Advanced Custom Fields - en to hu_HU translation catalogue (1755 entries)

en: %1$d Field Groups, %2$d Custom Post Types, %3$d Taxonomies
hu_HU: %1$d mezőcsoport, %2$d egyéni bejegyzéstípus, %3$d taxonómia

en: %1$d Post Types, %2$d Blocks
hu_HU: %1$d bejegyzéstípus, %2$d blokk

en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
hu_HU: %1$s (%2$s) - megjelenítve ezen keresztül: %3$s

en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
hu_HU: %1$s Az ACF mostantól automatikusan escape-eli a nem biztonságos HTML-kódot, amikor az a <code>the_field</code> vagy az ACF rövidkód által jelenik meg. Észleltük, hogy néhány meződ kimenete módosult emiatt a változás miatt, de lehet, hogy ez nem okoz kompatibilitási hibát. %2$s.

en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
hu_HU: %1$s Észleltük, hogy ez a webhely a Select2 jQuery könyvtár 3-as verziójának használatára van beállítva, amely elavult a 4-es verzióhoz képest, és az ACF egy későbbi verziójában el lesz távolítva. <a href="%2$s" target="_blank">További információ</a>.

en: %1$s is not one of %2$s
hu_HU: A(z) %1$s nem tartozik a következők közé: %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
hu_HU[0]: A(z) %1$s mezőnek %2$s bejegyzéstípusúnak kell lennie.
hu_HU[1]: A(z) %1$s mezőnek az alábbi bejegyzéstípusok egyikének kell lennie: %2$s

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
hu_HU[0]: A(z) %1$s mezőben %2$s szerepkörű felhasználónak kell szerepelnie.
hu_HU[1]: A(z) %1$s mezőben az alábbi szerepkörök egyikével rendelkező felhasználónak kell szerepelnie: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
hu_HU: A(z) %1$s mezőnek érvényes bejegyzésazonosítót kell tartalmaznia.

en: %1$s must have a valid user ID.
hu_HU: A(z) %1$s mezőnek érvényes felhasználóazonosítót kell tartalmaznia.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
hu_HU[0]: A(z) %1$s mezőnek tartalmaznia kell ezt a kifejezést: %2$s.
hu_HU[1]: A(z) %1$s mezőnek az alábbi kifejezések egyikét kell tartalmaznia: %2$s

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
hu_HU[0]: A(z) %1$s mező legalább %2$s kijelölést igényel
hu_HU[1]: A(z) %1$s mező legalább %2$s kijelölést igényel

en: %d fields require attention
hu_HU: %d mező figyelmet igényel

en: %s (Successful task performed) | %s (Successful tasks performed)
hu_HU[0]: %s (Sikeresen végrehajtott feladat)
hu_HU[1]: %s (Sikeresen végrehajtott feladatok)

en: %s Archives
hu_HU: %s archívumok

en: %s Attributes
hu_HU: %s attribútumai

en: %s Field
hu_HU: %s mező

en: %s Link
hu_HU: %s hivatkozás

en: %s added
hu_HU: %s hozzáadva

en: %s already exists
hu_HU: %s már létezik

en: %s fields
hu_HU: %s mezők

en: %s is a required property of acf.
hu_HU: A(z) %s az acf kötelező tulajdonsága.

en: %s list
hu_HU: %s listája

en: %s list navigation
hu_HU: %s lista navigáció

en: %s post type created
hu_HU: %s bejegyzéstípus létrehozva

en: %s post type updated
hu_HU: %s bejegyzéstípus frissítve

en: %s published privately.
hu_HU: %s privátként közzétéve.

en: %s published.
hu_HU: %s közzétéve.

en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
hu_HU: A(z) %s érvényes mellékletazonosítót igényel, ha a típus media_library értékre van állítva.

en: %s requires a valid attachment ID.
hu_HU: A(z) %s érvényes mellékletazonosítót igényel.

en: %s reverted to draft.
hu_HU: %s visszaállítva vázlatra.

en: %s scheduled.
hu_HU: %s ütemezve.

en: %s taxonomy created
hu_HU: %s taxonómia létrehozva

en: %s taxonomy updated
hu_HU: %s taxonómia frissítve

en: %s updated.
hu_HU: %s frissítve.

en: %s value is required
hu_HU: %s kitöltése kötelező

en: '%s' is not a valid email address
hu_HU: A(z) „%s” nem érvényes e-mail-cím

en: 'High' position not supported in the Block Editor
hu_HU: A „High” pozíció nem támogatott a blokkszerkesztőben

en: (Duplicated from %s)
hu_HU: (Másolva innen: %s)

en: (no label)
hu_HU: (nincs címke)

en: (no title)
hu_HU: (nincs cím)

en: (this field)
hu_HU: (ez a mező)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
hu_HU: . A Custom Post Type UI bővítmény kikapcsolható.

en: 1 field requires attention
hu_HU: 1 mező figyelmet igényel

en: 4 Months Free
hu_HU: 4 hónap ingyen

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
hu_HU: <a href="%s" target="_blank">Beszélgetések</a>. Aktív és barátságos közösségünk van a közösségi fórumainkon, ahol segíthetnek eligazodni az ACF világának gyakorlati kérdéseiben.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
hu_HU: <a href="%s" target="_blank">Dokumentáció</a>. Kiterjedt dokumentációnk hivatkozásokat és útmutatókat tartalmaz a legtöbb helyzethez, amellyel találkozhatsz.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
hu_HU: <a href="%s" target="_blank">Ügyfélszolgálat</a>. Az ügyfélszolgálatunk szakemberei segítenek a mélyebb, technikai kihívások megoldásában.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
hu_HU: <b>Hiba</b>. Nem hozható létre kapcsolat a frissítési szerverrel.

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
hu_HU: <b>Válaszd ki</b> az elemeket, hogy <b>elrejtsd</b> őket a szerkesztőképernyőről.

en: <strong>Error</strong>: %s
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
hu_HU: A taxonómia meta dobozból mentett adatainak tisztítására meghívandó PHP-függvény neve.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
hu_HU: Egy meghívandó PHP-függvénynév a taxonómiád meta dobozának tartalmához. Biztonsági okokból ez a callback speciális környezetben fut le, hozzáférés nélkül olyan szuperglobális változókhoz, mint a $_POST vagy a $_GET.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
hu_HU: Egy meghívandó PHP-függvénynév a szerkesztőképernyő meta dobozainak beállításakor. Biztonsági okokból ez a callback speciális környezetben fut le, hozzáférés nélkül olyan szuperglobális változókhoz, mint a $_POST vagy a $_GET.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
hu_HU: Egyszerű szövegbeviteli mező, amely hasznos egyetlen karakterlánc érték tárolására.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
hu_HU: Egyszerű többsoros szövegmező bekezdések tárolására.

en: A descriptive summary of the post type.
hu_HU: A bejegyzéstípus leíró összefoglalása.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
hu_HU: A taxonómia leíró összefoglalása.

en: A descriptive summary of the term.
hu_HU: A kifejezés leíró összefoglalása.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
hu_HU: Legördülő lista az általad megadott választási lehetőségekkel.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
hu_HU: Kétoszlopos felület egy vagy több bejegyzés, oldal vagy egyéni bejegyzéstípus-elem kiválasztásához, hogy kapcsolatot hozz létre az éppen szerkesztett elemmel. Keresési és szűrési lehetőségeket is tartalmaz.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
hu_HU: Gombok csoportja az általad megadott értékekkel, amelyek közül a felhasználó egy lehetőséget választhat.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
hu_HU: Jelölőnégyzetek csoportja, amely lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy az általad megadott értékek közül egyet vagy többet válasszon.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
hu_HU: Rádiógombok csoportja, amely lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy az általad megadott értékek közül egyet válasszon.

en: A link to a %s
hu_HU: Hivatkozás erre: %s

en: A link to a %s.
hu_HU: Hivatkozás ehhez: %s.

en: A link to a post.
hu_HU: Hivatkozás egy bejegyzéshez.

en: A link to a tag
hu_HU: Hivatkozás egy címkére

en: A post type with this key already exists
hu_HU: Már létezik bejegyzéstípus ezzel a kulccsal

en: A taxonomy with this key already exists
hu_HU: Már létezik taxonómia ezzel a kulccsal

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
hu_HU: Kifejezetten e-mail-címek tárolására tervezett szövegbeviteli mező.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
hu_HU: Kifejezetten webcímek tárolására tervezett szövegbeviteli mező.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
hu_HU: Egy kapcsoló, amely lehetővé teszi 1 vagy 0 érték kiválasztását (be vagy ki, igaz vagy hamis stb.). Megjeleníthető stilizált kapcsolóként vagy jelölőnégyzetként.

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
hu_HU: Az ACF <a href="%s" target="_blank">opcióoldalak</a> egyéni adminisztrációs oldalak globális beállítások mezőkön keresztüli kezelésére. Több oldalt és aloldalt is létrehozhatsz.

en: ACF AI
hu_HU: ACF MI

en: ACF Blocks
hu_HU: ACF blokkok

en: ACF Custom Post Types
hu_HU: ACF egyéni bejegyzéstípusok

en: ACF Custom Taxonomies
hu_HU: ACF egyéni taxonómiák

en: ACF Field Management
hu_HU: ACF mezőkezelés

en: ACF PRO Feature
hu_HU: ACF PRO funkció

en: ACF PRO Logo
hu_HU: ACF PRO logó

en: ACF PRO logo
hu_HU: ACF PRO logó

en: ACF custom post type created successfully
hu_HU: Az ACF egyéni bejegyzéstípus sikeresen létrejött

en: ACF custom taxonomy created successfully
hu_HU: Az ACF egyéni taxonómia sikeresen létrejött

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
hu_HU: Az ACF <a href="%s" target="_blank">mezőcsoportokat</a> használ az egyéni mezők összefogására, majd ezeket a mezőket a szerkesztőképernyőkhöz rendeli.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
hu_HU: Az ACF nem tudta végrehajtani az ellenőrzést, mert a szerver nem kapott nonce értéket.

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
hu_HU: Az ACF nem tudta végrehajtani az ellenőrzést, mert a megadott nonce ellenőrzése sikertelen volt.

en: AI Actions Executed
hu_HU: Végrehajtott MI-műveletek

en: AI Context Description
hu_HU: MI-kontextus leírása

en: AI Description
hu_HU: MI-leírás

en: AI Execution Errors
hu_HU: MI-végrehajtási hibák

en: AI Guidance for Post Type
hu_HU: MI-iránymutatás bejegyzéstípushoz

en: AI Guidance for Taxonomy
hu_HU: MI-iránymutatás taxonómiához

en: AI Support
hu_HU: MI-támogatás

en: AI-Ready Objects
hu_HU: MI-re előkészített objektumok

en: Abilities for discovering WordPress content types, taxonomies, and structure.
hu_HU: Képességek a WordPress tartalomtípusainak, taxonómiáinak és szerkezetének feltérképezéséhez.

en: Abilities for managing Advanced Custom Fields field groups and field data.
hu_HU: Képességek az Advanced Custom Fields mezőcsoportjainak és mezőadatainak kezeléséhez.

en: Accordion
hu_HU: Harmonika

en: Activate
hu_HU: Bekapcsolás

en: Activate License
hu_HU: Licenc aktiválása

en: Activate this item
hu_HU: Elem bekapcsolása

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Aktív <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Aktív <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
hu_HU: Aktív bővítmények

en: Active Theme
hu_HU: Aktív sablon

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
hu_HU: Az aktív bejegyzéstípusok engedélyezve vannak és regisztrálva lettek a WordPressben.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
hu_HU: Az aktív taxonómiák engedélyezve vannak és regisztrálva lettek a WordPressben.

en: Activity Icon
hu_HU: Aktivitás ikon

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add 'other' choice to allow for custom values
hu_HU: 'Egyéb' választási lehetőség hozzáadása egyéni érték megadásához

en: Add / Edit
hu_HU: Hozzáadás / Szerkesztés

en: Add Custom
hu_HU: Egyéni hozzáadása

en: Add Field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Add Field Group
hu_HU: Mezőcsoport hozzáadása

en: Add File
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Add Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add Image to Gallery
hu_HU: Kép hozzáadása a galériához

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New %s
hu_HU: Új %s hozzáadása

en: Add New Field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Add New Field Group
hu_HU: Új mezőcsoport hozzáadása

en: Add New Item
hu_HU: Új elem hozzáadása

en: Add New Layout
hu_HU: Új elrendezés hozzáadása

en: Add New Post
hu_HU: Új bejegyzés hozzáadása

en: Add New Post Type
hu_HU: Új bejegyzéstípus hozzáadása

en: Add New Tag
hu_HU: Új címke hozzáadása

en: Add New Taxonomy
hu_HU: Új taxonómia hozzáadása

en: Add Options Page
hu_HU: Opcióoldal hozzáadása

en: Add Or Remove Items
hu_HU: Elemek hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add Page Icon
hu_HU: Oldal hozzáadása ikon

en: Add Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus hozzáadása

en: Add Row
hu_HU: Sor hozzáadása

en: Add Taxonomy
hu_HU: Taxonómia hozzáadása

en: Add Toggle All
hu_HU: Összes átváltása hozzáadása

en: Add Your First Field
hu_HU: Adjuk hozzá az első mezőt

en: Add Your First Field Group
hu_HU: Adjuk hozzá az első mezőcsoportot

en: Add Your First Post Type
hu_HU: Adjuk hozzá az első bejegyzéstípust

en: Add Your First Taxonomy
hu_HU: Adjuk hozzá az első taxonómiát

en: Add a short explanation of what this field group is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
hu_HU: Adjunk meg egy rövid magyarázatot arról, hogy mire szolgál ez a mezőcsoport. Minél egyértelműbb a leírás, annál jobb lesz az MI kimenete.

en: Add a short explanation of what this post type is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
hu_HU: Adjunk meg egy rövid magyarázatot arról, hogy mire szolgál ez a bejegyzéstípus. Minél egyértelműbb a leírás, annál jobb lesz az MI kimenete.

en: Add a short explanation of what this taxonomy is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
hu_HU: Adjunk meg egy rövid magyarázatot arról, hogy mire szolgál ez a taxonómia. Minél egyértelműbb a leírás, annál jobb lesz az MI kimenete.

en: Add fields
hu_HU: Mezők hozzáadása

en: Add fields to %s
hu_HU: Mezők hozzáadása ehhez: %s

en: Add layout
hu_HU: Elrendezés hozzáadása

en: Add new choice
hu_HU: Új lehetőség hozzáadása

en: Add or remove %s
hu_HU: %s hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add or remove tags
hu_HU: Címkék hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add row
hu_HU: Sor hozzáadása

en: Add rule group
hu_HU: Szabálycsoport hozzáadása

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
hu_HU: Adjuk hozzá ezt a(z) %s elemet a kiválasztott mezőcsoportok helyszabályaihoz.

en: Add title
hu_HU: Cím hozzáadása

en: Add to gallery
hu_HU: Hozzáadás galériához

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
hu_HU: „Bejegyzéstípus-archívum” elemeket ad hozzá ezzel a címkével a megjelenített bejegyzések listájához, amikor elemeket adsz hozzá egy meglévő menühöz olyan egyéni bejegyzéstípusnál, ahol az archívum engedélyezett. Csak a menük „Élő előnézet” módban való szerkesztésekor jelenik meg, és ha egyéni archívum slug lett megadva.

en: Admin Menu Parent
hu_HU: Adminisztrációs menü szülőeleme

en: Admin UI Enabled
hu_HU: Adminfelület engedélyezve

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
hu_HU: Adminisztrációs szerkesztő navigáció az oldalsáv menüjében.

en: Admin menu name for the post type.
hu_HU: A bejegyzéstípus adminisztrációs menüjének neve.

