłączony, ponieważ nie ma menu w witrynie. Dodaj menu, a później będziesz mógł włączyć w nim przełącznik języka.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
pl: Przycisk jest wyłączony, ponieważ nie ma zarejestrowanych obszarów widgetów w witrynie.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
pl: Obecna zawartość tego %s zostanie trwale utracona. WPML skopiuje zawartość %s i zastąpi nią obecną treść.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
pl: Dane będą szyfrowane algorytmem %s.

en: The default locale already exists.
pl: Domyślne ustawienia regionalne już istnieją.

en: The field can't be empty.
pl: To pole nie może być puste.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
pl: Rozszerzenie filter jest domyślnie włączone od PHP 5.2, dlatego musiało zostać wyłączone przez Ciebie lub Twojego hosta.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
pl: Rozszerzenie filter jest domyślnie włączone od PHP 5.2.0. Przed tym czasem używano eksperymentalnego rozszerzenia PECL, jednak
                wersja PECL nie jest już zalecana do użytku ani aktualizacji. (źródło:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
pl: Podczas przeprowadzania migracji wystąpił następujący wyjątek, proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z pomocą techniczną, jeśli problem będzie się powtarzał.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
pl: Następujące terminy nie mają tłumaczenia w wybranym języku i zostaną odłączone od tego wpisu:

en: The hreflang already exists.
pl: Hreflang już istnieje.

en: The language %s was deleted.
pl: Język %s został usunięty.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
pl: Menu na tej stronie mogą nie synchronizować się, ponieważ wymaga to więcej zmiennych wejściowych. Proszę zmodyfikować ustawienie %1$s w plikach php.ini lub .htaccess na %2$s lub więcej.

en: The original has been deleted!
pl: Oryginał został usunięty!

en: The remote XML Config Log is empty
pl: Dziennik zdalnej konfiguracji XML jest pusty

en: The role was not found.
pl: Nie znaleziono roli.

en: The selected menus have been synchonized.
pl: Wybrane menu zostały zsynchronizowane.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s String Translation %2$s screen
pl: Wybrane ciągi znaków można teraz przetłumaczyć za pomocą ekranu %1$s Tłumaczenie ciągów znaków %2$s

en: The service has been enabled.
pl: Usługa została włączona.

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
pl: Hierarchia taksonomii jest już zsynchronizowana.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
pl: Hierarchia taksonomii jest teraz zsynchronizowana.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
pl: Preferencje tłumaczenia dla tego pola są kontrolowane przez plik konfiguracyjny języka XML. Jeśli chcesz kontrolować je ręcznie, usuń wpis z pliku konfiguracyjnego.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
pl: Opinie przeniesione do kosza zostaną trwale usunięte po %d dniach.

en: The upgrade is complete.
pl: Aktualizacja jest zakończona.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
pl: Przesłany plik przekracza %s bajtów.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
pl: Przesłany plik przekracza dyrektywę upload_max_filesize w php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl: Przesłany plik został tylko częściowo przesłany.

en: The user could not be created
pl: Nie można było utworzyć użytkownika

en: The web server cannot write to the .htaccess file
pl: Serwer WWW nie może zapisać do pliku .htaccess

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
pl: Kompatybilność motywu i wtyczek z WPML

en: Theme and plugins localization
pl: Lokalizacja motywu i wtyczek

en: There are no templates available.
pl: Brak dostępnych szablonów.

en: There was an error uploading the file, please try again!
pl: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku, spróbuj ponownie!

en: These languages are enabled for this site:
pl: Te języki są włączone dla tej witryny:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
pl: Te wtyczki są znane z problemów z kompatybilnością z WPML:

en: This action is not allowed
pl: Ta akcja jest niedozwolona

en: This applies to all types of media items (images, videos, PDFs, etc.) and not just images. WPML will only duplicate media texts (alt, caption, title) and not the media files.
pl: Dotyczy to wszystkich typów elementów multimedialnych (obrazów, filmów, plików PDF itp.), a nie tylko obrazów. WPML będzie duplikować tylko teksty mediów (alt, podpis, tytuł), a nie pliki mediów.

en: This can be a result of either:
pl: Może to być wynikiem jednego z poniższych:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
pl: Ten dokument jest duplikatem %s i jest zarządzany przez WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
pl: Ta funkcja sprawia, że motywy stają się wielojęzyczne, bez konieczności edycji ich plików PHP.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
pl: Ta funkcja wykorzystuje Javascript. Upewnij się, że Twoja witryna nie ma błędów JS.

en: This function is available through the Network Admin section.
pl: Ta funkcja jest dostępna w sekcji Administracji Siecią.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
pl: Ta informacja pozwala naszemu zespołowi wsparcia zobaczyć wersje WordPressa, wtyczek i motywu na Twojej stronie. Podaj te informacje, jeśli zostaniesz o to poproszony na naszym forum wsparcia. Nie zawiera haseł ani innych poufnych informacji.

