Advanced Custom Fields Multilingual 2.2.0 - en to nl_NL translation catalogue (114 entries)

en: %1$sChange translation settings%2$s
nl_NL: %1$sVertaalinstellingen wijzigen%2$s

en: %1$sSet translation options%2$s
nl_NL: %1$sVertaalopties instellen%2$s

en: %1$sTranslate labels%2$s
nl_NL: %1$sEtiketten vertalen%2$s

en: %s group | %s groups
nl_NL[0]: %s groep
nl_NL[1]: %s groepen

en: %s options page | %s options pages
nl_NL[0]: %s optiepagina
nl_NL[1]: %s optiepagina's

en: %s post type | %s post types
nl_NL[0]: %s posttype
nl_NL[1]: %s posttypes

en: %s taxonomy | %s taxonomies
nl_NL[0]: %s taxonomie
nl_NL[1]: %s taxonomieën

en: A Much Simpler Way to Translate Your ACF Sites
nl_NL: Een veel eenvoudigere manier om je ACF-sites te vertalen

en: ACF allows you to %1$sregister fields via PHP%2$s or %3$ssave field settings as JSON files%4$s. You can also save post types, taxonomies, or options pages settings to JSON files.
nl_NL: ACF stelt u in staat om %1$svelden via PHP te registreren%2$s of %3$sveldinstellingen op te slaan als JSON-bestanden%4$s. U kunt ook instellingen voor posttypes, taxonomieën of optiepagina's opslaan in JSON-bestanden.

en: ACF field name:
nl_NL: ACF-veldnaam:

en: ACF field type:
nl_NL: ACF-veldtype:

en: ACFML Synchronise translations
nl_NL: ACFML-vertalingen synchroniseren

en: ACFML is enabled but not effective. It requires WPML in order to work.
nl_NL: ACFML is ingeschakeld, maar niet effectief. Het vereist WPML om te kunnen werken.

en: ACFML is updating translation preferences for strings in Gutenberg Blocks. Keep using your site as usual. This notice will disappear when the process is done.
nl_NL: ACFML werkt vertaalvoorkeuren bij voor strings in Gutenberg-blokken. Blijf je site gewoon gebruiken. Deze melding verdwijnt als het proces klaar is.

en: Activate String Translation
nl_NL: Activeer String Translation

en: Activate now
nl_NL: Nu activeren

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you sure you want to change the translation option?
nl_NL: Weet je zeker dat je de vertaaloptie wilt veranderen?

en: Before you can start translating, you need to edit each ACF Field Group to set a translation option for the fields inside it.
nl_NL: Voordat je kunt beginnen met vertalen, moet je elke ACF-veldgroep bewerken om een vertaaloptie in te stellen voor de velden erin.

en: Change option
nl_NL: Optie wijzigen

en: Change the field group translation setting
nl_NL: Wijzig de vertaalinstelling van de veldgroep

en: Choose
nl_NL: Kiezen

en: Configure how ACF Multilingual handles translations for these items.
nl_NL: Configureer hoe ACF Multilingual vertalingen voor deze items afhandelt.

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy once
nl_NL: Eenmalig kopiëren

en: Different fields across languages
nl_NL: Verschillende velden in verschillende talen

[ctx: Displayed when editing an ACF field in a translation, showing its value in the original language; %1$s and %2$s turn the string into bold, and %3$s is the actual original value.]
en: %1$sOriginal%2$s: %3$s
nl_NL: %1$sOrigineel%2$s: %3$s

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't translate
nl_NL: Niet vertalen

en: Don’t register labels
nl_NL: Labels niet registreren

en: Don’t sync translation preferences
nl_NL: Vertaalvoorkeuren niet synchroniseren

en: Don’t want to translate field labels? %1$sLearn how to disable field label translation%2$s
nl_NL: Wil je veldlabels niet vertalen? %1$sLeer hoe je de vertaling van veldlabels uitschakelt%2$s

en: Edit each Field Group to select a translation option for the fields inside it. If you don't set a translation option, you will not be able to translate your fields.
nl_NL: Bewerk elke veldgroep om een vertaaloptie te kiezen voor de velden erin. Als je geen vertaaloptie instelt, kun je je velden niet vertalen.

