Pricing Table - en to ru translation catalogue (52 entries)

en: Duplicate
ru: Pagdoble

en: Duplicate Post
ru: Pagdoble sa Post

en: Featured Plugins
ru: Gipili nga Mga Plugin

en: Support or Any Ideas?
ru: Pagsuporta o Adunay mga Ideya?

en: Security error.
ru: Kasaypanan sa seguridad.

en: Duplicate Page or Post
ru: Pagdoble Panid o Pag-post

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Pagdoble sa Mga Panid sa Panid o Pag-post

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Ang ulohang awl (ang awtomatik mao ang naandan nga teksto sa wala pa ang ulohan)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang ulohan gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Yes
ru: Oo

en: No
ru: Dili

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Ang ulohan sa pamag-ang (ang sumpay mao ang naandan nga teksto pagkahuman sa ulohan)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Sulud gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Kinutlo gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Petsa gikan sa dobleng panid/post?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Kahimtang gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy and set as draft
ru: Kopyaha ug itakda ingon usa ka draft

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Gipakita nga Larawan gikan sa doble nga panid/post?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Kopya nga Template gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Format gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Kopya ang Awtor (panid/post tagsusulat) gikan sa nadoble nga panid/post?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Password (panid/post password) gikan sa nadoble nga panid/post?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Mga Komento gikan sa gidoble nga panid/post?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Mga Kategorya gikan sa doble nga panid/post?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Kopyaha ang Mga Tag gikan sa doble nga panid/post?

en: Save Settings
ru: Luwasa setting

en: WordPress Gallery plugin
ru: Plugin sa Gallery sa WordPress

en: Gallery plugin is an useful tool that will help you to create Galleries and Albums. Try our nice Gallery views and awesome animations.
ru: Ang plugin plugin usa ka mapuslanon nga gamit nga makatabang kanimo sa paghimo sa Mga Galeriya ug Mga Album. Sulayi ang among nindot nga pagtan-aw sa Gallery ug makalilisang nga mga animasyon.

en: Coming soon and Maintenance mode
ru: Moabut sa dili madugay ug Maintenance mode

en: Coming soon and Maintenance mode plugin is an awesome tool to show your visitors that you are working on your website to make it better.
ru: Moabut na ug ang Maintenance mode plugin usa ka makalilisang nga himan aron ipakita ang imong mga bisita nga nagtrabaho ka sa imong website aron mahimo kini nga labi ka maayo.

en: Contact Form Builder
ru: Pag-ugnay sa Form Builder

en: Contact Form Builder plugin is an handy tool for creating different types of contact forms on your WordPress websites.
ru: Ang plugin sa Contact Form Builder usa ka dali gamiton nga kagamitan alang sa pagmugna og lainlaing mga lahi nga porma sa pagkontak sa imong mga website sa WordPress.

en: WordPress Booking Calendar
ru: Kalendaryo sa Pag-book sa WordPress

en: WordPress Booking Calendar plugin is an awesome tool to create a booking system for your website. Create booking calendars in a few minutes.
ru: Ang WordPress Booking Calendar plugin usa ka makalilisang nga himan aron makahimo usa ka sistema sa pag-book alang sa imong website. Paghimo mga kalendaryo sa pag-book sa pipila ka minuto.

en: WordPress Pricing Table
ru: Talaan sa Pagpresyo sa WordPress

en: WordPress Pricing Table plugin is a nice tool for creating beautiful pricing tables. Use WpDevArt pricing table themes and create tables just in a few minutes.
ru: Ang plugin sa Pagbutang sa Pricing sa WordPress usa ka maayong gamit alang sa pagmugna og mga nindot nga mga lamesa sa pagpresyo. Paggamit mga tema sa lamesa sa pagpepresyo sa WpDevArt ug paghimo mga lamesa sa pipila lang ka minuto.

en: WordPress YouTube Embed
ru: Gisulud ang WordPress YouTube

en: YouTube Embed plugin is an convenient tool for adding videos to your website. Use YouTube Embed plugin for adding YouTube videos in posts/pages, widgets.
ru: Ang YouTube Embed plugin usa ka kombenyente nga gamit alang sa pagdugang mga video sa imong website. Paggamit YouTube Embed plugin alang sa pagdugang mga video sa YouTube sa mga post / panid, widget.

en: Wpdevart Social comments
ru: Mga komento sa Wpdevart

en: WordPress Facebook comments plugin will help you to display Facebook Comments on your website. You can use Facebook Comments on your pages/posts.
ru: Ang plugin sa mga komentaryo sa WordPress sa Facebook makatabang kanimo aron maipakita ang Mga Komento sa Facebook sa imong website. Mahimo nimong gamiton ang Mga Komento sa Facebook sa imong mga panid / post.

en: WordPress Countdown plugin
ru: Plugin sa Countdown sa WordPress

en: WordPress Countdown plugin is an nice tool for creating countdown timers for your website posts/pages and widgets.
ru: Ang WordPress Countdown plugin usa ka maayong gamit alang sa pagmugna og counters timer alang sa imong mga post / panid ug widget sa website.

en: WordPress Lightbox plugin
ru: Plugin sa WordPress Lightbox

en: WordPress Lightbox Popup is an high customizable and responsive plugin for displaying images and videos in popup.
ru: Ang WordPress Lightbox Popup usa ka taas nga napasadya ug responsive nga plugin alang sa pagpakita sa mga imahe ug video sa popup.

en: Social Like Box
ru: Sosyal nga Kahon nga Kahon

en: Facebook like box plugin will help you to display Facebook like box on your wesite, just add Facebook Like box widget to sidebar or insert it into posts/pages and use it.
ru: Ang Facebook sama sa box plugin makatabang kanimo aron maipakita ang Facebook sama sa kahon sa imong website, idugang ra ang Facebook Like box widget sa sidebar o i-insert kini sa mga post / panid ug gamiton kini.

en: WordPress Polls system
ru: Ang sistema sa Mga Botohan sa WordPress nagdugang ra sa Facebook Like box widget sa sidebar o i-insert kini sa mga post / panid ug gamiton kini.

en: WordPress Polls system is an handy tool for creating polls and survey forms for your visitors. You can use our polls on widgets, posts and pages.
ru: Ang sistema sa Mga Botohan sa WordPress usa ka dali nga gamit alang sa pagmugna og mga botohan ug mga porma sa pagsurbi alang sa imong mga bisita. Mahimo nimong gamiton ang among mga botohan sa mga widget, post ug panid.

en: Check The Plugin
ru: Susihon ang Plugin

en: not detected post
ru: wala namatikdan nga post

en: Error copy post
ru: Sayup nga kopya post

en: Untitled
ru: Wala’y titulo