en: This is a translation of
pl: To jest tłumaczenie

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
pl: To jest kolejność, w jakiej języki będą wyświetlane w przełączniku języka.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
pl: Ten selektor języka określa, która zawartość ma być wyświetlana. Możesz wybrać elementy w konkretnym języku lub we wszystkich językach. Aby zmienić język interfejsu administratora WordPress, przejdź do swojego profilu.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
pl: To może rozwiązać problemy, takie jak brakujące języki w przełączniku języków.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
pl: Oznacza to, że %s nie jest jeszcze świadomy problemu w tłumaczeniu i nie może go naprawić.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
pl: Zazwyczaj trwa to kilka sekund, ale w przypadku bardzo dużych baz danych może potrwać do kilku minut.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
pl: Ta operacja kopiuje zawartość z oryginalnego języka do tego tłumaczenia. Jest przeznaczona dla sytuacji, gdy chcesz zacząć od oryginalnej treści, ale kontynuować tłumaczenie w tym języku. Ten przycisk jest aktywny tylko wtedy, gdy w edytorze nie ma żadnej treści.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
pl: Ta operacja usunie tabelę językową WPML i utworzy ją na nowo. Powinieneś jej użyć, jeśli właśnie zainstalowałeś WPML i nie widzisz kompletnej listy dostępnych języków.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
pl: Ta operacja zresetuje tabele językowe WPML i zainstaluje je ponownie. Wszelkie niestandardowe języki, które dodałeś, zostaną usunięte.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
pl: Ta operacja zsynchronizuje to tłumaczenie z oryginalnym językiem. Kiedy edytujesz oryginał, to tłumaczenie zostanie natychmiast zaktualizowane. Jest to przeznaczone dla sytuacji, gdy chcesz, aby treść w tym języku zawsze była taka sama jak treść w oryginalnym języku.

en: This option ensures image texts (like alt, title, and caption) are translatable and displayed on the front-end. WPML duplicates media only when needed and only during translation, keeping your database clean and avoiding unnecessary entries.
pl: Ta opcja zapewnia, że teksty obrazów (takie jak alt, tytuł i podpis) są tłumaczalne i wyświetlane na froncie. WPML duplikuje media tylko wtedy, gdy jest to konieczne i tylko podczas tłumaczenia, utrzymując czystość bazy danych i unikając niepotrzebnych wpisów.

en: This option is not yet available for Multisite installs
pl: Ta opcja nie jest jeszcze dostępna dla instalacji Multisite

en: This page is set to be %1$stranslated manually%2$s using the WordPress Editor
pl: Ta strona jest ustawiona do %1$stłumaczenia ręcznego%2$s przy użyciu Edytora WordPress

en: This page was translated from:
pl: Ta strona została przetłumaczona z:

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
pl: Ta wtyczka została dezaktywowana, ponieważ jest teraz częścią wtyczki WPML Multilingual CMS. Możesz ją bezpiecznie usunąć.

en: This post is already duplicated.
pl: Ten wpis jest już zduplikowany.

en: This post is also available in:
pl: Ten wpis jest również dostępny w:

en: This post is also available in: %s
pl: Ten wpis jest również dostępny w: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
pl: Ten ekran zawiera ustawienia językowe dla Twojej witryny.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
pl: To ustawienie jest kontrolowane przez plik wpml-config.xml. Kliknij tutaj, aby odblokować i nadpisać to ustawienie.

en: This term has additional meta fields:
pl: Ten termin ma dodatkowe pola meta:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
pl: Ten tekst pojawia się przed listą języków. Twój tekst musi zawierać ciąg znaków %s, który jest symbolem zastępczym dla rzeczywistych linków.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
pl: Ta wersja WPML zawiera ważne aktualizacje i ulepszenia.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
pl: To ostrzeżenie zniknie po rozwiązaniu problemu.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
pl: To przypisze te same terminy taksonomii co źródło dla każdego tłumaczenia wpisu.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
pl: To zmieni ustawienia przełączników języków %s na domyślne, zgodnie z ustawieniami motywu. Należy pamiętać, że niektóre przełączniki mogą zostać usunięte, a inne mogą zostać dodane.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
pl: Sprawdzi to komentarze, które mają język inny niż treść, do której należą. Jeśli zostaną znalezione, możemy usunąć te komentarze za Ciebie. Nazywamy je „osieroconymi komentarzami”.

en: This will duplicate media texts (alt, title, caption) to all languages using the options you selected above. Please stay on this page until the process completes - it may take a few minutes.
pl: Spowoduje to zduplikowanie tekstów mediów (alt, tytuł, podpis) do wszystkich języków przy użyciu wybranych powyżej opcji. Proszę pozostać na tej stronie do zakończenia procesu - może to potrwać kilka minut.