en: Edit the field to set the translation preference.
nl_NL: Bewerk het veld om de vertaalvoorkeur in te stellen.

en: Expert setup documentation
nl_NL: Documentatie van Expert-installatie

en: Fields Labels Already Translated
nl_NL: Reeds vertaalde veldlabels

en: Finish the ACF Multilingual Setup
nl_NL: Rond de ACF meertalige instelling af

en: Go back
nl_NL: Ga terug

en: Go to Translation Management
nl_NL: Ga naar vertaalbeheer

en: Go to WPML Settings
nl_NL: Ga naar WPML-instellingen

en: Go to documentation
nl_NL: Ga naar documentatie

en: Go to the Translation Dashboard
nl_NL: Ga naar het vertaaldashboard

en: How to translate field labels »
nl_NL: Hoe veldlabels vertalen »

en: If you are migrating a site, your existing field groups will use the Expert setup. This allows you to manually choose the translation option for each field in the group.
nl_NL: Als je een site migreert, zullen je bestaande veldgroepen de Expert-installatie gebruiken. Daarmee kun je handmatig de vertaaloptie kiezen voor elk veld in de groep.

en: If you want to translate your fields, go to the WPML Settings page and %1$smake the post type attached to this field group translatable%2$s.
nl_NL: Als je je velden wilt vertalen, ga dan naar de pagina WPML-onstellingen en %1$smaak het berichttype dat aan deze veldgroep is gekoppeld vertaalbaar%2$s.

en: If you want to translate your fields, go to the WPML Settings page and make the taxonomy attached to this field group translatable.
nl_NL: Als je je velden wilt vertalen, ga dan naar de pagina WPML-instellingen en maak de taxonomie die aan deze veldgroep is gekoppeld vertaalbaar.

en: Keep repeater and flexible sub-fields in the same order as the default language.
nl_NL: Houd herhalings- en flexibele subvelden in dezelfde volgorde als de standaardtaal.

en: Labels Translation
nl_NL: Labels vertaling

en: Let's Start Translating!
nl_NL: Laten we met de vertaling beginnen!

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Multilingual Setup
nl_NL: Meertalige instelling

en: Need help choosing?
nl_NL: Hulp nodig bij het kiezen?

en: No local field groups, post types, taxonomies, or Options pages were found.
nl_NL: Geen lokale veldgroepen, posttypes, taxonomieën of optiepagina's gevonden.

en: No, go back
nl_NL: Nee, teruggaan

en: Not translatable
nl_NL: Niet vertaalbaar

en: OK
nl_NL: Oké

en: Post Type Translation
nl_NL: Vertaling berichttype

en: Read more about %1$show to translate your ACF custom fields%2$s
nl_NL: Lees meer over %1$sHoe aangepaste ACF-velden vertalen%2$s

en: Register Labels for Translation
nl_NL: Labels registreren voor vertaling

en: Register labels now
nl_NL: Labels nu registreren

en: Same fields across languages
nl_NL: Dezelfde velden in alle talen

en: Scans post types, taxonomies, options pages, and field groups stored in the "acf-json" directory, then registers their labels with WPML so you can translate them.
nl_NL: Scant posttypes, taxonomieën, optiepagina's en veldgroepen die zijn opgeslagen in de “acf-json”-map en registreert vervolgens hun labels bij WPML, zodat u ze kunt vertalen.

en: Select a Translation Option
nl_NL: Selecteer een vertaaloptie

en: Select a translation option for this field group
nl_NL: Kies een vertaaloptie voor deze veldgroep

en: Select a translation option in the Multilingual Setup section to save your changes.
nl_NL: Selecteer een vertaaloptie in de sectie Meertalige instelling om je wijzigingen op te slaan.

en: Set Up Field Group Translation
nl_NL: Veldgroepvertaling instellen

en: Set translation preferences for the attached post type
nl_NL: Stel vertaalvoorkeuren in voor het bijgevoegde berichttype

en: Set translation preferences for the attached taxonomy
nl_NL: Stel vertaalvoorkeuren in voor de bijgevoegde taxonomie

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to %d hours.
nl_NL: Sommige berichten die deze veldgroep gebruiken hebben vertalingen. Zodra je de vertaaloptie wijzigt, moet WPML de vertaalstatus van de berichten bijwerken. Dit kan tot %d uur duren.

