Advanced Custom Fields Multilingual 2.2.0 - en to he_IL translation catalogue (116 entries)

en: %1$sChange translation settings%2$s
he_IL: %1$sשנה את הגדרות התרגום%2$s

en: %1$sSet translation options%2$s
he_IL: %1$sהגדר אפשרויות תרגום%2$s

en: %1$sTranslate labels%2$s
he_IL: %1$sתרגם תוויות%2$s

en: %s group | %s groups
he_IL[0]: %s קבוצה
he_IL[1]: %s קבוצות שדות

en: %s options page | %s options pages
he_IL[0]: %s דף אפשרויות
he_IL[1]: %s דפי אפשרויות

en: %s post type | %s post types
he_IL[0]: %s סוג פוסט
he_IL[1]: %s סוגי פוסטים

en: %s taxonomy | %s taxonomies
he_IL[0]: %s טקסונומיה
he_IL[1]: %s טקסונומיות

en: A Much Simpler Way to Translate Your ACF Sites
he_IL: דרך הרבה יותר פשוטה לתרגם אתרי ACF.

en: ACF allows you to %1$sregister fields via PHP%2$s or %3$ssave field settings as JSON files%4$s. You can also save post types, taxonomies, or options pages settings to JSON files.
he_IL: ACF מאפשר לך %1$sלרשום שדות באמצעות PHP%2$s או %3$sלשמור הגדרות שדה כקבצי JSON%4$s. אתה יכול גם לשמור סוגי פוסטים, טקסונומיות או הגדרות דפי אפשרויות לקבצי JSON.

en: ACF field name:
he_IL: שם שדה ACF:

en: ACF field type:
he_IL: סוג שדה ACF:

en: ACFML Synchronise translations
he_IL: סנכרון תרגומים של ACFML

en: ACFML is enabled but not effective. It requires WPML in order to work.
he_IL: ACFML מופעל אבל לא אפקטיבי. הוא זקוק ל-WPML כדי לעבוד.

en: ACFML is updating translation preferences for strings in Gutenberg Blocks. Keep using your site as usual. This notice will disappear when the process is done.
he_IL: ACFML מעדכן העדפות תרגום עבור מחרוזות ב-Gutenberg Blocks. המשך בשימוש רגיל באתר. הודעה זו תעלם כשהתהליך יסתיים.

en: Activate String Translation
he_IL: הפעל את תרגום המחרוזות

en: Activate now
he_IL: הפעל עכשיו

en: Apply
he_IL: החל

en: Are you sure you want to change the translation option?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשנות את אפשרות התרגום?

en: Before you can start translating, you need to edit each ACF Field Group to set a translation option for the fields inside it.
he_IL: לפני שתוכל להתחיל בתרגום, יהיה עליך לערוך כל 'קבוצת שדות של ACF' כדי להגדיר אפשרות תרגום עבור השדות שבתוכה.

en: Change option
he_IL: החלף אפשרות

en: Change the field group translation setting
he_IL: שנה את הגדרת התרגום של קבוצת השדות

en: Choose
he_IL: בחר

en: Configure how ACF Multilingual handles translations for these items.
he_IL: קבע כיצד ACF Multilingual מטפל בתרגומים עבור פריטים אלה.

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy once
he_IL: העתק פעם אחת

en: Different fields across languages
he_IL: שדות שונים בכל שפה

[ctx: Displayed when editing an ACF field in a translation, showing its value in the original language; %1$s and %2$s turn the string into bold, and %3$s is the actual original value.]
en: %1$sOriginal%2$s: %3$s
he_IL: %1$sמקורי%3$s :%2$s

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Don't translate
he_IL: אל תתרגם

en: Don’t register labels
he_IL: אל תרשום תוויות

en: Don’t sync translation preferences
he_IL: אל תסנכרן העדפות תרגום

en: Don’t want to translate field labels? %1$sLearn how to disable field label translation%2$s
he_IL: לא רוצה לתרגם תוויות שדות? %1$sלמד כיצד להשבית תרגום תוויות שדות%2$s

en: Edit each Field Group to select a translation option for the fields inside it. If you don't set a translation option, you will not be able to translate your fields.
he_IL: ערוך כל 'קבוצת שדות' כדי לבחור אפשרות תרגום עבור השדות שבתוכה. אם לא תגדיר אפשרות תרגום, לא תוכל לתרגם את השדות.