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
pl: Aby dodać kategorie, które już istnieją w innych językach, przejdź do <a%s>strony zarządzania kategoriami</a>

en: To continue using WPML features like automatic translation and plugin updates, please register your site again. Don't worry, your existing content and translations are safe.
pl: Aby nadal korzystać z funkcji WPML, takich jak automatyczne tłumaczenie i aktualizacje wtyczek, zarejestruj swoją stronę ponownie. Nie martw się, Twoja istniejąca zawartość i tłumaczenia są bezpieczne.

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
pl: Aby łatwo tłumaczyć %s, musisz dodać następujące komponenty WPML:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
pl: Aby je włączyć, Ty lub Twój host musicie otworzyć plik php.ini Twojej witryny i albo:

en: To enable the <strong>Use directory for default language</strong> option, you need to <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specify what to show for your site's root URL</a>.
pl: Aby włączyć opcję <strong>Użyj katalogu dla domyślnego języka</strong>, musisz <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>określić, co ma być wyświetlane dla głównego adresu URL Twojej witryny</a>.

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
pl: Aby zapewnić i poprawić bezpieczeństwo Twojej witryny, WPML korzysta z

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
pl: Aby naprawić, otwórz „%s” i ustaw wartości „domyślnych ustawień regionalnych” jak pokazano powyżej.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
pl: Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dokumentacji dotyczącą %s.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
pl: Aby zsynchronizować wartości dla tłumaczeń, musisz włączyć moduł Zarządzania Tłumaczeniami WPML.

en: To translate content created with %1$s, you need to %2$sinstall WPML String Translation%3$s
pl: Aby przetłumaczyć treść utworzoną za pomocą %1$s, musisz %2$szainstalować WPML String Translation%3$s

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
pl: Aby przetłumaczyć etykiety i slug taksonomii, potrzebujesz wtyczki %s.

en: To translate these items, please go to <a rel="noreferrer" href="%s">Translation Management</a> and send them for translation.
pl: Aby przetłumaczyć te elementy, przejdź do <a rel="noreferrer" href="%s">Zarządzania tłumaczeniami</a> i wyślij je do tłumaczenia.

en: Toggle: Content
pl: Przełącznik: Zawartość

en: Toggle: Title
pl: Przełącznik: Tytuł

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
pl: Wymaga to wywołania każdej z domen językowych strony zarówno przy logowaniu, jak i wylogowaniu, więc istnieje niewielki koszt wydajności przy jej używaniu.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
pl: Ta funkcja pozwala motywowi i wtyczkom działać poprawnie na stronach, które używają języków w domenach.

en: Translatable
pl: Tłumaczalne

en: Translatable custom posts linking
pl: Linkowanie przetłumaczalnych niestandardowych wpisów

en: Translatable taxonomies linking
pl: Linkowanie przetłumaczalnych taksonomii

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Translate Media Library texts (alt, caption, title) when translating content
pl: Tłumacz teksty Biblioteki Mediów (alt, podpis, tytuł) podczas tłumaczenia treści

en: Translate independently
pl: Tłumacz niezależnie

en: Translate menu strings and URLs for:
pl: Przetłumacz ciągi menu i adresy URL dla:

en: Translate this Document
pl: Przetłumacz ten dokument

en: Translated by:
pl: Przetłumaczone przez:

en: Translated post
pl: Przetłumaczony post

en: Translated taxonomies
pl: Przetłumaczone taksonomie

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
pl: Tłumaczysz %1$s? Użyj tabeli %2$s dla łatwiejszego tłumaczenia.

en: Translating content created with page builders
pl: Tłumaczenie treści utworzonych przy użyciu kreatorów stron

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translation (new)
pl: Tłumaczenie (nowe)

en: Translation Dashboard
pl: Panel tłumaczeń

en: Translation Editor FAQ
pl: FAQ Edytora Tłumaczeń

en: Translation Feedback
pl: Opinie o tłumaczeniu

en: Translation Feedback button on front-end:
pl: Przycisk Opinii o Tłumaczeniu na stronie głównej:

en: Translation Jobs
pl: Zadania Tłumaczeniowe

en: Translation Memory
pl: Pamięć tłumaczeniowa

en: Translation Priorities
pl: Priorytety Tłumaczenia

en: Translation Priority
pl: Priorytet Tłumaczenia

en: Translation Quality
pl: Jakość Tłumaczenia

en: Translation Service
pl: Serwis tłumaczeniowy

en: Translation Tools
pl: Narzędzia Tłumaczeniowe

en: Translation completed
pl: Tłumaczenie zakończone

en: Translation entry not found for: %d
pl: Nie znaleziono wpisu tłumaczenia dla: %d

en: Translation fixed
pl: Tłumaczenie poprawione

en: Translation of
pl: Tłumaczenie

en: Translation of %1$s
pl: Tłumaczenie %1$s

en: Translation options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Translation preferences
pl: Preferencje tłumaczenia

en: Translation rating
pl: Ocena tłumaczenia

en: Translation ready to download
pl: Tłumaczenie gotowe do pobrania

en: Translation requests cancelled.
pl: Żądania tłumaczenia anulowane.