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Advanced Configuration
hu_HU: Haladó konfiguráció

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
hu_HU: Az Advanced Custom Fields és az Advanced Custom Fields PRO nem lehet egyszerre aktív. Az Advanced Custom Fields PRO automatikusan kikapcsolásra került.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
hu_HU: Az Advanced Custom Fields és az Advanced Custom Fields PRO nem lehet egyszerre aktív. Az Advanced Custom Fields automatikusan kikapcsolásra került.

en: Advanced Custom Fields logo
hu_HU: Advanced Custom Fields logó

en: Advanced Settings
hu_HU: Haladó beállítások

en: Airplane Icon
hu_HU: Repülő ikon

en: Album Icon
hu_HU: Album ikon

en: Align Center Icon
hu_HU: Középre igazítás ikon

en: Align Full Width Icon
hu_HU: Teljes szélességre igazítás ikon

en: Align Left Icon
hu_HU: Balra igazítás ikon

en: Align None Icon
hu_HU: Nincs igazítás ikon

en: Align Pull Left Icon
hu_HU: Balra kihúzott igazítás ikon

en: Align Pull Right Icon
hu_HU: Jobbra kihúzott igazítás ikon

en: Align Right Icon
hu_HU: Jobbra igazítás ikon

en: Align Wide Icon
hu_HU: Széles igazítás ikon

en: All
hu_HU: Összes

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: All %s formats
hu_HU: Minden %s formátum

en: All Items
hu_HU: Összes elem

en: All Location Rules
hu_HU: Összes helyszabály

en: All Posts
hu_HU: Összes bejegyzés

en: All Tags
hu_HU: Összes címke

en: All Types
hu_HU: Összes típus

en: All images
hu_HU: Összes kép

en: All post types
hu_HU: Minden bejegyzéstípus

en: All taxonomies
hu_HU: Összes taxonómia

en: All user roles
hu_HU: Minden felhasználói szerepkör

en: Allow 'custom' values to be added
hu_HU: „Egyéni” értékek hozzáadásának engedélyezése

en: Allow AI Access
hu_HU: MI-hozzáférés engedélyezése

en: Allow AI Access to Field Data
hu_HU: MI-hozzáférés engedélyezése a mezőadatokhoz

en: Allow AI Access to Post Content
hu_HU: MI-hozzáférés engedélyezése a bejegyzéstartalomhoz

en: Allow AI Access to Taxonomy Terms
hu_HU: MI-hozzáférés engedélyezése a taxonómia kifejezéseihez

en: Allow AI systems to access and modify this content through the WordPress Abilities API.
hu_HU: Az MI-rendszerek hozzáférhetnek ehhez a tartalomhoz, és módosíthatják azt a WordPress Abilities API-n keresztül.

en: Allow Access to Value in Editor UI
hu_HU: Hozzáférés engedélyezése az értékhez a szerkesztő felületén

en: Allow Archives URLs
hu_HU: Archívum URL-ek engedélyezése

en: Allow Custom Values
hu_HU: Egyéni értékek engedélyezése

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
hu_HU: A HTML jelölés látható szövegként jelenjen meg renderelés helyett

en: Allow Null
hu_HU: Üres mező engedélyezése

en: Allow Other Choice
hu_HU: Másik választás engedélyezése

en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
hu_HU: Lehetővé teszi a tartalomszerkesztők számára, hogy a mező értékét elérjék és megjelenítsék a szerkesztő felületén blokkhozzárendelések vagy az ACF rövidkód használatával. %s

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
hu_HU: Lehetővé teszi a tartalomszerkesztők számára, hogy új lehetőségeket hozzanak létre a kijelölőmezőbe történő gépeléssel. Több lehetőség is létrehozható vesszővel elválasztott szövegből.

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
hu_HU: Lehetővé teszi elemek hozzáadását a menükhöz a „Megjelenés” > „Menük” képernyőn. A „Képernyőbeállítások” résznél be kell kapcsolni.

en: Allow new terms to be created whilst editing
hu_HU: Új kifejezések létrehozásának engedélyezése szerkesztés közben

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
hu_HU: Engedélyezi, hogy a bejegyzéstípus exportálható legyen az „Eszközök” > „Exportálás” menüpontból.

en: Allow this accordion to open without closing others.
hu_HU: Engedélyezd, hogy ez a harmonika mások bezárása nélkül nyíljon meg.

en: Allowed File Types
hu_HU: Engedélyezett fájltípusok

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
hu_HU: Lehetővé teszi egy vagy több taxonómiakifejezés kiválasztását a mező beállításaiban megadott feltételek és opciók alapján.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
hu_HU: Lehetővé teszi egy vagy több felhasználó kiválasztását, amely adatobjektumok közötti kapcsolatok létrehozására használható.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
hu_HU: Lehetővé teszi az egyéni mezők összecsukható panelekbe rendezését és szervezését, amelyek a tartalom szerkesztése közben jelennek meg. Hasznos nagy adathalmazok áttekinthetően tartásához.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
hu_HU: Lehetővé teszi a mezők lapfüles szakaszokba rendezését a szerkesztőképernyőn. Hasznos a mezők rendezett és strukturált kezeléséhez.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
hu_HU: Lehetővé teszi egy hivatkozás és annak tulajdonságainak, például címének és céljának megadását a WordPress natív hivatkozásválasztójával.

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
hu_HU: Módosítja a közvetlen hivatkozások szerkezetét, hogy a `WP_Rewrite::$front` előtagot hozzáadja az URL-ekhez.

en: Amazon Icon
hu_HU: Amazon ikon

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
hu_HU: Az oldalon található egyik ACF blokk figyelmet igényel, mielőtt menthetnél.

en: An input for providing a password using a masked field.
hu_HU: Jelszó megadására szolgáló beviteli mező maszkolt mező használatával.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
hu_HU: Beviteli mező numerikus érték kiválasztásához egy megadott tartományon belül csúszka használatával.

en: An input limited to numerical values.
hu_HU: Csak numerikus értékekre korlátozott beviteli mező.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
hu_HU: Interaktív felület dátum és idő kiválasztásához. A visszaadott dátum formátuma a mező beállításaival testreszabható.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
hu_HU: Interaktív felület dátum kiválasztásához. A visszaadott dátum formátuma a mező beállításaival testreszabható.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
hu_HU: Interaktív felület időpont kiválasztásához. Az időformátum a mező beállításaival testreszabható.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
hu_HU: Interaktív felület szín kiválasztásához vagy hexadecimális érték megadásához.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
hu_HU: Interaktív felület hely kiválasztásához a Google Maps használatával. A helyes megjelenítéshez Google Maps API-kulcs és további konfiguráció szükséges.

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
hu_HU: Interaktív felület ikon kiválasztásához. Választhatsz a Dashicons készletből, a Médiatárból vagy egy önálló URL-mezőből.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
hu_HU: Interaktív és testreszabható felület egy vagy több bejegyzés, oldal vagy bejegyzéstípus-elem kiválasztásához, keresési lehetőséggel.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
hu_HU: Interaktív komponens videók, képek, tweetek, hanganyagok és egyéb tartalmak beágyazásához a natív WordPress oEmbed funkció használatával.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
hu_HU: Interaktív legördülő mező egy vagy több bejegyzés, oldal, egyéni bejegyzéstípus-elem vagy archívum-URL kiválasztásához, keresési lehetőséggel.

en: Analytics Icon
hu_HU: Analitika ikon

en: Any post status
hu_HU: Bármilyen bejegyzésállapot

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Appearance Icon
hu_HU: Megjelenés ikon

en: Appearance Menus Support
hu_HU: Megjelenés menük támogatása

en: Appears after the input
hu_HU: Beviteli mező után jelenik meg

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
hu_HU: Elemként jelenik meg az adminisztrációs sáv „Új” menüjében.

en: Appears before the input
hu_HU: Beviteli mező előtt jelenik meg

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
hu_HU: Az adminisztrációs sávban jelenik meg az „Összes bejegyzés” nézetben, feltéve hogy a bejegyzéstípus támogatja az archívumokat, és a kezdőlap nem ennek a bejegyzéstípusnak az archívuma.

en: Appears when creating a new post
hu_HU: Új bejegyzés létrehozásánál

en: Appears within the input
hu_HU: Beviteli mezőben jelenik meg

en: Append
hu_HU: Utótag

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Archive Icon
hu_HU: Archívum ikon

en: Archive Slug
hu_HU: Archívum slug

en: Archives
hu_HU: Archívumok

en: Archives Nav Menu
hu_HU: Archívumok navigációs menüje

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos vagy benne?

en: Array
hu_HU: Tömb

en: Arrow Down (alt) Icon
hu_HU: Nyíl le (alt) ikon

en: Arrow Down (alt2) Icon
hu_HU: Nyíl le (alt2) ikon

en: Arrow Down Icon
hu_HU: Nyíl le ikon

en: Arrow Left (alt) Icon
hu_HU: Nyíl balra (alt) ikon

en: Arrow Left (alt2) Icon
hu_HU: Nyíl balra (alt2) ikon

en: Arrow Left Icon
hu_HU: Nyíl balra ikon

en: Arrow Right (alt) Icon
hu_HU: Nyíl jobbra (alt) ikon

en: Arrow Right (alt2) Icon
hu_HU: Nyíl jobbra (alt2) ikon

en: Arrow Right Icon
hu_HU: Nyíl jobbra ikon

en: Arrow Up (alt) Icon
hu_HU: Nyíl fel (alt) ikon

en: Arrow Up (alt2) Icon
hu_HU: Nyíl fel (alt2) ikon

en: Arrow Up Icon
hu_HU: Nyíl fel ikon

en: Art Icon
hu_HU: Művészet ikon

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
hu_HU: Gombfeliratként kép kiválasztásakor kiemelt képként való használathoz.

en: As the button label when adding media to content.
hu_HU: Gombfeliratként média tartalomhoz adásakor.

en: As the button label when removing the featured image.
hu_HU: Gombfeliratként a kiemelt kép eltávolításakor.

en: As the button label when setting the featured image.
hu_HU: Gombfeliratként a kiemelt kép beállításakor.

en: Aside Icon
hu_HU: Jegyzet ikon

en: Assign Terms Capability
hu_HU: Kifejezések hozzárendelési képessége

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
hu_HU: Rendeljen hozzá egy szülő kifejezést a hierarchia létrehozásához. Például a Jazz kifejezés lehetne a Bebop és a Big Band szülője

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
hu_HU: Címet rendel a blokkszerkesztőben használt navigációs hivatkozásblokk-változathoz.

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
hu_HU: A szülőelem szövegét adja meg, de a végére kettőspontot (:) tesz.

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
hu_HU: A szülőelem szövegét adja meg. Csak hierarchikus taxonómiáknál használatos.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
hu_HU: A népszerű elemek szövegét adja meg. Csak nem hierarchikus taxonómiáknál használatos.

en: Assigns search items text.
hu_HU: A keresési elemek szövegét adja meg.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
hu_HU: Szöveget rendel a Leggyakrabban használt lap Cím mezőjéhez.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
hu_HU: Szöveget rendel a bejegyzéslistázó táblázat szűrőgombjához.

en: Assigns text to the table hidden heading.
hu_HU: Szöveget rendel a táblázat rejtett fejlécéhez.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
hu_HU: Szöveget rendel a táblázat lapozásának rejtett fejlécéhez.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
hu_HU: Azt a „válassz a leggyakrabban használtak közül” szöveget adja meg, amely a meta dobozban használatos, amikor a JavaScript le van tiltva. Csak nem hierarchikus taxonómiáknál használatos.

en: Assigns the add new item text.
hu_HU: Az új elem hozzáadása szövegét adja meg.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
hu_HU: Azt a „elemek hozzáadása vagy eltávolítása” szöveget adja meg, amely a meta dobozban használatos, amikor a JavaScript le van tiltva. Csak nem hierarchikus taxonómiáknál használatos

en: Assigns the all items text.
hu_HU: Az összes elem szövegét adja meg.

en: Assigns the menu name text.
hu_HU: A menünév szövegét adja meg.

en: Assigns the new item name text.
hu_HU: Az új elemnév szövegét adja meg.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
hu_HU: Azt a „elemek vesszőkkel elválasztva” szöveget adja meg, amely a taxonómia meta dobozban használatos. Csak nem hierarchikus taxonómiáknál használatos.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
hu_HU: Azt a szöveget adja meg, amely a bejegyzések és média listázótábláiban jelenik meg, amikor nem érhetők el címkék vagy kategóriák.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
hu_HU: Azt a szöveget adja meg, amely akkor jelenik meg, amikor a taxonómia meta dobozban a „válassz a leggyakrabban használtak közül” szövegre kattintasz, ha nincsenek elérhető címkék, valamint azt a szöveget is, amely a kifejezések listázótáblájában jelenik meg, ha egy taxonómiához nincsenek elemek.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
hu_HU: Azt a szöveget adja meg, amely a fő indexre visszamutató hivatkozásként szolgál egy kifejezés frissítése után.

en: Assigns the update item text.
hu_HU: Az elem frissítése szövegét adja meg.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
hu_HU: A szerkesztőképernyő tetején új elem hozzáadásakor.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
hu_HU: A szerkesztőképernyő tetején, kifejezés szerkesztése közben.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
hu_HU: A szerkesztőképernyő tetején egy elem szerkesztésekor.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
hu_HU: Az elemek képernyő tetején, amikor elemet keresel.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
hu_HU: A bejegyzéstípus listaképernyő tetején, amikor nincsenek bejegyzések a kukában.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
hu_HU: A bejegyzéstípus listaképernyő tetején, amikor nincsenek megjeleníthető bejegyzések.

en: Attachment
hu_HU: Csatolmány

en: Attachments
hu_HU: Mellékletek

en: Attributes Meta Box
hu_HU: Attribútumok meta doboz

en: Audio Icon
hu_HU: Hang ikon

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Automatically add &lt;br&gt;
hu_HU: &lt;br&gt; címke automatikus hozzáadása

en: Automatically add JSON-LD data for fields on this post type
hu_HU: JSON-LD adatok automatikus hozzáadása a mezőkhöz ennél a bejegyzéstípusnál

en: Automatically add paragraphs
hu_HU: Bekezdések automatikus hozzáadása

en: Awaiting save
hu_HU: Mentésre vár

en: Awards Icon
hu_HU: Díjak ikon

en: Back Icon
hu_HU: Vissza ikon

en: Back To Items
hu_HU: Vissza az elemekhez

en: Back to all tools
hu_HU: Vissza az összes eszközhöz

en: Backup Icon
hu_HU: Biztonsági mentés ikon

en: Bank Icon
hu_HU: Bank ikon

en: Base URL
hu_HU: Alap URL

en: Basic
hu_HU: Alapvető

en: Basic Settings
hu_HU: Alapbeállítások

en: Beer Icon
hu_HU: Sör ikon

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
hu_HU: Mielőtt létrehozná az első mezőcsoportot, javasoljuk, hogy először olvassa el a <a href="%s" target="_blank">Kezdés</a> útmutatónkat, hogy megismerkedjen a bővítmény szemléletével és bevált gyakorlataival.

en: Bell Icon
hu_HU: Csengő ikon

en: Below fields
hu_HU: Mezők alatt

en: Below labels
hu_HU: Mezőfeliratok alatt

en: Bidirectional
hu_HU: Kétirányú

en: Block
hu_HU: Blokk

en: Block Default Icon
hu_HU: Blokk alapértelmezett ikon

en: Block Preloading Enabled
hu_HU: Blokk előtöltés engedélyezve

en: Blocks
hu_HU: Blokkok

en: Blocks Per ACF Block Version
hu_HU: Blokkok ACF blokkverziónként

en: Blocks Per API Version
hu_HU: Blokkok API-verziónként

en: Blocks Using Auto Inline Editing
hu_HU: Automatikus soron belüli szerkesztést használó blokkok

en: Blocks Using Post Meta
hu_HU: Bejegyzésmeta használó blokkok

en: Bold Icon
hu_HU: Félkövér ikon

en: Book (alt) Icon
hu_HU: Könyv (alt) ikon

en: Book Icon
hu_HU: Könyv ikon

en: Both (Array)
hu_HU: Mindkettő (tömb)

en: Break Icon
hu_HU: Sortörés ikon

en: Browse Fields
hu_HU: Mezők böngészése

en: Browse Media Library
hu_HU: Médiatár tallózása

en: BuddyPress Icon
hu_HU: BuddyPress ikon

en: Building Icon
hu_HU: Épület ikon

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
hu_HU: Azoknak készült, akik WordPress-szel építkeznek, a(z) %s csapatától

en: Bulk actions
hu_HU: Csoportművelet

en: Businessman Icon
hu_HU: Üzletember ikon

en: Businessperson Icon
hu_HU: Üzleti személy ikon

en: Businesswoman Icon
hu_HU: Üzletasszony ikon

en: Button Group
hu_HU: Gombcsoport

en: Button Icon
hu_HU: Gomb ikon

en: Button Label
hu_HU: Gomb felirata

en: By default only admin users can edit this setting.
hu_HU: Alapértelmezés szerint ezt a beállítást csak adminisztrátor felhasználók szerkeszthetik.

en: By default only super admin users can edit this setting.
hu_HU: Alapértelmezés szerint ezt a beállítást csak szuperadminisztrátor felhasználók szerkeszthetik.

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a bejegyzéstípus képességei öröklik a „Bejegyzés” képességneveit, pl. edit_post, delete_posts. Engedélyezd, ha bejegyzéstípus-specifikus képességeket szeretnél használni, pl. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a bejegyzéstípus új felső szintű elemet kap az adminisztrációs menüben. Ha itt egy meglévő felső szintű elem van megadva, a bejegyzéstípus ahhoz almenüelemként kerül hozzáadásra.

en: Calculator Icon
hu_HU: Számológép ikon

en: Calendar (alt) Icon
hu_HU: Naptár (alt) ikon

en: Calendar Icon
hu_HU: Naptár ikon

en: Camera (alt) Icon
hu_HU: Kamera (alt) ikon

en: Camera Icon
hu_HU: Kamera ikon

en: Can Export
hu_HU: Exportálható

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Car Icon
hu_HU: Autó ikon

en: Carrot Icon
hu_HU: Répa ikon

en: Cart Icon
hu_HU: Kosár ikon

en: Categories
hu_HU: Kategória

en: Categories Meta Box
hu_HU: Kategóriák meta doboz

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Icon
hu_HU: Kategória ikon

en: Center
hu_HU: Középpont

en: Center the initial map
hu_HU: Térkép kezdő középpontja

en: Character Limit
hu_HU: Karakterkorlát

en: Chart Area Icon
hu_HU: Területdiagram ikon

en: Chart Bar Icon
hu_HU: Oszlopdiagram ikon

en: Chart Line Icon
hu_HU: Vonaldiagram ikon

en: Chart Pie Icon
hu_HU: Kördiagram ikon

en: Chat Icon
hu_HU: Chat ikon

en: Check Again
hu_HU: Ismételt ellenőrzés

en: Checkbox
hu_HU: Jelölődoboz (checkbox)

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
hu_HU: A jelölőnégyzet egyéni értékei nem lehetnek üresek. Vedd ki a pipát minden üres érték mellől.

en: Checked
hu_HU: Bejelölve

en: Child Page (has parent)
hu_HU: Gyermekoldal (van szülőoldala)

en: Choice
hu_HU: Választás

en: Choices
hu_HU: Választási lehetőségek

en: Choose From Most Used
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használtak közül

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
hu_HU: Válasszon ki egy importálandó ACF JSON-fájlt. Csak megbízható forrásból származó fájlokat használjon, majd kattintson az Importálás gombra.