en: Edit the field to set the translation preference.
he_IL: ערוך את השדה כדי להגדיר את העדפת התרגום.

en: Expert
he_IL: מומחה

en: Expert setup documentation
he_IL: תיעוד הגדרות אפשרות התרגום מומחה

en: Fields Labels Already Translated
he_IL: תוויות השדות כבר תורגמו

en: Finish the ACF Multilingual Setup
he_IL: סיים את ההגדרה של ACF רב-לשוני

en: Go back
he_IL: חזור אחורה

en: Go to Translation Management
he_IL: עבור לניהול תרגום

en: Go to WPML Settings
he_IL: עבור אל הגדרות WPML

en: Go to documentation
he_IL: עבור לתיעוד

en: Go to the Translation Dashboard
he_IL: עבור ללוח המחוונים של התרגום

en: How to translate field labels »
he_IL: כיצד לתרגם תוויות של שדות »

en: If you are migrating a site, your existing field groups will use the Expert setup. This allows you to manually choose the translation option for each field in the group.
he_IL: אם אתה מעביר אתר, קבוצות השדות הקיימות ישתמשו באפשרות התרגום מומחה. זה יאפשר לך לבחור באופן ידני את אפשרות התרגום עבור כל שדה בקבוצה.

en: If you want to translate your fields, go to the WPML Settings page and %1$smake the post type attached to this field group translatable%2$s.
he_IL: אם תרצה לתרגם את השדות שלך, עבור אל הדף 'הגדרות' של WPML ו%1$sהפוך את סוג הפוסט המצורף לקבוצת שדות זו לבר תרגום%2$s.

en: If you want to translate your fields, go to the WPML Settings page and make the taxonomy attached to this field group translatable.
he_IL: אם תרצה לתרגם את השדות שלך, עבור אל הדף 'הגדרות' של WPML והפוך את הטקסונומיה המצורפת לקבוצת שדות זו לברת תרגום.

en: Keep repeater and flexible sub-fields in the same order as the default language.
he_IL: שמור על שדות משנה של שדות חזרה ושדות תוכן וגמיש באותו סדר של שפת ברירת מחדל.

en: Labels Translation
he_IL: תרגום תוויות

en: Let's Start Translating!
he_IL: הבה נתחיל לתרגם!

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Multilingual Setup
he_IL: הגדרה רב-לשונית

en: Need help choosing?
he_IL: זקוק לעזרה בבחירה?

en: No local field groups, post types, taxonomies, or Options pages were found.
he_IL: לא נמצאו קבוצות שדות מקומיות, סוגי פוסטים, טקסונומיות או דפי אפשרויות.

en: No, go back
he_IL: לא, חזור חזרה

en: Not translatable
he_IL: לא ניתן לתרגום

en: OK
he_IL: אישור

en: Post Type Translation
he_IL: תרגום סוג פוסט

en: Read more about %1$show to translate your ACF custom fields%2$s
he_IL: קרא עוד אודות %1$sהצג כדי לתרגם שדות מותאמים של ACF%2$s

en: Register Labels for Translation
he_IL: רשום תוויות לתרגום

en: Register labels now
he_IL: רשום תוויות עכשיו

en: Same fields across languages
he_IL: אותם שדות בכל השפות

en: Scans post types, taxonomies, options pages, and field groups stored in the "acf-json" directory, then registers their labels with WPML so you can translate them.
he_IL: סורק סוגי פוסטים, טקסונומיות, דפי אפשרויות וקבוצות שדות המאוחסנים בספריית "acf-json", ולאחר מכן רושם את התוויות שלהם ב-WPML כדי שתוכל לתרגם אותם.

en: Select a Translation Option
he_IL: בחר אפשרות תרגום

en: Select a translation option for this field group
he_IL: בחר אפשרות תרגום עבור קבוצת שדות זו

en: Select a translation option in the Multilingual Setup section to save your changes.
he_IL: בחר אפשרות בסעיף 'הגדרה רב-לשונית' כדי לשמור את השינויים.

en: Set Up Field Group Translation
he_IL: הגדר תרגום קבוצת שדות

en: Set translation preferences for the attached post type
he_IL: הגדר העדפות תרגום עבור סוג הפוסט המצורף

en: Set translation preferences for the attached taxonomy
he_IL: הגדר העדפות תרגום עבור הטקסונומיה המצורפת

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to %d hours.
he_IL: לחלק מהפוסטים המשתמשים בקבוצת שדות זו יש תרגומים. לאחר שתשנה את אפשרות התרגום, WPML יצטרך לעדכן את סטטוס התרגום של הפוסטים.זה עשוי לקחת עד %d דקות.