en: Translation to:
pl: Tłumaczenie na:

en: Translation:
pl: Tłumaczenie:

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
pl: Tłumaczenia etykiet i sluga taksonomii %1$s

en: Translations:
pl: Tłumaczenia:

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Translator replied
pl: Tłumacz odpowiedział

en: Trash
pl: Kosz

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Type a post title
pl: Wpisz tytuł wpisu

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
pl: Przepisywanie URL nie jest włączone na Twoim serwerze.

en: URLs for menus will be updated
pl: Adresy URL dla menu zostaną zaktualizowane

en: Unable to remove relationship!
pl: Nie można usunąć relacji!

en: Unable to set this service as default.
pl: Nie można ustawić tej usługi jako domyślnej.

en: Unauthorized
pl: Brak autoryzacji

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unique designs for translations
pl: Unikalne projekty dla tłumaczeń

en: Unknown remote translation service
pl: Nieznany zdalny serwis tłumaczeniowy

en: Unknown reviewer
pl: Nieznany recenzent

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
pl: Do tej pory Twoja strona była ustawiona na wyświetlanie „wszystkich wpisów na blogu”, nawet jeśli nie były przetłumaczone. Ta funkcja została teraz zastąpiona lepszym i bardziej kompletnym trybem tłumaczenia.

en: Untranslated URL %s
pl: Nieprzetłumaczony URL %s

en: Untranslated URLs for menus
pl: Nieprzetłumaczone adresy URL dla menu

en: Untranslated string %s
pl: Nieprzetłumaczony ciąg znaków %s

en: Untranslated strings for menus
pl: Nieprzetłumaczone ciągi znaków dla menu

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update %1$s menu option to %2$s
pl: Zaktualizuj opcję menu %1$s na %2$s

en: Update %s translation
pl: Zaktualizuj tłumaczenie %s

en: Update Taxonomy Hierarchy
pl: Aktualizuj hierarchię taksonomii

en: Update Translation Priority
pl: Aktualizuj Priorytet Tłumaczenia

en: Update URL to %s
pl: Zaktualizuj URL na %s

en: Update term names
pl: Zaktualizuj nazwy terminów

en: Updated Name
pl: Zaktualizowana Nazwa

en: Upload custom flag
pl: Prześlij własną flagę

en: Upload dir is not writable
pl: Katalog do przesyłania nie jest zapisywalny

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
pl: Nie można utworzyć katalogu do przesyłania. Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Uploads
pl: Przesłane pliki

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
pl: Używasz motywu DIVI i wybrałeś standardowy edytor do tłumaczenia treści.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
pl: Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Zachęcamy do przełączenia się na Edytor Tłumaczeń.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
pl: Więcej informacji można znaleźć tutaj: %s

en: Use also for old translations created with the classic editor
pl: Używaj również dla starych tłumaczeń utworzonych w klasycznym edytorze

en: Use directory for default language
pl: Użyj katalogu dla języka domyślnego

en: Use the language switcher in the top admin bar to switch languages, then set and save options for each language individually.
pl: Proszę wykorzystać przełącznik języków znajdujący się w górnym pasku administracyjnym w celu zmiany języków, a następnie ustawić i zapisać opcje indywidualnie dla każdego języka.

en: Use your free automatic translation quota
pl: Wykorzystaj darmowy limit automatycznych tłumaczeń

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
pl: , i

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
pl: i

en: User not found
pl: Nie znaleziono użytkownika

en: Utf8mb4 charset
pl: Zestaw znaków utf8mb4

en: Valid
pl: Ważny

en: Validate on save
pl: Waliduj przy zapisywaniu

en: Version
pl: Wersja

en: Video: DailyMotion URL
pl: Wideo: URL DailyMotion

en: Video: Embed Code
pl: Wideo: Kod Osadzenia

en: Video: External hosted
pl: Wideo: Hosting zewnętrzny

en: Video: Link
pl: Wideo: Link

en: Video: Self hosted
pl: Wideo: Własny hosting

en: Video: Vimeo URL
pl: Wideo: URL Vimeo

en: Video: Vimeo link
pl: Wideo: Link do Vimeo

en: Video: Youtube URL
pl: Wideo: URL YouTube

en: View
pl: Wyświetl

en: View post
pl: Zobacz post

en: Visit
pl: Odwiedź

en: WP Menus Sync
pl: Synchronizacja menu WP

en: WPML 3.2 release notes
pl: Informacje o wydaniu WPML 32

en: WPML Export and Import
pl: WPML Eksport i Import

en: WPML Failed to check language pairs
pl: WPML Nie udało się sprawdzić par językowych

en: WPML Language Switcher
pl: Przełącznik języków WPML

en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-8-2/">WPML 4.8.2 release notes</a>
pl: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Dokumentacja</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-8-2/">Informacje o wydaniu WPML 4.8.2</a>

en: WPML Network Setup
pl: Konfiguracja sieciowa WPML

en: WPML Settings
pl: Ustawienia WPML

en: WPML Setup
pl: Konfiguracja WPML

en: WPML Site Languages section
pl: Sekcji Języki witryny WPML

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
pl: WPML Translation Management jest teraz zawarty w WPML Multilingual CMS.