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
hu_HU: Válasszon másik bejegyzéstípust, amelynek képességei alapul szolgálnak ehhez a bejegyzéstípushoz.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hu_HU: Válasszon több mint 30 mezőtípus közül. <a href="%s" target="_blank">További információ</a>.

en: Choose from the most used %s
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használt %s közül

en: Choose from the most used tags
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használt címkék közül

en: Class "%s" does not exist.
hu_HU: A(z) „%s” osztály nem létezik.

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear color
hu_HU: Szín törlése

en: Clear location
hu_HU: Hely törlése

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
hu_HU: Kattintsunk lent a "%s" gombra egyéni tartalom létrehozásához.

en: Click to change the icon in the Media Library
hu_HU: Kattints az ikon módosításához a Médiatárban

en: Click to initialize TinyMCE
hu_HU: Kattints a TinyMCE inicializálásához

en: Clipboard Icon
hu_HU: Vágólap ikon

en: Clock Icon
hu_HU: Óra ikon

en: Clone Field
hu_HU: Klónozás mező

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Close Field
hu_HU: Mező bezárása

en: Close Modal
hu_HU: Párbeszédablak bezárása

en: Close and Add Field
hu_HU: Bezárás és mező hozzáadása

en: Close modal
hu_HU: Párbeszédablak bezárása

en: Cloud Icon
hu_HU: Felhő ikon

en: Cloud Saved Icon
hu_HU: Felhőbe mentve ikon

en: Cloud Upload Icon
hu_HU: Felhőfeltöltés ikon

en: Code Icon
hu_HU: Kód ikon

en: Code Standards Icon
hu_HU: Kódolási szabványok ikon

en: Coffee Icon
hu_HU: Kávé ikon

en: Collapse Details
hu_HU: Részletek bezárása

en: Collapse Icon
hu_HU: Összecsukás ikon

en: Color Picker
hu_HU: Színválasztó

en: Color Picker Icon
hu_HU: Színválasztó ikon

en: Color value
hu_HU: Színérték

en: Columns Icon
hu_HU: Oszlopok ikon

en: Comma separated list. Leave blank for all types
hu_HU: Vesszővel elválasztott lista. Üresen kell hagyni az összes típushoz

en: Comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Comments Icon
hu_HU: Hozzászólások ikon

en: Common Types
hu_HU: Gyakori típusok

en: Community Icon
hu_HU: Közösség ikon

en: Conditional Logic
hu_HU: Logikai feltételek

en: Connect selected terms to the post
hu_HU: A kiválasztott kifejezések kapcsolása a bejegyzéshez

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content Editor
hu_HU: Tartalomszerkesztő

en: Contract Icon
hu_HU: Összecsukás ikon

en: Controller Class
hu_HU: Vezérlőosztály

en: Controls how new lines are rendered
hu_HU: Az új sorok megjelenítésének szabályozása

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
hu_HU: A tartalomszerkesztő képernyő meta dobozát vezérli. Alapértelmezés szerint a Kategóriák meta doboz jelenik meg a hierarchikus taxonómiákhoz, a Címkék meta doboz pedig a nem hierarchikus taxonómiákhoz.

en: Copied
hu_HU: Másolva

en: Copy to clipboard
hu_HU: Másolás vágólapra

en: Cover Image Icon
hu_HU: Borítókép ikon

en: Create %s
hu_HU: %s létrehozása

en: Create %s Term
hu_HU: %s kifejezés létrehozása

en: Create Options
hu_HU: Lehetőségek létrehozása

en: Create Terms
hu_HU: Kifejezések létrehozása

en: Create a new "%s" post item.
hu_HU: Hozz létre egy új „%s” bejegyzéselemet.

en: Create a new "%s" term.
hu_HU: Hozz létre egy új „%s” kifejezést.

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
hu_HU: Hozzunk létre szabályokat, hogy melyik szerkesztőképernyők használják a mezőcsoportot

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
hu_HU: Hozz létre egy olyan kifejezést a taxonómiához, amely nem törölhető. Alapértelmezés szerint nem lesz kiválasztva a bejegyzésekhez.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
hu_HU: Hozz létre egyéni taxonómiákat a bejegyzéstípus-tartalom osztályozásához

en: Create post type
hu_HU: Bejegyzéstípus létrehozása

en: Create taxonomy
hu_HU: Taxonómia létrehozása

en: Created on %1$s at %2$s
hu_HU: Létrehozva ekkor: %1$s, %2$s

en: Crop Icon
hu_HU: Vágás ikon

en: Current User
hu_HU: Jelenlegi felhasználó

en: Current User Role
hu_HU: Jelenlegi felhasználó szerepköre

en: Current Version
hu_HU: Jelenlegi verzió

en: Custom Character Icon
hu_HU: Egyéni karakter ikon

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Custom Meta Box
hu_HU: Egyéni meta doboz

en: Custom Meta Box Callback
hu_HU: Egyéni meta doboz callback

en: Custom Palette
hu_HU: Egyéni paletta

en: Custom Palette Source
hu_HU: Egyéni paletta forrása

en: Custom Permalink
hu_HU: Egyéni közvetlen hivatkozás

en: Custom Query Variable
hu_HU: Egyéni lekérdezési változó

en: Custom slug for the Archive URL.
hu_HU: Egyéni slug az archívum URL-jéhez.

en: Custom:
hu_HU: Egyéni:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
hu_HU: Szabd testre a WordPresst hatékony, professzionális és intuitív mezőkkel.

en: Customize the map height
hu_HU: A térkép magasságának testreszabása

en: Customize the query variable name
hu_HU: A lekérdezési változó nevének testreszabása

en: Customize the query variable name.
hu_HU: A lekérdezési változó nevének testreszabása.

en: Customize the slug used in the URL
hu_HU: Az URL-ben használt slug testreszabása

en: Customize the slug used in the URL.
hu_HU: Az URL-ben használt slug testreszabása.

en: Customizer Icon
hu_HU: Testreszabás ikon

en: Dashboard Icon
hu_HU: Vezérlőpult ikon

en: Database Add Icon
hu_HU: Adatbázis hozzáadása ikon

en: Database Export Icon
hu_HU: Adatbázis exportálása ikon

en: Database Icon
hu_HU: Adatbázis ikon

en: Database Import Icon
hu_HU: Adatbázis importálása ikon

en: Database Remove Icon
hu_HU: Adatbázis eltávolítása ikon

en: Database Upgrade Required
hu_HU: Adatbázis frissítése szükséges

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
hu_HU: Az adatbázis-frissítés befejeződött. <a href="%s">Vissza a hálózati vezérlőpultra</a>

en: Database View Icon
hu_HU: Adatbázis megtekintése ikon

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
hu_HU: Az adatbázis-frissítés befejeződött. <a href="%s">Nézd meg, mi az újdonság</a>

en: Date Picker
hu_HU: Dátumválasztó

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
hu_HU: Kész

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
hu_HU: Ma

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
hu_HU: Következő

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
hu_HU: Előző

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
hu_HU: Hét

en: Date Time Picker
hu_HU: Dátum- és időválasztó

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
hu_HU: DE

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
hu_HU: D

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
hu_HU: Kész

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
hu_HU: Most

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
hu_HU: Óra

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
hu_HU: Mikroszekundum

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
hu_HU: Milliszekundum

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
hu_HU: Perc

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
hu_HU: DU

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
hu_HU: D

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
hu_HU: Másodperc

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
hu_HU: Kiválasztás

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
hu_HU: Idő kiválasztása

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
hu_HU: Idő

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
hu_HU: Időzóna

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsolás

en: Deactivate License
hu_HU: Licenc deaktiválása

en: Deactivate this item
hu_HU: Elem kikapcsolása

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Icon
hu_HU: Alapértelmezett ikon

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett sablonminta

en: Default Term
hu_HU: Alapértelmezett kifejezés

en: Default Value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Default to the current date
hu_HU: Alapértelmezésként a mai dátum

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
hu_HU: Adjunk meg egy végpontot az előző harmonika lezárásához. Ez a harmonika nem lesz látható.

en: Delay Initialization
hu_HU: Inicializálás késleltetése

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Field Group
hu_HU: Mezőcsoport törlése

en: Delete Layout
hu_HU: Elrendezés törlése

en: Delete Terms Capability
hu_HU: Kifejezések törlési képessége

en: Delete With User
hu_HU: Törlés a felhasználóval együtt

en: Delete a %s
hu_HU: %s törlése

en: Delete a %s Term
hu_HU: %s kifejezés törlése

en: Delete a %s by its ID.
hu_HU: Töröljön egy %s elemet az azonosítója alapján.

en: Delete a %s term by its ID.
hu_HU: Töröljön egy %s kifejezést az azonosítója alapján.

en: Delete field
hu_HU: Mező törlése

en: Delete items by a user when that user is deleted.
hu_HU: Egy felhasználó elemeinek törlése, amikor az adott felhasználó törlésre kerül.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
hu_HU: A blokkszerkesztőben használt navigációs hivatkozásblokk-változat leírása.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
hu_HU: A Címkék szerkesztése képernyő Leírás mezőjének leírása.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
hu_HU: A Címkék szerkesztése képernyő Név mezőjének leírása.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
hu_HU: A Címkék szerkesztése képernyő Szülő mezőjének leírása.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
hu_HU: A Címkék szerkesztése képernyő Slug mezőjének leírása.

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description Field Description
hu_HU: Leírás mező leírása

en: Description for a navigation link block variation.
hu_HU: Leírás egy navigációs hivatkozásblokk-változathoz.

en: Desktop Icon
hu_HU: Asztali gép ikon

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Discussion
hu_HU: Interakció

en: Dismiss Icon
hu_HU: Elutasítás ikon

en: Dismiss permanently
hu_HU: Végleges elutasítás

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Display Format
hu_HU: Megjelenítési formátum

en: Display Title
hu_HU: Megjelenített cím

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
hu_HU: Oszlop megjelenítése a taxonómiához a bejegyzéstípusok listázóképernyőin.

en: Display this accordion as open on page load.
hu_HU: Ezt a harmonikát nyitottként jelenítse meg az oldal betöltésekor.

en: Displays text alongside the checkbox
hu_HU: Szöveget jelenít meg a jelölőnégyzet mellett

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
hu_HU: A WordPress WYSIWYG szerkesztőjét jeleníti meg, ahogy az a Bejegyzések és Oldalak esetén látható, így gazdag szövegszerkesztési élményt biztosít, és multimédiás tartalmat is lehetővé tesz.

en: Document Icon
hu_HU: Dokumentum ikon

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Done
hu_HU: Kész

en: Download Icon
hu_HU: Letöltés ikon

en: Drag to reorder
hu_HU: Átrendezéshez húzzuk a megfelelő helyre

en: Drumstick Icon
hu_HU: Dobverő ikon

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Duplicate Layout
hu_HU: Elrendezés duplikálása

en: Duplicate field
hu_HU: Mező duplikálása

en: Duplicate post type
hu_HU: Bejegyzéstípus másolása

en: Duplicate taxonomy
hu_HU: Taxonómia másolása

en: Duplicate this item
hu_HU: Elem másolása

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit %s
hu_HU: %s szerkesztése

en: Edit ACF Field Groups
hu_HU: ACF mezőcsoportok szerkesztése

en: Edit Field
hu_HU: Mező szerkesztése

en: Edit Field Group
hu_HU: Mezőcsoport szerkesztése

en: Edit File
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Edit Icon
hu_HU: Szerkesztés ikon

en: Edit Image
hu_HU: Kép szerkesztése

en: Edit Item
hu_HU: Elem szerkesztése

en: Edit Large Icon
hu_HU: Nagy szerkesztés ikon

en: Edit Page Icon
hu_HU: Oldal szerkesztése ikon

en: Edit Post
hu_HU: Bejegyzés szerkesztése

en: Edit Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus szerkesztése

en: Edit Tag
hu_HU: Címke szerkesztése

en: Edit Taxonomy
hu_HU: Taxonómia szerkesztése

en: Edit Terms Capability
hu_HU: Kifejezések szerkesztési képessége

en: Edit field
hu_HU: Mező szerkesztése

en: Edit field group
hu_HU: Mezőcsoport szerkesztése

en: Edit file
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Edit image
hu_HU: Kép szerkesztése

en: Editor
hu_HU: Szerkesztő

en: Elements
hu_HU: Elemek

en: Ellipsis Icon
hu_HU: Három pont ikon

en: Email
hu_HU: Email (email)

en: Email (alt) Icon
hu_HU: E-mail (alt) ikon

en: Email (alt2) Icon
hu_HU: E-mail (alt2) ikon

en: Email Icon
hu_HU: E-mail ikon

en: Embed Audio Icon
hu_HU: Hang beágyazása ikon

en: Embed Generic Icon
hu_HU: Általános beágyazás ikon

en: Embed Photo Icon
hu_HU: Kép beágyazása ikon

en: Embed Post Icon
hu_HU: Bejegyzés beágyazása ikon

en: Embed Size
hu_HU: Beágyazási méret

en: Embed Video Icon
hu_HU: Videó beágyazása ikon

en: Enable Transparency
hu_HU: Átlátszóság engedélyezése

en: Enable various features in the content editor.
hu_HU: Különböző funkciók engedélyezése a tartalomszerkesztőben.

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolva

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
hu_HU: A kétirányú beállítás engedélyezésével frissíthetsz egy értéket a célmezőkben minden ehhez a mezőhöz kiválasztott érték esetén, hozzáadva vagy eltávolítva a frissített elem Bejegyzésazonosítóját, Taxonómiaazonosítóját vagy Felhasználóazonosítóját. További információért olvasd el a <a href="%s" target="_blank">dokumentációt</a>.

en: Endpoint
hu_HU: Végpont

en: Enter URL
hu_HU: URL megadása

en: Enter each choice on a new line.
hu_HU: Minden választási lehetőséget új sorba kell írni

en: Enter each default value on a new line
hu_HU: Minden alapértelmezett értéket új sorba kell írni

en: Error loading field.
hu_HU: Hiba a mező betöltésekor.

en: Error uploading file. Please try again
hu_HU: Hiba a fájl feltöltése során. Próbáljuk meg újra.

en: Escape HTML
hu_HU: HTML escape-elése

en: Excerpt
hu_HU: Kivonat

en: Excerpt View Icon
hu_HU: Kivonatnézet ikon

en: Exclude From Search
hu_HU: Kizárás a keresésből

en: Exit Icon
hu_HU: Kilépés ikon

en: Expand Details
hu_HU: Részletek kibontása

en: Expand Icon
hu_HU: Kibontás ikon

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
hu_HU: Bővítsük a WordPress funkcionalitását a szabványos bejegyzéseken és oldalakon túl egyéni bejegyzéstípusokkal.

en: Experimental
hu_HU: Kísérleti

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export - Generate PHP
hu_HU: Exportálás - PHP generálása

en: Export As JSON
hu_HU: Exportálás JSON-ként

en: Export Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok exportálása

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
hu_HU[0]: 1 elem exportálva.
hu_HU[1]: %s elem exportálva.

en: Expose this post type in the REST API.
hu_HU: Tegye elérhetővé ezt a bejegyzéstípust a REST API-ban.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
hu_HU: Elérhetővé teszi ezt a bejegyzéstípust a REST API-ban. A blokkszerkesztő használatához kötelező.

en: External Icon
hu_HU: Külső ikon

en: Facebook (alt) Icon
hu_HU: Facebook (alt) ikon

en: Facebook Icon
hu_HU: Facebook ikon

en: Failed to create the custom post type
hu_HU: Nem sikerült létrehozni az egyéni bejegyzéstípust

en: Failed to create the custom taxonomy
hu_HU: Nem sikerült létrehozni az egyéni taxonómiát

en: Failed to create the field group
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a mezőcsoportot

en: Failed to import post types.
hu_HU: A bejegyzéstípusok importálása nem sikerült.

en: Failed to import taxonomies.
hu_HU: A taxonómiák importálása nem sikerült.

