Pricing Table - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Duplicate Post
eu: Bikoiztu mezua

en: Featured Plugins
eu: Plugin aipagarriak

en: Support or Any Ideas?
eu: Laguntza edo ideiarik?

en: Security error.
eu: Segurtasun-errorea.

en: Duplicate Page or Post
eu: Bikoiztu orrialdea edo argitalpena

en: Duplicate Page or Post Settings
eu: Bikoiztu orrialdea edo argitalpenaren ezarpenak

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
eu: Izenburuaren aurrizkia (aurrizkia izenburuaren aurreko testu pertsonalizatua da)

en: Copy title from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialdetik/mezutik izenburua kopiatu nahi duzu?

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
eu: Izenburuaren atzizkia (atzizkia izenburuaren ondoko testu pertsonalizatua da)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialde/argitalpeneko edukia kopiatu nahi duzu?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialde/argitalpenaren zatia kopiatu?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu data bikoiztutako orrialdetik/mezutik?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu egoera bikoiztutako orritik/mezutik?

en: Copy and set as draft
eu: Kopiatu eta ezarri zirriborro gisa

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialdetik/argitalpeneko irudi aipagarria kopiatu nahi duzu?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu txantiloia bikoiztutako orrialdetik/argitalpenetik?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu formatua bikoiztutako orrialdetik/mezutik?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu Egilea (orriaren/argitalpenaren egilea) bikoiztutako orrialdetik/mezutik?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
eu: Kopiatu pasahitza (orriaren/argitalpenaren pasahitza) bikoiztutako orrialdetik/argitalpenetik?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orritik/mezutik iruzkinak kopiatu nahi dituzu?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialdetik/mezutik Kategoriak kopiatu nahi dituzu?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
eu: Bikoiztutako orrialdetik/mezutik etiketak kopiatu nahi dituzu?

en: Save Settings
eu: Gorde ezarpenak

en: not detected post
eu: ez da detektatu mezua

en: Error copy post
eu: Errore bat gertatu da mezua kopiatzea

en: Untitled
eu: Izenbururik gabe