en: WPML admin language
pl: Język administratora WPML

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
pl: Ekrany administracyjne WPML wymagają JavaScript, aby się wyświetlić. JavaScript jest obecnie wyłączony w Twojej przeglądarce.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
pl: WPML pozwala łatwo tłumaczyć taksonomie Twojej strony. Tylko taksonomie oznaczone jako możliwe do tłumaczenia będą dostępne do tłumaczenia. Wybierz taksonomię z menu rozwijanego, a następnie użyj listy terminów taksonomii, która się pojawi, aby je przetłumaczyć.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
pl: WPML może automatycznie przekierowywać odwiedzających zgodnie z językiem przeglądarki.

en: WPML can now automatically detect what types of texts (alt, caption, title) your images use. Enable this option to avoid duplicate fields in the translation editor and missing translations for your images.
pl: WPML może teraz automatycznie wykrywać, jakie rodzaje tekstów (alt, podpis, tytuł) są używane w Twoich obrazach. Włącz tę opcję, aby uniknąć duplikowania pól w edytorze tłumaczeń i brakujących tłumaczeń dla Twoich obrazów.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
pl: WPML nie może działać, ponieważ wymaga wyłączonego rozszerzenia PHP!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
pl: WPML nie może działać normalnie. Wystąpił problem z instalacją lub konfiguracją serwera. %1$sPokaż szczegóły%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
pl: WPML nie może być aktywowany razem z tymi starszymi wtyczkami:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
pl: WPML nie może komunikować się ze zdalnym serwisem tłumaczeniowym. Upewnij się, że WPML Translation Management jest aktywny.

en: WPML capabilities
pl: Uprawnienia WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
pl: WPML nie mógł utworzyć katalogu pamięci podręcznej w %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
pl: WPML nie mógł załadować plików konfiguracyjnych, których potrzebuje Twoja witryna.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
pl: WPML nie mógł zapisać w katalogu pamięci podręcznej: %s

en: WPML experienced an issue while trying to automatically translating some of your content:
pl: WPML napotkał problem podczas próby automatycznego tłumaczenia części Twojej treści:

en: WPML flag
pl: Flaga WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
pl: WPML został aktywowany dla wybranej witryny.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
pl: WPML został dezaktywowany dla wybranej witryny.

en: WPML has been reset for the selected site.
pl: WPML został zresetowany dla wybranej witryny.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
pl: WPML jest wyłączony, ponieważ wymaga WordPress w wersji 4.4 lub wyższej.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
pl: WPML brakuje niektórych rekordów w tabelach języków i nie może w pełni działać, dopóki ten problem nie zostanie rozwiązany.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
pl: WPML automatycznie tłumaczy Twoją treść. Możesz monitorować postęp na pasku administracyjnym.

en: WPML language settings
pl: Ustawienia języka WPML

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
pl: WPML pozwala każdemu użytkownikowi wybrać język panelu administracyjnego, niezależnie od języka, w którym odwiedzający będą widzieć front-end strony.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
pl: WPML pozwala Ci otworzyć te strony na opinie, dzięki czemu odwiedzający mogą poinformować Cię, jeśli zauważą coś nieprawidłowego.

en: WPML love
pl: Miłość do WPML

en: WPML needs at least 208 KB of Available stack size on PHP 8.3+; please set "zend.max_allowed_stack_size" to at least 256 KB and "zend.reserved_stack_size" to at least 48 KB in your php.ini file. After these changes, restart your web server.
pl: WPML wymaga co najmniej 208 KB dostępnego rozmiaru stosu na PHP 8.3+; ustaw „zend.max_allowed_stack_size” na co najmniej 256 KB i „zend.reserved_stack_size” na co najmniej 48 KB w pliku php.ini. Po tych zmianach zrestartuj serwer WWW.