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Featured Image Meta Box
hu_HU: Kiemelt kép meta doboz

en: Featured image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Feedback
hu_HU: Visszajelzés

en: Feedback Icon
hu_HU: Visszajelzés ikon

en: Field
hu_HU: Mező

en: Field Group
hu_HU: Mezőcsoport

en: Field Group Title
hu_HU: Mezőcsoport címe

en: Field Group(s)
hu_HU: Mezőcsoport(ok)

en: Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok

en: Field Groups Enabled for GraphQL
hu_HU: GraphQL-hez engedélyezett mezőcsoportok

en: Field Groups Enabled for REST API
hu_HU: REST API-hoz engedélyezett mezőcsoportok

en: Field Keys
hu_HU: Mezőkulcsok

en: Field Label
hu_HU: Mezőfelirat

en: Field Name
hu_HU: Mezőnév

en: Field Settings Tabs
hu_HU: Mezőbeállítás lapok

en: Field Settings Tabs Enabled
hu_HU: Mezőbeállítás lapok engedélyezve

en: Field Type
hu_HU: Mezőtípus

en: Field Type Modal Enabled
hu_HU: Mezőtípus felugró ablak engedélyezve

en: Field group "%s" created successfully.
hu_HU: A(z) „%s” mezőcsoport sikeresen létrejött.

en: Field group activated. | %s field groups activated.
hu_HU[0]: A mezőcsoport bekapcsolva.
hu_HU[1]: %s mezőcsoport bekapcsolva.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
hu_HU[0]: A mezőcsoport kikapcsolva.
hu_HU[1]: %s mezőcsoport kikapcsolva.

en: Field group deleted.
hu_HU: A mezőcsoport törölve.

en: Field group draft updated.
hu_HU: Mezőcsoport vázlata frissítve.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
hu_HU[0]: A mezőcsoport másolva.
hu_HU[1]: %s mezőcsoport másolva.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
hu_HU[0]: A mezőcsoport sikeresen össze lett kapcsolva.
hu_HU[1]: A mezőcsoportok sikeresen össze lettek kapcsolva.

en: Field group published.
hu_HU: Mezőcsoport közzétéve.

en: Field group saved.
hu_HU: Mezőcsoport elmentve.

en: Field group scheduled for.
hu_HU: Bejegyzéscsoport előjegyezve.

en: Field group submitted.
hu_HU: Mezőcsoport elküldve.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
hu_HU[0]: A mezőcsoport szinkronizálva.
hu_HU[1]: %s mezőcsoport szinkronizálva.

en: Field group title is required
hu_HU: A mezőcsoport címét kötelező megadni

en: Field group updated.
hu_HU: Mezőcsoport frissítve.

en: Field groups linked successfully.
hu_HU: A mezőcsoportok sikeresen össze lettek kapcsolva.

en: Field groups with a lower order will appear first
hu_HU: Az alacsonyabb sorrendű mezőcsoportok jelennek meg előbb

en: Field moved to other group
hu_HU: A mező át lett helyezve egy másik csoportba

en: Field type does not exist
hu_HU: Mezőtípus nem létezik

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Array
hu_HU: Fájl adattömb (array)

en: File ID
hu_HU: Fájl azonosító

en: File URL
hu_HU: Fájl URL

en: File name
hu_HU: Fájlnév

en: File size
hu_HU: Fájlméret

en: File size must be at least %s.
hu_HU: A fájlméretnek legalább %s méretűnek kell lennie.

en: File size must not exceed %s.
hu_HU: A fájlméret nem haladhatja meg ezt: %s.

en: File type must be %s.
hu_HU: A fájltípusnak %s típusúnak kell lennie.

en: Filter %s by date
hu_HU: %s szűrése dátum szerint

en: Filter %s list
hu_HU: %s lista szűrése

en: Filter By Item
hu_HU: Szűrés elem szerint

en: Filter Icon
hu_HU: Szűrő ikon

en: Filter Items By Date
hu_HU: Elemek szűrése dátum szerint

en: Filter Items List
hu_HU: Elemlista szűrése

en: Filter by %s
hu_HU: Szűrés ez szerint: %s

en: Filter by Post Status
hu_HU: Szűrés bejegyzésállapot szerint

en: Filter by Post Type
hu_HU: Szűrés bejegyzéstípusra

en: Filter by Role
hu_HU: Szűrés szerepkörre

en: Filter by Taxonomy
hu_HU: Szűrés osztályozásra

en: Filter by category
hu_HU: Szűrés kategória szerint

en: Filter posts by date
hu_HU: Bejegyzések szűrése dátum szerint

en: Filter posts list
hu_HU: Bejegyzéslista szűrése

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Find current location
hu_HU: Jelenlegi hely meghatározása

en: Flag Icon
hu_HU: Zászló ikon

en: Flexible Content
hu_HU: Rugalmas tartalom (flexible content)

en: Flexible Content Field
hu_HU: Rugalmas tartalom mező

en: Flexible Content requires at least 1 layout
hu_HU: Rugalmas tartalomnál legalább egy elrendezést definiálni kell.

en: Flip Horizontal Icon
hu_HU: Vízszintes tükrözés ikon

en: Flip Vertical Icon
hu_HU: Függőleges tükrözés ikon

en: Food Icon
hu_HU: Étel ikon

en: For hierarchical types in the post type list screen.
hu_HU: Hierarchikus típusokhoz a bejegyzéstípus listaképernyőjén.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
hu_HU: A testreszabhatóság érdekében az érték és a felirat is meghatározható a következő módon:

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Forms
hu_HU: Adatlapok

en: Forms Icon
hu_HU: Űrlapok ikon

en: Forums Icon
hu_HU: Fórumok ikon

en: Forward Icon
hu_HU: Előretekerés ikon

en: Found %d ACF custom post type | Found %d ACF custom post types
hu_HU[0]: %d ACF egyéni bejegyzéstípus található
hu_HU[1]: %d ACF egyéni bejegyzéstípus található

en: Found %d ACF custom taxonomy | Found %d ACF custom taxonomies
hu_HU[0]: %d ACF egyéni taxonómia található
hu_HU[1]: %d ACF egyéni taxonómia található

en: Found %d ACF field group. | Found %d ACF field groups.
hu_HU[0]: %d ACF mezőcsoport található.
hu_HU[1]: %d ACF mezőcsoport található.

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Friends Icon
hu_HU: Ismerősök ikon

en: Front Page
hu_HU: Kezdőoldal

en: Front URL Prefix
hu_HU: Elülső URL-előtag

en: Full Size
hu_HU: Teljes méret

en: Fullscreen (alt) Icon
hu_HU: Teljes képernyő (alt) ikon

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
hu_HU: Teljes képernyőből kilépés (alt) ikon

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Gallery Field
hu_HU: Galéria mező

en: Gallery Icon
hu_HU: Galéria ikon

en: Games Icon
hu_HU: Játékok ikon

en: General
hu_HU: Általános

en: Generate PHP
hu_HU: PHP generálása

en: Generic Icon
hu_HU: Általános ikon

en: Genre
hu_HU: Műfaj

en: Genres
hu_HU: Műfajok

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
hu_HU: Kapj 4 hónapot ingyen bármelyik WP Engine csomagra

en: Get a %s by its ID.
hu_HU: Kérj le egy %s elemet az azonosítója alapján.

en: Get a %s term by its ID.
hu_HU: Kérj le egy %s kifejezést az azonosítója alapján.

en: Get a list of %s terms that match the query parameters.
hu_HU: Kérd le a lekérdezési paramétereknek megfelelő %s kifejezések listáját.

en: Get a list of %s that match the query parameters.
hu_HU: Kérd le a lekérdezési paramétereknek megfelelő %s listáját.

en: Get all ACF field groups that allow AI access.
hu_HU: Az összes olyan ACF mezőcsoport lekérése, amely engedélyezi az MI-hozzáférést.

en: Get all ACF registered custom post types
hu_HU: Az összes ACF-ben regisztrált egyéni bejegyzéstípus lekérése

en: Get all ACF registered custom taxonomies
hu_HU: Az összes ACF-ben regisztrált egyéni taxonómia lekérése

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
hu_HU: Kezdd el új egyéni mezők létrehozását a bejegyzéseidhez, oldalaidhoz, egyéni bejegyzéstípusaidhoz és más WordPress-tartalmakhoz.

en: Google Icon
hu_HU: Google ikon

en: Google Map
hu_HU: Google Térkép

en: Grid View Icon
hu_HU: Rácsnézet ikon

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Group Settings
hu_HU: Csoportbeállítások

en: Groups Icon
hu_HU: Csoportok ikon

en: HTML Icon
hu_HU: HTML ikon

en: Hammer Icon
hu_HU: Kalapács ikon

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
hu_HU: Van elemarchívuma, amely a sablonod archívumsablon-fájljával testreszabható.

en: Has any page selected
hu_HU: Van kiválasztott oldal

en: Has any post selected
hu_HU: Van kiválasztott bejegyzés

en: Has any relationship selected
hu_HU: Van kiválasztott kapcsolat

en: Has any term selected
hu_HU: Van kiválasztott kifejezés

en: Has any user selected
hu_HU: Van kiválasztott felhasználó

en: Has any value
hu_HU: Van bármilyen értéke

en: Has no page selected
hu_HU: Nincs kiválasztott oldal

en: Has no post selected
hu_HU: Nincs kiválasztott bejegyzés

en: Has no relationship selected
hu_HU: Nincs kiválasztott kapcsolat

en: Has no term selected
hu_HU: Nincs kiválasztott kifejezés

en: Has no user selected
hu_HU: Nincs kiválasztott felhasználó

en: Has no value
hu_HU: Nincs értéke

en: Heading Icon
hu_HU: Címsor ikon

en: Heart Icon
hu_HU: Szív ikon

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Help & Support
hu_HU: Súgó és támogatás

en: Help Icon
hu_HU: Súgó ikon

en: Hex String
hu_HU: Hex karakterlánc

en: Hidden Icon
hu_HU: Rejtett ikon

en: Hide on screen
hu_HU: Ne legyen látható

en: Hide&nbsp;details
hu_HU: Részletek&nbsp;elrejtése

en: Hierarchical
hu_HU: Hierarchikus

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
hu_HU: A hierarchikus bejegyzéstípusoknak lehetnek leszármazottaik (mint az oldalaknak).

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
hu_HU: A hierarchikus taxonómiáknak lehetnek leszármazottaik (mint a kategóriáknak).

en: High (after title)
hu_HU: Magasan (cím után)

en: Home Icon
hu_HU: Kezdőlap ikon

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Hourglass Icon
hu_HU: Homokóra ikon

en: I know what I'm doing, show me all the options.
hu_HU: Tudom, mit csinálok, mutassa az összes lehetőséget.

en: ID (alt) Icon
hu_HU: Azonosító (alt) ikon

en: ID Icon
hu_HU: Azonosító ikon

en: Icon Picker
hu_HU: Ikonválasztó

en: Icon picker requires a value.
hu_HU: Az ikonválasztóhoz érték szükséges.

en: Icon picker requires an icon type.
hu_HU: Az ikonválasztóhoz ikontípus szükséges.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
hu_HU: Ha több mezőcsoport jelenik meg egy szerkesztőképernyőn, akkor az első mezőcsoport beállításai lesznek használva (a legalacsonyabb sorszámúé)

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Array
hu_HU: Kép adattömb (array)

en: Image ID
hu_HU: Kép azonosító

en: Image Icon
hu_HU: Kép ikon

en: Image URL
hu_HU: Kép URL

en: Image height must be at least %dpx.
hu_HU: A kép magasságának legalább %dpx értékűnek kell lennie.

en: Image height must not exceed %dpx.
hu_HU: A kép magassága nem haladhatja meg a(z) %dpx értéket.

en: Image width must be at least %dpx.
hu_HU: A kép szélességének legalább %dpx értékűnek kell lennie.

en: Image width must not exceed %dpx.
hu_HU: A kép szélessége nem haladhatja meg a(z) %dpx értéket.

en: Images (alt) Icon
hu_HU: Képek (alt) ikon

en: Images (alt2) Icon
hu_HU: Képek (alt2) ikon

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok importálása

en: Import JSON
hu_HU: JSON importálása

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
hu_HU: Mezőcsoportokat, bejegyzéstípusokat vagy taxonómiákat tartalmazó JSON importálása (csak megbízható forrásból)

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
hu_HU: Importáld a Custom Post Type UI-val regisztrált bejegyzéstípusokat és taxonómiákat, és kezeld őket az ACF-fel. <a href="%s">Kezdés</a>.

en: Import file empty
hu_HU: Az importfájl üres.

en: Import from Custom Post Type UI
hu_HU: Importálás a Custom Post Type UI-ból

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
hu_HU[0]: %d elem importálva a Custom Post Type UI-ból -
hu_HU[1]: %d elem importálva a Custom Post Type UI-ból -

en: Imported 1 item | Imported %s items
hu_HU[0]: 1 elem importálva
hu_HU[1]: %s elem importálva

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
hu_HU: Ha olyan bejegyzéstípust vagy taxonómiát importálunk, melynek kulcsa megegyezik egy már létezőével, akkor az import felülírja a meglévő bejegyzéstípus vagy taxonómia beállításait.

en: In the admin bar to view item when editing it.
hu_HU: Az adminisztrációs sávban az elem megtekintéséhez szerkesztés közben.

en: In the admin bar to view term during editing.
hu_HU: Az adminisztrációs sávban a kifejezés megtekintéséhez szerkesztés közben.

en: In the editor notice after an item is updated.
hu_HU: Értesítés a szerkesztőben egy elem frissítése után.

en: In the editor notice after publishing a private item.
hu_HU: Értesítés a szerkesztőben egy privát elem közzététele után.

en: In the editor notice after publishing an item.
hu_HU: Értesítés a szerkesztőben egy elem közzététele után.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
hu_HU: Értesítés a szerkesztőben egy elem vázlatra való visszaállítása után.

en: In the editor notice after scheduling an item.
hu_HU: Értesítés a szerkesztőben egy elem ütemezése után.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
hu_HU: A szerkesztőben a cím helyőrzőjeként használva.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
hu_HU: A szerkesztőben a kiemelt kép meta doboz címeként használva.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
hu_HU: A szerkesztőben a bejegyzésattribútumok meta doboz címeként használva.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
hu_HU: A média felugró ablakban, amely az ehhez az elemhez feltöltött összes médiát mutatja.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
hu_HU: A bejegyzéstípus almenüjében az adminisztrációs vezérlőpulton.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Inaktív <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Inaktív <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
hu_HU: Érvénytelen fájltípus.

en: Indent Icon
hu_HU: Behúzás ikon

en: Index Card Icon
hu_HU: Kartotékkártya ikon

en: Info Icon
hu_HU: Információ ikon

en: Info Outline Icon
hu_HU: Információ körvonal ikon

en: Information
hu_HU: Információ

en: Insert After Icon
hu_HU: Beszúrás után ikon

en: Insert Before Icon
hu_HU: Beszúrás elé ikon

en: Insert Icon
hu_HU: Beszúrás ikon

en: Insert Into Media Button
hu_HU: Beszúrás a média gombba

en: Insert More Icon
hu_HU: Tovább tag beszúrása ikon

en: Insert into %s
hu_HU: Beszúrás ide: %s

en: Insert into post
hu_HU: Beszúrás a bejegyzésbe

en: Instagram Icon
hu_HU: Instagram ikon

en: Instruction Placement
hu_HU: Útmutató elhelyezése

en: Instructions
hu_HU: Útmutató

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
hu_HU: Utasítások tartalomszerkesztőknek. Adatküldéskor jelenik meg.

en: Interactive Icon
hu_HU: Interaktív ikon

en: Invalid field group parameter(s).
hu_HU: Érvénytelen mezőcsoport-paraméter(ek).

en: Invalid nonce.
hu_HU: Érvénytelen nonce.

en: Invalid post ID.
hu_HU: Érvénytelen bejegyzésazonosító.

en: Invalid post type selected for review.
hu_HU: Érvénytelen bejegyzéstípus lett kiválasztva felülvizsgálatra.

en: Invalid request args.
hu_HU: Érvénytelen kérési argumentumok.

en: Invalid request.
hu_HU: Érvénytelen kérés.

en: Is Multisite
hu_HU: Multisite

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hu_HU: A folytatás előtt ajánlatos biztonsági mentést készíteni az adatbázisról. Biztosan futtatni akarjuk a frissítést?

en: Italic Icon
hu_HU: Dőlt ikon

en: Item Link
hu_HU: Elemhivatkozás

en: Item Link Description
hu_HU: Elemhivatkozás leírása

en: Item Published
hu_HU: Elem közzétéve

en: Item Published Privately
hu_HU: Elem privátként közzétéve

en: Item Reverted To Draft
hu_HU: Elem visszaállítva vázlatra

en: Item Scheduled
hu_HU: Elem ütemezve

en: Item Updated
hu_HU: Elem frissítve

en: Items List
hu_HU: Elemek listája

en: Items List Navigation
hu_HU: Elemlista navigáció

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
hu_HU: Az elemek elérhetők a nem szép permalink használatával, pl. {post_type}={post_slug}.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
hu_HU: Az elemek szerkeszthetők és kezelhetők az adminisztrációs vezérlőpulton.

en: JSON (newer)
hu_HU: JSON (újabb)

en: JSON Load Paths
hu_HU: JSON betöltési útvonalak

en: JSON Save Paths
hu_HU: JSON mentési útvonalak

en: Justify Icon
hu_HU: Sorkizárás ikon

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Kitchen Sink Icon
hu_HU: Minden eszköz ikon

en: LTR Icon
hu_HU: LTR ikon

en: Label
hu_HU: Felirat

en: Label Placement
hu_HU: Mezőfelirat elhelyezése

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Laptop Icon
hu_HU: Laptop ikon

en: Large
hu_HU: Nagy méret

en: Last updated: %s
hu_HU: Utoljára frissítve: %s

en: Latest Version
hu_HU: Legújabb verzió

en: Layout
hu_HU: Tartalom elrendezés

en: Layout Icon
hu_HU: Elrendezés ikon

en: Learn More
hu_HU: További információ

en: Learn More Icon
hu_HU: További információ ikon

en: Learn more
hu_HU: További információ

en: Learn more.
hu_HU: További információ.

