Pricing Table - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
et: Duplikaat

en: Duplicate Post
et: Duplikaatpostitus

en: Featured Plugins
et: Esiletõstetud pistikprogrammid

en: Support or Any Ideas?
et: Toetus või ideid?

en: Security error.
et: Turva viga.

en: Duplicate Page or Post
et: Kopeeri leht või postitus

en: Duplicate Page or Post Settings
et: Kopeeri lehe või postituse seaded

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
et: Pealkirja eesliide (eesliide on kohandatud tekst pealkirja ees)

en: Copy title from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida pealkiri paljundatud lehelt/postituselt?

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
et: Pealkirja sufiks (sufiks on kohandatud tekst pealkirja järel)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida sisu dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida katkend lehelt/postituselt?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida kuupäev dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida olek dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy and set as draft
et: Kopeerige ja määrake mustandiks

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida esiletõstetud pilt dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida mall dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida vorming dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida autor (leht/postituse autor) dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida parool (lehe/postituse parool) dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida kommentaarid dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida kategooriaid dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
et: Kas kopeerida sildid dubleeritud lehelt/postituselt?

en: Save Settings
et: Salvesta sätted

en: not detected post
et: postitust ei tuvastatud

en: Error copy post
et: Viga postituse kopeerimisel

en: Untitled
et: Pealkirjata