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
pl: WPML musi załadować pliki konfiguracyjne, które informują go, jak tłumaczyć Twój motyw i używane wtyczki. Jeśli wystąpi problem, użyj przycisku Ponów próbę. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną WPML, pokaż szczegóły błędu, a my pomożemy Ci go rozwiązać.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
pl: WPML musi zaktualizować informacje o mediach postu.

en: WPML requires database upgrade
pl: WPML wymaga aktualizacji bazy danych

en: WPML settings
pl: Ustawienia WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
pl: WPML używa plików cookie do identyfikacji obecnego języka odwiedzającego, ostatnio odwiedzanego języka oraz języka zalogowanych użytkowników.

en: WPML will be deactivated
pl: WPML zostanie dezaktywowany

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
pl: WPML skopiuje %s z %s, gdy zapiszesz ten wpis.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
pl: WPML skopiuje to pole z %s, gdy zapiszesz ten wpis.

en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
pl: WPML doda przełącznik języka na stronie logowania WordPress. Aby to zmienić, przejdź do %s.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
pl: WPML zresetuje wszystkie informacje językowe do wartości domyślnych. Wszystkie dodane lub edytowane języki zostaną utracone.

en: WPML->Settings
pl: WPML->Ustawienia

en: Waiting for automatic translation
pl: Oczekiwanie na tłumaczenie automatyczne

en: Waiting for translation from %s
pl: Oczekiwanie na tłumaczenie z %s

en: Waiting for translation service
pl: Oczekiwanie na usługę tłumaczeniową

en: Waiting for translator
pl: Oczekiwanie na tłumacza

en: Waiting for translators...
pl: Oczekiwanie na tłumaczy...

en: Want to know if recent translations you received have problems?
pl: Chcesz wiedzieć, czy ostatnio otrzymane tłumaczenia mają problemy?

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
pl: Nie mogliśmy ukończyć całego procesu w jednym żądaniu. Proszę kliknąć przycisk „Aktualizuj”, aby kontynuować.

en: We couldn't find a translation service connected to this key.
pl: Nie znaleźliśmy usługi tłumaczeniowej powiązanej z tym kluczem.

en: We maintain WPML’s Classic Translation Editor as part of WPML for backward compatibility. You should only use it if you’ve started with the Classic Editor and are concerned about losing the translation history.
pl: Utrzymujemy Klasyczny Edytor Tłumaczeń WPML jako część WPML dla wstecznej kompatybilności. Powinieneś go używać tylko, jeśli zacząłeś pracę z Klasycznym Edytorem i obawiasz się utraty historii tłumaczeń.

en: We recommend enabling automatic detection of image texts (alt, caption, title). This helps prevent duplicate media fields and missing translations.
pl: Zalecamy włączenie automatycznego wykrywania tekstów obrazów (alt, podpis, tytuł). Pomaga to zapobiec duplikowaniu pól mediów i brakującym tłumaczeniom.

en: We strongly recommend enabling WPML's automatic detection for image texts to avoid duplicated media fields and missing translations.
pl: Zdecydowanie zalecamy włączenie automatycznego wykrywania tekstów obrazów WPML, aby uniknąć zduplikowanych pól mediów i brakujących tłumaczeń.

en: What to include in the language switcher:
pl: Co zawrzeć w przełączniku języka:

en: What to show for the root url:
pl: Co pokazać dla głównego adresu URL:

en: When deleting a post, delete translations as well
pl: Podczas usuwania wpisu, usuń również tłumaczenia

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
pl: Podczas usuwania taksonomii (kategorii, tagu lub niestandardowej), usuń również tłumaczenia

en: When should I use WPML’s Classic Translation Editor?
pl: Kiedy powinienem używać Klasycznego Edytora Tłumaczeń WPML?

en: When you publish the original post
pl: Gdy publikujesz oryginalny wpis

en: When you receive completed translations
pl: Gdy otrzymasz ukończone tłumaczenia

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
pl: Które wpisy na blogu chcesz wyświetlać w tłumaczeniach Twojej strony?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
pl: Podczas korzystania z wtyczki, WPML będzie udostępniać dane dotyczące witryny poprzez Instalator. Żadne dane samego użytkownika nie będą udostępniane.

en: White
pl: Biały

en: Widget area
pl: Obszar widgetów

en: Widget language switcher
pl: Przełącznik języków w widgecie

en: Widget title:
pl: Tytuł widgetu:

en: Width
pl: Szerokość

en: Will be added
pl: Zostanie dodane

en: Will be removed
pl: Zostanie usunięte

en: With WPML activated, you can set your site’s languages from the %1$s.<br>To change the language of your WordPress admin, go to the %2$s in your user profile.
pl: Po aktywacji WPML możesz ustawić języki swojej witryny w %1$s.<br>Aby zmienić język panelu administracyjnego WordPress, przejdź do %2$s w swoim profilu użytkownika.

en: WordPress %s or later is required.
pl: Wymagany jest WordPress %s lub nowszy.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
pl: WordPress nie może automatycznie pobrać tłumaczeń dla następujących języków:

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
pl: Brakuje pliku językowego WordPress (.mo). Zachowywanie istniejącego języka wyświetlania.

en: Wrong nonce
pl: Nieprawidłowy nonce

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, WPML allows you to use %1$scompletely different designs for translations%2$s.
pl: Tak, WPML umożliwia stosowanie %1$scałkowicie odmiennych projektów dla tłumaczeń%2$s.

