Pricing Table - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
fi: Kopioi

en: Duplicate Post
fi: Kopioi viesti

en: Featured Plugins
fi: Esitetyt laajennukset

en: Support or Any Ideas?
fi: Tuki tai ideoita?

en: Security error.
fi: Suojausvirhe.

en: Duplicate Page or Post
fi: Kopioi sivu tai viesti

en: Duplicate Page or Post Settings
fi: Kopioi sivu- tai viesti-asetukset

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
fi: Otsikon etuliite (etuliite on mukautettu teksti ennen otsikkoa)

en: Copy title from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko otsikko kopioidulta sivulta/viestistä?

en: Yes
fi: Joo

en: No
fi: Ei

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
fi: Otsikon jälkiliite (loppuliite on otsikon jälkeinen mukautettu teksti)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko sisältö kopioidulta sivulta/postauksesta?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko ote kopiosta sivulta/postista?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko päivämäärä kopiosivulta/postista?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko tila kopioidulta sivulta/viestistä?

en: Copy and set as draft
fi: Kopioi ja aseta luonnokseksi

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko esillä oleva kuva kopioidusta sivusta/postauksesta?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko malli kopiosivulta/viestistä?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko muoto kopioidulta sivulta/viestistä?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko tekijä (sivu/postikirjailija) kopioidusta sivusta/postauksesta?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko salasana (sivun/postin salasana) kopioidulta sivulta/postista?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko kommentit kopioidulta sivulta/postauksesta?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko luokat päällekkäiseltä sivulta/postauksesta?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
fi: Kopioidaanko tunnisteet kopioidulta sivulta/viestistä?

en: Save Settings
fi: Tallenna asetukset

en: not detected post
fi: Ei löydy viestiä

en: Error copy post
fi: Virhe kopioida viesti

en: Untitled
fi: Nimetön