en: Learn&nbsp;more
hu_HU: További&nbsp;információ

en: Leave blank for no limit
hu_HU: Mellőzéséhez hagyjuk üresen

en: Left Right Icon
hu_HU: Balra jobbra ikon

en: Left aligned
hu_HU: Balra

en: Library
hu_HU: Médiatár

en: License Activated
hu_HU: Licenc aktiválva

en: License Key
hu_HU: Licenckulcs

en: License Status
hu_HU: Licenc állapota

en: License Type
hu_HU: Licenc típusa

en: Licensed URL
hu_HU: Licencelt URL

en: Light
hu_HU: Könnyített

en: Lightbulb Icon
hu_HU: Villanykörte ikon

en: Limit the media library choice
hu_HU: Kiválasztható médiatár elemek korlátozása

en: Link
hu_HU: Hivatkozás

en: Link Array
hu_HU: Hivatkozástömb

en: Link Existing Field Groups
hu_HU: Meglévő mezőcsoportok összekapcsolása

en: Link URL
hu_HU: Hivatkozás URL

en: Link field groups
hu_HU: Mezőcsoportok összekapcsolása

en: LinkedIn Icon
hu_HU: LinkedIn ikon

en: Links Icon
hu_HU: Hivatkozások ikon

en: List ACF Field Groups
hu_HU: ACF mezőcsoportok listázása

en: List View Icon
hu_HU: Listanézet ikon

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
hu_HU: A taxonómia listázása a Címkefelhő widget vezérlőiben.

en: Load Terms
hu_HU: Kifejezések betöltése

en: Load value from posts terms
hu_HU: Érték betöltése a bejegyzés kifejezéseiből

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Loading diff
hu_HU: Eltérés betöltése

en: Local JSON
hu_HU: Helyi JSON

en: Located in plugin: %s
hu_HU: Ebben a bővítményben található: %s

en: Located in theme: %s
hu_HU: Ebben a sablonban található: %s

en: Located in: %s
hu_HU: Itt található: %s

en: Location
hu_HU: Megjelenítés helye

en: Location (alt) Icon
hu_HU: Helyszín (alt) ikon

en: Location Icon
hu_HU: Helyszín ikon

en: Location Rules
hu_HU: Helyszabályok

en: Location type "%s" is already registered.
hu_HU: A(z) „%s” helytípus már regisztrálva van.

en: Lock Icon
hu_HU: Lakat ikon

en: Logged in
hu_HU: Bejelentkezve

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
hu_HU: Csak kisbetűk, aláhúzásjelek és kötőjelek, legfeljebb 20 karakter.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
hu_HU: Csak kisbetűk, aláhúzásjelek és kötőjelek, legfeljebb 32 karakter.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
hu_HU: Láthatóvá teszi a taxonómiát a frontend oldalon és az adminisztrációs vezérlőpulton.

en: Manage License
hu_HU: Licenc kezelése

en: Manage Terms Capability
hu_HU: Kifejezések kezelési képessége

en: Map this field to a Schema.org property instead of using additionalProperty.
hu_HU: Rendelje ezt a mezőt egy Schema.org tulajdonsághoz az additionalProperty használata helyett.

en: Marker Icon
hu_HU: Jelölő ikon

en: Max
hu_HU: Maximum

en: Maximum Layouts
hu_HU: Tartalmak maximális száma

en: Maximum Posts
hu_HU: Bejegyzések maximális száma

en: Maximum Rows
hu_HU: Sorok maximális száma

en: Maximum Selection
hu_HU: Maximális választás

en: Maximum Value
hu_HU: Maximum érték

en: Maximum rows reached ({max} rows)
hu_HU: Elértük a sorok maximális számát (legfeljebb {max} sor adható hozzá)

en: Maximum selection reached
hu_HU: Elértük a kiválasztható elemek maximális számát

en: Maximum values reached ( {max} values )
hu_HU: Elértük a mező maximális értékét (legfeljebb {max})

en: Media Icon
hu_HU: Média ikon

en: Media Library
hu_HU: Médiatár

en: Medium
hu_HU: Közepes méret

en: Megaphone Icon
hu_HU: Megafon ikon

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Menu (alt) Icon
hu_HU: Menü (alt) ikon

en: Menu (alt2) Icon
hu_HU: Menü (alt2) ikon

en: Menu (alt3) Icon
hu_HU: Menü (alt3) ikon

en: Menu Icon
hu_HU: Menüikon

en: Menu Item
hu_HU: Menüelem

en: Menu Label
hu_HU: Menücímke

en: Menu Locations
hu_HU: Menühelyek

en: Menu Name
hu_HU: Menünév

en: Menu Position
hu_HU: Menüpozíció

en: Menu items
hu_HU: Menüelemek

en: Menus
hu_HU: Menük

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Meta Box
hu_HU: Meta doboz

en: Meta Box Sanitization Callback
hu_HU: Meta doboz tisztítási callback

en: Microphone Icon
hu_HU: Mikrofon ikon

en: Migrate Icon
hu_HU: Migrálás ikon

en: Min
hu_HU: Minimum

en: Minimum Layouts
hu_HU: Tartalmak minimális száma

en: Minimum Posts
hu_HU: Bejegyzések minimuma

en: Minimum Rows
hu_HU: Sorok minimális száma

en: Minimum Selection
hu_HU: Minimális választás

en: Minimum Value
hu_HU: Minimum érték

en: Minus Icon
hu_HU: Mínusz ikon

en: Missing required parameters
hu_HU: Hiányoznak a kötelező paraméterek

en: Money (alt) Icon
hu_HU: Pénz (alt) ikon

en: Money Icon
hu_HU: Pénz ikon

en: More
hu_HU: Továbbiak

en: More Tools from WP Engine
hu_HU: További eszközök a WP Engine-től

en: Most Used
hu_HU: Leggyakrabban használt

en: Move
hu_HU: Áthelyezés

en: Move Complete.
hu_HU: Áthelyezés befejeződött.

en: Move Custom Field
hu_HU: Egyéni mező áthelyezése

en: Move Field
hu_HU: Mező áthelyezése

en: Move Icon
hu_HU: Mozgatás ikon

en: Move field group to trash?
hu_HU: Áthelyezed a mezőcsoportot a kukába?

en: Move field to another group
hu_HU: Mező áthelyezése másik csoportba

en: Movie
hu_HU: Film

en: Movies
hu_HU: Filmek

en: Multi Select
hu_HU: Többszörös választó (multi select)

en: Multi-Expand
hu_HU: Többszörös kibontás

en: Multiple Values
hu_HU: Több érték

en: Multisite Icon
hu_HU: Multisite ikon

en: MySQL Version
hu_HU: MySQL verzió

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Field Description
hu_HU: Név mező leírása

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Namespace Route
hu_HU: Névtérútvonal

en: Nametag Icon
hu_HU: Névtábla ikon

en: Network Icon
hu_HU: Hálózat ikon

en: Networking Icon
hu_HU: Hálózat ikon

en: New %s
hu_HU: Új %s

en: New %s Name
hu_HU: Új %s neve

en: New Field
hu_HU: Új mező

en: New Field Group
hu_HU: Új mezőcsoport

en: New Item
hu_HU: Új elem

en: New Item Name
hu_HU: Új elem neve

en: New Lines
hu_HU: Új sorok

en: New Post
hu_HU: Új bejegyzés

en: New Post Type
hu_HU: Új bejegyzéstípus

en: New Tab Group
hu_HU: Új lapcsoport

en: New Tag Name
hu_HU: Új címke neve

en: New Taxonomy
hu_HU: Új taxonómia

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
hu_HU: Újak vagyunk még az ACF-ben? Nézzük meg a <a href="%s" target="_blank">első lépések útmutatót</a>.

en: No
hu_HU: Nem

en: No %s
hu_HU: Nincsenek: %s

en: No %s found
hu_HU: Nem találhatók %s

en: No %s found in Trash
hu_HU: Nem találhatók %s a kukában

en: No (alt) Icon
hu_HU: Nem (alt) ikon

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok ehhez a beállítás oldalhoz. <a href="%s">Mezőcsoport hozzáadása</a>

en: No Field Groups found
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok

en: No Field Groups found in Trash
hu_HU: Nem található mezőcsoport a lomtárban.

en: No Fields found
hu_HU: Mezők nem találhatók

en: No Fields found in Trash
hu_HU: Nem található mezőcsoport a lomtárban.

en: No Formatting
hu_HU: Formázás nélkül

en: No Icon
hu_HU: Nincs ikon

en: No Items Found
hu_HU: Nem találhatók elemek

en: No Items Found in Trash
hu_HU: Nem találhatók elemek a kukában

en: No Meta Box
hu_HU: Nincs meta doboz

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
hu_HU: Nincs közvetlen hivatkozás (akadályozza az URL átírását)

en: No Post Types found
hu_HU: Nem találhatók bejegyzéstípusok

en: No Post Types found in Trash
hu_HU: Nem találhatók bejegyzéstípusok a kukában

en: No Query Variable Support
hu_HU: Nincs lekérdezési változó támogatás

en: No Taxonomies found
hu_HU: Nem találhatók taxonómiák

en: No Taxonomies found in Trash
hu_HU: Nem találhatók taxonómiák a kukában

en: No Terms
hu_HU: Nincsenek kifejezések

[ctx: No Terms]
en: No %s
hu_HU: Nincsenek %s

en: No description
hu_HU: Nincs leírás

en: No field groups
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok

en: No field groups selected
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok kiválasztva.

en: No fields
hu_HU: Nincsenek mezők

en: No file selected
hu_HU: Nincs fájl kiválasztva

en: No image selected
hu_HU: Kép nincs kiválasztva

en: No matches found
hu_HU: Nincs egyezés

en: No options pages exist
hu_HU: Nincsenek beállítás oldalak

en: No post types
hu_HU: Nincsenek bejegyzéstípusok

en: No posts
hu_HU: Nincsenek bejegyzések

en: No posts found
hu_HU: Nem találhatók bejegyzések

en: No posts found in Trash
hu_HU: Nem találhatók bejegyzések a kukában

en: No results found for that search term
hu_HU: Nincs találat erre a keresőkifejezésre

en: No search results for '%s'
hu_HU: Nincs találat erre: „%s”

en: No tags
hu_HU: Nincsenek címkék

en: No tags found
hu_HU: Nem találhatók címkék

en: No taxonomies
hu_HU: Nincsenek taxonómiák

en: No terms
hu_HU: Nincsenek kifejezések

en: No toggle fields available
hu_HU: Váltómezők nem elérhetők

en: No updates available.
hu_HU: Nincs elérhető frissítés.

en: Normal (after content)
hu_HU: Normál (tartalom után)

en: Not Found
hu_HU: Nem található

en: Not available (requires WordPress 6.9+)
hu_HU: Nem érhető el (WordPress 6.9+ szükséges)

en: Notes
hu_HU: Megjegyzések

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
hu_HU: Nincs kijelölve semmi importálásra a Custom Post Type UI bővítményből.

en: Nothing to import
hu_HU: Nincs mit importálni

en: Number
hu_HU: Szám (number)

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
hu_HU: Blokkokkal és egyéb helyekkel rendelkező mezőcsoportok száma

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
hu_HU: Több blokkhelyszínnel rendelkező mezőcsoportok száma

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
hu_HU: Egyetlen blokkhelyszínnel rendelkező mezőcsoportok száma

en: Number of Fields by Field Type
hu_HU: Mezők száma mezőtípusonként

en: Number of Third Party Fields by Field Type
hu_HU: Harmadik féltől származó mezők száma mezőtípusonként

en: Objects with Schema Support
hu_HU: Séma támogatással rendelkező objektumok

en: Off Text
hu_HU: Ki szöveg

en: On Text
hu_HU: Be szöveg

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
hu_HU: Egy vagy több bejegyzéstípus, amely ezzel a taxonómiával osztályozható.

en: Open
hu_HU: Nyitott

en: Open Folder Icon
hu_HU: Mappa megnyitása ikon

en: Opens in a new window/tab
hu_HU: Új ablakban/lapon nyílik meg

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
hu_HU: Opcionális egyéni vezérlő a `WP_REST_Posts_Controller` helyett.

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
hu_HU: Opcionális egyéni vezérlő a `WP_REST_Terms_Controller ` helyett.

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
hu_HU: Opcionálisan adj meg egy többes számú alakot a képességekhez.

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Options Page
hu_HU: Beállítások oldal

en: Options Pages
hu_HU: Opcióoldalak

en: Options Pages UI Enabled
hu_HU: Opcióoldalak felülete engedélyezve

en: Options Updated
hu_HU: Beállítások elmentve

en: Order
hu_HU: Sorrend

en: Order No.
hu_HU: Sorrend

en: Ordered List Icon
hu_HU: Rendezett lista ikon

en: Ordered List RTL Icon
hu_HU: Rendezett lista RTL ikon

en: Original
hu_HU: Eredeti

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Outdent Icon
hu_HU: Behúzás csökkentése ikon

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: PDF Icon
hu_HU: PDF ikon

en: PM Icon
hu_HU: Privát üzenet ikon

en: PRO Only
hu_HU: Csak PRO

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
hu_HU: A PRO mezők nem szerkeszthetők aktív licenc nélkül.

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page Attributes
hu_HU: Oldal tulajdonságai

en: Page Icon
hu_HU: Oldal ikon

en: Page Link
hu_HU: Oldalhivatkozás

en: Page Parent
hu_HU: Oldal szülő

en: Page Template
hu_HU: Oldal-sablonminta

en: Page Type
hu_HU: Oldaltípus

en: Page is equal to
hu_HU: Az oldal egyenlő ezzel

en: Page is not equal to
hu_HU: Az oldal nem egyenlő ezzel

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pages contain
hu_HU: Az oldalak tartalmazzák

en: Pages do not contain
hu_HU: Az oldalak nem tartalmazzák

en: Pagination
hu_HU: Lapozás

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
hu_HU: Lapozási támogatás az elemek URL-jeihez, például az archívumokhoz.

en: Palm Tree Icon
hu_HU: Pálmafa ikon

en: Paperclip Icon
hu_HU: Gemkapocs ikon

en: Paragraph Icon
hu_HU: Bekezdés ikon

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Parent %s
hu_HU: Szülő %s

en: Parent %s:
hu_HU: Szülő %s:

en: Parent Category
hu_HU: Szülő kategória

en: Parent Category:
hu_HU: Szülő kategória:

en: Parent Field Description
hu_HU: Szülő mező leírása

en: Parent Item
hu_HU: Szülőelem

en: Parent Item Prefix
hu_HU: Szülőelem előtag

en: Parent Item With Colon
hu_HU: Szülőelem kettősponttal

en: Parent Page (has children)
hu_HU: Szülőoldal (vannak gyermekei)

en: Parent Page:
hu_HU: Szülőoldal:

en: Parent Theme
hu_HU: Szülő sablon

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
hu_HU: Szülő-gyermek kifejezések URL-ekben hierarchikus taxonómiákhoz.

en: Password
hu_HU: Jelszó (password)

en: Paste Text Icon
hu_HU: Szöveg beillesztése ikon

en: Paste Word Icon
hu_HU: Word beillesztése ikon

en: Pause Icon
hu_HU: Szünet ikon

en: Performance Icon
hu_HU: Teljesítmény ikon

en: Permalink
hu_HU: Közvetlen hivatkozás

en: Permalink Rewrite
hu_HU: Közvetlen hivatkozás átírása

en: Permalinks for this post type are disabled.
hu_HU: Ennek a bejegyzéstípusnak a közvetlen hivatkozásai le vannak tiltva.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
hu_HU: Ennek a taxonómiának a közvetlen hivatkozásai le vannak tiltva.

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Pets Icon
hu_HU: Háziállatok ikon

en: Phone Icon
hu_HU: Telefon ikon

en: Pinterest Icon
hu_HU: Pinterest ikon

en: Placeholder Text
hu_HU: Helyőrző szöveg

en: Placement
hu_HU: Elhelyezés

en: Play Icon
hu_HU: Lejátszás ikon

en: Playlist Audio Icon
hu_HU: Hang lejátszási lista ikon

en: Playlist Video Icon
hu_HU: Videó lejátszási lista ikon

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
hu_HU: Kérjük, aktiváld az ACF PRO licencedet az ACF blokkhoz rendelt mezőcsoportok szerkesztéséhez.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
hu_HU: Kérjük, aktiváld az ACF PRO licencedet ennek az opcióoldalnak a szerkesztéséhez.

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
hu_HU: Ellenőrizzük azt is, hogy az összes prémium kiegészítő (%s) a legfrissebb verzióra legyen frissítve.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
hu_HU: További részletekért vegye fel a kapcsolatot a webhely adminisztrátorával vagy fejlesztőjével.

en: Please select at least one site to upgrade.
hu_HU: Válasszon ki legalább egy webhelyet a frissítéshez.

en: Please select the destination for this field
hu_HU: Válasszuk ki a mező áthelyezésének célját

en: Please select the field groups to link.
hu_HU: Válassza ki az összekapcsolandó mezőcsoportokat.

