Pricing Table - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Duplicate
ru: Duplikat

en: Featured Plugins
ru: Istaknuti dodaci

en: Support or Any Ideas?
ru: Podrška ili bilo kakva ideja?

en: Security error.
ru: Sigurnosna greška.

en: Duplicate Page or Post
ru: Duplikat stranice ili objave

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Duplirane postavke stranice ili posta

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Prefiks naslova (prefiks je prilagođeni tekst prije naslova)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Kopirati naslov sa duplicirane stranice/posta?

en: Yes
ru: Da

en: No
ru: Ne

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Sufiks naslova (sufiks je prilagođeni tekst iza naslova)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Kopirati sadržaj sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Kopirati odlomak sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Kopirati datum sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Kopirati status sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy and set as draft
ru: Kopirajte i postavite kao nacrt

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Kopirati istaknutu sliku sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Kopirati predložak sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Kopirati format sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Kopirati autora (autora stranice/posta) sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Kopirati lozinku (lozinku stranice/posta) sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Kopirati komentare sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Kopirati kategorije sa duplicirane stranice/posta?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Kopirati oznake s duplicirane stranice/posta?

en: Save Settings
ru: Sačuvaj postavke

en: not detected post
ru: nije otkriven post

en: Error copy post
ru: Greška pri kopiranju objave