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to %d minutes.
nl_NL: Sommige berichten die deze veldgroep gebruiken hebben vertalingen. Zodra je de vertaaloptie wijzigt, moet WPML de vertaalstatus van de berichten bijwerken. Dit kan tot %d minuten duren.

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to 1 minute.
nl_NL: Sommige berichten die deze veldgroep gebruiken hebben vertalingen. Zodra je de vertaaloptie wijzigt, moet WPML de vertaalstatus van de berichten bijwerken. Dit kan tot 1 minuut duren.

en: Successfully registered labels for %s.
nl_NL: Labels succesvol geregistreerd voor %s.

en: Sync Translation Preferences for Local Fields
nl_NL: Vertaalvoorkeuren synchroniseren voor lokale velden

en: Sync on every request (may affect performance)
nl_NL: Synchroniseren bij elk verzoek (kan prestaties beïnvloeden)

en: Sync once now
nl_NL: Nu eenmalig synchroniseren

en: Synchronise translations
nl_NL: Vertalingen synchroniseren

en: Taxonomy Translation
nl_NL: Taxonomie vertaling

en: The synchronization of translation preferences is disabled.
nl_NL: De synchronisatie van vertaalvoorkeuren is uitgeschakeld.

en: The synchronization of translation preferences is enabled.
nl_NL: De synchronisatie van vertaalvoorkeuren is ingeschakeld.

en: These fields come from ACF’s Local JSON files. To change their translation options, go to ACF → Field Groups, sync them, and then edit their settings.
nl_NL: Deze velden komen uit de lokale JSON-bestanden van ACF. Om hun vertaalopties te wijzigen, gaat u naar ACF → Veldgroepen, synchroniseert u ze en bewerkt u vervolgens hun instellingen.

en: This content must be translated manually due to the translation option you selected for the "%1$s" field group.
nl_NL: Deze inhoud moet handmatig vertaald worden vanwege de vertaaloptie die je gekozen hebt voor de veldgroep "%1$s".

en: This field and its translation setting are registered via PHP by your theme or plugin. Changes made here will override the original configuration.
nl_NL: Dit veld en de vertaalinstelling ervan zijn via PHP geregistreerd door uw thema of plug-in. Wijzigingen die hier worden aangebracht, overschrijven de oorspronkelijke configuratie.

en: This field value is copied from the default language and will be kept in sync across languages.
nl_NL: Deze veldwaarde wordt gekopieerd van de standaardtaal en blijft synchroon in alle talen.

en: This new release of ACFML allows you to configure multilingual sites in one-click, instead of many complex settings. Choose how to setup the translation for the fields.
nl_NL: Met deze nieuwe versie van ACFML kun je met één klik meertalige sites instellen, in plaats van veel ingewikkelde instellingen. Kies hoe je de vertaling voor de velden instelt.

en: This option is %1$snot recommended%2$s for new field groups.
nl_NL: Deze optie wordt %1$sniet aanbevolen%2$s voor nieuwe veldgroepen.

en: This type of ACF field will always be set to "Copy once".
nl_NL: Dit type ACF-veld wordt altijd op "Eenmalig kopiëren" gezet.

en: To change the translation options for custom fields, edit the field group "%s".
nl_NL: Om de vertaalopties voor aangepaste velden te veranderen, bewerk je de veldgroep "%s".

en: To translate field group names and labels, please %1$sinstall and activate WPML’s String Translation add-on%2$s.
nl_NL: Om namen en labels van veldgroepen te vertalen, moet je %1$s de add-on String Translation van WPML installeren en activeren%2$s.

