Pricing Table - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Duplicate Post
ru: Post duplicatu

en: Featured Plugins
ru: Plugins presentati

en: Support or Any Ideas?
ru: Supportu o qualsiasi idee?

en: Security error.
ru: Errore di sicurità.

en: Duplicate Page or Post
ru: Duplicate a Pagina o Post

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Duplicate Pagine o Post Settings

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Prefissu di u titulu (prefissu hè u testu persunalizatu prima di u titulu)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Copia u titulu da a pagina / post duplicata?

en: Yes
ru: Iè

en: No
ru: Innò

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Sufix di titulu (u suffissu hè u testu persunalizatu dopu à u titulu)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Copià u cuntenutu da a pagina / post duplicata?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Copia l'estrattu da a pagina / post duplicata?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Copia Data da a pagina / post duplicata?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Copia Status da a pagina / post duplicata?

en: Copy and set as draft
ru: Copia è stabilisce cum'è draft

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Copia l'Image Featured da a pagina / post duplicata?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Copia Template da a pagina / post duplicata?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Copia Format da a pagina / post duplicata?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Copia l'Autore (pagina / autore di publicazione) da a pagina / post duplicata?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Copià a password (pagina / post password) da a pagina / post duplicata?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Copia i Cumenti da a pagina / post duplicata?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Copia e categurie da a pagina / post duplicata?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Copia tag da a pagina / post duplicata?

en: Save Settings
ru: Salvà Settings

en: not detected post
ru: postu micca rilevatu

en: Error copy post
ru: Errore di copia di u post

en: Untitled
ru: Sans titre