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to %d minutes.
he_IL: לחלק מהפוסטים המשתמשים בקבוצת שדות זו יש תרגומים. לאחר שתשנה את אפשרות התרגום, WPML יצטרך לעדכן את סטטוס התרגום של הפוסטים.זה עשוי לקחת עד %d דקות.

en: Some posts using this field group have translations. Once you change the translation option, WPML needs to update the translation status of the posts. This can take up to 1 minute.
he_IL: לחלק מהפוסטים המשתמשים בקבוצת שדות זו יש תרגומים. לאחר שתשנה את אפשרות התרגום, WPML יצטרך לעדכן את סטטוס התרגום של הפוסטים. זה עשוי לקחת עד דקה.

en: Successfully registered labels for %s.
he_IL: התוויות נרשמו בהצלחה עבור %s.

en: Sync Translation Preferences for Local Fields
he_IL: סנכרן העדפות תרגום עבור שדות מקומיים

en: Sync on every request (may affect performance)
he_IL: סנכרן בכל בקשה (עלול להשפיע על הביצועים)

en: Sync once now
he_IL: סנכרן פעם אחת עכשיו

en: Synchronise translations
he_IL: סנכרן תרגומים

en: Taxonomy Translation
he_IL: תרגום טקסונומיה

en: The synchronization of translation preferences is disabled.
he_IL: הסנכרון של העדפות התרגום מושבת.

en: The synchronization of translation preferences is enabled.
he_IL: הסנכרון של העדפות התרגום מופעל.

en: These fields come from ACF’s Local JSON files. To change their translation options, go to ACF → Field Groups, sync them, and then edit their settings.
he_IL: שדות אלה מגיעים מקובצי JSON מקומיים של ACF. כדי לשנות את אפשרויות התרגום שלהם, עבור אל ACF ← קבוצות שדות, סנכרן אותם ולאחר מכן ערוך את ההגדרות שלהם.

en: This content must be translated manually due to the translation option you selected for the "%1$s" field group.
he_IL: יש לתרגם תוכן זה באופן ידני בגלל אפשרות התרגום שבחרת עבור קבוצת השדות "%1$s".

en: This field and its translation setting are registered via PHP by your theme or plugin. Changes made here will override the original configuration.
he_IL: שדה זה והגדרת התרגום שלו נרשמים באמצעות PHP על ידי התבנית או התוסף שלך. שינויים שיבוצעו כאן יעקפו את התצורה המקורית.

en: This field value is copied from the default language and will be kept in sync across languages.
he_IL: ערך שדה זה מועתק משפת ברירת המחדל והוא יישאר מסונכרן בכל השפות.

en: This new release of ACFML allows you to configure multilingual sites in one-click, instead of many complex settings. Choose how to setup the translation for the fields.
he_IL: מהדורה חדשה זו של ACFML מאפשרת לך להגדיר תצורה של אתרים רב-לשוניים בלחיצה אחת, במקום בהגדרות מורכבות רבות. בחר כיצד להגדיר את התרגום עבור השדות.

en: This option is %1$snot recommended%2$s for new field groups.
he_IL: אפשרות זו %1$sלא מומלצת%2$s עבור קבוצות שדות חדשות.

en: This type of ACF field will always be set to "Copy once".
he_IL: סוג זה של שדה ACF תמיד יוגדר להיות "העתק פעם אחת".

en: To change the translation options for custom fields, edit the field group "%s".
he_IL: כדי לשנות את אפשרויות התרגום עבור שדות מותאמים אישית, ערוך את קבוצת השדות "%s".

en: To translate field group names and labels, please %1$sinstall and activate WPML’s String Translation add-on%2$s.
he_IL: כדי לתרגם שמות ותוויות של קבוצת שדות, %1$sהתקן את התוסף 'תרגום המחרוזות' של WPML והפעל אותו%2$s.

en: To translate field labels from the Translation Management dashboard, finish the Multilingual Setup and save your field group settings.
he_IL: כדי לתרגם תוויות שדות מלוח המחוונים של ניהול התרגום, סיים את ההגדרה הרב-לשונית ושמור את הגדרות קבוצת השדות שלך.