en: Yes, use Advanced Translation Editor for existing content
pl: Tak, użyj Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń dla istniejącej treści

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
pl: Aktywowałeś Zaawansowany Edytor Tłumaczeń dla tej witryny, ale aktualizujesz stare tłumaczenie. WPML otworzył Standardowy Edytor Tłumaczeń, abyś mógł zaktualizować to tłumaczenie. Gdy będziesz tłumaczyć nową treść, otrzymasz Zaawansowany Edytor Tłumaczeń ze wszystkimi jego funkcjami. Aby zmienić ustawienia, przejdź do Ustawień WPML.

en: You are about to change the language of {post_name}.
pl: Zamierzasz zmienić język {post_name}.

en: You are about to connect the current post with these following posts
pl: Zamierzasz połączyć bieżący wpis z następującymi wpisami

en: You are about to edit this translation using the standard WordPress editor.
pl: Zamierzasz edytować to tłumaczenie przy użyciu standardowego edytora WordPress.

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
pl: Zamierzasz zresetować WPML dla tej witryny: %s.

en: You are about to use Advanced Translation Editor for your existing translations
pl: Zamierzasz użyć Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń dla swoich istniejących tłumaczeń

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
pl: Tworzysz %1$s w %3$s i ustawiłeś %2$s do wyświetlania nawet gdy nie jest przetłumaczone. Pamiętaj, że ten %1$s pojawi się tylko w %3$s. Tylko %2$s, które utworzysz w domyślnym języku witryny (%4$s) pojawi się we wszystkich językach witryny.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania ustawieniami sieciowymi WPML.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
pl: Jesteś teraz Menedżerem Tłumaczeń dla %s - wymagane działanie

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
pl: Jesteś Menedżerem Tłumaczeń dla %s. Ta rola pozwala Ci zarządzać wszystkim, co związane z tłumaczeniami na tej stronie.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
pl: Próbujesz użyć zewnętrznego adresu URL: to nie jest dozwolone.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
pl: Używasz PHP 7: w niektórych przypadkach rozszerzenie mogło zostać usunięte podczas aktualizacji systemu. W takim przypadku proszę zapoznać się z %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
pl: Używasz WPML Translation Management bez String Translation. Niektóre tłumaczenia mogą nie działać w ten sposób. Proszę pobrać i zainstalować WPML String Translation przed tłumaczeniem treści z Edytora bloków.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
pl: Używasz wtyczki cache. Gdy tłumaczysz ciągi znaków, pamięć podręczna musi zostać wyczyszczona, aby tłumaczenie było widoczne.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
pl: Możesz całkowicie ukryć treści w określonych językach przed odwiedzającymi i wyszukiwarkami, ale nadal je widzieć. Pozwala to na przeglądanie tłumaczeń w trakcie pracy.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
pl: Możesz wyświetlić przełącznik języków w stopce witryny. Możesz go tutaj dostosować i stylizować.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
pl: Możesz wyświetlać linki do tłumaczeń wpisów przed wpisem i po nim. Te linki wyglądają jak „Ten wpis jest również dostępny w...”

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
pl: Możesz włączyć ich wyświetlanie dla siebie na swojej <a href="%s">stronie profilu</a>.

en: You can find the API token at %s site
pl: Możesz znaleźć token API na stronie %s

en: You can only edit translations assigned to you.
pl: Możesz edytować tylko tłumaczenia przypisane do Ciebie.

en: You can set different options for each language
pl: Istnieje możliwość ustawienia różnych opcji dla każdego języka

en: You can't do that!
pl: Nie możesz tego zrobić!

en: You deactivated the following language(s) from your site, but there are still some existing translations saved in your database.
pl: Dezaktywowałeś następujące języki na swojej stronie, ale nadal istnieją niektóre zapisane tłumaczenia w bazie danych.

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
pl: Nie masz uprawnień do tłumaczenia z %1$s na %2$s

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
pl: Otrzymałeś kilka zadań z tłumaczenia i teraz pojawiają się one na Twojej stronie.

en: You have post types set to fallback to the default language. Changing the default language may impact how archive listings display untranslated posts.
pl: Masz typy wpisów ustawione na powrót do języka domyślnego. Zmiana języka domyślnego może wpłynąć na sposób wyświetlania nieprzetłumaczonych wpisów na listach archiwów.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
pl: Nie ustawiłeś preferencji synchronizacji dla tych %1$s: %2$s. Wybrano wartość domyślną.

en: You may need to adjust your server settings if your site uses nginx.
pl: Może być konieczne dostosowanie ustawień serwera, jeśli Twoja witryna korzysta z nginx.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
pl: Może być konieczne skontaktowanie się z administratorem serwera lub firmą hostingową w celu zainstalowania tego rozszerzenia.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
pl: Może być konieczne %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
pl: ponownie zapisz permalinki witryny

en: You need to configure WPML before you can start translating.
pl: Musisz skonfigurować WPML zanim zaczniesz tłumaczyć.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media Translation" screens.
pl: Musisz skonfigurować co najmniej jeden dodatkowy język, aby uzyskać dostęp do ekranów „Lokalizacji motywu i wtyczek” oraz „Tłumaczenia mediów”.