en: To translate field labels from the Translation Management dashboard, finish the Multilingual Setup and save your field group settings.
nl_NL: Om veldlabels te vertalen vanuit het Vertaalbeheer dashboard, voltooi je de Meertalige instelling en sla je de instellingen van je veldgroepen op.

en: To translate field labels, use the Translation Management dashboard.
nl_NL: Gebruik het dashboard Vertaalbeheer om veldlabels te vertalen.

en: Translatable
nl_NL: Vertaalbaar

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: Translate ACF Local JSON and PHP-Registered Fields
nl_NL: Vertaal ACF lokale JSON- en PHP-geregistreerde velden

en: Translate Field Labels
nl_NL: Veldlabels vertalen

en: Translate in Translation Management
nl_NL: Vertalen in vertaalbeheer

en: Translate this Options page from the Translation Dashboard
nl_NL: Vertaal deze Opties-pagina vanuit het Vertaaldashboard

en: Translate your site’s content while keeping the same visual design across all languages. All languages will share the same field order, number of fields, and field types. All you need to do is translate the content.
nl_NL: Vertaal de inhoud van je site met behoud van hetzelfde visuele ontwerp in alle talen. Alle talen hebben dezelfde veldvolgorde, hetzelfde aantal velden en dezelfde veldtypes. Je hoeft alleen maar de inhoud te vertalen.

en: Translation Option
nl_NL: Vertaalopties

en: Translation preferences
nl_NL: Vertaalvoorkeuren

en: Translation preferences synchronized.
nl_NL: Vertaalvoorkeuren gesynchroniseerd.

en: Use a different visual design in different languages. You can have a different field order, layout, and number of fields per language. With this option, you cannot use WPML’s Advanced Translation Editor or translation services.
nl_NL: Gebruik een ander visueel ontwerp in verschillende talen. Je kunt per taal een andere veldvolgorde, lay-out en aantal velden hebben. Met deze optie kun je de Geavanceerde Vertaaleditor van WPML of vertaaldiensten niet gebruiken.

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
nl_NL: , en

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en:  and
nl_NL:  en

en: What to do with field's value when post/page is going to be translated
nl_NL: Wat te doen met de waarde van een veld wanneer een bericht/pagina wordt vertaald

en: Yes, continue
nl_NL: Ja, verdergaan

en: You already translated all field labels in this group. To update any translations, go to the Translation Management dashboard.
nl_NL: Je hebt alle veldlabels in deze groep al vertaald. Ga naar het dashboard Vertaalbeheer om vertalingen bij te werken.

en: You can translate field labels and labels for Choices using String Translation. To do this, %1$sset the field group post type to %2$sNot Translatable%3$s%4$s.
nl_NL: Je kunt veldlabels en labels voor Keuzes vertalen met behulp van String Translation. Daartoe stel je %1$shet posttype van de veldgroep in op %2$sNiet vertaalbaar%3$s%4$s.

en: You need to %1$stranslate this post manually%2$s because the field groups attached to it use different translation options.
nl_NL: Je moet %1$sdit bericht handmatig vertalen%2$s omdat de veldgroepen die eraan gekoppeld zijn verschillende vertaalopties gebruiken.

en: You need to translate this post manually because the field groups attached to it use different translation options.
nl_NL: Je moet dit bericht handmatig vertalen omdat de veldgroepen die eraan gekoppeld zijn verschillende vertaalopties gebruiken.

en: You no longer need to switch the admin language to translate options manually. Translate all your options from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: U hoeft de beheerdersstaal niet langer te wijzigen om opties handmatig te vertalen. Vertaal al uw opties vanuit het %1$sVertaaldashboard%2$s.

en: You’ll be able to use automatic translation, WPML’s Advanced Translation Editor, and translation services.
nl_NL: Je zult gebruik kunnen maken van automatische vertaling, de Geavanceerd vertaaleditor van WPML en vertaaldiensten.

en: You’ll need to create each translation with the native WordPress editor.
nl_NL: Je moet elke vertaling maken met de native WordPress editor.

en: only show translated items
nl_NL: alleen vertaalde items tonen

en: use translation if available or fallback to default language
nl_NL: gebruik vertaling indien beschikbaar of val terug op standaard taal
