Pricing Table - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
ru: Dupliseer

en: Duplicate Post
ru: Duplikaat plasing

en: Featured Plugins
ru: Uitstal-inproppe

en: Support or Any Ideas?
ru: Ondersteuning of enige idees?

en: Security error.
ru: Sekuriteitsfout.

en: Duplicate Page or Post
ru: Duplikaat bladsy of plasing

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Dupliseer bladsy- of plasing-instellings

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Titelvoorvoegsel (voorvoegsel is die pasgemaakte teks voor die titel)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Kopieer titel van die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Yes
ru: Ja

en: No
ru: Geen

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Titel agtervoegsel (agtervoegsel is die pasgemaakte teks na die titel)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Kopieer inhoud vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Kopieer uittreksel van die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Kopieer datum vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Kopieer Status vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy and set as draft
ru: Kopieer en stel as konsep

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Kopieer Uitstalprent vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Kopieer sjabloon vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Kopieer formaat vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Kopieer Outeur (bladsy/plasingsouteur) vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Kopieer Wagwoord (bladsy/pos wagwoord) vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Kopieer opmerkings vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Kopieer kategorieë vanaf die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Kopieer Tags van die gedupliseerde bladsy/plasing?

en: Save Settings
ru: Stoor instellings

en: not detected post
ru: post nie bespeur nie

en: Error copy post
ru: Fout kopieer plasing

en: Untitled
ru: Titelloos