en: You need to deactivate the separate plugin.
pl: Musisz dezaktywować oddzielną wtyczkę.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
pl: Musisz włączyć Edytor Tłumaczeń WPML, aby wygodnie tłumaczyć.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
pl: Wszystko gotowe. Od teraz wszystkie nowe pliki mediów, które prześlesz do treści, otrzymają język. Możesz automatycznie duplikować je do tłumaczeń z ekranu edycji wpisu.

en: Your Automatic Translation account id is
pl: Twój identyfikator konta Tłumaczenia Automatycznego to

en: Your WPML Blog account only allows you to manually translate Elementor content
pl: Twoje konto WPML Blog pozwala tylko na ręczne tłumaczenie treści Elementora

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
pl: Twoja instalacja WPML może powodować problemy z Edytorem bloków

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
pl: Twoja strona bloga nie istnieje lub jej tłumaczenie nie jest opublikowane w %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
pl: Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie pozwala na ustawienie plików cookie.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
pl: Twoja strona główna nie istnieje lub jej tłumaczenie nie jest opublikowane w %s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
pl: Twoje menu zawiera niestandardowe elementy, które musisz przetłumaczyć za pomocą Tłumaczenia Ciągów WPML.

en: Your php.ini file is located at
pl: Twój plik php.ini znajduje się w

en: Your rating:
pl: Twoja ocena:

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
pl: Ustawienia serwera nie pozwalają na języki w katalogach.

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
pl: Twoja strona ma obecnie wyłączone przełączanie języków na stronie logowania.

en: Your site doesn't meet WPML's minimum requirements.
pl: Twoja strona nie spełnia minimalnych wymagań WPML.

en: add
pl: dodaj

en: add translation
pl: dodaj tłumaczenie

en: all
pl: wszystkie

en: any language
pl: dowolny język

en: avoids unnecessary duplicate media fields and missing image translations
pl: unika niepotrzebnych zduplikowanych pól mediów i brakujących tłumaczeń obrazów

en: day(s)
pl: dzień/dni

en: default
pl: domyślne

en: delete it permanently
pl: usuń go na stałe

en: duplicate
pl: duplikuj

en: edit terms
pl: edytuj terminy

en: edit translation
pl: edytuj tłumaczenie

en: eval() availability from Suhosin
pl: dostępność eval() z Suhosin

en: g:i a T
pl: h:i T

en: good for menus that display items as a list
pl: dobre dla menu wyświetlających elementy jako listę

en: good for menus that support drop-downs
pl: dobre dla menu obsługujących rozwijane listy

en: hidden
pl: ukryty

en: hide
pl: ukryj

en: how to ensure your archive listing continues to display all posts
pl: jak zapewnić, aby lista archiwów nadal wyświetlała wszystkie wpisy

en: in
pl: w

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
pl: w opcjach, menu, widgetach, stopce i shortcode

en: item
pl: element

en: items
pl: elementów

en: learn more
pl: dowiedz się więcej

en: linked to:
pl: połączono z:

en: loading
pl: ładowanie

en: local translator
pl: lokalny tłumacz

en: menu items
pl: elementy menu

en: month(s)
pl: miesiąc/miesięcy

en: n/a
pl: nd

en: needs retry
pl: wymaga powtórzenia

en: nginx guide
pl: przewodnik nginx

en: none
pl: brak

en: not translated in current language
pl: nie przetłumaczono w obecnym języku

en: of
pl: z

en: only show translated items
pl: pokazuj tylko przetłumaczone elementy

en: posts left
pl: pozostałych postów

en: profile
pl: profilu

en: published
pl: opublikowana

en: published or updated
pl: opublikowana lub zaktualizowana

en: restore
pl: przywróć

en: select parent
pl: wybierz nadrzędny

en: show
pl: pokaż

en: some strings might be not registered
pl: niektóre ciągi mogą nie być zarejestrowane

en: string not registered
pl: ciąg nie zarejestrowany

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
pl: będzie to Twój język administratora i będzie również używany do tłumaczenia komentarzy.

en: to
pl: na

en: translate
pl: tłumacz

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
pl: przetłumacz podstawowe ścieżki taksonomii za pomocą WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
pl: tłumaczenie kategorii wpisów i niestandardowych taksonomii

en: untranslated
pl: nieprzetłumaczone

en: updated
pl: zaktualizowana

en: use translation if available or fallback to default language
pl: użyj tłumaczenia, jeśli jest dostępne, lub powróć do języka domyślnego

en: week(s)
pl: tydzień/tygodni