en: To translate field labels, use the Translation Management dashboard.
he_IL: כדי לתרגם תוויות שדות, השתמש בלוח המחוונים של ניהול התרגום.

en: Translatable
he_IL: ניתן לתרגום

en: Translate
he_IL: תרגם

en: Translate ACF Local JSON and PHP-Registered Fields
he_IL: תרגם שדות JSON מקומיים ושדות רשומים ב-PHP של ACF

en: Translate Field Labels
he_IL: תרגם תוויות שדות

en: Translate in Translation Management
he_IL: תרגם בניהול התרגום

en: Translate this Options page from the Translation Dashboard
he_IL: תרגם דף אפשרויות זה מלוח המחוונים של התרגום

en: Translate your site’s content while keeping the same visual design across all languages. All languages will share the same field order, number of fields, and field types. All you need to do is translate the content.
he_IL: תרגם את כל התוכן של האתר שלך תוך שימוש באותו עיצוב חזותי בכל השפות. כל השפות יחלקו את אותו סדר שדות, מספר השדות וסוגי השדות. כל שעליך לעשות הוא לתרגם את התוכן.

en: Translation Option
he_IL: אפשרות תרגום

en: Translation preferences
he_IL: העדפות תרגום

en: Translation preferences synchronized.
he_IL: העדפות תרגום סונכרנו.

en: Use a different visual design in different languages. You can have a different field order, layout, and number of fields per language. With this option, you cannot use WPML’s Advanced Translation Editor or translation services.
he_IL: השתמש בעיצוב חזותי שונה בכל שפה. תוכל להשתמש בסדר שדות אחר, בפריסה אחרת ובמספר שדות שונה לכל שפה. באפשרות זו, לא תוכל להשתמש ב'עורך התרגום המתקדם' של WPML או בשירותי תרגום.

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
he_IL: , ו-

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en:  and
he_IL:  ו-

en: What to do with field's value when post/page is going to be translated
he_IL: מה לעשות עם הערך של השדה כאשר פוסט/דף עומדים להיות מתורגמים

en: Yes, continue
he_IL: כן, המשך

en: You already translated all field labels in this group. To update any translations, go to the Translation Management dashboard.
he_IL: כבר תרגמת את כל תוויות השדות בקבוצה זו. כדי לעדכן כל תרגום, עבור אל לוח המחוונים של ניהול התרגום.

en: You can translate field labels and labels for Choices using String Translation. To do this, %1$sset the field group post type to %2$sNot Translatable%3$s%4$s.
he_IL: ניתן לתרגם תוויות של שדות ותוויות עבור 'בחירות' באמצעות 'תרגום מחרוזות'. כדי לעשות זאת, %1$sהגדר את סוג הפוסט של השדה להיות %2$sלא ניתן לתרגום%3$s%4$s.

en: You need to %1$stranslate this post manually%2$s because the field groups attached to it use different translation options.
he_IL: עליך %1$sלתרגם פוסט זה באופן ידני%2$s מכיוון שקבוצות השדות המצורפות אליו משתמשות באפשרויות תרגום שונות.

en: You need to translate this post manually because the field groups attached to it use different translation options.
he_IL: עליך לתרגם פוסט זה באופן ידני מכיוון שקבוצות השדות המצורפות אליו כוללות אפשרויות תרגום שונות.

en: You no longer need to switch the admin language to translate options manually. Translate all your options from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
he_IL: אינך צריך יותר להחליף את שפת הניהול כדי לתרגם אפשרויות באופן ידני. תרגם את כל האפשרויות שלך מ%1$sלוח המחוונים לתרגום%2$s.

en: You’ll be able to use automatic translation, WPML’s Advanced Translation Editor, and translation services.
he_IL: תוכל להשתמש בתרגום אוטומטי, ב'עורך התרגום המתקדם' של WPML ובשירותי תרגום.

en: You’ll need to create each translation with the native WordPress editor.
he_IL: יהיה עליך ליצור כל תרגום באמצעות העורך המקורי של WordPress.

en: https://wpml.org/
he_IL: https://wpml.org/he/

en: only show translated items
he_IL: הצג רק פריטים מתורגמים

en: use translation if available or fallback to default language
he_IL: השתמש בתרגום אם זמין או חזור לשפת ברירת המחדל