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
hu_HU: Ha segítségre van szüksége, lépj kapcsolatba velünk a Súgó és támogatás lap használatával.

en: Plugin Type
hu_HU: Bővítmény típusa

en: Plugin Version
hu_HU: Bővítmény verziója

en: Plugins Checked Icon
hu_HU: Bővítmények ellenőrizve ikon

en: Plugins Icon
hu_HU: Bővítmények ikon

en: Plural Capability Name
hu_HU: Többes számú képességnév

en: Plural Label
hu_HU: Többes számú címke

en: Plus (alt) Icon
hu_HU: Plusz (alt) ikon

en: Plus (alt2) Icon
hu_HU: Plusz (alt2) ikon

en: Plus Icon
hu_HU: Plusz ikon

en: Podio Icon
hu_HU: Podio ikon

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Popular %s
hu_HU: Népszerű %s

en: Popular Items
hu_HU: Népszerű elemek

en: Popular Tags
hu_HU: Népszerű címkék

en: Popular fields
hu_HU: Népszerű mezők

en: Portfolio Icon
hu_HU: Portfólió ikon

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Post
hu_HU: Bejegyzés

en: Post Archives
hu_HU: Bejegyzésarchívumok

en: Post Attributes
hu_HU: Bejegyzés attribútumai

en: Post Category
hu_HU: Bejegyzés-kategória

en: Post Format
hu_HU: Bejegyzés-formátum

en: Post Formats
hu_HU: Bejegyzésformátumok

en: Post ID
hu_HU: Bejegyzés azonosító

en: Post Icon
hu_HU: Bejegyzés ikon

en: Post Link
hu_HU: Bejegyzéshivatkozás

en: Post Object
hu_HU: Bejegyzés objektum (post object)

en: Post Status
hu_HU: Bejegyzés-állapot

en: Post Status Icon
hu_HU: Bejegyzésállapot ikon

en: Post Taxonomy
hu_HU: Bejegyzés-osztályozás (taxonómia)

en: Post Template
hu_HU: Bejegyzéssablon

en: Post Type
hu_HU: Bejegyzés típusa

en: Post Type Key
hu_HU: Bejegyzéstípus-kulcs

en: Post Types
hu_HU: Bejegyzéstípusok

en: Post Types and Taxonomies Enabled
hu_HU: Bejegyzéstípusok és taxonómiák engedélyezve

en: Post is equal to
hu_HU: A bejegyzés egyenlő ezzel

en: Post is not equal to
hu_HU: A bejegyzés nem egyenlő ezzel

en: Post published privately.
hu_HU: A bejegyzés privátként közzétéve.

en: Post published.
hu_HU: A bejegyzés közzétéve.

en: Post reverted to draft.
hu_HU: A bejegyzés visszaállítva vázlatra.

en: Post scheduled.
hu_HU: A bejegyzés ütemezve.

en: Post type activated. | %s post types activated.
hu_HU[0]: A bejegyzéstípus bekapcsolva.
hu_HU[1]: %s bejegyzéstípus bekapcsolva.

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
hu_HU[0]: A bejegyzéstípus kikapcsolva.
hu_HU[1]: %s bejegyzéstípus kikapcsolva.

en: Post type deleted.
hu_HU: Bejegyzéstípus törölve.

en: Post type draft updated.
hu_HU: A bejegyzéstípus vázlata frissítve.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
hu_HU[0]: A bejegyzéstípus másolva.
hu_HU[1]: %s bejegyzéstípus másolva.

en: Post type saved.
hu_HU: Bejegyzéstípus mentve.

en: Post type scheduled for.
hu_HU: A bejegyzéstípus ütemezve erre:

en: Post type submitted.
hu_HU: Bejegyzéstípus elküldve.

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
hu_HU[0]: A bejegyzéstípus szinkronizálva.
hu_HU[1]: %s bejegyzéstípus szinkronizálva.

en: Post type updated.
hu_HU: Bejegyzéstípus frissítve.

en: Post updated
hu_HU: Bejegyzés frissítve

en: Post updated.
hu_HU: A bejegyzés frissítve.

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Posts Page
hu_HU: Bejegyzések oldala

en: Posts contain
hu_HU: A bejegyzések tartalmazzák

en: Posts do not contain
hu_HU: A bejegyzések nem tartalmazzák

en: Posts list
hu_HU: Bejegyzések listája

en: Posts list navigation
hu_HU: Bejegyzéslista navigáció

en: Prepend
hu_HU: Előtag

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
hu_HU: Extra jelölőnégyzet hozzáadása az összes lehetőség átváltásához

en: Presentation
hu_HU: Megjelenítés

en: Pressthis Icon
hu_HU: Pressthis ikon

en: Preview Size
hu_HU: Előnézeti méret

en: Printer Icon
hu_HU: Nyomtató ikon

en: Privacy Icon
hu_HU: Adatvédelem ikon

en: Products Icon
hu_HU: Termékek ikon

en: Provide a description that will help AI systems understand the purpose and how to use this effectively.
hu_HU: Adjunk meg egy leírást, amely segít az MI-rendszereknek megérteni a célt és azt, hogyan használhatják ezt hatékonyan.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
hu_HU: Lehetővé teszi a mezők csoportokba rendezését az adatok és a szerkesztőképernyő jobb szervezéséhez.

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: Publicly Queryable
hu_HU: Nyilvánosan lekérdezhető

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Query %s
hu_HU: %s lekérdezése

en: Query Variable
hu_HU: Lekérdezési változó

en: Query Variable Support
hu_HU: Lekérdezési változó támogatás

en: Quick Edit
hu_HU: Gyors szerkesztés

en: Quote Icon
hu_HU: Idézet ikon

en: REST API Format
hu_HU: REST API formátum

en: REST API Icon
hu_HU: REST API ikon

en: RGBA Array
hu_HU: RGBA tömb

en: RGBA String
hu_HU: RGBA karakterlánc

en: RSS Icon
hu_HU: RSS ikon

en: RSS feed URL for the post type items.
hu_HU: RSS-hírcsatorna URL a bejegyzéstípus elemeihez.

en: RTL Icon
hu_HU: RTL ikon

en: Radio Button
hu_HU: Választógomb (radio button)

en: Radio Buttons
hu_HU: Választógombok (radio buttons)

en: Randomize Icon
hu_HU: Véletlenszerűsítés ikon

en: Range
hu_HU: Tartomány

en: Reading upgrade tasks...
hu_HU: Frissítési feladatok beolvasása...

en: Reddit Icon
hu_HU: Reddit ikon

en: Redo Icon
hu_HU: Újra ikon

en: Regenerate
hu_HU: Újragenerálás

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
hu_HU: Az összes címke újragenerálása az egyes és többes számú címkék használatával

en: Register
hu_HU: Regisztrálás

en: Register ACF Field Group
hu_HU: ACF mezőcsoport regisztrálása

en: Register Custom Post Type
hu_HU: Egyéni bejegyzéstípus regisztrálása

en: Register Custom Taxonomy
hu_HU: Egyéni taxonómia regisztrálása

en: Register Meta Box Callback
hu_HU: Meta doboz callback regisztrálása

en: Register a new ACF field group schema with field definitions. This creates the field structure that will appear on content, not the field values themselves. Field values are set when creating or updating posts, terms, or other content.
hu_HU: Regisztráljon egy új ACF mezőcsoportsémát meződefiníciókkal. Ez a tartalomban megjelenő mezőszerkezetet hozza létre, nem magukat a mezőértékeket. A mezőértékeket bejegyzések, kifejezések vagy más tartalmak létrehozásakor vagy frissítésekor lehet beállítani.

en: Register a new post type definition in WordPress (e.g., "Book", "Event"). This creates the post type schema itself, not individual posts. Use the create post abilities to add posts to an existing post type.
hu_HU: Regisztráljon egy új bejegyzéstípus-definíciót a WordPressben (pl. „Könyv”, „Esemény”). Ez magát a bejegyzéstípus-sémát hozza létre, nem az egyes bejegyzéseket. Meglévő bejegyzéstípushoz a bejegyzéslétrehozási képességeket használd új bejegyzések hozzáadásához.

en: Register a new taxonomy definition in WordPress (e.g., "Genre", "Color"). This creates the taxonomy schema itself, not individual terms within it. Use the create term abilities to add terms to an existing taxonomy.
hu_HU: Regisztráljon egy új taxonómiadefiníciót a WordPressben (pl. „Műfaj”, „Szín”). Ez magát a taxonómiasémát hozza létre, nem a benne lévő egyedi kifejezéseket. Meglévő taxonómiához a kifejezéslétrehozási képességeket használd új kifejezések hozzáadásához.

en: Registered ACF Blocks
hu_HU: Regisztrált ACF blokkok

en: Registered ACF Forms
hu_HU: Regisztrált ACF űrlapok

en: Registered Field Groups (JSON)
hu_HU: Regisztrált mezőcsoportok (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
hu_HU: Regisztrált mezőcsoportok (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
hu_HU: Regisztrált mezőcsoportok (UI)

en: Registered Options Pages (JSON)
hu_HU: Regisztrált opcióoldalak (JSON)

en: Registered Options Pages (PHP)
hu_HU: Regisztrált opcióoldalak (PHP)

en: Registered Options Pages (UI)
hu_HU: Regisztrált opcióoldalak (UI)

en: Registered Post Types (JSON)
hu_HU: Regisztrált bejegyzéstípusok (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
hu_HU: Regisztrált bejegyzéstípusok (UI)

en: Registered Taxonomies (JSON)
hu_HU: Regisztrált taxonómiák (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
hu_HU: Regisztrált taxonómiák (UI)

en: Relational
hu_HU: Relációs

en: Relationship
hu_HU: Kapcsolat (relationship)

en: Relationship is equal to
hu_HU: A kapcsolat egyenlő ezzel

en: Relationship is not equal to
hu_HU: A kapcsolat nem egyenlő ezzel

en: Relationships contain
hu_HU: A kapcsolatok tartalmazzák

en: Relationships do not contain
hu_HU: A kapcsolatok nem tartalmazzák

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép eltávolítása

en: Remove Formatting Icon
hu_HU: Formázás eltávolítása ikon

en: Remove Icon
hu_HU: Eltávolítás ikon

en: Remove featured image
hu_HU: Kiemelt kép eltávolítása

en: Remove file
hu_HU: Fájl eltávolítása

en: Remove image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Remove layout
hu_HU: Elrendezés eltávolítása

en: Remove row
hu_HU: Sor eltávolítása

en: Rename Capabilities
hu_HU: Képességek átnevezése

en: Renew ACF PRO License
hu_HU: ACF PRO licenc megújítása

en: Renew License
hu_HU: Licenc megújítása

en: Renew PRO License
hu_HU: PRO licenc megújítása

en: Renew PRO to Unlock
hu_HU: Újítsd meg a PRO-t a feloldáshoz

en: Repeat Icon
hu_HU: Ismétlés ikon

en: Repeater
hu_HU: Ismétlő csoportmező (repeater)

en: Repeater Field
hu_HU: Ismétlő mező

en: Replies Icon
hu_HU: Válaszok ikon

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Restrict which files can be uploaded
hu_HU: Korlátozd, hogy mely fájlok tölthetők fel

en: Restrict which images can be uploaded
hu_HU: Korlátozd, hogy mely képek tölthetők fel

en: Restricted
hu_HU: Korlátozott

en: Return Format
hu_HU: Visszaadott formátum

en: Return Value
hu_HU: Visszaadott érték

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
hu_HU: Escape-elt HTML érték visszaadása csak akkor lehetséges, ha a format_value is true. A mezőérték biztonsági okból nem lett visszaadva.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
hu_HU: Escape-elt HTML értékek visszaadása csak akkor lehetséges, ha a format_value is true. A mezőértékek biztonsági okból nem lettek visszaadva.

en: Reverse current order
hu_HU: Fordított sorrend

en: Review changes
hu_HU: Módosítások áttekintése

en: Review local JSON changes
hu_HU: Helyi JSON-módosítások áttekintése

en: Review sites & upgrade
hu_HU: Webhelyek áttekintése és frissítése

en: Revisions
hu_HU: Változatok

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
hu_HU: Írjuk át az URL-t az alábbi mezőben megadott egyéni slug használatával. A közvetlen hivatkozás szerkezete ez lesz

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
hu_HU: Írjuk át az URL-t a bejegyzéstípus-kulcsot használva slugként. A közvetlen hivatkozás szerkezete ez lesz

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
hu_HU: Írjuk át az URL-t a taxonómiakulcsot használva slugként. A közvetlen hivatkozás szerkezete ez lesz

en: Rotate Icon
hu_HU: Forgatás ikon

en: Rotate Left Icon
hu_HU: Forgatás balra ikon

en: Rotate Right Icon
hu_HU: Forgatás jobbra ikon

en: Row
hu_HU: Sor

en: Rows
hu_HU: Sorok

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: Save 'custom' values to the field's choices
hu_HU: Az „egyéni” értékek mentése a mező választásai közé

en: Save 'other' values to the field's choices
hu_HU: Egyéni értékek mentése a mező választási lehetőségeihez

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Save Custom Values
hu_HU: Egyéni értékek mentése

en: Save Format
hu_HU: Mentési formátum

en: Save Options
hu_HU: Lehetőségek mentése

en: Save Other Choice
hu_HU: Másik választás mentése

en: Save Terms
hu_HU: Kifejezések mentése

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
hu_HU: A létrehozott lehetőségek visszamentése a meződefiníció „Choices” beállításába.

en: Saved
hu_HU: Mentve

en: Saved Icon
hu_HU: Mentve ikon

en: Schedule Icon
hu_HU: Ütemezés ikon

en: Schema
hu_HU: Séma

en: Schema Support
hu_HU: Séma támogatás

en: Schema.org Output Format
hu_HU: Schema.org kimeneti formátum

en: Schema.org Property
hu_HU: Schema.org tulajdonság

en: Schema.org Type
hu_HU: Schema.org típus

en: Screen Options Icon
hu_HU: Képernyőbeállítások ikon

en: Seamless (no metabox)
hu_HU: Átmenet nélkül (nincs doboz)

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search %s
hu_HU: %s keresése

en: Search Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok keresése

en: Search Fields
hu_HU: Mezők keresése

en: Search Icon
hu_HU: Keresés ikon

en: Search Items
hu_HU: Elemek keresése

en: Search Post Types
hu_HU: Bejegyzéstípusok keresése

en: Search Posts
hu_HU: Bejegyzések keresése

en: Search Tags
hu_HU: Címkék keresése

en: Search Taxonomies
hu_HU: Taxonómiák keresése

en: Search fields...
hu_HU: Mezők keresése...

en: Search for address...
hu_HU: Cím keresése...

en: Search icons...
hu_HU: Ikonok keresése...

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Select %s
hu_HU: %s kiválasztása

en: Select Color
hu_HU: Szín kiválasztása

en: Select Field
hu_HU: Mező kiválasztása

en: Select Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok kiválasztása

en: Select Field Type
hu_HU: Mezőtípus kiválasztása

en: Select File
hu_HU: Fájl kiválasztása

en: Select Image
hu_HU: Kép kiválasztása

en: Select JSON File
hu_HU: JSON-fájl kiválasztása

en: Select Link
hu_HU: Hivatkozás kiválasztása

en: Select Multiple
hu_HU: Több kijelölése

en: Select Options Pages
hu_HU: Opcióoldalak kiválasztása

en: Select Post Types
hu_HU: Bejegyzéstípusok kiválasztása

en: Select Taxonomies
hu_HU: Taxonómiák kiválasztása

en: Select default color
hu_HU: Alapértelmezett szín kiválasztása

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
hu_HU: Válasszon meglévő taxonómiákat a bejegyzéstípus elemeinek osztályozásához.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
hu_HU: Válassza ki azokat a mező(ke)t, amelyek eltárolják a frissített elemre mutató visszahivatkozást. Ezt a mezőt is kiválaszthatja. A célmezőknek kompatibilisnek kell lenniük azzal, ahol ez a mező megjelenik. Például, ha ez a mező egy taxonómián jelenik meg, akkor a célmezőnek Taxonómia típusúnak kell lennie

en: Select one or many field groups...
hu_HU: Válasszon egy vagy több mezőcsoportot...

en: Select post type
hu_HU: Bejegyzéstípus kiválasztása

en: Select taxonomy
hu_HU: Osztályozás kiválasztása

en: Select the appearance of this field
hu_HU: Válassza ki a mező megjelenését

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
hu_HU: Válasszuk ki az exportálni kívánt mezőcsoportokat, majd az exportálás módszerét. A letöltés gombbal egy JSON fájl készíthető, amelyet egy másik ACF telepítésbe importálhatunk. A kódgenerálás gombbal PHP kód hozható létre, amelyet beilleszthetünk a sablonunkba.

en: Select the taxonomy to be displayed
hu_HU: Válassza ki a megjelenítendő taxonómiát

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
hu_HU: Válassza ki a taxonómiához használandó közvetlen hivatkozás típusát.

en: Select where content editors can choose the icon from.
hu_HU: Ki lehet itt választani, hogy honnan választhatnak ikont a tartalomszerkesztők.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
hu_HU: Töröljön 1 karaktert

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
hu_HU: Töröljön %d karaktert

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
hu_HU: Adjunk meg legalább 1 karaktert

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
hu_HU: Adjunk meg legalább %d karaktert

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
hu_HU: A betöltés sikertelen

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
hu_HU: További találatok betöltése&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
hu_HU: Nincs találat

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
hu_HU: Egy találat érhető el, nyomj entert a kiválasztásához.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hu_HU: %d találat érhető el, a navigáláshoz használd a fel és le nyílbillentyűket.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
hu_HU: Keresés&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
hu_HU: Legfeljebb 1 elemet választhatsz ki

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
hu_HU: Legfeljebb %d elemet választhatsz ki

en: Selected elements will be displayed in each result
hu_HU: A kiválasztott elemek jelennek meg az eredményekben

en: Selected file. Press tab to access file options.
hu_HU: Kijelölt fájl. Nyomja meg a tabot a fájl beállításainak eléréséhez.

en: Selected image. Press tab to access image options.
hu_HU: Kijelölt kép. Nyomja meg a tabot a kép beállításainak eléréséhez.

en: Selection is greater than
hu_HU: A kijelölés nagyobb mint

en: Selection is less than
hu_HU: A kijelölés kisebb mint

en: Send Trackbacks
hu_HU: Visszakövetés (trackback) küldése

en: Separate %s with commas
hu_HU: %s elválasztása vesszőkkel

en: Separate Items With Commas
hu_HU: Elemek elválasztása vesszőkkel

en: Separate tags with commas
hu_HU: Válassza el a címkéket vesszőkkel

en: Separator
hu_HU: Elválasztó

en: Set Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép beállítása

en: Set featured image
hu_HU: Kiemelt kép beállítása

en: Set the initial zoom level
hu_HU: Kezdeti nagyítási szint

en: Sets the textarea height
hu_HU: Szövegterület magassága (sorok)

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
hu_HU: Beállítja, hogy a bejegyzések ki legyenek-e zárva a keresési eredményekből és a taxonómiaarchívum-oldalakról.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings Icon
hu_HU: Beállítások ikon

en: Share (alt) Icon
hu_HU: Megosztás (alt) ikon

en: Share (alt2) Icon
hu_HU: Megosztás (alt2) ikon

en: Share Icon
hu_HU: Megosztás ikon

en: Shield (alt) Icon
hu_HU: Pajzs (alt) ikon

en: Shield Icon
hu_HU: Pajzs ikon

en: Shortcode Enabled
hu_HU: Rövidkód engedélyezve

en: Shortcode Icon
hu_HU: Rövidkód ikon

en: Show Admin Column
hu_HU: Adminisztrációs oszlop megjelenítése

en: Show Color Wheel
hu_HU: Színkör megjelenítése

en: Show Custom Palette
hu_HU: Egyéni paletta megjelenítése

en: Show In Admin Bar
hu_HU: Megjelenítés az adminisztrációs sávban

en: Show In Admin Menu
hu_HU: Megjelenítés az adminisztrációs menüben

en: Show In REST API
hu_HU: Megjelenítés a REST API-ban

en: Show In UI
hu_HU: Megjelenítés a felületen

en: Show Media Upload Buttons
hu_HU: 'Média hozzáadása' gomb megjelenítése

en: Show in REST API
hu_HU: Megjelenítés a REST API-ban

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
hu_HU: A taxonómia megjelenítése a gyors/tömeges szerkesztési panelen.

en: Show this field group if
hu_HU: Mezőcsoport megjelenítése, ha

en: Show this field if
hu_HU: Mező megjelenítése, ha

en: Show&nbsp;details
hu_HU: Részletek&nbsp;megjelenítése

en: Shown in field group list
hu_HU: Megjelenik a mezőcsoport listában

en: Side
hu_HU: Oldalsáv

en: Single Value
hu_HU: Egyetlen érték

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
hu_HU: Egyetlen szó, szóközök és ékezetek nélkül, alulvonás és kötőjel használata megengedett

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
hu_HU: Egyetlen szó, szóközök nélkül. Aláhúzásjelek és kötőjelek engedélyezettek.

en: Singular Capability Name
hu_HU: Egyes számú képességnév

en: Singular Label
hu_HU: Egyes számú címke

en: Site
hu_HU: Webhely

en: Site (alt) Icon
hu_HU: Webhely (alt) ikon

en: Site (alt2) Icon
hu_HU: Webhely (alt2) ikon

en: Site (alt3) Icon
hu_HU: Webhely (alt3) ikon

en: Site Icon
hu_HU: Webhely ikon

en: Site is up to date
hu_HU: A webhely naprakész

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
hu_HU: A webhely adatbázis-frissítést igényel erről: %1$s, erre: %2$s

en: Skip Back Icon
hu_HU: Visszaugrás ikon

en: Skip Forward Icon
hu_HU: Előre ugrás ikon

en: Slides Icon
hu_HU: Diák ikon

en: Slug
hu_HU: Keresőbarát név

en: Slug Field Description
hu_HU: Slug mező leírása

en: Smartphone Icon
hu_HU: Okostelefon ikon

en: Smiley Icon
hu_HU: Mosolygó ikon

en: Sorry, this browser does not support geolocation
hu_HU: Ez a böngésző nem támogatja a helymeghatározást

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
hu_HU: Sajnáljuk, ez a bejegyzés nem érhető el eltérés-összehasonlításhoz.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
hu_HU: Sajnáljuk, nincs jogosultságod ehhez.

en: Sort Icon
hu_HU: Rendezés ikon

en: Sort Terms
hu_HU: Kifejezések rendezése

en: Sort by date modified
hu_HU: Rendezés módosítási dátum szerint

en: Sort by date uploaded
hu_HU: Rendezés feltöltési dátum szerint

en: Sort by title
hu_HU: Rendezés cím szerint

en: Sos Icon
hu_HU: SOS ikon

en: Spam Detected
hu_HU: Spam észlelve

en: Specify custom colors
hu_HU: Egyéni színek megadása

en: Specify the return format for the icon. %s
hu_HU: Adjuk meg az ikon visszatérési formátumát. %s

en: Specify the returned value on front end
hu_HU: Határozzuk meg a mező felhasználói oldalon (front end) megjelenő értékét

en: Specify the style used to render the selected fields
hu_HU: Adjuk meg a kiválasztott mezők megjelenítéséhez használt stílust

en: Specify the value returned
hu_HU: Adjuk meg a visszaadott értéket

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
hu_HU: Gyorsítsuk fel a munkafolyamatunkat, és készítsünk jobb webhelyeket olyan funkciókkal, mint az ACF blokkok és opcióoldalak, valamint olyan fejlett mezőtípusokkal, mint az Ismétlő, a Rugalmas tartalom, a Klónozás és a Galéria.

en: Spellcheck Icon
hu_HU: Helyesírás-ellenőrzés ikon

en: Spotify Icon
hu_HU: Spotify ikon

en: Spreadsheet Icon
hu_HU: Táblázat ikon

en: Standard (WP metabox)
hu_HU: Hagyományos (WP doboz)

en: Star Empty Icon
hu_HU: Üres csillag ikon

en: Star Filled Icon
hu_HU: Teli csillag ikon

en: Star Half Icon
hu_HU: Fél csillag ikon

en: Start a new group of tabs at this tab.
hu_HU: Új lapcsoport indítása ennél a lapnál.

en: Status Icon
hu_HU: Állapot ikon

en: Step Size
hu_HU: Lépésköz

en: Sticky Icon
hu_HU: Kiemelt ikon

en: Store Icon
hu_HU: Áruház ikon

en: Strikethrough Icon
hu_HU: Áthúzás ikon

en: String
hu_HU: Karakterlánc

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Stylized UI
hu_HU: Stílusformázott kezelőfelület

en: Sub Fields
hu_HU: Almezők

en: Subscription Expiry Date
hu_HU: Előfizetés lejárati dátuma

en: Super Admin
hu_HU: Szuper admin

en: Superhero (alt) Icon
hu_HU: Szuperhős (alt) ikon

en: Superhero Icon
hu_HU: Szuperhős ikon

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Supports
hu_HU: Támogatja

en: Sync
hu_HU: Szinkronizálás

en: Sync available
hu_HU: Szinkronizálás elérhető

en: Sync changes
hu_HU: Módosítások szinkronizálása

en: Tab
hu_HU: Lap (tab)

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Table Col After Icon
hu_HU: Táblázatoszlop után ikon

en: Table Col Before Icon
hu_HU: Táblázatoszlop elé ikon

en: Table Col Delete Icon
hu_HU: Táblázatoszlop törlése ikon

en: Table Icon
hu_HU: Táblázat ikon

en: Table Row After Icon
hu_HU: Táblázatsor után ikon

en: Table Row Before Icon
hu_HU: Táblázatsor elé ikon

en: Table Row Delete Icon
hu_HU: Táblázatsor törlése ikon

en: Tablet Icon
hu_HU: Tablet ikon

en: Tabs
hu_HU: Lapok

en: Tag
hu_HU: Címke

en: Tag Cloud
hu_HU: Címkefelhő

en: Tag Icon
hu_HU: Címke ikon

en: Tag Link
hu_HU: Címkehivatkozás

en: Tagcloud Icon
hu_HU: Címkefelhő ikon

en: Tags
hu_HU: Címke

en: Tags Meta Box
hu_HU: Címkék meta doboz

en: Tags list
hu_HU: Címkék listája

en: Tags list navigation
hu_HU: Címkelista navigáció

en: Target Field
hu_HU: Célmező

en: Taxonomies
hu_HU: Taxonómiák

en: Taxonomy
hu_HU: Osztályozás (taxonomy)

en: Taxonomy Key
hu_HU: Taxonómiakulcs

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
hu_HU[0]: A taxonómia bekapcsolva.
hu_HU[1]: %s taxonómia bekapcsolva.

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
hu_HU[0]: A taxonómia kikapcsolva.
hu_HU[1]: %s taxonómia kikapcsolva.

en: Taxonomy deleted.
hu_HU: Taxonómia törölve.

en: Taxonomy draft updated.
hu_HU: A taxonómia vázlata frissítve.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
hu_HU[0]: A taxonómia másolva.
hu_HU[1]: %s taxonómia másolva.

en: Taxonomy saved.
hu_HU: Taxonómia mentve.

en: Taxonomy scheduled for.
hu_HU: A taxonómia ütemezve erre:

en: Taxonomy submitted.
hu_HU: Taxonómia elküldve.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
hu_HU[0]: A taxonómia szinkronizálva.
hu_HU[1]: %s taxonómia szinkronizálva.

en: Taxonomy updated.
hu_HU: Taxonómia frissítve.

en: Term Description
hu_HU: Kifejezés leírása

en: Term ID
hu_HU: Kifejezés azonosító

en: Term Name
hu_HU: Kifejezés neve

en: Term Object
hu_HU: Kifejezés objektum

en: Term Slug
hu_HU: Kifejezés slug

en: Term is equal to
hu_HU: A kifejezés egyenlő ezzel

en: Term is not equal to
hu_HU: A kifejezés nem egyenlő ezzel

en: Terms
hu_HU: Kifejezések

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
hu_HU: A kifejezések elérhetők a nem szép permalink használatával, például: {query_var}={term_slug}.

en: Terms contain
hu_HU: A kifejezések tartalmazzák

en: Terms do not contain
hu_HU: A kifejezések nem tartalmazzák

en: Testimonial Icon
hu_HU: Vélemény ikon

en: Text
hu_HU: Szöveg (text)

en: Text Area
hu_HU: Szövegterület (text area)

en: Text Color Icon
hu_HU: Szövegszín ikon

en: Text Icon
hu_HU: Szöveg ikon

en: Text Only
hu_HU: Csak szöveg

en: Text Page Icon
hu_HU: Szövegoldal ikon

en: Text shown when active
hu_HU: Aktív állapotban megjelenő szöveg

en: Text shown when inactive
hu_HU: Inaktív állapotban megjelenő szöveg

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissítettél erre: %1$s v%2$s!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
hu_HU: A „slug” a név URL-barát változata. Általában teljesen kisbetűs, és csak betűket, számokat és kötőjeleket tartalmaz.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
hu_HU: A(z) %1$s mező mostantól a(z) %2$s mezőcsoportban található

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
hu_HU: Az Advanced Custom Fields bővítmény vizuális űrlapkészítőt biztosít a WordPress szerkesztőképernyőinek extra mezőkkel történő testreszabásához, valamint egy intuitív API-t az egyéni mezőértékek megjelenítéséhez bármely sablonfájlban.

en: The Schema.org @type for JSON-LD output. By default, the type is automatically detected based on the schema properties assigned to your fields. You can assign additional types here. Select multiple types if needed (e.g., Recipe + Article).
hu_HU: A JSON-LD kimenethez használt Schema.org @type érték. Alapértelmezetten a rendszer automatikusan felismeri a típust a mezőidhez hozzárendelt sématulajdonságok alapján. Itt további típusokat is hozzárendelhetsz. Szükség esetén több típust is kiválaszthatsz (pl. Recipe + Article).

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
hu_HU: A használni kívánt ikon URL-je vagy svg Data URI formában

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
hu_HU: A keresési lekérdezésednek megfelelő elérhető ikonok frissültek az alábbi ikonválasztóban.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
hu_HU: A bejegyzéstípus REST API URL-jeinek alap URL-je.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
hu_HU: A taxonómia kifejezéseinek hozzárendeléséhez tartozó képességnév.

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
hu_HU: A taxonómia kifejezéseinek törléséhez tartozó képességnév.

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
hu_HU: A taxonómia kifejezéseinek szerkesztéséhez tartozó képességnév.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
hu_HU: A taxonómia kifejezéseinek kezeléséhez tartozó képességnév.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
hu_HU: Az általad végzett módosítások elvesznek, ha elnavigálsz erről az oldalról

en: The currently selected image preview
hu_HU: Az aktuálisan kijelölt kép előnézete

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
hu_HU: A leírás alapértelmezés szerint nem hangsúlyos, azonban néhány sablon megjelenítheti.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
hu_HU: Az alábbi kód használható a kiválasztott elemek helyi verziójának regisztrálásához. A mezőcsoportok, bejegyzéstípusok vagy taxonómiák helyi tárolása számos előnyt nyújthat, például gyorsabb betöltési időt, verziókezelést és dinamikus mezőket/beállításokat. Egyszerűen másoljuk be az alábbi kódot a sablon functions.php fájljába, vagy illesszük be egy külső fájlba, majd kapcsoljuk ki vagy töröljük az elemeket az ACF adminisztrációs felületéről.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
hu_HU: Az alábbi webhelyek adatbázis-frissítést igényelnek. Jelöljük be azokat, amelyeket frissíteni szeretnénk, majd kattintsunk erre: %s.

en: The format displayed when editing a post
hu_HU: Megjelenítési formátum a bejegyzés szerkesztése során

en: The format returned via template functions
hu_HU: A sablonfunkciók által visszaadott formátum

en: The format used when saving a value
hu_HU: Az érték mentésekor használt formátum

en: The name is how it appears on your site
hu_HU: A név így jelenik meg a webhelyeden

en: The name of the default term.
hu_HU: Az alapértelmezett kifejezés neve.

en: The namespace part of the REST API URL.
hu_HU: A REST API URL névterének része.

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
hu_HU: A pozíció az oldalsáv menüjében az adminisztrációs vezérlőpulton.

en: The post type key must be under 20 characters.
hu_HU: A bejegyzéstípus-kulcsnak 20 karakternél rövidebbnek kell lennie.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
hu_HU: A bejegyzéstípus-kulcs csak kisbetűs alfanumerikus karaktereket, aláhúzásjeleket vagy kötőjeleket tartalmazhat.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
hu_HU: A kért ACF mező kimenete nem engedélyezett hozzárendelésekben vagy az ACF rövidkódban.

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
hu_HU: A kért ACF mezőtípus nem támogatja a kimenetet blokkhozzárendelésekben vagy az ACF rövidkódban.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
hu_HU: A kért ACF mezőtípus nem támogatja a kimenetet hozzárendelésekben vagy az ACF rövidkódban.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
hu_HU: A „field_” karakterlánc nem használható mezőnév elején

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
hu_HU: A taxonómiakulcsnak 32 karakternél rövidebbnek kell lennie.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
hu_HU: A taxonómiakulcs csak kisbetűs alfanumerikus karaktereket, aláhúzásjeleket vagy kötőjeleket tartalmazhat.

en: The type of icon to save.
hu_HU: A mentendő ikon típusa.

en: The value of icon to save.
hu_HU: A mentendő ikon értéke.

en: This Field
hu_HU: Ez a mező

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
hu_HU: Ez lehetővé teszi meglévő mezők kiválasztását és megjelenítését. Nem másol meg mezőket az adatbázisban, hanem futásidőben tölti be és jeleníti meg a kiválasztott mezőket. A Klónozás mező vagy lecserélheti önmagát a kiválasztott mezőkre, vagy a kiválasztott mezőket almezők csoportjaként jelenítheti meg.

en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
hu_HU: Ezek az adatok naplózásra kerülnek, amikor olyan értékeket észlelünk, amelyek a kimenet során megváltoztak. %1$sTöröld a naplót és utasítsd el%2$s, miután a kódodban escape-elted az értékeket. Az értesítés újra megjelenik, ha ismét módosult értékeket észlelünk.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
hu_HU: A mező nem helyezhető át, amíg a változtatások nincsenek elmentve

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
hu_HU: Ez a mező nem lehet WordPress <a href="%s" target="_blank">fenntartott kifejezés</a>.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
hu_HU: Ennél a mezőnél legalább {min} {label} {identifier} hozzáadása szükséges

en: This is the name which will appear on the EDIT page
hu_HU: Ez a felirat jelenik meg a szerkesztőoldalon

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
hu_HU: Ez az elem nem regisztrálható, mert a kulcsa már használatban van egy másik, másik bővítmény vagy sablon által regisztrált elem által.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
hu_HU: Ez a bejegyzéstípus nem regisztrálható, mert a kulcsa már használatban van egy másik, másik bővítmény vagy sablon által regisztrált bejegyzéstípus által.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
hu_HU: Ez a bejegyzéstípus-kulcs már használatban van egy másik bejegyzéstípus által az ACF-ben, ezért nem használható.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
hu_HU: Ez a bejegyzéstípus-kulcs már használatban van egy másik, az ACF-en kívül regisztrált bejegyzéstípus által, ezért nem használható.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
hu_HU: Ez egy egyszerű, strukturált, elrendezésalapú szerkesztőt biztosít. A Rugalmas tartalom mező lehetővé teszi, hogy teljes kontroll mellett definiáld, létrehozd és kezeld a tartalmat elrendezések és almezők használatával az elérhető blokkok megtervezéséhez.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
hu_HU: Ez megoldást kínál ismétlődő tartalmakhoz, például diákhoz, csapattagokhoz és cselekvésre ösztönző elemekhez azáltal, hogy szülőként működik egy ismételhető almezőkből álló készlet felett.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
hu_HU: Ez interaktív felületet biztosít mellékletek gyűjteményének kezeléséhez. A legtöbb beállítás hasonló a Kép mezőtípuséhoz. További beállításokkal megadhatod, hová kerüljenek az új mellékletek a galériában, valamint a megengedett mellékletek minimális és maximális számát.

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
hu_HU: Ez a szakasz hibakeresési információkat tartalmaz az ACF konfigurációdról, amelyek hasznosak lehetnek a támogatás számára.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
hu_HU: Ez a taxonómia nem regisztrálható, mert a kulcsa már használatban van egy másik, másik bővítmény vagy sablon által regisztrált taxonómia által.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
hu_HU: Ez a taxonómiakulcs már használatban van egy másik taxonómia által az ACF-ben, ezért nem használható.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
hu_HU: Ez a taxonómiakulcs már használatban van egy másik, az ACF-en kívül regisztrált taxonómia által, ezért nem használható.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
hu_HU: Ez a verzió az adatbázist érintő fejlesztéseket tartalmaz, és frissítést igényel.

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Thumbs Down Icon
hu_HU: Hüvelykujj le ikon

en: Thumbs Up Icon
hu_HU: Hüvelykujj fel ikon

en: Tickets (alt) Icon
hu_HU: Jegyek (alt) ikon

en: Tickets Icon
hu_HU: Jegyek ikon

en: Tide Icon
hu_HU: Tide ikon

en: Time Picker
hu_HU: Időválasztó

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
hu_HU: A TinyMCE csak a mezőre kattintás után inicializálódik

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title Placeholder
hu_HU: Cím helyőrző

en: Title for a navigation link block variation.
hu_HU: Cím egy navigációs hivatkozásblokk-változathoz.

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
hu_HU: A szerkesztőképernyőn a mezőcsoport meta dobozában megjelenő cím, amely a mezőcsoport címe helyett használható

en: Toggle All
hu_HU: Összes átváltása

en: Toggle panel
hu_HU: Panel váltása

en: Toolbar
hu_HU: Eszközsáv

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Tools Icon
hu_HU: Eszközök ikon

en: Top Level Page (no parent)
hu_HU: Legfelső szintű oldal (nincs szülője)

en: Top aligned
hu_HU: Fent

en: Topics Icon
hu_HU: Témák ikon

en: Trackbacks
hu_HU: Visszakövetések

en: Tracking Icon
hu_HU: Követés ikon

en: Translation Icon
hu_HU: Fordítás ikon

en: Trash Icon
hu_HU: Kuka ikon

en: True / False
hu_HU: Igaz / Hamis (true/false)

en: Try a different search term or browse %s
hu_HU: Próbáljon másik keresőkifejezést, vagy böngészd ezt: %s

en: Tutorial
hu_HU: Oktatóanyag

en: Twitch Icon
hu_HU: Twitch ikon

en: Twitter (alt) Icon
hu_HU: Twitter (alt) ikon

en: Twitter Icon
hu_HU: Twitter ikon

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type to search...
hu_HU: Írj a kereséshez...

en: URL Slug
hu_HU: URL slug

en: URLs
hu_HU: URL-ek

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
hu_HU: Az elem és az elemek URL-jei lekérdezési karakterlánccal érhetők el.

en: Underline Icon
hu_HU: Aláhúzás ikon

en: Undo Icon
hu_HU: Visszavonás ikon

en: Universal Access (alt) Icon
hu_HU: Egyetemes hozzáférés (alt) ikon

en: Universal Access Icon
hu_HU: Egyetemes hozzáférés ikon

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unlink Icon
hu_HU: Hivatkozás törlése ikon

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
hu_HU: Oldd fel a fejlett funkciókat, és építs még többet az ACF PRO-val

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
hu_HU: Oldj fel extra funkciókat az ACF PRO-val

en: Unlock Icon
hu_HU: Feloldás ikon

en: Unordered List Icon
hu_HU: Rendezetlen lista ikon

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update %s
hu_HU: %s frissítése

en: Update (alt) Icon
hu_HU: Frissítés (alt) ikon

en: Update Available
hu_HU: Frissítés elérhető

en: Update File
hu_HU: Fájl frissítése

en: Update Icon
hu_HU: Frissítés ikon

en: Update Image
hu_HU: Kép frissítése

en: Update Information
hu_HU: Frissítési információ

en: Update Item
hu_HU: Elem frissítése

en: Update Plugin
hu_HU: Bővítmény frissítése

en: Update Source
hu_HU: Frissítési forrás

en: Update Tag
hu_HU: Címke frissítése

en: Update a %s
hu_HU: %s frissítése

en: Update a %s Term
hu_HU: %s kifejezés frissítése

en: Update a %s by its ID.
hu_HU: Frissítsünk egy %s elemet az azonosítója alapján.

en: Update a %s term by its ID.
hu_HU: Frissítsünk egy %s kifejezést az azonosítója alapján.

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
hu_HU: Mező frissítése a kiválasztott értékeken, erre az azonosítóra visszahivatkozva

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upgrade Database
hu_HU: Adatbázis frissítése

en: Upgrade Notice
hu_HU: Frissítési figyelmeztetés

en: Upgrade Sites
hu_HU: Webhelyek frissítése

en: Upgrade complete.
hu_HU: A frissítés befejeződött.

en: Upgrade failed.
hu_HU: A frissítés sikertelen.

en: Upgrade to ACF PRO
hu_HU: Frissítés ACF PRO-ra

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
hu_HU: Frissítsüni ACF PRO-ra, hogy néhány kattintással létrehozhassunk opcióoldalakat

en: Upgrade to PRO
hu_HU: Frissítés PRO-ra

en: Upgrading data to version %s
hu_HU: Adatok frissítése %s verzióra

en: Upload Icon
hu_HU: Feltöltés ikon

en: Uploaded To This Item
hu_HU: Ehhez az elemhez feltöltve

en: Uploaded to post
hu_HU: Feltöltve a bejegyzéshez

en: Uploaded to this %s
hu_HU: Ehhez a(z) %s elemhez feltöltve

en: Uploaded to this post
hu_HU: Ehhez a bejegyzéshez feltöltve

en: Use AJAX to lazy load choices?
hu_HU: AJAX használata a lehetőségek halasztott betöltéséhez

en: Use Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép használata

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
hu_HU: Használjunk egyéni színpalettát vesszővel elválasztott hex vagy rgba értékek megadásával

en: Use a stylized checkbox using select2
hu_HU: Stilizált jelölőnégyzet használata a select2 segítségével

en: Use as featured image
hu_HU: Használat kiemelt képként

en: Use colors from theme.json
hu_HU: Színek használata a theme.json fájlból

en: Use the current date as the default value for this field.
hu_HU: A mai dátum használata alapértelmezett értékként ehhez a mezőhöz.

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
hu_HU: Képernyőolvasók használják a dátum szerinti szűrés címsorához a bejegyzéstípus listaképernyőjén.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
hu_HU: Képernyőolvasók használják a szűrőhivatkozások címsorához a bejegyzéstípus listaképernyőjén.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
hu_HU: Képernyőolvasók használják a szűrőlista lapozásához a bejegyzéstípus listaképernyőjén.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
hu_HU: Képernyőolvasók használják az elemlistához a bejegyzéstípus listaképernyőjén.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
hu_HU: Arra szolgál, hogy üzenetet jelenítsen meg a szerkesztőknek más mezők mellett. Hasznos további kontextus vagy útmutatás megadásához a mezőidhez.

en: User
hu_HU: Felhasználó (user)

en: User Array
hu_HU: Felhasználótömb

en: User Form
hu_HU: Felhasználói adatlap

en: User ID
hu_HU: Felhasználóazonosító

en: User Object
hu_HU: Felhasználóobjektum

en: User Role
hu_HU: Felhasználói szerepkör

en: User is equal to
hu_HU: A felhasználó egyenlő ezzel

en: User is not equal to
hu_HU: A felhasználó nem egyenlő ezzel

en: User unable to add new %s
hu_HU: A felhasználó nem tud új %s elemet hozzáadni

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Users Icon
hu_HU: Felhasználók ikon

en: Users contain
hu_HU: A felhasználók tartalmazzák

en: Users do not contain
hu_HU: A felhasználók nem tartalmazzák

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
hu_HU: A WordPress natív médiaválasztóját használja fájlok feltöltéséhez vagy kiválasztásához.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
hu_HU: A WordPress natív médiaválasztóját használja képek feltöltéséhez vagy kiválasztásához.

en: Validate Email
hu_HU: E-mail ellenőrzése

en: Validation
hu_HU: Érvényesítés

en: Validation failed
hu_HU: Érvényesítés sikertelen

en: Validation successful
hu_HU: Érvényesítés sikeres

en: Value
hu_HU: Érték

en: Value contains
hu_HU: Az érték tartalmazza

en: Value is equal to
hu_HU: Az érték egyenlő ezzel

en: Value is greater than
hu_HU: Az érték nagyobb mint

en: Value is less than
hu_HU: Az érték kisebb mint

en: Value is not equal to
hu_HU: Az érték nem egyenlő ezzel

en: Value matches pattern
hu_HU: Az érték illeszkedik a mintára

en: Value must be a number
hu_HU: Az érték nem szám

en: Value must be a valid URL
hu_HU: Az értéknek érvényes URL-nek kell lennie

en: Value must be equal to or higher than %d
hu_HU: Az értéknek nagyobbnak vagy egyenlőnek kell lennie, mint %d

en: Value must be equal to or lower than %d
hu_HU: Az értéknek kisebbnek vagy egyenlőnek kell lennie, mint %d

en: Value must not exceed %d characters
hu_HU: Az érték nem haladhatja meg a(z) %d karaktert

en: Various
hu_HU: Vegyes

en: Vault Icon
hu_HU: Páncélterem ikon

en: Version %s
hu_HU: %s verzió

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Video (alt) Icon
hu_HU: Videó (alt) ikon

en: Video (alt2) Icon
hu_HU: Videó (alt2) ikon

en: Video (alt3) Icon
hu_HU: Videó (alt3) ikon

en: Video Icon
hu_HU: Videó ikon

en: View %s
hu_HU: %s megtekintése

en: View Field
hu_HU: Mező megtekintése

en: View Field Group
hu_HU: Mezőcsoport megtekintése

en: View Item
hu_HU: Elem megtekintése

en: View Items
hu_HU: Elemek megtekintése

en: View Post
hu_HU: Bejegyzés megtekintése

en: View Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus megtekintése

en: View Posts
hu_HU: Bejegyzések megtekintése

en: View Pricing & Upgrade
hu_HU: Árak megtekintése és frissítés

en: View Site Icon
hu_HU: Webhely megtekintése ikon

en: View Tag
hu_HU: Címke megtekintése

en: View Taxonomy
hu_HU: Taxonómia megtekintése

en: View a %s
hu_HU: %s megtekintése

en: View a %s Term
hu_HU: %s kifejezés megtekintése

en: View details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: Viewing back end
hu_HU: Adminfelület megtekintése

en: Viewing front end
hu_HU: Frontend megtekintése

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Visibility Icon
hu_HU: Láthatóság ikon

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
hu_HU: Látható a frontend oldalon és az adminisztrációs vezérlőpulton.

en: Visit website
hu_HU: Webhely megnyitása

en: Visual
hu_HU: Vizuális

en: Visual & Text
hu_HU: Vizuális és szöveg

en: Visual Only
hu_HU: Csak vizuális

en: Volume Off Icon
hu_HU: Hangerő ki ikon

en: Volume On Icon
hu_HU: Hangerő be ikon

en: WP Engine logo
hu_HU: WP Engine logó

en: WYSIWYG Editor
hu_HU: WYSIWYG szerkesztő

en: Warning Icon
hu_HU: Figyelmeztetés ikon

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
hu_HU: Nagyon komolyan vesszük a támogatást, és azt szeretnénk, hogy a legtöbbet hozza ki a webhelyedből az ACF segítségével. Ha bármilyen nehézségbe ütközik, több helyen is segítséget találhat:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
hu_HU: Nem javasoljuk ennek a mezőnek a használatát ACF blokkokban.

en: Week Starts On
hu_HU: Hét kezdőnapja

en: WhatsApp Icon
hu_HU: WhatsApp ikon

en: When enabled, ACF field data will be automatically included as JSON-LD structured data in the page head for better SEO and semantic markup.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, az ACF-mezőadatok automatikusan JSON-LD strukturált adatként kerülnek az oldal fejlécébe a jobb SEO és szemantikus jelölés érdekében.

en: When enabled, AI models can access and interact with the content of posts in this post type using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, az MI-modellek a támogatott integrációkon keresztül hozzáférhetnek az ebben a bejegyzéstípusban lévő bejegyzések tartalmához, és interakcióba léphetnek vele. Ez a funkció a WordPress Abilities API-t használja.

en: When enabled, AI models can access and interact with the fields in this group using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, az MI-modellek a támogatott integrációkon keresztül hozzáférhetnek a csoport mezőihez, és interakcióba léphetnek velük. Ez a funkció a WordPress Abilities API-t használja.

en: When enabled, AI models can access and interact with the terms in this taxonomy using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, az MI-modellek a támogatott integrációkon keresztül hozzáférhetnek a taxonómia kifejezéseihez, és interakcióba léphetnek velük. Ez a funkció a WordPress Abilities API-t használja.

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
hu_HU: A taxonómia kifejezései abban a sorrendben legyenek-e rendezve, ahogyan a `wp_set_object_terms()` függvénynek átadásra kerülnek.

en: Widgets
hu_HU: Widgetek

en: Widgets Menus Icon
hu_HU: Widgetmenük ikon

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: WordPress (alt) Icon
hu_HU: WordPress (alt) ikon

en: WordPress Content Discovery
hu_HU: WordPress tartalomfelderítés

en: WordPress Icon
hu_HU: WordPress ikon

en: WordPress Version
hu_HU: WordPress verzió

en: Wrapper Attributes
hu_HU: Burkoló attribútumai

en: Write Blog Icon
hu_HU: Blogírás ikon

en: Xing Icon
hu_HU: Xing ikon

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes (alt) Icon
hu_HU: Igen (alt) ikon

en: Yes Icon
hu_HU: Igen ikon

en: YouTube Icon
hu_HU: YouTube ikon

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
hu_HU: [Az ACF rövidkód értéke le van tiltva az előnézethez]

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
hu_HU: [Az ACF rövidkód nem tud nem nyilvános bejegyzésekből mezőket megjeleníteni]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
hu_HU: [Az ACF rövidkód le van tiltva ezen a webhelyen]

en: and
hu_HU: és

en: are developed and maintained by
hu_HU: fejlesztője és karbantartója

en: bbPress Icon
hu_HU: bbPress ikon

en: copy
hu_HU: másolat

en: genre
hu_HU: mufaj

en: is developed and maintained by
hu_HU: fejlesztője és karbantartója

en: is equal to
hu_HU: egyenlő

en: is not equal to
hu_HU: nem egyenlő

en: layouts
hu_HU: elrendezés

en: movie
hu_HU: film

[ctx: noun]
en: Clone
hu_HU: Klónozás

[ctx: noun]
en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: oEmbed
hu_HU: Beágyazott objektum (oEmbed)

en: or
hu_HU: vagy

[ctx: post status]
en: Active
hu_HU: Aktív

[ctx: post status]
en: Inactive
hu_HU: Inaktív

[ctx: post status]
en: Registration Failed
hu_HU: A regisztráció sikertelen

en: post type
hu_HU: bejegyzéstípus

en: red : Red
hu_HU: voros : Vörös

en: taxonomy
hu_HU: taxonómia

[ctx: verb]
en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

[ctx: verb]
en: Select
hu_HU: Kiválasztás

[ctx: verb]
en: Update
hu_HU: Frissítés

en: width
hu_HU: szélesség

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
hu_HU: {available} {label} {identifier} adható még hozzá (maximum {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
hu_HU: {required} {label} {identifier} hozzáadása szükséges (minimum {min})

en: ← Go to %s
hu_HU: ← Ugrás ide: %s

en: ← Go to tags
hu_HU: ← Ugrás a címkékhez
